تصویر نمونه از اپلیکیشن پیشخوان 24
استعلام و پرداخت قبوض با پیشخوان 24
تغییرات دنیای اطراف ما، تمامی بخش‌های زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده است. استعلام و پرداخت قبوض نیز از این موضوع مستثنی نبوده و امروزه چندین راه برای این کار پیش روی شما قرار دارد. برخی از این روش‌ها ساده‌تر هستند و دسترسی به آن‌ها ساده‌تر است. ما در پیشخوان 24 برای راحتی هر چه بیشتر شما کاربران عزیز، امکان استعلام و پرداخت قبوض را نیز فراهم کردیم تا تنوع خدمات کاربردی این اپلیکیشن و به دنبال آن رضایت شما بیشتر شود. برای استعلام و پرداخت قبوض از طریق اپلیکیشن پیشخوان 24 تنها به شناسه قبوض خود نیاز دارید. شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن پیشخوان 24 علاوه بر استعلام و پرداخت قبوض، جزئیات قبوض را نیز مشاهده کنید. علاوه بر این، امکان ذخیره تمامی قبوض نیز در پیشخوان 24 وجود دارد. شما می‌توانید تما می قبوض خود را با نام دلخواه خود در اپلیکیشن ذخیره کنید تا دیگر در هر دوره نیازی به وارد کردن شناسه قبض نداشته باشید و تنها با انتخاب قبض ذخیره شده، صورتحساب خود را مشاهده کنید. وضعیت پرداخت تمامی قبوض شما در بخش سوابق اپلیکیشن پیشخوان 24 ذخیره می‌شود و می‌توانید برای مشاهده وضعیت پرداخت و اطمینان از تسویه حساب به سوابق خود مراجعه کنید.
سرویس‌های پیشخوان 24
  • بیمه تامین اجتماعی بیمه تامین اجتماعی مشاهده آخرین مبلغ واریزی بیمه تامین اجتماعی و امکان دانلود لیست سوابق بیمه
  • سهام عدالت و یارانه سهام عدالت و یارانه مشاهده وضعیت آخرین مبلغ واریزی یارانه و سود سهام عدالت
  • استعلام و پرداخت قبوض استعلام و پرداخت قبوض مشاهده جزئیات قبوض و استعلام انواع قبوض بدون نیاز به قبض کاغذی
تصویر نمونه از اپلیکیشن پیشخوان 24
  • خدمات خودرو خدمات خودرو مشاهده خلافی خودرو، نمره منفی، طرح ترافیک خودرو، بیمه شخص ثالث و ...
  • شارژ و بسته های اینترنتی شارژ و بسته های اینترنتی امکان خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی برای انواع اپراتورها و سیم کارت‌ها
  • پیگیری مرسولات پستی پیگیری مرسولات پستی امکان استعلام وضعیت انواع مرسولات پستی نظیر کارت سوخت خودرو و نظام وظیفه و ...

روش‌های پرداخت قبوض با پیشخوان 24

استفاده از اپلیکیشن‌های پرداخت

گسترش استفاده ار اپلیکیشن‌ها برای خدمات گوناگون، زندگی بسیاری از ما را ساده‌تر کرده است. پرداخت قبوض نیز به سادگی با استفاده از نرم‌افزارهای مختلف قابل انجام است. کافیست این اپلیکیشن‌ها را از استورهای معتبر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید و استعلام و پرداخت قبوض خود را در هر دوره انجام دهید. از جمله اپلیکیشن‌های معتبر و کاربردی برای استعلام و پرداخت قبوض می‌توان پیشخوان 24، آپ، قبضینو، 724، سکه و ... را نام برد.

پرداخت از طریق سامانه‌های اینترنتی

برای پرداخت تمامی قبوض خود می‌توانید به سامانه‌های اینترنتی سازمان مربوطه مراجعه کنید و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، قبوض خود را مشاهده و پرداخت کنید.

پرداخت از طریق دستگاه خودپرداز

امکان پرداخت قبوض از طریق خودپرداز یکی دیگر از راه‌هایی است که این کار را برای شما ساده‌تر می‌کند. در صورتی که کارت شما عضو شبکه شتاب باشد می‌توانید با مراجعه به دستگاه خودپرداز هر یک از بانک‌ها برای پرداخت اقدام کنید. برای پرداخت قبوض با دستگاه خودپرداز نیازی نیست که خودپرداز حتما با کارت بانکی شما از یک بانک باشند.

پرداخت از طریق دستگاه کارتخوان

برای راحتی پرداخت قبوض، این امکان از طریق دستگاه‌های کارتخوان موجود در فروشگاه‌ها نیز در اختیار شما قرار گرفته است تا با وارد کردن اطلاعات قبض، خود استعلام و پرداخت را انجام دهید.

پرداخت تلفنی قبوض

شماره اختصاصی پرداخت قبض برق مشترکین برق می‌توانند با تماس با شماره چهار رقمی ۱۵۲۱ صورتحساب برق خود را پرداخت کنند.
شماره اختصاصی پرداخت قبض تلفن ثابت مشترکین تلفن ثابت می‌توانند با تماس با شماره چهار رقمی ۱۸۱۸ صورتحساب تلفن خود را پرداخت کنند.
شماره اختصاصی پرداخت قبض آب مشترکین آب می‌توانند با تماس با شماره چهار رقمی ۱۵۲۲ صورتحساب آب خود را پرداخت کنند.
شماره اختصاصی پرداخت تلفنی تمام قبوض مشترکین تمامی قبوض می‌توانند با تماس با شماره چهار رقمی 2000 تمامی قبوض خود را پرداخت کنند.

شماره تلفن‌بانک برای پرداخت قبوض

تلفن‌بانک نیز یکی دیگر از خدمات‌ بانک‌ها برای پرداخت قبوض است. برای اعلام موجودی تلفنی فقط کافی است شماره حساب یا شماره کارت خود و رمز دوم کارت یا رمز تلفن‌بانک را داشته باشید.
شماره تلفن‌بانک بانک ملت: 8132
شماره تلفن‌بانک بانک ملی ایران: 2784
شماره تلفن‌بانک بانک پارسیان: 89111
شماره تلفن‌بانک بانک پاسارگاد: 82899111
شماره تلفن‌بانک بانک آینده: 2957
شماره تلفن‌بانک بانک کشاورزی: 09603
شماره تلفن‌بانک بانک مسکن: 64096
شماره تلفن‌بانک بانک اقتصاد نوین: 85292
شماره تلفن‌بانک بانک انصار: 48049
شماره تلفن‌بانک بانک ایران زمین: 24760
شماره تلفن‌بانک پست بانک ایران: 84284
شماره تلفن‌بانک بانک تجارت: 81277
شماره تلفن‌بانک بانک توسعه صادرات ایران: 2722
شماره تلفن‌بانک بانک حکمت ایرانیان: 89555
شماره تلفن‌بانک بانک دی: 2726
شماره تلفن‌بانک بانک رفاه: 84043000
شماره تلفن‌بانک بانک سامان: 6422
شماره تلفن‌بانک بانک سپه: 64058
شماره تلفن‌بانک بانک سرمایه: 8254
شماره تلفن‌بانک بانک سینا: 82487
شماره تلفن‌بانک بانک شهر: 87611
شماره تلفن‌بانک بانک صادرات: 09602
شماره تلفن‌بانک بانک صنعت و معدن: 75024
شماره تلفن‌بانک بانک قوامین: 84270
شماره تلفن‌بانک بانک کارآفرین: 23640
شماره تلفن‌بانک بانک مهر اقتصاد: 8989

پرداخت قبوض با همراه بانک

هر بانک نرم‌افزار مخصوص خودش را دارد که معمولا به آن «همراه بانک» یا «موبایل بانک» گفته می‌شود. همراه بانک‌ها در کنار تمامی خدمات غیرحضوری، امکان پرداخت قبض را نیز برای دارندگان حساب فراهم کرده‌اند و به سادگی می‌توانید استعلام و پرداخت قبوض را انجام دهید.

همراه بانک ملت/ همراه بانک ملی / همراه بانک انصار / همراه بانک ایران زمین / همراه بانک پاسارگاد / همراه بانک پارسیان / همراه بانک آینده / همراه پست بانک ایران / همراه بانک تجارت / همراه بانک توسعه تعاون/ همراه بانک توسعه صادرات ایران/ همراه بانک حکمت ایرانیان / همراه بانک دی / همراه بانک رفاه کارگران / همراه بانک سامان / همراه بانک قوامین / همراه بانک کارآفرین / همراه بانک کشاورزی / همراه بانک گردشگری / همراه بانک سپه / همراه بانک سرمایه / همراه بانک سینا / همراه بانک شهر / همراه بانک صادرات ایران / همراه بانک قرض الحسنه رسالت / همراه بانک مسکن / همراه بانک مهر اقتصاد

پرداخت خلافی از طریق سایت راهور

سایت راهور نیز امکان استعلام و پرداخت خلافی را برای کلیه دارندگان خودرو فراهم نموده است تا با وارد کردن شماره بارکد پشت کارت ماشین، خلافی خود را مشاهده و پرداخت کنید.

پرداخت هزینه خلافی از طریق پیامک

در کنار روش های آنلاین پرداخت جریمه، شماره پیامک جدید ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ نیز برای استعلام مبالغ جرایم در نظر گرفته شده است. رئیس پلیس مرکز اجرائیات راهور ناجا اعلام کرد: سامانه پیامکی ۳۰۰۰۵۱۵۱ و ۱۱۰۰۰۵۱۵۱ از دسترس خارج شده و مالکان خودرو از این پس برای اطلاع از میزان خلافی خود می‌توانند شماره VIN خودرو (شماره ۱۷ رقمی پشت کارت خودرو که با IR شروع می‌شود) را به سامانه پیامکی راهور ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ ارسال کنند.
شماره VIN خودرو را با یک * (ستاره) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید؛ (اول شماره VIN، بعد ستاره را وارد کنید) –
یا شماره بارکد خودرو (شماره ۸ رقمی پشت کارت خودرو که زیر بارکد است) را با یک # (مربع) و سپس یک * (ستاره) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید؛ (اول مربع، بعد عدد هشت رقمی و در آخر ستاره را وارد کنید).

پیگیری پرداخت قبوض

بخش سوابق اپلیکیشن پیشخوان 24

وضعیت پرداخت تمامی قبوض شما در بخش سوابق اپلیکیشن پیشخوان 24 ذخیره می‌شود و می‌توانید برای مشاهده وضعیت پرداخت و اطمینان از تسویه حساب به سوابق خود مراجعه کنید.

پیگیری پرداخت قبض از طریق سامانه پرداخت قبوض بانک سامان

با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت خود در سایت https://bill.samanepay.com/Public/BillStat.aspx می توانید از وضعیت پرداخت صورتحساب خود در سامانه پرداخت اینترنتی قبض سامان مطلع گردید. تمامی پرداخت‌های پیشخوان 24 از طریق زیرساخت بانک سامان انجام می‌شود.

پیگیری پرداخت خلافی و جرائم رانندگی

قبض جریمه و خلافی به دلیل سیستم دستی راهور حداقل پس از ۷۲ ساعت از سامانه حذف می‌شود. اگر خلافی خود را از طریق اپلیکیشن پیشخوان 24 پرداخت کرده باشید، در بخش سوابق می‌توانید وضعیت پرداخت را پیگیری کنید. در غیر این صورت امکان استعلام و پیگیری خلافی وجود ندارد و ممکن است به دلیل ترس از دوبرابر شدن جریمه کاربر یک قبض جریمه را به اشتباه دو بار پرداخت نماید. لذا در پرداخت جرایم رانندگی دقت کنید که قبلا آن را پرداخت نکرده باشید. اگر می‌خواهید از پرداخت جریمه خود اطمینان حاصل کنید باید حضوری به پلیس +۱۰ مراجعه کنید و وضعیت پرداخت خلافی خود را بررسی کنید.

پیگیری قبض برق تهران

شهروندان تهرانی برای پیگیری قبض برق خود می‌توانند به وب سایت اداره برق با عنوان سیستم رویت اطلاعات مشترکین برق به آدرس https://www.tbtb.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=1&pageid=646 مراجعه نمایند. با وارد کردن شناسه قبض، رمز یارانه و یا شماره پرونده می‌توانید اقدام به استعلام و پیگیری صورتحساب برق نمایید.

پیگیری قبض تلفن ثابت

برای پیگیری قبوض تلفن ثابت پرداخت شده می‌توانید به سامانه اینترنتی مخابرات به آدرس https://www.tci.ir/index.html#!/service/quickbill/ مراجعه کنید و با وارد کردن شماره تلفن ثابت خود وضعیت صورتحساب خود را بررسی کنید.

پیگیری قبض همراه اول

برای پیگیری صورتحساب همراه اول خود نیز می‌توانید به سامانه اینترنتی https://billing.mci.ir/ مراجعه کنید و صورتحساب پایان دوره و میان دوره خود را مشاهده، پیگیری و پرداخت کنید.

پیگیری قبض ایرانسل

برای پیگیری صورتحساب ایرانسل خود نیز می‌توانید به سامانه اینترنتی https://shop.irancell.ir/bill_payment/fa/ مراجعه کنید.

پیگیری قبض رایتل

برای پیگیری صورتحساب رایتل خود نیز می‌توانید به سامانه اینترنتی https://billing.rightel.ir/PayBills/CalculatePayBill/CalculatePayBill مراجعه کنید و صورتحساب پایان دوره و میان دوره خود را مشاهده، پیگیری و پرداخت کنید.

پیگیری قبض گاز

مشترکین گاز شهری می‌توانند برای پیگیری صورتحساب گاز شهری به وب سایت شرکت گاز به آدرس اینترنتی http://billing.nigc.ir/billing/gasAll.aspx مراجعه نمایند. با وارد کردن شناسه اشتراک قبض گاز می‌توانید به راحتی آن را استعلام کنید.

پیگیری قبض آب

شهروندان تهرانی می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی https://ccp.tpww.ir/HomePage.aspx و وارد کردن شناسه قبض خود در سامانه قبوض خود را مشاهده و پیگیری کنند

پرداخت و مشاهده قبض از طریق سامانه اینترنتی بانک‌ها

بانک‌ها جهت رفاه بیشتر حال مشتریان خود، امکان پرداخت قبوض را از طریق سامانه‌های اینترنتی خود فراهم کرده‌اند. با مراجعه به هر یک از سایت‌های زیر می‌توانید به سادگی قبوض خود را استعلام بگیرید و پرداخت را انجام دهید. سامانه اینترنتی پرداخت قبوض هر یک از بانک‌ها در ادامه ذکر شده است:

بانک ملت https://bill.bpm.bankmellat.ir/bpgwchannel/
بانک ملی https://sadad.shaparak.ir/billpayment
بانک پارسیان https://bill.pec.ir/
بانک پاسارگاد https://epay.bpi.ir/shaparakbillpayment.aspx
بانک رفاه https://www.refah-bank.ir/PayBills
بانک کشاورزی https://ib.bki.ir/pid47.lmx
بانک قوامین https://bill.ghbi.ir/
بانک تجارت
https://pg.tejaratbank.ir/paymentGateway/billPayment
بانک قرض‌الحسنه رسالت https://epayment.rqb.ir/
بانک گردشگری https://epayment.tourism-bank.com/

پرداخت تکراری قبوض

پیگیری پرداخت قبض تکراری آب

طبق آخرین اطلاعیه شرکت آب، در صورتی که فردی به هر دلیلی صورتحساب آب را دوبار پرداخت کند، به صورت اتوماتیک به عنوان بستانکار روی قبوض آینده وی اعمال می شود. اما مواردی نیز مشاهده شده است که پرداخت دوم در حساب مشتری اعمال نشده است و چون مشترک فرض را بر این گذاشته است که در دوره بعد روی قبض اعمال می‌شود، این مشکل را پیگیری نکرده است. مشترک بعد از دریافت صورتحساب دوره ای باید به شرکت مربوطه مراجعه کرده و تقاضای کد پیگیری هر دو پرداخت را کند تا به مشکل رسیدگی شود.

پرداخت تکراری قبض تلفن

با توجه به زیر ساخت کاملا اتوماتیک این سرویس در کشور، در صورت پرداخت تکراری قبض، بلافاصله به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید. چون این سرویس، صورتحساب میان دوره نیز ارائه می‌دهد، به راحتی می‌توانید با استعلام صورتحساب میان دوره این مورد را بررسی کنید.

پرداخت تکراری قبض برق

در صورتی که فردی به هر دلیلی صورتحساب را دوبار پرداخت کرد، به شکل اتوماتیک به عنوان بستانکار روی قبوض آینده وی اعمال می‌شود. اما در مواردی نیز این مشکل گزارش شده که پرداخت دوم در حساب مشتری اعمال نشده است و چون مشترک فرض و بر این گرفته که در دوره بعد قرار است روی قبض اعمال شود، این مشکل را پیگیری نکرده است. در چنین حالتی بعد از دریافت صورتحساب دوره ای باید به شرکت مربوطه مراجعه کنید و کد پیگیری هر دو پرداخت را دریافت کنید تا به مشکل رسیدگی شود.

پرداخت تکراری قبض همراه اول

زیرساخت پرداخت قبوض همراه اول نیز کاملا اتوماتیک است و در صورت پرداخت تکراری قبض، بلافاصله به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید. همراه اول نیز صورتحساب میان دوره ارائه می‌دهد و امکان استعلام و پرداخت این قبض نیز برای شما وجود دارد.

پرداخت تکراری قبض ایرانسل

زیرساخت پرداخت قبوض ایرانسل کاملا اتوماتیک است و در صورت پرداخت تکراری قبض، بلافاصله به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید.

پرداخت تکراری قبض رایتل

زیرساخت پرداخت قبض رایتل نیز کاملا اتوماتیک است و در صورت پرداخت تکراری صورتحساب ، بلافاصله به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید. رایتل نیز قبض میان دوره ارائه می‌دهد و امکان استعلام و پرداخت این قبض نیز برای شما وجود دارد.

پرداخت تکراری قبض گاز

طبق آخرین اطلاعیه شرکت گاز، در صورتی که فردی به هر دلیلی صورتحساب گاز را دوبار پرداخت کرد، به صورت اتوماتیک به عنوان بستانکار روی قبوض آینده وی اعمال می شود. اما در مواردی نیز مشاهده شده است که پرداخت دوم در حساب مشتری اعمال نشده است و مشترک فرض را بر این گرفته که در دوره بعد روی قبض وی اعمال می‌شود و مشکل را پیگیری نکرده است. مشترک بعد از دریافت صورتحساب دوره‌ای به شرکت مربوطه مراجعه کرده و تقاضای کد پیگیری هر دو پرداخت را کرده تا به مشکل رسیدگی شود.

پرداخت تکراری جرائم رانندگی و خلافی

متاسفانه سرویس پرداخت جرایم راهنمایی و رانندگی کاملا دستی بوده و باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی برای کاربران شده است. درصورت پرداخت تکراری یک جریمه رانندگی باید با مراجعه به واحدهای اجرائیات پلیس راهور در سراسر کشور نسبت به درخواست استرداد پرداخت اشتباه اقدام کنید.

سوالات و نظرات کاربران پیشخوان 24
نام پیام دهنده وارد نشده است
پست الکترونیک را وارد نشده است
شماره تماس وارد نشده است
متن پیام وارد نشده است