اخبار و مقالات

همه آنچه که باید درباره دفترچه بیمه درمانی تامین اجتماعی بدانید

همه آنچه که باید درباره دفترچه بیمه درمانی تامین اجتماعی بدانید

مهم‌ترین هدف بیمه درمان تامین اجتماعی آسودگی خاطر بیمه‌شدگان و برداشتن باری از دوش آنان در دوران سختی و بیماری است. بیمه درمانی تامین اجتماعی با صدور دفترچه بیمه تامین اجتماعی برای بیمه‌گزار و افراد تحت سرپرستی او، این امکان را فراهم می‌کند تا این افراد در زمان بیماری و نیاز به استفاده از خدمات درمانی، طبق قوانین بیمه درمانی تأمین اجتماعی از مزایای دفترچه بیمه خود و امکانات این سازمان استفاده کنند….

ادامه مطلب
با انواع خدمات بیمه تامین اجتماعی برای بیمه شده آشنا شوید

با انواع خدمات بیمه تامین اجتماعی برای بیمه شده آشنا شوید

در زندگی شلوغ و پر استرس امروز، بیمه پشتیبانی محکم و همیشگی برای اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی و ناگهانی است. سازمان تامین اجتماعی یکی از قدیمی‌ترین سازمان‌های ارائه دهنده خدمات بیمه‌ای است و سالهاست که در زمینه‌های گوناگون از بیمه شدگان خود حمایت می‌کند. بیمه‌های اصلی این سازمان در دو دسته بندی کلی بیمه اجباری و بیمه خویش فرما قرار می‌گیرند….

ادامه مطلب
چگونه گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی را بازیابی کنیم؟

راهنمای بازیابی رمز گذرواژه تامین اجتماعی

فراموشی گذرواژه یا رمزعبور برای هر یک از ما ممکن است پیش بیاید و جای نگرانی نیست. ما در ادامه همین مقاله روش بازیابی رمز عبور را به شما عزیزان آموزش می‌دهیم تا این مشکل را برطرف کنید و مجددا به سوابق بیمه خود در سایت تامین اجتماعی دسترسی داشته باشید….

ادامه مطلب
خدمات بیمه تامین اجتماعی

همه چیز در مورد بیمه بازنشستگی تامین اجتماعی

ش‌های متعددی برای استعلام از سوابق  تامین اجتماعی وجود دارد، از این روش‌ها می‌توان به اپلیکیشن‌ها که استعلام می‌گیرند از جمله پیشخوان 24 وبرنامه مخصوص خود سازمان تامین اجتماعی (اپلیکیشن تامین اجتماعی من) وسایر برنامه‌ها اشاره کرد

شما این دسترسی را دارید با مراجعه به سایت بیمه تامین اجتماعی و وارد کردن کد ملی و شماره رهگیری می‌توانید از اوضاع سوابق خود مطلع شوید. در گام اول ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه شوید…

ادامه مطلب

مشاهده سابقه کار در تامین اجتماعی و ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی tamin.ir

یکی از مهم‌ترین نیازهای بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی آگاهی از سوابق بیمه‌ای است. بسیاری از ما می‌خواهیم بدانیم چقدر سابقه بیمه داریم؟ آیا تمامی سوابق ما در دست این سازمان هست یا خیر؟ و بسیاری سوالات دیگر که برای پاسخ به هر یک از آن‌ها استعلام سوابق بیمه تامین اجتماعی بهترین راه پیش روی ماست….

ادامه مطلب