استعلام و پرداخت عوارض شهرداری نوسازی و پسماند ملک

استعلام و پرداخت عوارض شهرداری نوسازی و پسماند ملک

شناسه قبض و شناسه پرداخت دارم! پرداخت با قبض کاغذی

ویژگی‌های استعلام قبض عوارض شهرداری تهران با پیشخوان 24

مشاهده و پرداخت قبض عوارض شهرداری

آخرین و به‌روزترین اطلاعات مربوط به قبوض شهرداری تهران در سایت و اپلکیشن پیشخوان24 برای شما نمایش داده می‌شوند. به راحتی و با وارد کردن شماره ملک می‌توانید عوارض ملک شهرداری خود را مشاهده کنید. عوارض به محض اضافه شدن در سایت شهرداری در پیشخوان24 نیز به روز می‌شود.

مشاهده جزئیات کامل عوارض شهرداری

با وارد کردن شناسه 15 رقمی ملک خود می‌توانید به جزئیات کامل عوارض شهرداری ملک دسترسی داشته باشید. قبوض شهرداری خود را نیز می‌توانید به صورت موردی انتخاب و سپس برای پرداخت از طریق درگاه بانکی نسبت به پرداخت اقدام کنید.

نگهداری سوابق پرداخت و نام‌گذاری قبوض

کلیه استعلام‌ها و پرداخت‌های مربوط به عوارض شهرداری در پروفایل شما در سایت و اپلیکیشن پیشخوان24 ذخیره می‌شود. کافیست یک بار شناسه ملک تجاری یا مسکونی خود را وارد کنید. علاوه بر این برای راحتی بیشتر شما، امکان نامگذاری قبوض نیز فراهم شده است تا تجربه‌ای متفاوت از پرداخت قبوض داشته باشید.

سوالات متداول در مورد قبض عوارض شهرداری تهران

برای مشاهده عوارض شهرداری از طریق پیشخوان24 به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

برای مشاهده عوارض شهرداری از طریق سایت یا اپلیکیشن پیشخوان24 تنها به کد شناسایی ۱۵ رقمی ملک مسکونی و یا کد ۱۲ رقمی ملک غیرمسکونی خود نیاز دارید.

چگونه می‌توان کد شناسایی ملک را پیدا کرد؟

جهت اطلاع از کد شناسایی ۱۵ رقمی مسکونی و یا کد ۱۲ رقمی غیرمسکونی ملک خود می‌توانید از روش‌های زیر اقدام کنید: 1. مراجعه به سامانه اینترنتی تهران من به آدرس my.tehran.ir/melk 2. مراجعه به قبوض عوارض و بهای خدمات مدیریت پسماند 3. مراجعه حضوری به دفاتر خدمات الکترونیک یا ادارات درآمد شهرداری مربوطه به همراه مدارک کامل

عوارض نوسازی شهرداری چگونه محاسبه می‌شود؟

در این نوع عوارض ارزش ملک معیار است. ارزش ملک ملاک قرار می‌گیرد و ۱.۵درصد آن به عنوان عوارض از شهروندان دریافت می‌شود.

اگر اطلاعات ملک، با قبض ارسالی از سوی شهرداری همخوانی نداشته باشد چه باید کرد؟

باید با در دست داشتن مستندات به اداره درآمد شهرداری مربوطه و یا نزدیک ترین دفتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه نمایند.

اگر درباره تعیین عوارض اعتراضی داشته باشیم چگونه به این اعتراض رسیدگی می‌شود؟

این اعتراض در کمیسیونی متشکل از نمایندگان وزارت کشور، دادگستری و انجمن شهر (شورای شهر کنونی) تحت عنوان کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری رسیدگی می‌شود. توجه داشته باشید که رای این کمیسیون قطعی است.

چگونه جزئیات تراکنش‌ها را پیگیری کنیم؟

جزئیات مربوط به کلیه تراکنش‌ها در بخش سوابق ذخیره می‌شود و می‌توانید وضعیت پرداخت‌های خود را از این طریق پیگیری کنید. اگر از روش دیگری به غیر از پیشخوان24 اقدام به پرداخت قبوض کرده‌اید امکان پیگیری از طریق پشتیبانی ما وجود ندارد.

چرا با وجود پرداخت عوارض، قبض عوارض شهرداری همچنان در بخش استعلام نمایش داده می‌شود؟

قبوض پرداخت شده به محض بروزرسانی از سیستم شهرداری از پیشخوان24 نیز حذف می‌شوند و این به‌روزرسانی از سمت شهرداری ممکن است سه تا چهار روز کاری زمان ببرد. توجه داشته باشید که کلیه سوابق پرداخت شما در بخش سوابق ثبت می‌شود و در هر زمان قابل پیگیری هستند.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

استعلام و پرداخت قبض عوارض شهرداری تهران با پیشخوان24

در کنار پرداخت قبوض شهری مثل تلفن ثابت و آب و برق و خلافی رانندگی، امکان استعلام و پرداخت عوارض شهرداری نیز در پیشخوان24 در اختیار شما قرار گرفته است تا تجربه ای متفاوت از پرداخت قبوض داشته باشید و از تجمیع خدمات مختلف و کاربردی در کنار هم استفاده کنید. پرداخت عوارض شهرداری ملک مسکونی و غیر مسکونی یا تجاری یکی از مهم‌ترین نیازهای بسیاری از ماست و حالا به راحتی امکان استعلام و پرداخت آن از طریق سایت و اپلیکیشن پیشخوان24 در اختیار شما قرار دارد.

استعلام و مشاهده قبض عوارض

روش‌های (راهنمای) پرداخت عوارض نوسازی شهرداری ملک

پرداخت عوارض نوسازی و عوارض پسماند از طریق سایت شهرداری تهران

برای پرداخت عوارض شهرداری از سایت شهرداری ابتدا به آدرس https://www.tehran.ir مراجعه کنید و گزینه پرداخت بهای عوارض نوسازی شهر را انتخاب کنید. حالا وارد صفحه عوارض شهرداری ملک سایت تهران من به آدرس https://my.tehran.ir/melk می‌شوید. در این صفحه شماره شناسایی ملک 12 یا 15 رقمی خود را وارد کنید و گزینه تائید را انتخاب کنید. اگر شماره شناسایی ملک خود را ندارید می‌توانید از روی نقشه تهران شماره را استخراج کنید.

حالا نتایج جستجو برای شما نمایش داده می‌شود و در صورت صحت اطلاعات باید گزینه استعلام را انتخاب کنید. پس از انتخاب گزینه استعلام، شماره موبایل و کد امنیتی را وارد کنید تا پیامک تائید برای شما ارسال شود. پس از وارد کردن کد تائید می‌توانید جزئیات عوارض شهرداری ملک خود را مشاهده و پرداخت کنید.

پرداخت عوارض شهرداری از طریق سایت تهران من

برای پرداخت عوارض نوسازی از طریق سایت تهران من ابتدا باید وارد آدرس https://myservices.tehran.ir شوید و با وارد کردن شماره موبایل و دریافت کد تائید وارد پروفایل کاربری خود شوید. سپس گزینه خدمات ملک و شهرسازی را از سمت راست پروفایل خود انتخاب کنید. در اولین مرحله، گزینه افزودن ملک را انتخاب کنید و شماره شناسایی ملک یا شناسه قبض را وارد کنید. سپس اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و گزینه افزودن ملک را انتخاب کنید. در صورت تمایل برای پرداخت باید گزینه پرداخت را انتخاب کنید تا وارد درگاه بانکی شوید.

در صورت عدم اطلاع از مشخصات ملک مربوطه و یا موجود نبودن اطلاعات در سامانه، باید جهت صدور فیش و پرداخت عوارض با همراه داشتن اسناد مالکیت به نزدیک‌ترین دفتر خدمات الکترونیک شهر یا اداره درآمد منطقه وقوع ملک مراجعه کنید.

پرداخت عوارض شهرداری از طریق سایت تهران من

برای پرداخت عوارض شهرداری می‌توانید از اپلیکیشن‌های پرداخت قبوض مانند قبضینو برای پرداخت عوارض شهرداری ملک خود استفاده کنید و در کنار دیگر قبوض، قبض نوسازی و پسماند شهرداری را نیز پرداخت کنید.

پرداخت عوارض نوسازی شهرداری با شماره 137

با شماره گیری 137 تمامی قبوض صادر شده از سمت شهرداری که دارای شناسه قبض و شناسه پرداخت هستند قابل پرداخت هستند.

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.