پیگیری مرسوله پستی با کد رهگیری

پیگیری مرسوله پستی با کد رهگیری

ویژگی‌های سرویس پیگیری مرسولات پستی

پیگیری مرسوله پستی با شماره مرسوله

برای پیگیری و مشاهده آخرین وضعیت مرسوله پستی با جزئیات در پیشخوان ۲۴ به شماره مرسوله (کد رهگیری مرسوله پستی) نیاز دارید.

مشاهده جزئیات پیگیری مرسولات پستی

شما می‌توانید در سرویس پیگیری مرسولات پستی پیشخوان ۲۴ اطلاعاتی مانند آخرین وضعیت مرسوله، مشخصات گیرنده و فرستنده، هزینه پستی و نوع سرویس مشاهده کنید.

ذخیره شماره مرسوله پستی

تعداد ارقام بالای کد رهگیری مرسوله پستی باعث شده تا این کد زود فراموش شود. با سرویس پیگیری مرسوله پستی پیشخوان ۲۴ می‌توانید به اطلاعات مربوط به مرسولات پستی بدون نیاز به وارد کردن شماره مرسوله دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول درباره مرسولات پستی

با سرویس استعلام مرسوله پستی در پیشخوان ۲۴ چه جزئیاتی قابل مشاهده است؟

با سرویس پیگیری مرسوله پستی پیشخوان ۲۴ می‌توانید جزئیاتی مانند نوع سرویس، هزینه پستی، تاریخ و ساعت قبول بسته، مشخصات گیرنده و فرستنده و آخرین وضعیت مرسوله را به صورت به‌روز مشاهده کنید.

برای پیگیری مرسوله پستی در پیشخوان ۲۴ به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

برای رهگیری مرسوله پستی و مشاهده وضعیت آن در پیشخوان ۲۴ به شماره مرسوله (کد رهگیری مرسوله پستی) نیاز دارید.

برای پیگیری مرسولات پستی سازمانی هم می‌توانیم از این سرویس پیشخوان ۲۴ استفاده کنیم؟

بله؛ البته در صورتی که به کد رهگیری مرسوله پستی دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت امکان مشاهده جزئیات مرسوله پستی وجود ندارد.

چگونه می‌توانیم کد پیگیری مرسوله پستی سازمانی را دریافت کنیم؟

برای دریافت کد پیگیری مرسوله پستی سازمانی نیاز است وارد سرویس مورد نظر در پیشخوان ۲۴ شوید. بعد از ورود اطلاعات و مشاهده جزئیات استعلام، کد پیگیری مرسوله پستی سازمانی (بارکد پستی) قابل مشاهده است. سپس باید برای اطلاع از آخرین وضعیت مرسوله پستی سازمانی روی گزینه سبز رنگ پیگیری ارسال کلیک کنید یا وارد سرویس پیگیری مرسوله پستی شوید. شماره مرسوله کپی‌شده را وارد کنید تا آخرین وضعیت مرسوله را به شما نشان دهد.

علت برگشت خوردن مرسولات پستی چیست؟

مرسولات پستی به دلیل تغییر آدرس گیرنده یا اشتباه وارد شدن آن، مراجعه نکردن گیرنده برای دریافت، فوت گیرنده یا ... به اداره پست برگشت می‌خورد. اگر گیرنده طی مدت زمان مشخص برای دریافت مرسوله پستی اقدام نکند، بسته به دست فرستنده بازگرداننده می‌شود.

آیا امکان ثبت شکایت برای نرسیدن مرسوله پستی وجود دارد؟

بله؛ شما می‌توانید اعتراض خودتان را به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت eop.post.ir ثبت کنید. هم‌چنین برای پیگیری شکایت خود نیز باید وارد همین سامانه شوید.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

پیگیری مرسولات پستی با پیشخوان24

تا همین چند سال قبل نیاز بود برای اطلاع از آخرین وضعیت مرسوله پستی به اداره پست مراجعه کنید. در حال حاضر روند پیگیری ساده‌تر از گذشته شده است. روش‌های غیر حضوری و آنلاین تا حد زیادی جایگزین روش‌های حضوری شده‌اند. شما می‌توانید با سرویس پیگیری مرسوله پستی پیشخوان ۲۴ در وقت و زمان خود صرفه‌جویی کنید و از وضعیت مرسوله پستی خود در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید. برای مشاهده جزئیات مرسوله پستی فقط به شماره مرسوله «کد رهگیری ۲۰ رقمی تا 24 رقمی» نیاز دارید.

پیگیری مرسوله پستی با پیشخوان ۲۴

پیشخوان ۲۴ در کنار خدمات متعدد خود، امکان استعلام و پیگیری مرسوله پستی با شماره مرسوله را فراهم کرده است. کلیه کاربران می‌توانند در هر لحظه از این سرویس استفاده کنند. هم‌چنین با مشاهده ریز جزئیات از آخرین وضعیت مرسوله پستی خود مطلع شوند.

روش‌های پیگیری مرسولات پستی

اگر به اینترنت دسترسی ندارید و دنبال روش آفلاین برای پیگیری مرسوله پستی هستید، می‌توانید کد رهگیری ۲۰ رقمی مرسوله پستی را به شماره ۲۰۰۰۴۴۱ پیامک کنید. اگر بعد از گذشت چند دقیقه‌ جوابی دریافت نکردید، بهتر است این بار کد مرسوله پستی را در ساختار (R + کد رهگیری) به همین شماره ارسال کنید.

پیگیری مرسوله پستی با کد ملی

سرویس پیگیری مرسوله پستی با کد ملی برای پیگیری مرسولات پستی سازمانی مانند کارت پایان خدمت (نظام‌وظیفه) ایجاد شده است. برای مشاهده وضعیت مرسوله باید وارد سایت سامانه پیگیری مرسولات پستی ناجا به نشانی najatracking.post.ir شوید. سپس از بین انواع سند نمایش داده شده، یک مورد را انتخاب کنید. با کلیک روی گزینه جستجو می‌توانید نتیجه را مشاهده کنید.

برای پیگیری مرسولات سازمانی دیگر مانند کارت خودرو، اسناد موتور سیکلت و گواهینامه می‌توانید به سامانه رهگیری مرسولات پستی سازمانی ناجا به آدرس najatracking.post.ir مراجعه کنید.

برنامه پیگیری مرسوله پستی

اگر برای رهگیری مرسوله پستی خود دنبال یک برنامه موبایلی هستید، پیشخوان ۲۴ یک انتخاب خوب است. شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان از وضعیت مرسولات پستی خود باخبر شوید.

هم‌چنین در کنار این سرویس از امکانات مختلفی مانند خلافی خودرو، پیگیری وضعیت گواهینامه، خرید شارژ و بسته اینترنتی نیز بهره‌مند شوید. برای استفاده از این سرویس نیاز است نرم‌افزار موبایلی پیشخوان ۲۴ را از کافه بازار، گوگل پلی یا حتی سایت پیشخوان ۲۴ نصب کنید. سپس بعد از ورود به اپلیکیشن، از بخش پست، گزینه پیگیری مرسولات را انتخاب کنید. حالا با وارد کردن شماره مرسوله می‌توانید نسبت به استعلام مرسولات پستی اقدام کنید.

پیگیری مرسولات پستی با کد ussd

اگر دسترسی به اینترنت ندارید و می‌خواهید از وضعیت مرسوله پستی با خبر شوید، می‌توانید از کد ussd استفاده کنید. برای استفاده از این روش باید *110# را در تلفن همراه خود شماره‌گیری کنید. متاسفانه در حال حاضر این سرویس در دست اقدام است و امکان استفاده از آن برای هیچ یک از کاربران وجود ندارد.

پیگیری مرسوله پستی با شماره موبایل

بسیاری از افراد به دنبال روشی هستید که بتوانید با داشتن شماره موبایل گیرنده یا فرستنده از آخرین وضعیت مرسوله پستی خود مطلع شوند. متاسفانه امکان پیگیری مرسوله پستی با شماره موبایل وجود ندارد. برای رهگیری مرسوله بهتر است از سایر روش‌ها استفاده کنید.

رهگیری مرسولات پستی پیشتاز

گاهی اوقات افراد برای ارسال سریع بسته از روش پیشتاز استفاده می‌کنند. اگر از این طریق بسته پستی خود را ارسال کرده‌اید و حالا می‌خواهید بدانید مرسوله پستی در چه شرایطی قرار دارد، می‌توانید از سامانه tracking.post.ir یا برنامه موبایلی پیشخوان ۲۴ برای پیگیری مرسوله پستی با شماره مرسوله استفاده کنید.

رهگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری

گاهی اوقات دیده می‌شود که افراد کد رهگیری مرسوله پستی را گم می‌کنند و در به در دنبال روشی هستند که بدون کد مرسوله پستی بتوانند از وضعیت بسته مطلع شوند. متاسفانه هیچ روش پیگیری مرسوله پستی بدون کد مرسوله پستی وجود ندارد. برای رفع این مشکل باید مجددا کد مرسوله را از مامور پست یا فرستنده دریافت کنید.

پیگیری مرسوله پستی سازمانی

مرسولات سازمانی مانند مدارک خودرو و گذرنامه باید به موقع به دست گیرنده برسند؛ چراکه ممکن است خللی در انجام کارها پیش آید. برای اطلاع از آخرین وضعیت مرسوله سازمانی مانند مدارک خودرو می‌توانید از سرویس پیگیری وضعیت گذرنامه یا مدارک خودرو استفاده کنید. بعد از مشاهده نتیجه، امکان کپی بارکد پستی یا کلیک روی گزینه «پیگیری ارسال»، بدون استفاده از سرویس پیگیری مرسولات پستی وجود دارد.

علت نرسیدن مرسوله پستی

دلایل متعددی مانند گم شدن بسته، با تاخیر رسیدن بسته پستی به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، بی‌مسئولیتی کارکنان پست، اشتباه وارد کردن مشخصات گیرنده، تغییر آدرس گیرنده و تحویل اشتباه مرسوله پستی وجود دارند که باعث می‌شود بسته پستی به موقع به دست افراد نرسد. اگر در چنین شرایطی قرار دارید، می‌توانید برای ثبت شکایت از سامانه سایت eop.post.ir و برای پیگیری نرسیدن مرسوله پستی از سامانه رهگیری مرسولات پستی به نشانی traking.post.ir استفاده کنید.

پیگیری نرسیدن مرسوله پستی تیپاکس

بسیاری از افراد برای سالم رسیدن بسته پستی و هم‌چنین سریع‌تر ارسال شدن مرسوله خود از تیپاکس استفاده می‌کنند. این روزها شکایت زیادی در خصوص به تاخیر رسیدن یا نرسیدن بسته وجود دارد. برای پیگیری مرسوله پستی تیپاکس باید به سایت tipaxco.com مراجعه کنید یا به صورت تلفنی با شماره ۰۲۱۸۴۵۷ تماس بگیرید.

نرسیدن مرسوله پستی خارجی

تجربه تلخ نرسیدن مرسوله پستی خارجی آن هم در شرایط حساس باعث ایجاد نگرانی افراد زیادی شده است. متاسفانه در حال حاضر سامانه دقیقی برای رهگیری مرسوله پستی خارجی وجود ندارد. در آینده نزدیک می‌توانید از سامانه post.ir برای رهگیری مرسوله پستی خارجی خود استفاده کنید.

پیگیری مرسولات پستی برگشتی

در برخی از مواقع مرسوله پستی به دلایلی مانند نادرست بودن اطلاعات گیرنده، فوت گیرنده، تغییر آدرس یا عدم دریافت مرسوله توسط گیرنده به اداره پست برگشت می‌خورد و به گیرنده اصلی تحویل داده نمی‌شود.

اگر نامه‌رسان پست دو مرتبه به آدرس گیرنده مراجعه کند اما شخص در محل حضور نداشته باشد یا به هر دلیلی بسته پستی تحویل گیرنده داده نشود، مرسوله پستی به اداره پست بازگشت می‌خورد. حدود ۵ الی ۱۵ روز فرصت دارید تا به اداره پست منطقه خود مراجعه کنید و بسته را تحویل بگیرید. در غیر این صورت مرسوله پستی به آدرس فرستنده بازگشت خواهد خورد.

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
کاربر
سعدی

بسته ام رسیده اهواز تاامروز بدستم نرسیده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود
برای پیگیری این موضوع لطفا به اداره پست منطقه خود مراجعه کنید.
پیروز باشید

پاسخ
کاربر
مهدی نارویی

سلام من لاشه سند برای دادسرا بیرجند فرستادم با پست پیشتاز گفتن ۴۸ساعت میرسه دست گیرنده من روز شنبه فرستادم آیا رسیده پست من دست دادسرا امروز من ببرم دادگاه یا نه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام جناب نارویی
برای پیگیری این موضوع لطفا کد رهگیری مرسوله خود را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی گزینه «پیگیری مرسوله پستی» کلیک کنید تا از آخرین وضعیت بسته مطلع شوید.
شاد باشید

پاسخ
کاربر
کامرانی

بسته من سه روزه پیش باید ب دستم میرسید هنوز نرسیده سه بار برگشت خورده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما دوست عزیز
برای پیگیری این موضوع لطفا به اداره پست منطقه خود مراجعه کنید.
موفق و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
زارع

سلام بسته من تا ۶روز باید دستم میرسید تا الان به دستم نرسیده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
برای پیگیری این موضوع لطفا کد رهگیری مرسوله خود را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی گزینه «پیگیری مرسوله پستی» کلیک کنید. در صورتی که نتیجه‌ای دریافت نکردید، با فرستنده مرسوله تماس گرفته یا به اداره پست منطقه خود مراجعه کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
کفایت دلفی

بسته ی من در پست اهواز درامانیه هست وتاکنون بدستم نرسیده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما دوست گرامی
برای پیگیری این موضوع لطفا با فرستنده تماس بگیرید یا به اداره پست مراجعه کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
ناصرنظری

من‌403/2/19
برای‌تعویض‌شناسنامه‌اقدام‌کردم‌هنوزبهدستم‌نرسیده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما جناب نظری گرامی
برای پیگیری این موضوع لطفا با سازمان مربوطه تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید کد رهگیری مرسوله خود را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و در آخر، روی گزینه «پیگیری مرسوله پستی» کلیک کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
آرزو سیف

سلام بسته من ۵ روزه زده تحویل گیرنده گردید و هنوز هیچی برام نیومده اداره پست هم تلفن جواب نمیدن

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام سرکار خانم سیف
برای پیگیری این موضوع لطفا با فرستنده تماس بگیرید یا به اداره منطقه پستی خود مراجعه فرمایید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
رقیه رهبری

سلام سفارش من هشت روزه ،که هنوز دستم نرسیده ؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
برای پیگیری لطفا با فرستنده مرسوله تماس بگیرید. در صورتی که بارکد یا همان کد رهگیری پستی را دارید، آن را در کادر بالای همین صفحه وارد کنید و روی گزینه رهگیری کلیک کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
شهربانو سلیمانی

بسته پستی هنوز به دستم نرسیده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما سرکار خانم سلیمانی عزیز
برای استعلام وضعیت بسته خود لطفا در کادر بالای همین صفحه، کد رهگیری مرسوله را وارد کرده و در آخر، روی گزینه «پیگیری مرسوله پستی» کلیک کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
هادی حسینی

بسته سفارشی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما جناب حسینی گرامی
برای پیگیری مرسوله خود لطفا کد رهگیری مرسوله را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی گزینه «پیگیری مرسوله پستی» کلیک کنید.
شاد باشید

پاسخ
کاربر
خنسا آتشبار

چایهار

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما همراه گرامی
لطفا بارکد پستی یا همان کد رهگیری مرسوله را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی دکمه «پیگیری مرسوله پستی» کلیک کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
سعید گرجی

دهنوشهسوار

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر جناب گرجی عزیز
برای پیگیری مرسوله خود لطفا کد رهگیری مرسوله خود را در کادر بالای صفحه وارد کرده و روی دکمه «پیگیری مرسوله پستی» کلیک کنید.
موفق و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
معصومه عسیی پور

ابادان

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما همراه محترم
برای پیگیری و رهگیری مرسوله خود، لطفا کد رهگیری مرسوله یا همان بارکد پستی را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی دکمه «پیگیری مرسوله پستی» کلیک کنید.
موفق و شاد باشید

پاسخ
کاربر
سایه رحیمی

سلام من یه بسته داشتم ۱۰روز هنوز نرسیده به دستم چیکار باید بکنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام سرکار خانم رحیمی
برای پیگیری وضعیت مرسوله خود، لطفا بارکد پستی یا همان کد رهگیری را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی گزینه «پیگیری» کلیک کنید. در صورتی که نتیجه‌ای دریافت نکردید، با فرستنده مرسوله تماس بگیرید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
خانم شادمان

من یه بسته دارم که ۵ روزه تو پست مونده و ارسال نمیشه. چیکار کنم؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود
در صورتی که ارسال بسته شما شما پس از ۷ روز کاری ارسال نشد، می‌توانید به اداره پست مراجعه کرده و موضوع را پیگیری کنید.
تندرست و شاد باشید

پاسخ
کاربر
Houman armaqan

به من گفته شده ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ کارت پایان خدمتم اداره پست اومده..ولی به پست که مراجعه کردم گفت اصلا همچین مرسوله پستی رو دریافت نکرده..من باید ازکجا پیگیری کنم؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
برای پیگیری لطفا کد رهگیری مرسوله را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی دکمه «پیگیری مرسوله پستی» کلیک کنید. در صورتی عدم دریافت نتیجه، با سازمان مربوطه تماس بگیرید یا به یکی از دفاتر پلیس + 10 مراجعه کنید.
موفق و سبز باشید

پاسخ
کاربر
ناصرموسوی

من اصلا ساکن یزد نیستم ادرس اشتباهی دادن ۲۰ روزپیش ادرس خوزستان سوسنگرد دادم و هزینه ارسال مجدد ولی متاسفانه دوباره به یزد فرستادن ۰۹۰۳۲۶۳۵۷۹۷

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
جناب موسوی شما باید این موضوع را از فرستنده مرسوله یا اداره پست منطقه خود پیگیری کنید.
تندرست باشید

پاسخ
کاربر
حمیدرضا

سلام من تعویض پلاک کردم 2سال پیش کارت ماشین نیومده کدمرسوله 420رقمی هم ازبرنامه گرفتم کدومیزنم هیچی به هیچی لطفت راهنمایی کنید ممنون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام
برای استعلام وضعیت کارت خودرو می‌توانید از طریق یکی از روش‌های زیر اقدام کنید:
1. استعلام از سرویس استعلام کارت و سند خودرو پیشخوان 24؛
2. مراجعه به بخش «جست‌وجوی نوع سند» در سایت مرسولات سازمانی ناجا؛
3. شماره‌گیری کد دستوری #110* و انتخاب خدمات راهور.
سبز باشید و تندرست

پاسخ
کاربر
Eli

سلام برام پیام اومده گواهینامه شما 1/18 تحویل پست شده و چند روزه به دستم میرسه؟؟؟؟؟؟؟؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و سلام
ارسال گواهینامه به‌طور معمول 5 تا 7 روز کاری زمان می‌برد. شما می‌توانید در روزهای آتی، کد رهگیری مرسوله را در کادر ابتدای صفحه وارد کرده و از آخرین وضعیت ارسال گواهینامه‌تان مطلع شوید.
سبز و پیروز باشید

پاسخ
کاربر
منصوره کاظمی

رهگیری مرسوله

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
لطفا کد رهگیری دریافتی را در قسمت مشخص‌شده وارد کرده و دکمه پیگیری مرسوله را بزنید تا آخرین وضعیت بسته ارسالی برای شما نمایش داده شود.
با تشکر از همراهی شما

پاسخ
کاربر
موسوی

با سلام مرسوله ی پستی من در وضعیت به گیرنده تحویل داده شده است در صورتی که بیشتر از 72ساعت گذشته و من تحویل نگرفته ام چطور میتوانم با نامه رسان ارتباط برقرار کنم .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
شما می‌توانید با پشتیبانی اداره پست تماس بگیرید و اطلاعات نامه‌رسان را دریافت کنید یا به‌صورت حضوری به اداره پست منطقه مراجعه کرده و وضعیت مرسوله خود را پیگیری کنید.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
شیوا الهی

سلام فروشنده میگ بسته ارسال شده و کد رهگیری نمیده تلفن رو هم خاموش کرده من باید چیکار کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست گرامی
متاسفانه روش آنلاینی برای پیگیری این موضوع وجود ندارد و شما برای پیگیری نیاز به کد رهگیری دارید اما ممکن است بتوانید با مراجعه حضوری به مرکز پست منطقه خود این موضوع را بررسی کنید.
پاینده باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
حسینی

سلام وقت بخیر ۴روزه گواهینامم زده تحویل به پست داده شده با کد پیگیری ولی از سایت پست پیگیری میکنم میگن تحویل پست داده نشده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
ارسال گواهینامه از لحظه تایید حدود 40 روز طول می‌کشد. درصورتی‌که استعلام شما در مرحله ارسال است لطفا صبور باشید و در چند روز آینده مجددا استعلام بگیرید.
پایدار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
امام بخش شکل زهی

من درخواست کارت ویپاد دادم هنوز دستم نرسیده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای پیگیری لطفا با پشیبانی این برنامه تماس بگیرید و از وضعیت دقیق ارسال مطلع شوید.
سبز و پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
فرشته کشاورزی

من درخاست کارت ویپاددادم هنوزبه دستم نرسیده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
لطفا با پشتیبانی برنامه تماس بگیرید تا از آخرین وضعیت کارت خود مطلع شوید.
شاد و موفق باشید.

پاسخ
کاربر
زیبا ناظری

ارسال بسته

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
برای اطلاع از آخرین وضعیت مرسوله باید کد رهگیری آن را در کادر مشخص‌شده وارد کرده و دکمه پیگیری مرسولات را بزنید. در صفحه بازشده آخرین وضعیت بسته نمایش داده می‌شود. اگر اطلاعاتی مشاهده نکردید به این معنی است که بسته به تازگی وارد اداره پست شده مشخصات آن در سامانه پست ثبت نشده است.
پایدار و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
سکینه دوستی

استعلام بسته

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلاو وقت بخیر
برای استعلام وضعیت بسته پستی و پیگیری آن باید کد رهگیری دریافتی از ارسال‌کننده را در کادر مشخص‌شده وارد کرده و دکم پیگیری مرسوله را بزنید و از آخرین وضعیت بسته خود مطلع شوید.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
رقیه نجف زاده

سلام من ۹روز بسته آموزشی پرش سفارش داد ولی نمی‌دونم کجاست گفت از پیشخوان محلش رو بپرش
مس
به پشتیبانی زنگ میزنم میگه بسته آمده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود دوست عزیز
برای پیگیری دقیق‌تر بهتر است به اداره پست منطقه خود مراجعه کنید و از شرایط مرسوله خود مطمئن شوید
پایدار و سبز بمانید.

پاسخ
کاربر
الناز محمودی

سلام یه بستع سفارش دادم میشه پیگیری کنین رسیدع یا نع

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای پیگیری لطفا کد رهگیری دریافتی خود را در کادر مشخص‌شده وارد کرده و دکمه سبز رنگ پیگیری مرسولات را بزنید.
برقرار و سبز باشید.

پاسخ
کاربر
م

پول استعلام زدم هیچی مشخص نکرد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
ممکن است هنگام استعلام اینترنت یا سرویس مقصد دچار اختلال بوده باشد یا این‌که بسته شما به تازگی تحویل پست شده و اطلاعاتی از آن در سامانه ثبت نشده باشد. تمام اطلاعات نمایش داده شده مستقیما از سامانه پست دریافت می‌شود. درصورت عدم دریافت اطلاعات هزینه پرداختی شما حداکثر تا 72 ساعت بعد از استعلام مجددا به کیف پول شما در حساب کاربری پیشخوان 24 واریز می‌شود تا بتوانید در استعلام‌های بعدی از آن استفاده کنید.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
mk

سلام میشه لطفا از رو حالت پولی بردارین چون من روزی 1000 تا باید بارکد چک کنم نمیشه که هر سری پول واریز کنم

کاربر
لیلابشوکه

سلام چرا وقتی شماره تلفن دادم نامه رسان تماس نگرفته پسته رو عود داده
حالا من چطوری پیگیری کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
بهتر است برای پیگیری به اداره پست منطقه مراجعه کرده و وضعیت مرسوله را پیگیری کنید. در حالت کلی درصورت نبود گیرنده، مامور پست باید سه بار به محل دریافت بسته مراجعه کند و بعد از بسته را به مرز پست برگرداند.
سبز و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
نسرین میرزایی

سلام من یه هفته اس کفش واسم سفارش دادم ولی به دستم نرسیده دلیلش چیه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
این مورد را باید از شرکت پست پیگیری کنید. برای این کار به نزدیکترین دفتر پست محل سکونت خود مراجعه کنید.
شاد و سلامت باشید.

پاسخ
کاربر
یعقوب جعفری

سلام من یه بسته دارم 16آذر از مشهد به نوراباد لرستان ارسال شده ولی سه روزه پیگیری میکنم بسته من در تهران هست دلیلش چی هست که نمی‌رسه به مقصدی که آدرس دادیم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
برای پیگیری فرایند پستی مرسوله خود باید به دفاتر پست مراجعه کنید تا مشکل را به‌صورت دقیق بررسی کنند.

پاسخ
کاربر
کاربر

سلام وضعیت بسته من تو رهگیری سه روزه روی تولید بارکد مونده. این وضعیت یعنی چی؟ میرسه یا باید حضوری برم اداره پست؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
در مرحله اول چند روز منتظر تغییر وضعیت بسته و دریافت آن بمانید. اگر مرسوله به دستتان نرسید با دفتر پستی محل سکونت خود تماس بگیرید یا به آن‌جا مراجعه کنید.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
پورمحی آبادی

سلام الان ۵ روزه که بسته پستی من از قم نرسیده نمیدونم چی شده لطفا پیگیری کنید

کاربر
مرتضی صیدابادی

۱۰روز مرسوله فرستاده هنوز دست م نرسیده

کاربر
معمار

سلام وقت بخیر، مرسوله من جمعه صبح رسیده تهران و تا الان که بعدازظهر یکشنبه هست دست گیرنده نرسیده و بسته از جایی که هست تکون نخورده من خیلی عجله دارم ی کار برای نمایشگاه فرستادم نمایشگاه افتتاح شده و کار من دستشون نرسیده ثبت شکایت کردم کسی پاسخگو نیست چکار کنم؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست گرامی
اختلال پیش آمده مربوط به سازمان پست بوده و درحال بررسی است. برای پیگیری شرایط مرسوله خود می‌توانید با شماره تلفن‌ 193 تماس بگیرید.
موفق و پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
رحیم گروسی

سلام پیام برام آمده ک کارت خوردرو شما تحویل پست شد ولی با کد مرسوله ک بهم داده پیگری میکنم میگه بانک اطلاعات پست نیست چنین مرسوله ای

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست گرامی
برای استعلام وضعیت کارت خودرو می‌توانید از روش‌های زیر اقدام کنید:
1) استعلام از طریق سرویس استعلام کارت و سند خودرو پیشخوان 24
2) مراجعه به سایت مرسولات سازمانی ناجا (بخش جستجوی نوع سند)
3) شماره‌گیری کد دستوری #110* و انتخاب خدمات راهور
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
محمد اسدالهی

من یک بسته سفارش دادم ۱۶ /۹ ۱۴۰۲تا الان به دستم نرسیده باید کجا پیگیری کنم؟

کاربر
سبحان دهقانی زاده

سلام ، بیست روز پیش بسته ای سفارش دادم ، هنوز به دستم نرسیده ؟ چیکار باید بکنم ؟
کد رهگیری رو زدم نوشته تحویل گیرنده شد . درصورتیکه هنوز به دست من نرسیده ، لطفاً جوابگو باشید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام برشما وقت بخیر
احتمالا در روز تحویل مامور پست به آدرس شما مراجعه کرده و شما تشریف نداشته‌اید. در حالت کلی مامور باید دو مرتبه دیگر به آدرس گیرنده مراجعه کند و درصورت نبود شخص مرسوله به اداره پست منطقه ارسال می‌شود. درصورتی که این مراحل سپری شده باشد، شما باید از طریق تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به اداره پست منطقه، کد رهگیری بسته را ارائه کرده و مرسوله خود را دریافت کنید.
سبز و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
علی رشیدی

سلام من یه بسته حاوی کارت هدیه که از تهران بصورت پست پیشتاز ارسال کرده بودند ،پس از ۵ روز هنوز هم به دستم نرسیده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

دردود بر شما دوست گرامی
اطلاعاتی که از سرویس استعلام پیشخوان 24 دریافت می‌کنید مربوط به آخرین تغییرات ثبت‌شده در سامانه سازمان پست است. هرگونه تاخیر در ارسال بسته می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برای اطلاع از دلیل این تاخیر می‌توانید با اداره پست منطقه تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
محسن جامعی

از ۱۲.۹بسته ارسال شده تهران ولی آلان ۱۹هستیم بسته به کاشان نرسیده چرا؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز وقت بخیر
اختلال ایجاد شده مربوط به شرکت پست بوده و ارتباطی به سرویس استعلام پیشخوان 24 ندارد. آخرین وضعیت اعلام شده در این سرویس،‌ مربوط به اطلاعات به‌روز شده در سامانه پست کشور است. برای اطلاع دقیق‌تر می‌توانید از فرستند درخواست کنید که با اداره پست منطقه تماس گرفته و علت تاخیر را جویا شود.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
مریمم

با سلام بسته ارسالی داشتم ب تهران یه هفته رسیده تهران ولی هنوز دست طرف نرسیده چ باید بکنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود وقت به‌خیر
برای پیگیری این مورد باید شما یا فرد گیرنده بسته به یکی از دفاتر پستی مراجعه کنید تا مشکل را بررسی کنند.
شاد و پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
حسن کامرانی

سلام.روز 7 اذر یک کارتن در گناباد برایم به ادرس تهران سفارشی ارسال گردیده است.وقرار بوده سه روزه به من برسد.ولی هنوز که 18 اذر است این بسته به من نرسیده است.سامانه ذکر شده که عز 8 اذر تا 14 اذر در مرکز توضیع تهران راکد بوده و هیچ اقدامی نشده است.

کاربر
قاسمی

سلام قاسمی هستم سفارشاتم چی شد؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
برای اطلاع از وضعیت بسته باید کد رهگیری خود را از فروشگاه دریافت کنید و با وارد کردن در این صفحه،‌ وضعیت مرسوله را بررسی کنید.

پاسخ
کاربر
مهگل فیروزی

سلام وقت بخیر کدرهگیری مرسوله پستی رو ندارم چگونه از مرسوله ام پیگیری کنم ؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
کد رهگیری معمولا به شماره شما پیامک می‌شود. در غیر این صورت باید کد را از فروشگاهی که خرید خود را انجام داده‌اید، دریافت کنید.

پاسخ
کاربر
اسماعیل نیکویی

گذرنامه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای استعلام گذرنامه و دریافت اطلاعات آن باید از طریق سرویس پیگیری وضعیت گذرنامه اقدام کنید.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
ابرا

سلام من چند روز هست بسته ای قرار از قم به دستم برسه هرروز بروز میشه که بارگیری جهت ارسال به هرمزگان و رهسپار شد دوباره فردا همین مینویسه و اینکه اطلاعات قبول مرسوله در دسترس تیس نوشته

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
اطلاعات ارائه شده در سرویس استعلام پیشخوان 24 کاملا به‌روز بوده و طبق آخرین تغییرات ثبت شده در سامانه پست کل کشور ارائه می‌شود. درصورتی‌که نسخوان جدید این برنامه را دریافت نکرده‌اید، بهتر است آن را به‌روزرسانی کرده و مجددا استعلام بگیرید.
شاد و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
سمیرارجب زاده

این چه پست پیشتازی الان ده روز بستم از مشهد ارسال شده چندروز اصفهان بوده، اخه چرا رفته اصفهان از اونجا امده کرمان، از دیروز هم که رسیده کرمان پست چی نیاورده اگه معمولی چرا دیگه پول پیشتاز رو میگیرید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
نحوه ارسال مرسوله بر عهده پست است و شما از طریق این صفحه فقط می‌توانید وضعیت ارسال بسته را پیگیری کنید. برای ثبت اعتراض هم باید به اداره پست محل سکونت خود مراجعه کنید.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
الهام قربانی

سلام یک هفته هست سفارش من در حد دادن یک بارکد راکد مونده
این وضع فرستادن سفارشاته
قبلنم یه جنس شکسته داشتم پیگیری نشده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
برای پیگیری این موارد باید از طریق شرکت پست اقدام کنید. همچنین بهتر است بسته‌های شکستنی و قیمتی‌تان را در زمان ارسال، بیمه کنید.

پاسخ
کاربر
زهرا

الان بسته من سه روزه که تو اهواز هست و اصلا حتی انتقالش نمیدن به پست شهر ما باید چکار کنم شکایت لازم است یا منتظر بمانم که اون کاروشون در کند ترین حالتش انجام بدن؟؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
اگر اعتراضی نسبت به ارسال بسته دارید، باید به دفتر پست محل سکونت خود مراجعه کنید تا مشکل را بررسی کنند.

پاسخ