خرید بسته اینترنت

خرید بسته اینترنت

ویژگی‌های خرید بسته اینترنت با پیشخوان 24

خرید آسان اینترنت همراه اول، رایتل و ایرانسل

برای خرید بسته اینترنتی کافیست شماره موبایل خود را در بخش مربوطه وارد کنید و با انتخاب بسته مورد نظر خود عملیات پرداخت را انجام دهید و به راحتی بسته اینترنتی موردنظر خود را فعالسازی کنید.

امکان خرید بسته‌های اینترنتی متنوع

با استفاده از پیشخوان 24 امکان خرید انواع بسته‌های اینترنتی روزانه، هفتگی، ماهیانه و سالیانه در اختیار کاربران عزیز قرار دارد تا به سادگی و با توجه به نوع نیاز و مصرف خود بسته مناسب را خریداری نمایند.

نگهداری سوابق پرداخت و نام‌گذاری شماره موبایل

کلیه تراکنش‌های شما برای خرید اینترنت در بخش سوابق پیشخوان24 ذخیره می‌شود و به راحتی می‌توانید بسته‌های خریداری شده را پیگیری کنید. علاوه بر این می‌توانید با چندین شماره موبایل مختلف بسته اینترنتی بخرید و برای دسترسی راحت‌تر آن‌ها را نام‌گذاری نمایید.

سوالات متداول در مورد خرید بسته اینترنت

برای خرید بسته اینترنت همراه اول به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

برای خرید بسته اینترنت با سایت یا اپلیکیشن پیشخوان24 کافیست شماره موبایل خود را وارد کنید و نوع اپراتور و سیم کارت خود را انتخاب کنید.

پس از خرید بسته اینترنت همراه اول، بسته به صورت آنی فعال خواهد شد؟

بله، بسته خریداری شده برای همه سیم کارت های همراه اول (اعتباری،دائمی و مودم) پس از تکمیل فرایند خرید به صورت آنی فعال خواهد شد.

در صورتی که در هنگام خرید بسته اینترنتی همراه اول پول از حساب کسر شود ولی بسته فعال نشود چه کاری باید انجام داد؟

در صورتیکه پول از حساب شما کسر شد ولی بسته مورد نظر فعال نگردید حداکثر تا 72 ساعت در صورت کسر وجه از حساب، مبلغ به حساب شما بازگردانده می‌شود.

آیا تمامی بسته‌های اینترنت همراه اول از طریق پیشخوان24 قابل خریداری است؟

بله؛ تمامی بسته‌های ارائه شده توسط اپراتور همراه اول، از طریق سایت و اپلیکیشن پیشخوان24 نیز قابل خریداری هستند.

چگونه جزئیات تراکنش‌ها و خرید بسته اینترنت را پیگیری کنیم؟

در صورتی که از پیشخوان 24 اقدام به خرید بسته اینترنت کرده باشید، می‌توانید وضعیت پرداخت را از بخش سوابق پیگیری و مشاهده کنید؛ در صورت خرید اینترنت با دیگر روش‌ها، امکان پیگیری از طریق پیشخوان 24 وجود ندارد.

آیا خرید بسته اینترنتی از پیشخوان 24 مشمول طرح تمدید خودکار می‌شود؟

بسته‌های اینترنتی خریداری شده از پیشخوان 24 مشمول طرح تمدید خودکار نیستند.

کد دستوری اطلاع از باقی‌مانده بسته اینترنت همراه اول چیست؟

با شماره‌گیری کد دستوری #0*100* می‌توانید از حجم باقی‌مانده بسته اینترنتی همراه اول خود مطلع شوید.

آیا با پیشخوان24 امکان خرید بسته اینترنت همراه اول برای دیگران وجود دارد؟

بله؛ از طریق سایت و اپلیکیشن پیشخوان24 می‌توانید علاوه بر سیم کارت خودتان برای شماره موبایل دوستان و اعضای خانواده خود نیز به راحتی بسته اینترنت خریداری کنید.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

اینترنت همراه اول

خرید بسته اینترنت ایرانسل با پیشخوان24

پیشخوان24 در کنار تمامی خدمات خود، امکان خرید بسته اینترنت ایرانسل، رایتل و همراه اول را برای کاربران خود فراهم کرده است. کافیست شماره موبایل خود را در بخش خرید بسته اینترنت ایرانسل (بخش بالای این صفحه) وارد و بسته متناسب با مصرف خود را انتخاب و خریداری کنید.

خرید اینترنت ایرانسل از سایت ایرانسل

با مراجعه به آدرس اینترنتی https://irancell.ir علاوه بر مشاهده بسته‌های اینترنتی ایرانسل می‌توانید بسته مورد نظر خود را انتخاب و از طریق سایت خریداری کنید.

خرید بسته اینترنت ایرانسل با شماره‌گیری کد دستوری #555*

با شماره گیری کد دستوری #555* امکان خرید بسته‌های اینترنت ایرانسل در اختیار مشترکین ایرانسل قرار دارد. کد بسته‌های اینترنت روزانه، هفتگی و ماهانه ایرانسل را نیز می‌توانید از طریق شماره گیری کد USSD استفاده کنید.

خرید بسته اینترنت ایرانسل با اپلیکیشن ایرانسل‌ من

ابتدا اپلیکیشن را از سایت ایرانسل یا استورهای معتبر نصب کنید. پس از فعالسازی اپلیکیشن وارد بخش «خرید بسته» شوید. از بین بسته‌های موجود، بسته مورد نظر خود را انتخاب و روی آن کلیک کنید. اگر بسته انتخابی همان بسته مورد نظر شماست، فعال‌سازی را انتخاب کنید. سپس روی تایید کلیک کنید. شما می‌توانید با خاموش و روشن کردن گوشی خود بسته خریداری شده را فعال کنید. خرید بسته‌های اینترنت و مکالمه، امکان هدیه‌دادن بسته اینترنت، پرداخت قبض از جمله دیگر امکانات اپلیکیشن ایرانسل من می‌باشد.

به خاطر داشته باشید که با نصب اپلیکیشن ایرانسل من می‌توانید از اینترنت رایگان ایرانسل من نیز بهره‌مند شوید.

شارژ اینترنت ایرانسل از طریق وب اپلیکیشن ایرانسل من

مشترکینی که از گوشی‌هایی با سیستم عامل ios استفاده می‌کنند، می‌توانند از نسخه وب اپلیکیشن ایرانسل من به آدرس my.irancell.ir برای خرید بسته اینترنتی و یا بهره‌مندی از دیگر خدمات اپلیکیشن استفاده کنند.

اطلاع از وضعیت باقی مانده بسته اینترنت ایرانسل

اطلاع از میزان اعتبار زمانی و حجمی بسته‌های اینترنت ایرانسل (موجودی اینترنت ایرانسل) از طریق شماره گیری کد #4*1*555* نیز در هر لحظه برای مشترکان سیم کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل مقدور است. همچنین مشاهده باقی مانده اعتبار حجمی تمامی بسته‌های افزایشی و ترکیبی اینترنت با شماره گیری کد #10*141* برای مشترکان سیم کارت‌های اعتباری ممکن می‌باشد. میزان باقی مانده اعتبار حجمی و زمانی بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل، از طریق نرم افزار کاربردی «ایرانسل من» نیز به صورت در لحظه برای مشترکان سیم کارت‌های دائمی و اعتباری قابل مشاهده است.

تنظیمات فعالسازی اینترنت ایرانسل

برای دریافت تنظیمات فعالسازی اینترنت ایرانسل کافیست کد دستوری #2*4*555* را شماره گیری کنید و تنظیمات اینترنت مربوط به موبایل خود را دریافت کنید.

انواع بسته اینترنت ایرانسل

ایرانسل با در نظر گرفتن نیازهای کاربران خود، بسته‌های اینترنت گوناگونی را در اختیار مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری قرار داده است. این بسته‌ها عبارتند از:

 • بسته‌های اینترنت روزانه ایرانسل
 • بسته‌های اینترنت شبانه ایرانسل
 • بسته‌های اینترنت ماهانه ایرانسل
 • بسته‌های اینترنت سالانه ایرانسل
 • بسته‌های ترکیبی ایرانسل

بسته‌های ترکیبی ایرانسل

مشترکین ایرانسل می‌توانند با توجه به میزان استفاده خود از اینترنت همراه و اینترنت ثابت، بسته ترکیبی موردنظرتان را انتخاب کنند تا الگویی مقرون‌به‌صرفه برای هزینه‌های خود داشته باشند.

اینترنت چندکاربره ایرانسل چیست؟

سرویس اینترنت پرسرعت چندکاربره به طور خاص برای خانواده‌ها، تیم‌ها یا افرادی طراحی شده‌ که مصرف اینترنت‌شان زیاد است، یا همزمان از چند دستگاه مختلف مثل تلفن همراه، تبلت، لپ‌تاپ و مودم استفاده می‌کنند. در این صورت لازم نیست هر کدام از دوستان یا اعضای خانواده شما بسته اینترنت جداگانه‌ای خریداری کند، بلکه می‌توانید با خرید تنها یک بسته بنا به نیاز هر یک از اعضای خانواده یا دوستانتان به آنها حجم اینترنت اختصاص دهید. با استفاده از اینترنت چند کاربره می‎‌توانید چند زیر شاخه اضافه کنید تا چندین نفر از این امکان بهره‌مند شوند.

همچنین امکان اعمال محدودیت روی مصرف هر یک از کاربران وجود دارد. در صورتی که میزان مصرف تعیین‌شده برای یک زیرشاخه به پایان رسیده و کاربر نیاز به اینترنت بیشتری داشته باشد، می‌توانید با صفر کردن اینترنت مصرفی در صفحه تنظیمات زیرشاخه موردنظر، حجم اینترنت او را افزایش دهید یا حد مجاز جدیدی برایش تعیین کنید. امکان حذف زیرشاخه و غیرفعالسازی سرویس اینترنت چندکاربره نیز وجود دارد.

مزایای اینترنت پرسرعت چندکاربره ایرانسل

 • اشتراک‌گذاری ماهانه یک بسته اینترنت بین 10 کاربر (فرد یا دستگاه)
 • اشتراک‌گذاری اینترنت بدون ازدست‌‌دادن سرعت
 • کاهش هزینه اینترنت با تقسیم بسته میان چند نفر یا چند دستگاه
 • مدیریت میزان مصرف هر یک از اعضای بسته چندکاربره
 • اشتراک بسته بدون محدودیت زمان و مکان

اینترنت پرسرعت ثابت نسل 4 و 4.5 ایرانسل (اینترنت بی‌سیم خانگی و اداری ایرانسل)

اینترنت ثابت نسل 4 و 4.5 (TD-LTE) بهترین اینترنت برای استفاده در سازمان‌ها، موسسات، شرکت‌های تجاری و منازل مسکونی است. اگر در حال حاضر از اینترنت ADSL استفاده می‌کنید اما به دلایلی سرعت خوبی در اختیار ندارید، انتخاب اینترنت پرسرعت ثابت بهترین انتخاب برای شماست.

مزایا و قابلیت‌های اینترنت ثابت نسل 4 و 4.5 (TD-LTE)

 • بیشینه سرعت تا هشتاد مگابیت بر ثانیه
 • بسته‌های متنوع
 • بدون نیاز به خط ثابتَ
 • مناسب برای کاربران پرمصرف
 • سهولت در جابجایی
 • راه‌اندازی سریع
 • پایداری در آپلود و دانلود

روش استفاده از اینترنت ثابت نسل 4 و 4/5 (TD-LTE)

برای استفاده از این فناوری، به یک سیم‌کارت، مودم و بسته اینترنت نسل ۴ ثابت نیاز دارید. دریافت سیم‌کارت اعتباری اینترنت ثابت هزینه ندارد و تهیه آن رایگان است. سیم‌کارت‌های دائمی TD-LTE با قیمت ۶۰٬۰۰۰ تومان و با ۶۰٬۰۰۰ تومان حد مجاز مصرف به صورت پیش‌فرض و بدون نیاز به پرداخت ودیعه، در اختیار شما قرار می‌گیرند. درنتیجه می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافه، در طول دوره تا سقف این اعتبار از حساب خود (برای خرید بسته‌های اینترنت و استفاده در طرح مصرف آزاد) استفاده کنید.

خرید بسته اینترنت TD-LTE ایرانسل

برای خرید بسته‌های اینترنت ثابت یا شارژ مودم ایرانسل نیز کافیست از همان روش‌های خرید بسته اینترنت ایرانسل استفاده کنید.

دریافت اینترنت رایگان ایرانسل

ایرانسل برای مشترکین خود امکان استفاده رایگان از بسته‌های اینترنتی را فراهم کرده است که تعدادی از آن‌ها به صورت همیشگی و تعدادی دیگر به صورت مناسبتی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. بسته‌هایی که همیشه امکان استفاده از آن‌ها را دارید به شرح زیر است:

 • دریافت یک گیگ اینترنت رایگان ایرانسل با نصب برنامه ایرانسل من
 • دریافت اینترنت رایگان ایرانسل (روزانه یک گیگ به صورت نامحدود

تست سرعت اینترنت ایرانسل

بسته‌های اینترنت ایرانسل از سرعت خوبی برخوردار هستند اما اگر تمایل به تست سرعت اینترنت خود دارید، کافیست اینترنت خود را روشن کنید از سایت‌های تست سرعت اینترنت استفاده کنید.

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.