مالیات نقل و انتقال خودرو

مالیات نقل و انتقال خودرو

-

ویژگی‌های استعلام مالیات نقل و انتقالات با پیشخوان 24

استعلام مالیات خودرو با شماره پلاک

استعلام مالیات نقل و انتقال خودرو تنها با شماره پلاک به همراه کد ملی مالک شماره پلاک از طریق پیشخوان۲۴ امکان‌پذیر است؛ بنابراین، نیازی به ثبت‌نام وجود ندارد.

محاسبه آنلاین مالیات نقل و انتقال خودرو

پیشخوان۲۴ امکان محاسبه مالیات خودرو به صورت آنلاین را برای شما فراهم کرده است تا اطلاعات به‌روز هزینه مالیات نقل و انتقال خودرو را نمایش دهد؛ همچنین، پیشخوان۲۴ امکان مشاهده‌ی وضعیت پرداخت (پرداخت شده یا نشده) را به صورت به‌روز فراهم کرده است.

نمایش به‌روزترین مبلغ مالیات خودرو

سامانه پیشخوان۲۴، به‌روزترین مبلغ مالیات نقل‌وانتقال خودروی شما را محاسبه کرده و به صورت آنی نمایش می‌دهد.

سوالات متداول درمورد استعلام و ثبت نام معاینه فنی خودرو

آیا امکان استعلام مالیات خودرو با پلاک وجود دارد؟

بله؛ پیشخوان۲۴ امکان استعلام مالیات نقل و انتقال خودرو را برای تمامی کاربران خود فراهم کردهاست.

آیا نتیجه‌ی استعلام مالیات نقل و انتقال خودرو از پیشخوان۲۴ به‌روز است؟

بله؛ کلیه اطلاعات استعلام مالیات خودرو در سامانه پیشخوان۲۴ منطبق بر آخرین به‌روزرسانی‌های سامانه مالیات خودرو است؛ بنابراین، به‌روز است.

پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو بر عهده کیست؟

معمولا پرداخت مالیات خودرو بر عهده فروشنده است؛ اما، ممکن است توافق دیگری نیز بین طرفین صورت گرفته باشد که خریدار پرداخت مالیات را بر عهده بگیرد.

آیا خودروهای صفر نیز مشمول مالیات نقل و انتقال خودرو می‌شوند؟

پرداخت مالیات خودروهای صفر بر عهده تولیدکننده است و مالک خودرو هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند.

چه جزئیاتی به هنگام استعلام مالیات خودرو نمایش داده می‌شود؟

اطلاعات خودرو، نام و نام‌خانوادگی مالک خودرو، مدل خودرو، شناسه نسیم، مبلغ کل، مبلغ پرداخت شده، مبلغ قابل پرداخت به همراه لینک پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو از سامانه مالیات خودرو جزئیاتی است که به هنگام استعلام مالیات خودرو از پیشخوان۲۴ نمایش داده می‌شود.

آیا هزینه مالیات نقل و انتقال خودرو برای تمامی خودروها برابر است؟

خیر؛ هزینه مالیات نقل و انتقال خودرو برای خودروها یکسان نیست و بر براساس نوع، سال تولید خودرو و سال پرداخت مالیات تغییر می‌کند.

چه عواملی در تعیین مالیات نقل و انتقال خودرو مؤثر است؟

مالیات نقل‌وانتقال خودرو به توجه به دو عامل نوع و مدل خودرو، سال تولید خودرو و سال پرداخت مالیات محاسبه می‌شود.

مالیات نقل‌وانتقال خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟

مالیات نقل‌وانتقال خودرو بر اساس ارزش خودرو محاسبه می‌شود که برای خودروهای داخلی ۱٪ و برای خودروهای خارجی ۲٪ است.

کدام خودروها مشمول مالیات نقل و انتقال خودرو هستند؟

تمامی خودروهای داخلی، خارجی و موتورسیکلت‌ها به جز خودروهای کشاورزی، راهسازی، معدنی، کارگاهی و شناورها مشمول مالیات هستند.

آیا امکان دسترسی به سوابق پس از استعلام مالیات خودرو وجود دارد؟

بله؛ در بخش سوابق می‌توانید نتیجه‌ی استعلام‌های پیشین خود را مشاهده کنید؛ اما، باید بدانید که این اطلاعات به‌روز نخواهد بود. تنها مزیت سوابق استعلام مالیات خودرو امکان دسترسی به لینک پرداخت سامانه مالیات خودرو است که نیاز به استعلام مجدد را از بین می‌برد.

آیا امکان پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو پس از تعویض پلاک وجود دارد؟

خیر؛ پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو باید قبل از مراجعه به مراکز تعویض پلاک صورت گیرد؛ وگرنه، امکان انتقال مالکیت وجود نخواهد داشت.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

استعلام مالیات نقل و انتقال خودرو پیشخوان۲۴

تا چندی پیش، استعلام و پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو پس از تعویض پلاک هنگام ثبت سند در دفترخانه انجام می‌گرفت؛ اما، در حال حاضر تفاوت‌هایی ایجاد شده است. اکنون، شما باید با روش‌های آنلاین مانند پیشخوان۲۴ استعلام مالیات خودرو را بگیرید؛ سپس، هزینه نقل و انتقال خودرو را پیش از تعویض پلاک در سامانه مالیات خودرو پرداخت کنید. با ما همراه باشید تا نکات بیشتری را در مورد مالیات نقل و انتقال خودرو دریابید.

مالیات نقل و انتقال خودرو

مالیات یک نوع روش کسب درآمد برای دولت است که کسری بودجه را جبران می‌کند. شاید فکر کنید که مشمولین مالیات تنها شرکت‌های بزرگ هستند؛ اما، باید بدانید که مردم عادی در کنار شرکت‌های بزرگ باید مالیات پرداخت کنند. مالیات نقل‌وانتقال خودرو در دسته‌ی مالیات‌هایی است که همه‌ی مردم باید به هنگام خرید و فروش خودرو بپردازند؛ البته، مبلغ آن وابسته به متغیرهایی است که برای همه مشابه به هم نیست. در ادامه، متغیرها را خواهیم شناخت.

نحوه محاسبه مالیات خودرو

محاسبه مالیات خودرو بر اساس دو متغیر اساسی صورت می‌گیرد:

 • نوع خودرو: هر چه خودرو ارزش بیشتری داشته باشد، مالیات نقل و انتقال خودرو بیشتر است.
 • سال تولید خودرو: هر چه خودرو جدیدتر باشد، مالیات نقل و انتقال خودرو بیشتر است.
 • نکته: باید بدانید که خارجی بودن یا داخلی بودن خودرو نیز تأثیر بسیار زیادی در محاسبه مالیات خودرو دارد؛ چون، خودروهای ساخت خارج نسبت به خودروهای ساخت داخل مشمول مالیات بیشتری می‌شوند.

  محاسبه مالیات نقل و انتقال خودروهای داخلی

  طریقه محاسبه مالیات نقل و انتقال خودروهای داخلی به این صورت است که باید حدود 1% ارزش خودرو بر اساس قیمت روز پرداخت شود.

  محاسبه مالیات نقل و انتقال خودروهای خارجی

  طریقه محاسبه مالیات نقل و انتقال خودروهای خارجی به این صورت است که باید حدود ۲% ارزش خودرو بر اساس قیمت روز پرداخت شود.

  مسئول استعلام و پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو

  مسئولیت استعلام و پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو بر عهده‌ي فروشنده است؛ البته، گاهی توافقی میان فروشنده و خریدار صورت می‌گیرد که خلاف روند معمول است اما از لحاظ حقوقی مانعی ندارد. اکنون، پرسش اینجاست که چگونه باید استعلام مالیات نقل و انتقال خودرو را انجام دهیم؟ در ادامه، روش‌های استعلام مالیات خودرو به همراه روش پرداخت آن برای انواع وسایل نقلیه شرح داده می‌شود؛ بنابراین، همراه پیشخوان۲۴ باشید.

  روش‌های استعلام مالیات خودرو

  روش‌های استعلام مالیات نقل و انتقال خودرو به صورت آنلاین شامل استعلام با سامانه مالیات خودرو و استعلام با اپلیکیشن‌هایی مانند پیشخوان۲۴ است. در ادامه، این دو روش را معرفی خواهیم کرد؛ سپس، روش پرداخت مالیات نقل و انتقال را شرح خواهیم داد.

  استعلام مالیات خودرو با پیشخوان۲۴

  پیشخوان۲۴ سامانه هوشمند استعلام و پرداخت است که خدمات متنوعی را در حوزه‌ی خود برای شما فراهم کرده است. استعلام مالیات خودرو از خدمات پرطرفدار این سامانه است.

  شما برای استعلام مالیات خودرو تنها به شماره پلاک به همراه کد ملی مالک شماره پلاک نیاز دارید تا محاسبه آنلاین مالیات خودرو را به راحتی انجام دهید. در ادامه، شما می‌توانید می‌توانید لینک پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو اختصاصی را از پیشخوان۲۴ کپی کنید که امکان پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو را در سامانه مالیات خودرو بدون نیاز به ثبت‌نام داشته باشید. در ادامه، سایر مزیت‌های پیشخوان۲۴ را نام می‌بریم:

 • امکان ارائه‌ی اطلاعات به‌روز مالیات خودرو
 • امکان استعلام مالیات خودرو با شماره پلاک
 • امکان مشاهده استعلام پیشین در بخش سوابق
 • امکان محاسبه آنلاین مبلغ مالیات
 • امکان دسترسی سایر خدمات استعلام و پرداخت خودرو
 • استعلام مالیات خودرو با سامانه مالیات خودرو

  سامانه پرداخت مالیات خودرو با نشانی cartransfer.tax.gov.ir امکان استعلام و پرداخت مالیات خودرو را فراهم کرده است و کاربران می‌توانند با مراجعه به این سایت مالیات خودروی خود را تسویه کنند.

  ثبت دیدگاه

  شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
  کاربر
  صادقی

  با سلام من یک خودرو از شهرستان ابرکوه خریداری کردم و عوارض خودرو در سامانه سمیع پرداخت شده است الان اومدم تهران استعلام گرفتم خدمات دولت الکترونیک میگه باید مجدد پرداخت کنید چون عوارض در سامانه سمیع پرداخت شده و شهرداری تهران در سامانه سمیع نمیباشد حال باید چکار کنم

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام بر شما همراه گرامی
  از آنجایی که سامانه سمیع سامانه رسمی پرداخت عوارض خودرو است، نباید مشکلی برایتان ایجاد شود؛ اما برای پیگیری بهتر، باید با پشتیبانی سامانه سمیع تماس بگیرید و از آن‌ها علت این مشکل را جویا شوید.
  موفق و مانا باشید

  پاسخ
  کاربر
  میلاد قراخانی

  سلام وقت بخیر
  چرا همش میزنه سامانه دچار اختلال میباشد

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام بر شما جناب قراخانی
  از آنجایی که سامانه معاینه فنی با اختلال مواجه است، امکان استعلام در حال حاضر وجود ندارد.
  موفق و برقرار باشید

  پاسخ
  کاربر
  احمدی

  سامانه چرا قطعه همیشه

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  درود بر شما
  این مسئله به دلیل اختلال در سامانه اصلی است و به دلیل مشکلات موجود در زیرساخت سرویس‌دهنده، در حال حاضر امکان ارائه خدمات وجود ندارد.
  موفق باشید

  پاسخ
  کاربر
  حق دوست

  ممنون استعلام مالیات رو تونستم بگیرم فقط موندم اینجا پرداخت کنم تعویض پلاک قبول میکنه یا باید برگه تسویه ببرم

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  درود و احترام
  از آنجایی که سامانه مالیات با اختلال مواجه است، بعد از استعلام و پرداخت باید با مرکز تعویض پلاک پلاک تماس بگیرید و کد پیگیری پرداخت را به کارشناسان این مرکز اعلام کنید.
  موفق باشید

  پاسخ
  کاربر
  سیامک شریفی

  با سلام ، دو بار استعلام گرفتم ولی نتیجه نداشت ، البته دفعه اول پول برگشت ولی دفعه دوم هنوز پول هم برنگشته.چکار کنیم ؟

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام وقت بخیر
  لطفا به بخش تراکنش‌ها در پیشخوان 24 مراجعه کرده و وضعیت پرداخت خود را مشاهده کنید. درصورت تکمیل مراحل، با پشتیبانی تعویض پلاک تماس گرفته و کد پیگیری را به کارشناس اعلام کنید تا اطلاعات پرداخت شما در سامانه ثبت شود.
  سبز و پیروز باشید.

  پاسخ
  کاربر
  بهناز رضاپور

  چرا من برای یک ماشینم میتونم استعلام بگیرم برای اونیکی میگه سامانه با مشکل مواجه است؟ب کجا باید مراجعه کنم برای رفع مشکل؟کافی نت هم نتونست استعلام بگیره

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام وقت بخیر
  ممکن است اطلاعات وارد شده با موارد ثبتی در سامانه راهور مغایرت داشته باشد. برای پیگیری بهتر است به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید.
  پیروز باشید.

  پاسخ
  کاربر
  زینب

  سلام وقت بخیر من هزینه مالیات نقل و انتقال خودرو ۱۶۰۰ میلیون پرداخت کردم از حسابم کم شد ولی همچنان استعلام می گیرم پرداخت نشده

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام بر شما
  اختلال ایجاد شده مربوط به سرویس مبدا است، لطفا به بخش سوابق مراجعه کرده و کد پیگیری پرداخت را دریافت کنید سپس با پشتیبانی تعویض پلاک تماس گرفته و این کد را به کارشناس ارائه کنید تا مراحل پرداخت ثبت و تکمیل شود.
  برقرار و مانا باشید.

  پاسخ
  کاربر
  محمدرضا عیدی 09173920152

  پول واریز کردم ولی استعلام نشد

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام بر شما
  متاسفانه اختلال سرویس مبدا باعث عدم دریافت اطلاعات درخواستی شده است. هزینه پرداخت‌شده حداکثر تا 72 ساعت آینده از همان روشی که واریز کرده‌اید عودت داده می‌شود.
  برقرار باشید و سبز.

  پاسخ
  کاربر
  حشمت اله رضوی

  سلام.
  من برای استعلام نقل و انتقال خودرو اقدام کردم مبلغ ۵۲۰۰ تومن رو پرداخت کردم ولی بعلت مشکل سامانه استعلام انجام نشد.
  حالا دوباره میخوام استعلام بگیرم دوباره میگه پرداخت کن.
  چه عدالتیه؟چه انصافیه؟

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام بر شما
  هزینه پرداختی حداکثر طی 72 ساعت آینده از همان روشی که پرداخت کرده‌اید بازگردانده می‌شود. اگر استعلام را کامل انجام داده‌اید و اجازه پرداخت نداشته‌اید می‌توانید به بخش تراکنش‌ها مراجعه کنید و ادامه تراکنش خود را بدون پرداخت هزینه مجدد،‌ تکمیل کنید.
  پایدار باشید.

  پاسخ
  کاربر
  S.es

  سلام دوبار واریز کردم ولی استعلام انجام نشد
  باید چکار کنم؟

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام وقت بخیر
  هزینه‌ای که واریز کرده‌اید حداکثر طی 72 ساعت آینده بازگشت داده می‌شود. درصورت وجود مشکل لطفا با پشتیبانی پیشخوان 24 تماس بگیرید.
  سلامت باشید.

  پاسخ
  کاربر
  سمیرا سلطانپور

  پولو کسر میکنین چرا استعلام نمیکنه پس؟

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام بر شما
  اختلال ایجاد‌شده مربوط به سرویس مبدا است و هزینه پرداختی شما حداکثر طی 72 ساعت آینده از همان روش واریز بازگردانده می‌شود.
  سبز و برقرار باشید.

  پاسخ
  کاربر
  هادی رزاقیان

  مبلغ هزینه واریزشدولی استعلام انجام نشد

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام وقت بخیر
  با عرض پوزش پیش‌اختلال مربوط به سرویس مبدا است. هزینه پرداختی شما از همان روش واریز و حداکثر طی 72 ساعت آینده عودت داده می‌شود.
  سبز و سلامت باشید.

  پاسخ
  کاربر
  فاطمه محمدی

  پول واریزی شد ولی استعلام انجام نشد

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام بر شما
  اختلال ایجاد شده مربوط به سرویس مبدا بوده و مبلغ واریزی شما حداکثر تا 72 ساعت آینده عودت داده می‌شود. برای اطمینان از بازگشت مبلغ بهتر است استعلام موجودی حسابتان را بگیرید،چون با توجه به کم بودن مبلغ واریزی ممکن است پیامک واریز برای شما ارسال نشود.
  پاینده باشید.

  پاسخ
  کاربر
  فرشید عیسی پپر

  هزینه پرداخت شد ولی خدمتی ارائه نشد

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام دوست عزیز
  متاسفانه سرویس مبدا دچار اختلال شده و هزینه پرداختی شما حداکثر تا 72 ساعت آینده خدمتتان بازگردانده می‌شود.
  سلامت باشید.

  پاسخ
  کاربر
  علیرضا طاهری

  سلام من سه روز پیش مبلغ مالیات نقل و انتقال رو پرداخت کردم به شرکت یا سایت شما اما هم پولم پرید هم اینکه هیچ خدماتی ازتون دریافت نشد حداقل پولمو پس بدید

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام بر شما
  متاسفانه سرویس مبدا دچار اختلا شده و اجاز ثبت اطلاعات را نمی‌دهد. لطفا با پشتیبانی سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و شماره پیگیری پرداختتان را ارائه کنید تا مسئول مربوطه وضعیت درخواستتان را پیگیری کند.
  سبز و مانا باشید.

  پاسخ
  کاربر
  حامد سعیدی

  چطوری هیچ خدمتی ارائه نمی‌شود واقعا من پول رو پرداخت کردم لطفاً پس گردانید بهم

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام وقت بخیر
  درصورت وجود اختلال در ارائه اطلاعات از سرویس مبدا، مبلغ پرداختی شما حداکثر تا 24 ساعت بعد از همان روش واریز عودت داده می‌شود، با توجه به این که مبلغ پرداختی کمتر از 10 هزارتومان است ممکن است پیامک واریز برای شما ارسال نشده باشد، بنابراین برای اطمینان بهتر است از موجودی حساب خود استعلام بگیرید.
  پایدار باشید.

  پاسخ
  کاربر
  حسین کریمب

  تاریخ اعتبار نشان داده نشد

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام وقت بخیر
  اختلال پیش‌آمده مربوط به سرویس مبدا بوده و هزینه پرداختی شما از همان روش پرداخت واریز می‌شود.
  پایدار باشید.

  پاسخ
  کاربر
  آرش

  پول دریافت شد ولی هیچ خدمتی ارائه نشد…!!

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام وقت بخیر
  اگر استعلام خود را در روزهای پنجشنبه یا جمعه انجام داده باشید یا اگر قبل از استفاده از پیشخوان از طریف سرویس دیگری استعلام گرفته باشید، سرویس مبدا اطلاعاتی به شما ارائه نمی‌کند. اگر با اختلال در سرویس‌دهی سیستم مبدا مواجه شده باشید، مبلغ پرداختی حداکثر تا 24 ساعت آینده از همان روش پرداخت به شما برگردانده می‌شود. درصورت داشتن شرایطی دیگر لطفا با پشتیبانی پیشخوان 24 تماس بگیرید.
  مانا باشید.

  پاسخ
  کاربر
  محمد بهرامی

  دوست عزیز اگه قرار پولو بگیرین و کاری انجام ندین که درست نیست

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام بر شما
  هزینه پرداختی شما مستقیما از سامانه پرداخت سرویس مبدا انجام می‌شود و درصورت وجود اختلال استعلام اطلاعات با مشکل مواجه می‌شود. لطفا برای راهنمایی بیشتر و دریافت گواهی وصول مطالبات با پشتیبانی پیشخوان 24 تماس بگیرید.
  سبز و برقرار باشید.

  پاسخ
  کاربر
  رضا

  از حساب پول کم شده ولی جوابی نیامد

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام دوست گرامی
  انجام فرآیند استعلام در این سرویس مستقیما از سیستم مبدا انجام می‌شود. درصورت وجود اختلال، ارائه اطلاعات استعلام با مشکل مواجه می‌شود. برای دریافت گواهی وصول مطالبات و پیگیری موارد پرداخت لطفا با پشتیبانی پیشخوان 24 تماس بگیرید.
  سبز و پاینده باشید.

  پاسخ
  کاربر
  جعفر شهری کشاورزان

  سلام پول مالیات از حسابم کم شده ولی میخوام نوبت پلاک بگیرم میگه پرداخت نشده

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام وقت بخیر
  با توجه به این که پرداخت مالیات مستقیما از سرویس مبدا انجام می‌شود، در صورت اختلال در این سیستم ارتباط با سیستم‌های تعویض پلاک با مشکل روبرو می‌شود. برای دریافت گواهی وصول مطالبات و پیگیری پرداخت لطفا با پشتیبانی پیشخوان 24 تماس بگیرید.
  برقرار باشید و سبز.

  پاسخ
  کاربر
  میرزایی

  اقا ۲ بار پول پرداخت کردم این چه کاریه

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام وقت بخیر
  مراحل اتصال به سامانه پرداخت مالیات از طرف پیشخوان 24 انجام شده و این معنی را دارد که مشکلی از طرف سرویس پیشخوان 24 وجود ندارد. پرداخت شما مستقیما از طریق سامانه مبدا انجام می‌شود و وجود اختلال در این سیستم ممکن است باعث عدم دسترسی شما به اطلاعات شود. شما باید با پشتیبانی تعویض پلاک تماس بگیرید و با ارائه کد پیگیری گواهی خود را دریافت کنید.
  سبز و پاینده باشید.

  پاسخ
  کاربر
  اسماعیل

  پول کم شد ، استعلامی نییومد
  چیکار کنم پولم برگرده؟

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام وقت بخیر
  علت نداشتن خروجی در شرایطی پیش می‌آید که استعلام در روزهای پنجشنبه و جمعه انجام شده باشد یا استعلام قبلا از سرویس دیگری صورت گرفته باشد. اگر غیر از این بود و با اختلال سرویس مبدا روبرو شدید، در صورت پرداخت از کارت بانکی حداکثر تا 24 ساعت بعد،‌ هزینه پرداختی به شما برگردانده می‌شود.
  برقرار باشید.

  پاسخ
  کاربر
  احسان صابریان

  پول کم شد ولی استعلام انجام نشد

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام وقت بخیر
  استعلام شما در روز جمعه انجام شده و به همین دلیل سامانه مبدا پاسخگوی درخواست شما نبوده است. به طور کلی سامانه معاینه فنی روزهای پنجشنبه و جمعه اطلاعاتی ارائه نمی‌کند و اگر یکبار استعلام معاینه فنی از جای دیگری گرفته شده باشه دیگر امکان دریافت استعلام از سرویس پیشخوان 24 وجود ندارد.
  پاینده باشید.

  پاسخ
  کاربر
  غلام رسول

  پول کم شد جواب دریافت نشد

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام وقت بخیر
  ممکن است عدم دریافت اطلاعات در سرویس استعلام معاینه فنی پیشخوان 24 به دلایل زیر باشد:
  – استعلام معاینه فنی در روزهای پنج‌شنبه و جمعه انجام شده باشد.
  – قبل از استعلام از پیشخوان 24، استعلام معاینه فنی با استفاده از سرویس دیگری (حتی برای یک‌بار) انجام گرفته باشد.
  – سرویس مقصد یا اینترنت با قطعی مواجه بوده باشد.
  در صورتی که موارد فوق شامل شرایط شما نباشد هزینه مصوب پلیس راهور که پرداخت کرده‌اید، حداکثر تا 72 ساعت به کیف پول در حساب کاربری پیشخوان 24 شما بازگردانده می‌شود تا بتوانید برای استعلام از سرویس‌ها از آن استفاده کنید.
  با تشکر

  پاسخ
  کاربر
  حسین

  جالب اینه که مگن بحساب برمگرده ولی در اصل به کیف پول همین برنامه برمیگرده!!!

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام وقت بخیر
  در تمام موارد گفته شده است که مبالغ بازگشتی به کیف پول شما عودت داده می‌شوند و حرفی از حساب بانکی زده نشده است. این کیف پول قابل شارژ کردن بوده و مبالغ آن نیز قابل استفاده در خدمات پیشخوان 24 است و برای استعلام از سرویس‌های مختلف کاربرد دارد.
  برقرار باشید.

  پاسخ
  کاربر
  اصغر ترابی

  چرا خدماتی که نمیتونین ارایه بدین اول پول میگیرین بعد خدمات نمیدین پول هم از حسابم کم شده

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام دوست عزیز
  ممکن است گاهی اوقات سرویس‌ها با اختلال لحظه‌ای روبه‌رو باشند. اگر استعلام شما بی‌نتیجه باشد، هزینه کسرشده به حسابتان بازگردانده می‌شود.

  پاسخ
  کاربر
  حسین احسنی

  از حساب منم کسر شد جوابی نیومد. ظاهرا برای همه این اتفاق میفته

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام آقای احسنی
  مبلغ کسرشده در صورت ناموفق بودن تراکنش به کیف پول شما در سامانه پیشخوان ۲۴ بازگردانده می‌شود تا بتوانید در استعلام‌های بعدی از آن استفاده کنید. و این مشکل به دلیل قطعی لحظه‌ای سرویس مبدا رخ می‌دهد. لطفا بعد ازمدتی مجددا امتحان کنید.

  پاسخ
  کاربر
  محمد

  از حساب منم ۲ بار هزینه استعلام کسر شد ولی جواب نداد

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام محمدجان
  ممکن است در زمان دریافت اسعلام سرویس مبدا دچار مشکل شده‌باشد. هزینه پرداخت شده‌جهت استعلام در صورت عدم ارائه اطلاعات مجددا به کیف پول شما واریز خواهد شد.
  سبز و برقرار بمانید.

  پاسخ
  کاربر
  دنیا فرخی

  از حسابم ٥٢٠٠ کم شد پاسخ ندادین .پولم چی میشه؟ ?

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام دوست عزیز
  اگر مبلغی از حساب شما کسر شود و نتیجه‌ای حاصل نشود، حتما مبلغ کسرشده به حساب کیف پول‌تان بازگردانده می‌شود تا بتوانید در پرداخت‌های بعدی از آن استفاده کنید.
  برقرار باشید

  پاسخ
  کاربر
  علیرضا افتخاری

  از حسابم هزینه معاینه فنی دریافت شد جوابی داده نشد

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  درود وقت به‌خیر
  اگر تراکنش شما ناموفق باشد، مبلغ به حساب کیف پول‌تان بازگشت داده می شود تا در پرداخت‌های بعدی از آن استفاده کنید.

  پاسخ
  کاربر
  نعمت اللهی

  سلام من امروز جهت معاینه فنی پول پرداخت کردم ولی با پیام سرویس قطع است مواجه شدم.

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام دوست عزیز
  قطعی‌ها ممکن است به صورت مقطعی باشد و اگر مبلغی از حساب شما کسر شود، حتما به کیف‌ پول‌تان بازگردانده خواهد شد تا بتوانید در پرداخت‌های بعدی از آن استفاده کنید.

  پاسخ
  کاربر
  ابراهیم پاکیزه

  از حسابم هزینه معاینه فنی دریافت شد جوابی داده نشد

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام دوست عزیز
  این مورد ممکن است بر اثر قطعی‌های مقطعی سرویس مبدا رخ دهد و اگر هزینه‌ای از حساب شما کسر شود حتما به حساب کیف پول‌تان بازگردانده خواهد شد تا در پرداخت‌های بعدی از آن استفاده کنید.

  پاسخ
  کاربر
  کیان جعفری روحانی

  متاسفانه مبلغ52000ریال بابت استعلام مالیات نقل و انتقال خودرو پرداتت کردم اما جوابی دریافت نکردم

  پشتیبانی پیشخوان ۲۴

  سلام دوست عزیز
  در صورت داشتن تراکنش ناموفق،‌ مبلغ به حساب یا کیف پول شما بازگشت پیدا می‌کند.

  پاسخ