استعلام و مشاهده آنلاین قبض آب

استعلام و مشاهده آنلاین قبض آب

شناسه قبض و شناسه پرداخت دارم! پرداخت با قبض کاغذی

ویژگی‌های استعلام قبض آب با پیشخوان 24

مشاهده قبض آب با شناسه قبض

با حذف قبض کاغذی آب، امکان استعلام و پرداخت قبض آب با شناسه قبض و بدون نیاز به شناسه پرداخت از طریق سایت و اپلیکیشن پیشخوان 24 فراهم شده است. شناسه قبوض در پیشخوان24 ذخیره می‌شوند و دیگر نیازی به وارد کردن مجدد اطلاعات ندارید.

مشاهده جزئیات قبض آب

پیشخوان24 با در نظر گرفتن یکی از مهم‌ترین خواسته‌های شما، امکان مشاهده جزئیات قبض آب شامل تاریخ قرائت قبض، شماره کنتور قبض آب، مبلغ بدهی قبلی و ... را نیز فراهم کرده است. کافی است شناسه قبض خود را وارد کرده و پس از استعلام، همه جزئیات را مشاهده نمایید.

نگهداری سوابق پرداخت و نام‌گذاری قبوض

پیشخوان 24، کلیه استعلام‌ها و پرداخت‌های مربوط به قبض آب را در پروفایل شما ذخیره می کند. کافیست یک بار شناسه قبض آب خود را در بخش استعلام وارد کنید تا اطلاعات مربوط به قبض مورد نظر ذخیره شود. علاوه بر این امکان نام‌گذاری قبوض نیز در اختیار شما قرار دارد و تجربه‌ای جدید از مدیریت قبوض در اختیار شما قرار می‌گیرد.

سوالات متداول در مورد قبض آب

قبض آب دوره قبل پرداخت شده اما مجدد برای دوره جدید نمایش داده می‌شود، علت چیست؟

اگر از پیشخوان 24 اقدام به پرداخت قبض آب کرده‌اید؛ پس از ورود به برنامه در بخش سوابق، شماره پیگیری قبض مورد نظر را برای ما ارسال کنید و یا با واحد پشتیبانی تماس بگیرید. اگر قبض خود را با سامانه دیگری پرداخت کرده‌اید، باید از سامانه پرداخت کننده قبض پیگیری کنید.

آیا امکان مشاهده جزئیات قبض آب وجود دارد؟

در پیشخوان 24 قبض الکترونیکی آب قابل دسترس است. شما می‌توانید تمامی جزئیات موجود در قبض کاغذی آب را در قبض الکترونیکی پیشخوان 24 مشاهده و در صورت تمایل اقدام به پرداخت قبض کنید.

چگونه جزییات تراکنش قبض آب را پیگیری کنیم؟

کاربران عزیز در صورتی که از اپلیکیشن یا سایت پیشخوان 24 اقدام به پرداخت قبض کرده‌اید، می‌توانید از بخش سوابق قبوض پرداختی خود را پیگیری و مشاهده کنید، در غیر اینصورت امکان پیگیری قبض از طریق پیشخوان 24 وجود ندارد.

قبض آب صادر شده برای چه دوره‌ای می‌باشد؟

پس از استعلام قبض آب در پیشخوان 24 می‌توانید دوره مشمول قبض را در جزئیات قبض آب مشاهده کنید.

شناسه قبض چیست و چگونه می‌توان تهیه کرد؟

هر قبض دارای یک شناسه قبض و یک شناسه پرداخت است، که نمایش دهنده جزئیات قبض است. شناسه قبض همواره ثابت و بر روی همه قبوض کاغذی ثبت شده است. البته برای پرداخت قبوض با پیشخوان 24 با یک بار وارد کردن شناسه قبض خود دیگر نیازی به آن ندارید و هر ماه می‌توانید استعلام و پرداخت همان قبض را بدون نیاز به شناسه قبض انجام دهید.

اگر به هر دلیلی قبض آب دو بار پرداخت شود چه باید کرد؟

شهروندان محترم، ضمن تاکید بر مطابقت هزینه پرداختی قبض مورد نظر و هزینه تراکنش خود، در صورت پرداخت اشتباه قبض آب با در دست داشتن مدارک پرداخت به اداره آب منطقه خود مراجعه نمایید.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

استعلام و پرداخت قبض آب در پیشخوان 24

پیشخوان 24 امکان استعلام و پرداخت تمامی قبوض از جمله قبض آب را نیز برای شما کاربران عزیز فراهم کرده است. کافیست شناسه قبض خود را در بخش قبض آب وارد کنید و پس از مشاهده جزئیات قبض، پرداخت را به سادگی انجام دهید. با استفاده از پشخوان 24 دیگر نیازی به قبض کاغذی ندارید. اطلاعات قبض شما در اپلیکیشن ذخیره شده و می‌توانید قبوض مختلف خود را نام‌گذاری کنید تا هر ماه راحت‌تر استعلام را انجام دهید. سوابق تمامی قبوض پرداختی نیز در بخش سوابق ذخیره می‌شوند تا پیگیری قبوض برای شما ساده‌تر باشد.

جزئیات قبض آب شامل تاریخ قرائت، شماره کنتور، مبلغ بدهی قبلی و ... در پیشخوان 24 برای شما نمایش داده می‌شوند.

روش‌های پرداخت قبض آب

پرداخت قبض آب اینترنتی

ادارات مربوط به آب برای هر استان تنها امکان مشاهده و پرداخت قبض آب برای مشترکین استان خود را فراهم نموده‌اند.

پرداخت قبض آب تهران باسایت شرکت آب و فاضلاب استان تهران

مشترکین ساکن تهران با مراجعه به پورتال شرکت آب و فاضلاب استان تهران به ادرس اینترنتی http://ccp.tpww.ir می‌توانند با وارد کردن شناسه قبض یا شماره پرونده خود، قبض آب را پرداخت کنند.

پرداخت قبض آب استان اصفهان

هموطنان اصفهانی برای پرداخت قبوض خود می‌توانند به سایت https://www.abfaesfahan.ir مراجعه کرده و از بخش میز خدمت الکترونیک قبوض آب خود را استعلام گرفته و به سادگی پرداخت نمایند.

پرداخت قبض آب مشهد

هموطنان مشهدی برای پرداخت قبوض خود می‌توانند به سایت http://www.abfamashhad.ir مراجعه کرده و از بخش میز خدمت الکترونیک قبوض آب خود را استعلام گرفته و به سادگی پرداخت نمایند.

پرداخت قبض آب شیراز

هموطنان شیرازی برای پرداخت قبوض خود می‌توانند به سایت https://moshtarak.abfa-shiraz.ir مراجعه کرده و از بخش میز خدمت الکترونیک قبوض آب خود را استعلام گرفته و به سادگی پرداخت نمایند.

پرداخت قبض آب خوزستان

هموطنان خوزستانی برای پرداخت قبوض خود می‌توانند به سایت https://pay.abfakhz.ir مراجعه کرده و از بخش میز خدمت الکترونیک قبوض آب خود را استعلام گرفته و به سادگی پرداخت نمایند.

پرداخت قبض آب با شماره 1522

با شماره گیری تلفن گویای ۱۵۲۲ می‌توانید قبوض آب خود را استعلام و پرداخت نمایید. پس از شماره‌گیری سامانه ۱۵۲۲ با وارد کردن شناسه قبض اشتراک از وضعیت بدهی خود اطلاع یافته و از طریق کارت‌های عضو شتاب، پرداخت را انجام دهید.

حذف قبوض آب با با اپلیکیشن

استفاده از نرم افزارهای پرداخت قبوض به دلیل راحتی و در دسترس بودن و امکان پیگیری آسان همواره مورد استقبال بسیاری از مشترکین می باشد. اپلیکیشن‌های پرداخت از جمله پیشخوان 24، آپ، قبضینو، 724 و ... امکان پرداخت قبوض را تنها با شناسه قبض برای کاربران خود فراهم کرده‌اند.

پرداخت قبوض آب با استفاده از خود پرداز بانکی

در این روش پرداخت، مشترک با استفاده از کارت بانکی خود و با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت و رمز کارت بانکی می‌تواند صورتحساب آب خود را مشاهده و در صورت تمایل با خودپرداز بانکی پرداخت نماید.

پرداخت قبوض آب با استفاده از دستگاه کارتخوان

در این روش پرداخت، مشترک با استفاده از کارت بانکی خود و با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت و رمز کارت بانکی می‌تواند صورتحساب آب خود را مشاهده و در صورت تمایل با دستگاه کارتخوان پرداخت نماید.

پیگیری پرداخت تکراری قبض آب

طبق آخرین اطلاعیه شرکت آب، در صورتی که فردی به هر دلیلی قبض آب را دوبار پرداخت کند، به صورت اتوماتیک به عنوان بستانکار روی قبوض آینده وی اعمال می شود. اما مواردی نیز مشاهده شده است که پرداخت دوم در حساب مشتری اعمال نشده است و چون مشترک فرض را بر این گذاشته است که در دوره بعد اعمال می‌شود، این مشکل را پیگیری نکرده است. مشترک بعد از دریافت صورتحساب دوره ای باید به شرکت مربوطه مراجعه کرده و تقاضای کد پیگیری هر دو پرداخت را کرده تا به مشکل رسیدگی شود.

پیگیری پرداخت قبض از طریق پیشخوان 24

کاربرانی که با پیشخوان 24 قبوض خود را پرداخت می‌کنند می‌توانند با مراجعه به بخش سوابق اپلیکیشن وضعیت پرداخت قبوض خود را بررسی کنند. تمامی سوابق در این بخش ذخیره می‌شوند و همیشه در دسترس شماست. توجه داشته باشید که فقط قبوضی که با پیشخوان 24 پرداخت می‌کنید قابلیت پیگیری از این بخش را دارند.

صرفه جویی در مصرف آب را فراموش نکنید

  • زمان مسواک زدن شیر آب را باز نگذاریم.
  • زمان شستشوی ظروف، شیر آب را باز نگذاریم.
  • هنگام استحمام، نیازی نیست که دوش حمام دائما باز باشد.
  • از آبی که برای شستشوی میوه و سبزی استفاده کرده اید برای شستشوی سرویس بهداشتی استفاده کنید.
  • برای شستشوی خودروی خود می‌توانید از یک سطل آب و یک سطل کف استفاده کنید.
  • در ساعات کم مصرف از ماشین لباسشویی یا ظرفشویی استفاده کنید.
  • برای آبیاری باغچه، شلنگ آب را ساعت‌ها در باغچه رها نکنید.
  • به جای استفاده از شلنگ و فشار آب زیاد برای تمیز کردن جلوی منزل می‌توانید از یک سطل و یک جارو استفاده کنید.
  • حتما صرفه جویی در مصرف آب را به فرزندان خود آموزش دهید.

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
کاربر
محمدرضا عیدی 09173920152

پول واریز کردم ولی استعلام نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
متاسفانه اختلال سرویس مبدا باعث عدم دریافت اطلاعات درخواستی شده است. هزینه پرداخت‌شده حداکثر تا 72 ساعت آینده از همان روشی که واریز کرده‌اید عودت داده می‌شود.
برقرار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
نسرین رفیعی سخایی هستم

ببخشید من از پیشخوان ۲۴حکم مستمری را گرفتم و ۲۶۰۰ت واریز کردم اما نتونستم چاپ کنم و دیگه نمیشه ببینم .چه کنم دوباره پول واریز کنم؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
نیازی به پرداخت وجه نیست،‌ لطفا به بخش تراکنش‌ها در پیشخوان 24 مراجعه کنید و جزئیات استعلام‌تان را مشاهده کنید.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
حشمت اله رضوی

سلام.
من برای استعلام نقل و انتقال خودرو اقدام کردم مبلغ ۵۲۰۰ تومن رو پرداخت کردم ولی بعلت مشکل سامانه استعلام انجام نشد.
حالا دوباره میخوام استعلام بگیرم دوباره میگه پرداخت کن.
چه عدالتیه؟چه انصافیه؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
هزینه پرداختی حداکثر طی 72 ساعت آینده از همان روشی که پرداخت کرده‌اید بازگردانده می‌شود. اگر استعلام را کامل انجام داده‌اید و اجازه پرداخت نداشته‌اید می‌توانید به بخش تراکنش‌ها مراجعه کنید و ادامه تراکنش خود را بدون پرداخت هزینه مجدد،‌ تکمیل کنید.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
فاطمه دغاغله

واریز

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
جهت اطلاع از واریز یارانه لطفا شماره موبایلی که با کد ملی شما ثبت شده است را در کادر مشخص‌شده وارد کرده و گزینه استعلام واریز یارانه را بزنید.
پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
S.es

سلام دوبار واریز کردم ولی استعلام انجام نشد
باید چکار کنم؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
هزینه‌ای که واریز کرده‌اید حداکثر طی 72 ساعت آینده بازگشت داده می‌شود. درصورت وجود مشکل لطفا با پشتیبانی پیشخوان 24 تماس بگیرید.
سلامت باشید.

پاسخ
کاربر
ابراهیم وکیلی

سلام یارانه برام واریزکردن

کاربر
حسن ابراهیمی

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت فیش حقوقی لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و گزینه مشاهده حکم بازنشستگی را بزنید.
مانا باشید.

پاسخ
کاربر
سمیرا سلطانپور

پولو کسر میکنین چرا استعلام نمیکنه پس؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
اختلال ایجاد‌شده مربوط به سرویس مبدا است و هزینه پرداختی شما حداکثر طی 72 ساعت آینده از همان روش واریز بازگردانده می‌شود.
سبز و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
وحید ایمانی

سلام من یک سال وسه ماه پیش برای یارانه ثبت نام کردم. ولی شماره حسابم ثبت نشده بود
الان ده روز میشه ک ثبتش کردم میخاستم بدونم از چ تاریخی درخواستم حساب میشه؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
یارانه شما از تاریخ ثبت در سامانه حساب شده و واریز می‌شود.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
فاطمه نور

دی ماه من واریز نشده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای اعتراض به واریز یارانه می‌توانید به سامانه حمایت مراجعه کنید یا با شماره تلفن‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید.
سبز و پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
هادی رزاقیان

مبلغ هزینه واریزشدولی استعلام انجام نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
با عرض پوزش پیش‌اختلال مربوط به سرویس مبدا است. هزینه پرداختی شما از همان روش واریز و حداکثر طی 72 ساعت آینده عودت داده می‌شود.
سبز و سلامت باشید.

پاسخ
کاربر
لیلا حیدری

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت فیش حقوقی لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و گزینه مشاهده فیش حقوقی را انتخاب کنید.
سبز و مانا باشید.

پاسخ
کاربر
افشین اشکبوسی

52000 کم کرد و استعلام بهم نداد.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
متاسفانه اختلال ایجاد‌شده مربوط به سرویس مبدا است و هزینه پرداختی حداکثر طی 72 ساعت آینده از همان روش واریزی بازگردانده می‌شود.
سبز و سربلند باشید.

پاسخ
کاربر
علی اکبر علی عسگری

حکم بازنشستگی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت حکم بازنشستگی لطفا کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل را در بخش‌های مربوطه وارد کرده و گزینه مشاهده حکم بازنشستگی را بزنید.
سبز و امیدوار باشید.

پاسخ
کاربر
منیر السادات الشریف

باسلام حدود ۱۰ماه پیش ثبتنام وام ضروری با موفقیت انجام شد ولی خبری از پرداخت نبست میشه بگید از کجا پیگیری شود ممنون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
لطفا سایت صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه کنید و به همان بخش ثبت‌نام وام بروید. در انتهای صفحه کادری با عنوان دیدن نتایج درج شده است که با کلیک بر روی آن می‌توانید از وضعیت تایید وام خود مطلع شوید.
سبز و پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
فریده رحمانی

سلام چطورمیتونم پیامک قبض گاز به شماره جدید پیامک بشه؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود
شما می‌توانید به سایت اداره گاز مراجعه کرده و اطلاعات کاربری خود را به‌روز کنید یا با شماره تلفن جدید، شماره اشتراک گاز *1 را به سرشماره 1000194 ارسال کنید.
پایدار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
موسوی

با سلام مرسوله ی پستی من در وضعیت به گیرنده تحویل داده شده است در صورتی که بیشتر از 72ساعت گذشته و من تحویل نگرفته ام چطور میتوانم با نامه رسان ارتباط برقرار کنم .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
شما می‌توانید با پشتیبانی اداره پست تماس بگیرید و اطلاعات نامه‌رسان را دریافت کنید یا به‌صورت حضوری به اداره پست منطقه مراجعه کرده و وضعیت مرسوله خود را پیگیری کنید.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
جهانشیرمرادی

سلام‌یارانه‌ابان‌ماه‌ودی‌ماه‌برام‌واریزنشده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای اعتراض می‌توانید به سامانه حمایت مراجعه کنید یا با مراجعه به یکی از دفاتر پیشخوان دولت شکایت خود را ثبت کنید.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
فاطمه محمدی

پول واریزی شد ولی استعلام انجام نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
اختلال ایجاد شده مربوط به سرویس مبدا بوده و مبلغ واریزی شما حداکثر تا 72 ساعت آینده عودت داده می‌شود. برای اطمینان از بازگشت مبلغ بهتر است استعلام موجودی حسابتان را بگیرید،چون با توجه به کم بودن مبلغ واریزی ممکن است پیامک واریز برای شما ارسال نشود.
پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
فرشید عیسی پپر

هزینه پرداخت شد ولی خدمتی ارائه نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
متاسفانه سرویس مبدا دچار اختلال شده و هزینه پرداختی شما حداکثر تا 72 ساعت آینده خدمتتان بازگردانده می‌شود.
سلامت باشید.

پاسخ
کاربر
معصوم کلانتری

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا کدملی، شماره حسابی که برای حقوق ثبت کرده‌اید و شماره دفترکل که جایگزین شماره پرسنلی شما شده است را در بخش‌های مشخص‌شده وارد کرده و گزینه استعلام رابزنید.
سربلند باشید.

پاسخ
کاربر
اعظم جدیدی

چطور بدون داشتن شناسه قبض گاز رو پرداخت کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
شما می‌توانید با کمک شماره اشتراک هم فیش گاز را تسویه کنید. شماره اشتراک 8 رقم از سمت راست بالای بارکد کنتور است که می‌توانید آن را در قسمت مشخص‌شده، بعد از انتخاب گزینه شماره اشتراک وارد کنید و با زدن دکمه استعلام قبض به جزئیات فیش دسترسی پیدا کنید. برای دریافت شناسه قبض گاز هم می‌توانید شماره کنتور را به 1000194 ارسال کنید.
موفق باشید.

پاسخ
کاربر
رضایقوبینسب

سلام خسته نباشید ماچهارنفرهستیم به هرنفری 300میریزن کارگرهستم ندارم تقاضا میکنم لطفن پیگیری کنیدباتشکرازشما

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای ثبت درخواست خود می‌توانید به سامانه حمایت مراجعه کرده و یا به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنید تا مسئول مربوطه اعتراضتان را در سامانه ثبت کند.
پر امید باشید.

پاسخ
کاربر
شیوا الهی

سلام فروشنده میگ بسته ارسال شده و کد رهگیری نمیده تلفن رو هم خاموش کرده من باید چیکار کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست گرامی
متاسفانه روش آنلاینی برای پیگیری این موضوع وجود ندارد و شما برای پیگیری نیاز به کد رهگیری دارید اما ممکن است بتوانید با مراجعه حضوری به مرکز پست منطقه خود این موضوع را بررسی کنید.
پاینده باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
منیره خداپرست

باسلام این ماه یارانه ما واریز نشده چرا؟ من سرپرست خانوار هستم همسرم مریض ناراحتی قلبی داره چهار فرزند دارم .وزمینی که برای فرزند چهار داده می شه ما شرایط را داریم از کجا پیگیری کنیم ممنون از راهنمایی و کمک شما عزیزان

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست گرامی
برای پیگیری این موضوع می‌توانید از روش‌های زیر اقدام کنید:
– به سامانه حمایت مراجعه کرده و درخواستتان را ثبت کنید.
– با یکی از شماره تلفن‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید.
– به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و از طریق کارشناس اعتراضتان را ثبت کنید.
سبز و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
معصوم کلانتری

دریافت فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت فیش حقوقی باید اطلاعات درخواستی که شامل کد ملی، شماره حساب و شماره دفترکل هست را به‌ترتیب در کادرهای تعیین‌شده وارد کرده و دکمه استعلام را بزنید.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
محمدشیخ الاسلامی

مشاهده فیش

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت فیش حقوقی لطفا کدملی، شماره حساب و شماره دفتر کل را در بخش‌های مسخص‌شده وارد و گزینه استعلام فیش را بزنید.
سبز و پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
محمد شیخ الاسلامی

مشاهده فیش حقوقی

کاربر
فاطمه قربانی

سلام من خودم سرپرست خانوارم شماره همراه هم بنام خودمه سالهاست که همه جا از همین شماره استفاده میکنم ولی کد دستوری *۵٠٠*۱۴۶۳ رو که میگیرم میزنه کد ملی شما با این شماره مطابقت نداره
چرا؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
اگر اطمینان دارید که خطی که استفاده می‌کنید ثبت‌نام شده و به‌نام خودتان است ممکن است سرویس‌دهی کد دستوری با مشکل روبرو شده باشد، برای استعلام اعتبار کالابرگ می‌توانید از سامانه شبکه ملی اعتبار شما یا اپلیکیشن آن استفاده کنید.
سبز و پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
راحله رزاقی

برای پاسخگوئی و ارسال استعلام خلافی درحال حاضر امکان ندارید.و دیگه هم اعلام نمیکنید چه باید کرد.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
هزینه پرداختی مصوب پلیس راهور بوده و پیشخوان 24 هیچ دخل و تصرفی در آن ندارد، قطعی ارتباط هم مربوط به سیستم مبدا است و هزینه استعلام حداکثر تا 72 ساعت از همان روش پرداختی عودت داده‌ می‌شود.
سبز و سلامت باشید.

پاسخ
کاربر
جاسم تبعه عقبی

کیف پولم رو شارژ کردم اما فقط پول از حسابم کم شد کیف پولم شارژ نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت‌بخیر
مبلغ پرداختی حداکثر تا 48 ساعت آینده به حسابتان واریز می‌شود اگر انجام نشد لطفا با پشتیبانی پیشخوان 24 تماس بگیرید و با ارائه شماره پیگیری پرداخت خود این مشکل را برطرف کنیم.
سبز و موفق باشید.

پاسخ
کاربر
مهران

پول پرداخت کردم برای دیدن خلافی ولی نشون نمیده؟؟؟؟؟؟!!!!!

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
هزینه پرداختی مصوب استعلام سرویس راهور بوده و پیشخوان 24 هیچ دخل و تصرفی در آن ندارد و این هزینه در ازای دریافت اطلاعات از این سرویس پرداخت می‌شود. درصورتی‌که در روند استعلام دچار مشکل نشدید و در انتها اطلاعاتی به شما نمایش داده نشد می‌تواند دوعلت داشته باشد. پلیس راهور جزئیات خلافی رانندگانی که مبلغ خلافی بالایی دارند یا در اثر تخلفی خاص، شکایت قضایی بر روی پلاکشان ثبت شده باشد را ارائه نمی‌کند و ممکن است عدم دریافت اطلاعات شما هم به دلایل گفته‌شده مربوط باشد.
سبز و سربلند باشید.

پاسخ
کاربر
سجادشعیبی

اعلام خلافی خودرو

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
برای دریافت خلافی خودروی خود باید شماره پلاک را در قسمت مربوطه وارد کنید. در نظر داشته باشید که اگر در انتهای استعلام اطلاعاتی دریافت نکردید ممکن است مربوط به خلافی بالا یا ثبت شکایت قضایی بر روی پلاک در اثر تخلف باشد.
برسبز و پر امید باشید.

پاسخ
کاربر
حسینی

سلام وقت بخیر ۴روزه گواهینامم زده تحویل به پست داده شده با کد پیگیری ولی از سایت پست پیگیری میکنم میگن تحویل پست داده نشده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
ارسال گواهینامه از لحظه تایید حدود 40 روز طول می‌کشد. درصورتی‌که استعلام شما در مرحله ارسال است لطفا صبور باشید و در چند روز آینده مجددا استعلام بگیرید.
پایدار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
مهدی مرادی

سلام 50000تومن از حساب کم شد استعلام انجام نشد به حساب هم برنگشت چکار کنم حالا چرا پنجاه هزار تومن

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
مبلغ استعلام 5200 تومان است و امکان دریافت این مبلغ اعلام‌شده از طریق سرویس پیشخوان 24 وجود ندارد. اگر با اختلال سیستم روبرو بوده باشید مبلغ 5200 استعلام به حسابتان بازگردانده می‌شود اما اگر مشکلی در استعلام وجود نداشته باشد‌،‌دلیل عدم دریافت خلافی مربوط به بالا بودن مبلغ خلافی یا ثبت شکایت قضایی بر روی پلاک است.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
شاهان

یعنی چی چرا پول بدم خلافی نیاد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
سرویس پیشخوان 24 مربوط به استعلام خلافی بوده و اطلاعات ارئه‌شده از طریق سامانه پلیس راهور دریافت می‌شود. اگر مبلغ خلافی شما بیشتر از حد مجاز باشد یا در اثر تخلفی خاص، شکایت قضایی بر روی پلاک ثبت شده باشد، جزئیات خلافی ماشین از سامانه راهور ارسال نمی‌شود.
برقرار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
ایوب شاهرخی

سلام من تا به حال هیچ یارانه ای رادریافت نکردم واکنون موفق به ثبت نام یارانه شده ام ایا یارانه این همه وقت ازدست رفته رابه من تعلق میگیرد.ممنون ازرسیدگی شما

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
متاسفانه یارانه‌های قبلی به شما تعلق نگرفته و از این به بعد مشمول دریافت یارانه خواهید بود.
سبز باشید و پاینده.

پاسخ
کاربر
نام آور

این چ طرز کاسبی کردنه اخه؟ پول استعلام میگیرید و لی خبری از استعلام نیست…

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
درصورتی‌که با اختلال سیستم مبدا روبرو شده باشید، مبلغ پرداختی حداکثر تا 72 ساعت آینده بازکردانده می‌شود.
سبز و مانا باشید.

پاسخ
کاربر
علیرضا طاهری

سلام من سه روز پیش مبلغ مالیات نقل و انتقال رو پرداخت کردم به شرکت یا سایت شما اما هم پولم پرید هم اینکه هیچ خدماتی ازتون دریافت نشد حداقل پولمو پس بدید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
متاسفانه سرویس مبدا دچار اختلا شده و اجاز ثبت اطلاعات را نمی‌دهد. لطفا با پشتیبانی سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و شماره پیگیری پرداختتان را ارائه کنید تا مسئول مربوطه وضعیت درخواستتان را پیگیری کند.
سبز و مانا باشید.

پاسخ
کاربر
محمد

سلام و عرض ادب
تاریخ گذرنامه ی من تمام شده، آیا پس از دریافت گذرنامه جدید یا تمدید گذرنامه، سفرهای قبلی با گذرنامه ی قدیمی در گذرنامه ی جدید ثبت می شود؟
اگر جواب مثبت است، آیا راهی هست که از ثبت سفرهای قبلی در گذرنامه ی جدید جلوگیری کرد؟
با تشکر

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما دوست گرامی
بله اطلاعات سفرهای قبلی به گذرنامه جدید منتقل می‌شود چون ممکن است برای پیگیری برخی موارد مورد بررسی قرار بگیرند. درمورد حذف اطلاعات باید با اداره گذرنامه تماس گرفته یا به‌صورت حضوری مراجعه کنید تا اگر راه‌حلی وجود داشت از آن مطلع شوید.
مانا باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
محمود فردوسی

سلام از هیچ طریقی نمیتوانم فیش حقوقم را دریافت کنم راهنمایی کنید ممنون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
می‌توانید با کمک سرویس پیسخوان 24 استعلام بگیرید یا به سامانه صندوق بازنشستگی کشور مراجعه کرده و فیشتان را دریافت کنید. اگر موفق نشدید می‌توانید به‌صورت حضوری به اداره کل مربوطه مراجعه کرده و این موضوع را پیگیری کنید.
سربلند باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
فاطمه کیانی نژاد

حکم حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت حکم، لطفا کد ملی، شماره حساب واریز حقوق و شماره دفتر کل را در قسمت‌های مشخص‌شده وارد کرده و گزینه مشاهده حکم را بزنید.
بانشاط باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
سکینه عفری

استعلام یارانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای استعلام یارانه لطفا شماره موبایلی که به نامتان ثبت شده است را در قسمت مربوطه وارد کرده و گزینه استعلام را بزنید.
پر امید باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
محمدرضا

سلام وه خسته نباشید من چگونه میتوانم استعلام گواهینامه موتورو بگیرم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما دوست عزیز
برای استعلام گواهینامه موتور هم می‌توانید از طریق همین سرویس اقدام کنید. لطفا کد ملی و شماره موبایلی که با همین کد ثبت‌نام شده است را در کادرهای مربوطه وارد کرده و گزینه پیگیری گواهینامه را وارد کنید.
سبز باشید و برقرار.

پاسخ
کاربر
جوادعربنژاد

س من دهک یک تا سه هستم ولی خیلی گذشته از واریز یا کالابرگم نمیدانم مشکل چیه وباید چه کارکنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای پیگیری یارانه معیشتی می‌توانید از طریق مراجعه به سامانه حمایت یا تماس با شماره های 0216369 یا 09200006369 اقدام کنید. همچنین درصورت نیاز می‌توانید به‌صورت حضوری به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و اعتراضتان را ثبت کنید.
سبز باشید و پایدار.

پاسخ
کاربر
مجیدخاتمی

تعبیر یارانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای دریافت استعلام یارانه لطفا شماره موبایلی که به‌نامتان هست را در کادر مربوطه وارد کرده و دکمه استعلام را بزنید.
سبز باشید و پر امید.

پاسخ
کاربر
سیدهاشم حیدری

فیش یاژیتون حقوق میخام

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت فیش حقوقی لطفا اطلاعات خواسته‌شده که شامل کد ملی، شماره حساب واریز حقوق و شماره دفتر کل را در قسمت‌های مربوطه وارد کرده و دکمه استعلام را بزنید.
پاینده باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
نویدی

درخواست حکم بازنشستگی داشتم که موفق نشدم ببینم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود
ممکن است با اختلال سیستم مبدا روبرو شده باشید، لطفا مجددا استعلام بگیرید یا به سامانه صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه کنید.
باتشکر از شما

پاسخ
کاربر
میرحجازی

سلام
بعداز پرداخت هزینه استعلام وضعیت صدور گذرنامه هیچ اطلاعاتی بهم ندادن و جواب استعلامی برایم نیامد و بازم از من درخواست پرداخت هزینه کرده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
درصورتی که در انتهای استعلام اطلاعاتی مشاهده نکردید این معنی را دارد که گذرنامه فعلا در مرحله صدور است و تحویل پست داده نشده است.
سلامت و پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
میرشمس حسن زاده فتمه

سلام من خودم سرپرست خودم هستم پدرهمسرفرزندجداهستم تصادف کردم صورت 8تاپلاتین دارم جایی نمیتونم کاربکنم کتف سمت چپ شکسته مشکل اعصاب روان دارم چرایارانه من 350تومان هست خرج دوادارومن نمیشه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای اعتراض به وضعیت یارانه می‌توانید به سامانه حمایت مراجعه کرده یا با شماره تلفن‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید یا به‌صورت حضوری به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و اعتراضتان را ثبت کنید.
سبز و برقرار باشید.

پاسخ