پیشخوان 24

استعلام کرایه تاکسی

پیشخوان۲۴ امکان تسویه آنی کرایه تاکسی بدون پول نقد را در کنار سایر خدمات استعلام و پرداخت فراهم کرده است؛ کافیست، اپلیکیشن پیشخوان 24 را دانلود کرده ودر قسمت پرداخت کرایه تاکسی، شماره بارکد تاکسی را تایپ کنید یا تصویر بارکد تاکسی را اسکن کنید.
دانلود برنامه پیشخوان24

پرداخت کرایه تاکسی

تسویه آنی کرایه تاکسی بدون پول نقد

پیشخوان۲۴ امکان تسویه آنی کرایه تاکسی بدون پول نقد را در کنار سایر خدمات استعلام و پرداخت فراهم کرده است؛ کافیست، شماره بارکد تاکسی را تایپ کنید یا تصویر بارکد تاکسی را اسکن کنید.

نمایش جزئیات پرداخت کرایه تاکسی

پیشخوان۲۴ تمام جزئیات پرداخت آنلاین کرایه تاکسی شامل وضعیت پرداخت موفق یا ناموفق، نام و نام‌خانوادگی راننده، کد ملی راننده، مدل خودرو، پلاک خودرو، شماره خط، مبدأ، مقصد و مبلغ پرداخت شده را نمایش می‌دهد.

حفظ سوابق پرداخت کرایه تاکسی

پیشخوان۲۴ امکان حفظ سوابق پرداخت کرایه تاکسی با بارکد را فراهم کرده است. شما می‌توانید در صورت بروز مشکلات در پرداخت به بخش سوابق مراجعه کنید؛ سپس، رسید پرداخت آنلاین کرایه تاکسی را بررسی کنید.

پرداخت کرایه تاکسی

آیا سامانه پرداخت کرایه تاکسی پیشخوان۲۴ تسویه آنی دارد؟

بله؛ پیشخوان۲۴ امکان تسویه آنی کرایه تاکسی را فراهم کرده است که شما نیازی به پرداخت هزینه کرایه تاکسی با پول نقد نداشته باشید.

آیا پرداخت کرایه تاکسی آنلاین پیشخوان۲۴ کارمزد دارد؟

تعدادی از اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه تاکسی تهران برای ارائه‌ی خدمات خود کارمزد دریافت می‌کنند؛ اما، اپلیکیشن پرداخت آنلاین کرایه تاکسی پیشخوان۲۴ برای ارائه‌ی خدمات خود هیچ هزینه‌ی اضافه‌تری دریافت نمی‌کند.

آیا امکان پرداخت کرایه تاکسی به صورت آنلاین وجود دارد؟

بله، امکان پرداخت آنلاین کرایه تاکسی بدون نیاز به پول نقد با برنامه‌های پرداخت کرایه تاکسی مانند پیشخوان۲۴ فراهم شده است.

آیا امکان پرداخت کرایه تاکسی بدون بارکد وجود دارد؟

خیر؛ امکان پرداخت هزینه کرایه تاکسی بدون بارکد در پیشخوان۲۴ وجود ندارد؛ یعنی، شما باید حتما شماره بارکد یا تصویر بارکد را برای تسویه آنی کرایه تاکسی داشته باشید.

چه زمانی نیاز به پرداخت آنلاین کرایه تاکسی داریم؟

هنگامی که پول نقد کافی همراه نداشته باشید، پرداخت کرایه تاکسی آنلاین بهترین روش برای شماست؛ به خصوص، هنگامی که زمان اوج بیماری‌های ویروسی باشد.

نحوه پرداخت کرایه تاکسی در پیشخوان۲۴ چگونه است؟

پرداخت کرایه تاکسی با اپلیکیشن پیشخوان۲۴ دو روش دارد؛ اما، هر دو بر پایه‌ی پرداخت کرایه تاکسی با بارکد است. یک روش با تایپ شماره بارکد و یک روش با اسکن تصویر بارکد انجام می‌شود.

چگونه بارکد را برای پرداخت آنلاین کرایه تاکسی به دست آوریم؟

معمولاً، بارکد داخل تاکسی برای سرنشینان قابل رویت است؛ اما، اگر بارکد قابل رویت نبود، از راننده درخواست کنید که آن را در اختیار شما قرار دهد.

چه جزئیاتی هنگام پرداخت کرایه تاکسی با اپلیکیشن پیشخوان۲۴ نمایش داده می‌شود؟

تمام جزئیات پرداخت هزینه کرایه تاکسی در سامانه پرداخت کرایه تاکسی پیشخوان۲۴ نمایش داده می‌شود؛ مثلاً، وضعیت پرداخت موفق یا ناموفق، نام و نام‌خانوادگی راننده، کد ملی راننده، مدل خودرو، پلاک خودرو، شماره خط، مبدأ، مقصد، مبلغ پرداخت شده و ... .

آیا امکان ذخیره سوابق پرداخت هزینه کرایه تاکسی در پیشخوان۲۴ وجود دارد؟

بله؛ پیشخوان۲۴ امکان ذخیره سوابق پرداخت آنلاین کرایه تاکسی تهران را فراهم کرده است؛ بنابراین، اگر به رسید نیاز دارید، می‌توانید دریافت کنید.

آیا امکان پرداخت آنلاین کرایه تاکسی با کد برای دیگران وجود دارد؟

بله؛ امکان پرداخت آنلاین کرایه تاکسی تنها با شماره بارکد وجود دارد؛ بنابراین، نیازی نیست که در محل حضور داشته باشید. شما می‌توانید از داخل خانه نسبت به پرداخت هزینه کرایه تاکسی دوستان خود اقدام کنید.

اگر به اشتباه کرایه تاکسی را پرداخت کردیم، چکار کنیم؟

شما می‌توانید رسید پرداخت آنلاین کرایه تاکسی را از بخش سوابق پیشخوان۲۴ دریافت کنید؛ سپس، با شماره‌ی ۱۳۷ پشتیبانی تلفنی شهرداری تماس بگیرید.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

پرداخت کرایه تاکسی با پیشخوان۲۴

شاید برای شما پیش آمده باشد که سوار تاکسی بوده‌اید؛ ناگهان، متوجه کمبود پول نقد در کیف‌پول‌تان شده‌اید. تا چندی پیش در این شرایط نمی‌دانستید که باید چکار کنید؛ اما، در حال حاضر پیشخوان۲۴ امکان پرداخت کرایه تاکسی با بارکد را با دو روش شماره بارکد و اسکن بارکد فراهم کرده است که دغدغه‌ی شما را برطرف کند. در ادامه، همراه پیشخوان۲۴ باشید که با انواع روش‌های پرداخت کرایه تاکسی تهران آشنا شوید.

انواع روش پرداخت کرایه تاکسی

روش‌های پرداخت کرایه تاکسی به دو دسته‌ی کلی تقسیم می‌شود که شامل روش نقدی و روش آنلاین است. روش نقدی همان روش قدیمی است که همه می‌شناسیم؛ اما، روش آنلاین روش جدید است که پس از همه‌گیری بیماری کرونا در سطح جهان از جمله ایران طرفداران بیشتری پیدا کرده است. پرداخت هزینه تاکسی از روش آنلاین بدون نیاز به پول نقد تنها با استفاده از تلفن همراه شما امکان‌پذیر است. در ادامه، روش‌های پرداخت اکترونیکی کرایه تاکسی را معرفی خواهیم کرد.

روش‌های پرداخت کرایه تاکسی آنلاین

روش‌های پرداخت آنلاین کرایه تاکسی تهران شامل روش‌هایی است که از سایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کند. اغلب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات پرداخت آنلاین کرایه تاکسی تک عملکردند؛ اما، تعدادی از سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها مانند پیشخوان۲۴ خدمات پرداخت کرایه تاکسی آنلاین را در کنار سایر خدمات استعلام و پرداخت خود ارائه می‌دهند.

استعلام کرایه تاکسی با تهران من

تهران من اپلیکیشن رسمی شهرداری است که امکان استعلام کرایه تاکسی خطوط مختلف را فراهم کرده است. باید بدانید که امکان پرداخت هزینه تاکسی با تهران من فراهم نشده است. شما باید مبدأ و مقصد خود را وارد کنید که شماره خط به همراه هزینه‌ی رفت و امد برای شما نمایش داده شود. این خدمات زمانی کاربرد دارد که شما قصد پرداخت هزینه تاکسی با تهران من را نداشته باشید؛ بلکه، تنها قصد کسب اطلاعات در مورد مسیر را داشته باشید.

پرداخت کرایه تاکسی با شهر پی

شهر پی اجراکننده‌ی طرح پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی در تهران (پرداخت کرایه تاکسی با بارکد) است؛ اما، باید بدانید که اپلیکیشن مجزا برای پرداخت کرایه تاکسی با شهر پی وجود ندارد. تنها روش استفاده از خدمات شهر پی این است که یک اپلیکیشن استعلام و پرداخت موبایلی را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید.

پیشخوان۲۴؛ بهترین اپلیکیشن پرداخت آنلاین کرایه تاکسی

پیشخوان۲۴ سامانه هوشمند خدمات استعلام و پرداخت است که همه‌ی نیازهای روزانه، ماهانه و سالانه‌ی شما را در زمینه‌ی استعلام و پرداخت با خدمات جامع و کامل خود رفع می‌کند. یکی از خدمات جدید پیشخوان۲۴ امکان پرداخت آنلاین کرایه تاکسی تهران با اتصال به سامانه‌ی شهر پی است. پیشخوان۲۴ خدمات پرداخت کرایه تاکسی با بارکد را با ۲ روش ارائه می‌دهد:

 • پرداخت کرایه تاکسی با شماره بارکد
 • پرداخت کرایه تاکسی با اسکن بارکد
 • کافیست، دانلود اپلیکیشن پرداخت کرایه تاکسی پیشخوان۲۴ را انجام دهید؛ سپس، روش مورد نظر خود را برای پرداخت آنلاین کرایه تاکسی انتخاب کنید. در ادامه، شماره بارکد را تایپ کنید یا تصویر بارکد را اسکن کنید؛ سپس، مبلغ مورد نظر برای پرداخت را به صورت دستی وارد کنید. در نهایت، فرایند پرداخت را در درگاه بانک تکمیل کنید.

  شما می‌توانید جزئیاتی مانند وضعیت پرداخت موفق یا ناموفق، نام و نام‌خانوادگی راننده، کد ملی راننده، مدل خودرو، پلاک خودرو، شماره خط، مبدأ، مقصد و ... را پس از پرداخت بر روی تلفن همراه خود مشاهده کنید. در ضمن، امکان پیگیری را از طریق مراجعه به بخش سوابق پیشخوان۲۴ دارید. در ادامه، برخی از مزیت‌های استفاده از این سامانه پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی را معرفی می‌کنیم:

 • تسویه آنی کرایه تاکسی بدون نیاز به پول نقد
 • نمایش جزئیات پرداخت آنلاین کرایه تاکسی
 • حفظ سوابق پرداخت
 • روش‌های متنوع برای پرداخت
 • ارائه‌ی سایر خدمات پرداخت
 • و ...
 • ثبت دیدگاه

  شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.