دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی

دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی

👁

ویژگی‌های دریافت فیش مستمری با پیشخوان 24

مشاهده فیش حقوقی تامین اجتماعی با پیشخوان 24

با وارد کردن نام کاربری و گذرواژه خود در سایت پیشخوان 24 می‌توانید به سادگی آخرین وضعیت فیش حقوقی تامین اجتماعی خود را مشاهده کنید. کافیست یکبار اطلاعات خود را وارد کنید تا هر دوره به راحتی فیش حقوقی مستمری خود را مشاهده کنید. امکان این استعلام از طریق سایت و اپلیکیشن پیشخوان24 در اختیار شما قرار دارد.

نمایش جزئیات فیش حقوقی تامین اجتماعی

تمامی جزئیات مربوط به فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی به سادگی از طریق پیشخوان 24 قابل مشاهده است. این جزئیات هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق سایت قابل دسترسی است.

نام‌گذاری فیش حقوقی تامین اجتماعی

اطلاعات مربوط به مشاهده فیش حقوقی در پیشخوان 24 ذخیره می‌شود و می‌توانید با نام‌گذاری هر یک از آن‌ها دسترسی ساده‌تری به فیش خود داشته باشید.

سوالات متداول در مورد دریافت فیش مستمری

برای مشاهده فیش حقوقی تامین اجتماعی با استفاده از پیشخوان 24 به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

برای مشاهده فیش حقوقی با استفاده از پیشخوان24 به نام کاربری و گذرواژه‌ای که زمان ثبت نام در سایت تامین اجتماعی انتخاب کرده‌اید نیاز دارید.

چه جزئیاتی از فیش حقوقی را با استفاده از پیشخوان24 می‌توان مشاهده کرد؟

با استفاده از پیشخوان24 می‌توانید به تمامی جزئیات فیش حقوقی خود دسترسی داشته باشید.

در صورت فراموشی رمز عبور چه باید کرد؟

در صورت فراموشی رمز عبور، باید به سایت تامین اجتماعی مراجعه کرده و نسبت به بازیابی رمزعبور اقدام کنید.

فیش حقوقی چه زمانی قابل مشاهده است؟

فیش حقوقی شما به محض قرار گرفتن در سایت تامین اجتماعی از طریق پیشخوان24 نیز قابل مشاهده است. فیش حقوقی در روزهای پایانی ماه در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

مستمری بازنشستگی از چه زمانی محاسبه و پرداخت خواهد شد

مستمری بازنشستگی از زمانی محاسبه و پرداخت خواهد شد که سازمان تامین اجتماعی، ترک کار بیمه شدگان را به کارفرمای ایشان اعلام کند و یا آنکه بازنشستگی مورد تایید شعبه بیمه تامین اجتماعی قرار می‌گیرد.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

مشاهده فیش حقوقی با پیشخوان24

پیشخوان24 در کنار تمامی خدمات خود، امکان مشاهده فیش حقوقی مستمری‌بگیران را نیز برای کاربران عزیز فراهم کرده است تا دیگری نیازی به مراجعه به سایت‌های دیگر نداشته باشید و با یک سامانه به چندین خدمت دسترسی داشته باشید. برای مشاهده فیش حقوقی با پیشخوان24 فقط به نام کاربری و گذرواژه‌ای که در زمان ثبت نام در سایت تامین اجتماعی انتخاب کرده‌اید نیاز دارید. این سرویس از طریق سایت و اپلیکیشن در اختیار شماست.

نحوه مشاهده فیش حقوقی تامین اجتماعی

مشاهده از طریق سایت تامین اجتماعی

برای مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی باید ابتدا به سایت تامین اجتماعی مراجعه کرده و روی لینک ورود به سامانه فیش حقوقی و احکام مستمری‌بگیران کلیک کنید. سپس وارد صفحه ورود به سیستم می‌شوید. در این صفحه باید کد ملی و رمز عبور خود را وارد و سپس گزینه ورود را انتخاب کنید. حالا وارد صفحه مشاهده فیش حقوقی و احکام مستمری بگیران می‌شوید. برای مشاهده فیش حقوقی باید در بخش جستجو، شماره مستمری، سال، ماه و نوع پرداخت را تعیین و سپس گزینه جستجو را انتخاب کنید. نوع پرداخت شامل پرداخت ماهیانه، عیدی، تفاوت افزایش معوقه می‌باشد. شما می‌توانید جزئیات فیش حقوقی خود را در این صفحه به راحتی مشاهده کنید. تمامی پرداخت‌های انجام شده، کسر پرداخت، مانده وام و کسورات در سه ستون با جزئیات قابل مشاهده هستند. همچین برای مشاهده سوابق تامین اجتماعی نیز می توانید از پیشخوان 24 استفاده کنید.

اپلیکیشن تامین اجتماعی من

با استفاده از اپلیکیشن تامین اجتماعی من که توسط سازمان تامین اجتماعی در اختیار بیمه‌شدگان قرار گرفته است به راحتی می‌توانید از خدمات غیرحضوری این سازمان بهره مند شوید. برای مشاهده فیش حقوقی خود کافیست به بخش مستمری بگیر مراجعه کنید و با وارد کردن کد ملی و شماره مستمری، جزئیات فیش حقوقی خود را مشاهده کنید. مشاهده سوابق تامین اجتماعی نیز از جمله خدماتی است که در پیشخوان24 برای کاربران ارائه شده است.

ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی

برای ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی و مشاهده سوابق بیمه و استفاده از دیگر امکانات این درگاه خدمات الکترونیکی، ابتدا باید به سایت تامین اجتماعی مراجعه کنید. روی گزینه ثبت نام در این صفحه کلیک و سپس کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید. لازم به ذکر است که در مرحله اول ثبت نام حتما به این نکات توجه داشته باشید:

 • اطلاعات وارد شده در این فرم از این پس جهت شناسایی شما در سامانه یکپارچه سازمان تامین اجتماعی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
 • مالکیت شماره تلفن همراه وارد شده باید صرفا متعلق به شخص شما باشد.
 • در صورتیکه شماره تلفن همراه وارد شده متعلق به شما نباشد نیاز است پس از طی کلیه مراحل ثبت نام، شخصا با در دست داشتن اصل کارت ملی و اصل شناسنامه به یکی از شعب تامین اجتماعی جهت فعالسازی حساب کاربری خود مراجعه کنید.
 • به دلیل اینکه اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام از این پس به صورت رسمی جهات ارائه خدمات الکترونیک سازمان تامین اجتماعی به شما مورد استفاده قرار خواهند گرفت، مسئولیت وارد کردن هرگونه اطلاعات خلاف واقعیت بر عهده شخص شما خواهد بود.
 • پس از تکمیل مراحل ثبت نام، شما مجاز به استفاده از خدمات غیرحضوری پایه‌ای سازمان، مانند درخواست دفترچه بیمه، بازرسی، مشاهده سوابق، فیش حقوقی، انواع استعلامات و ... خواهید بود. جهت استفاده از خدمات حقوقی این سامانه مانند ارسال لیست بیمه نیاز به مراجعه به شعبه و تکمیل فرم‌های تعهدنامه است. حالا وارد مرحله دوم ثبت نام، یعنی ثبت اطلاعات سجلی، می‌شوید. در این مرحله نیز به این نکته توجه داشته باشید که اطلاعات شناسنامه‌ای که در سامانه وارد می‌کنید با شناسنامه شما منطبق باشد. این اطلاعات با سازمان ثبت احوال کنترل خواهند شد. با پایان مرحله بعد، وارد مرحله سوم ثبت نام می‌شوید. این بخش مربوط به اطلاعات ایمیل، گذرواژه و سوالات امنیتی است. ابتدا ایمیل خود را در قسمت مربوطه وارد کنید. سپس در قسمت گذرواژه، رمز عبور مورد نظر خود را وارد کنید. درباره گذرواژه خود حتما به این چند نکته توجه داشته باشید: فقط شامل حروف بزرگ و کوچک لاتین باشد، حداقل شامل یک حرف بزرگ باشد، حداقل شامل یک حرف کوچک باشد، شامل عدد باشد، حداقل هشت حرف باشد، شامل نام، نام خانوادگی و شماره ملی نباشد.

پس از انتخاب گذرواژه، باید به 3 پرسش امنیتی پاسخ دهید. در صورت فراموشی گذرواژه، جهت ایجاد گذرواژه جدید، سوالات امنیتی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. نیازی نیست پاسخ به این سوالات امنیتی حتما مطابق واقعیت باشد، فقط کافیست پاسخی را که برای هر یک از سوالات ثبت کرده‌اید بعدا به یاد آورید. پس از پاسخ به سوالات روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید. در مرحله چهارم ثبت نام، تمامی اطلاعات ثبت شده در مراحل قبلی به شما نمایش داده می‌شوند و با انتخاب گزینه تائید و ارسال درخواست در پایین و سمت راست صفحه پیامی برای شما نمایش داده می‌شود و با انتخاب گزینه تائید در این پیام، مراحل ثبت نام شما نهایی می‌شوند. نتیجه ثبت نام، پس از تکمیل مراحل کاری از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی

برای پیگیری ثبت نام انجام شده در سایت سازمان تامین اجتماعی، در صفحه نخست این سایت، روی گزینه پیگیری ثبت نام که به رنگ سبز است کلیک کنید. البته قبل از ورود به این صفحه، به این چند نکته توجه داشته باشید:

 • در صورتی که قبلا در سامانه تامین اجتماعی ثبت نام کرده‌اید، حساب کاربری شما موجود است و نیازی به ثبت نام مجدد ندارید.
 • در صورتی که در فرآیندهای ثبت نام قبلی به مشکل برخورده‌اید می‌توانید روی دکمه پیگیری ثبت نام کلیک کنید.
 • در صورتی که ثبت نام را انجام داده‌ و نام کاربری و رمز دارید می‌توانید از نوار بالایی سایت، سمت چپ روی گزینه ورود به سامانه کلیک کنید و از خدمات غیرحضوری سامانه بهره‌مند شوید.
 • در صورتی که ثبت نام خود را انجام داده‌اید ولی رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید روی دکمه ورود به سامانه کلیک کنید و سپس در صفحه نمایش داده شده از گزینه بازیابی گذرواژه استفاده نمایید.
 • در صورتی که در فرآیندهای ثبت نام قبلی به مشکل برخورده‌اید می‌توانید روی دکمه پیگیری وضعیت ثبت نام کلیک کنید.
 • پس از انتخاب گزینه پیگیری ثبت نام، وارد صفحه زیر می‌شوید و با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه خود می‌توانید ثبت نام خود را پیگیری کنید.

ورود به سامانه مشاهده سوابق تامین اجتماعی

پیشخوان24 امکان مشاهده سوابق را نیز برای شما فراهم کرده است. علاوه با این می‌توانید از سایت تامین اجتماعی نیز سوابق خود را مشاهده کنید. برای ورود به سامانه سوابق تامین اجتماعی ابتدا وارد سایت سازمان شوید و روی گزینه ورود به سامانه در بالا و سمت چپ صفحه و یا گزینه نارنجی رنگ در صفحه نخست کلیک کنید. حالا در صفحه ورود به سیستم باید کد ملی و گذرواژه‌ای را که زمان ثبت نام انتخاب کرده‌اید در بخش مورد نظر وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات مورد نظر وارد صفحه کاربری خود می‌شوید و می‌توانید از امکانات درگاه خدمات الکترونیکی تامین اجتماعی از جمله مشاهده سوابق بیمه بهره‌مند شوید.

بازیابی رمز عبور تامین اجتماعی

در صورت فراموشی رمز عبور باید به سایت تامین‌اجتماعی مراجعه کنید و از بخش بازیابی رمز عبور اقدام به دریافت رمز جدید کنید. کافیست پس از ورود به سایت تامین اجتماعی و بخش بازیابی رمز عبور باید مطابق مراحل زیر عمل کنید:

 1. کد ملی خود را وارد کنید
 2. بعد از وارد کردن کد ملی خود در صفحه جدید نوع بازیابی گذر واژه را مشخص کنید
 3. در صورت انتخاب "ارسال گذرواژه جدید از طریق پیامک" یک پیامک برای شماره تلفنی که با آن ثبت نام کردید ارسال می شود.
 4. در صورت انتخاب " بازیابی گذرواژه با استفاده از سوالات امنیتی" باید 3 سوال امنیتی که در بخش ثبت نام یا اولین ورود به سامانه تعیین کرده اید را اعلام نمایید.
 5. در قسمت پاسخ سوال امنیتی، پاسخی که در هنگام ثبت نام به سوال امنیتی داده اید را وارد کنید. در صورتی که این پاسخ را فراموش کرده اید به نزدیکترین شعبه تامین اجتماعی مراجعه کنید.
 6. سپس در قسمت گذرواژه و تکرار گذرواژه نیز، کلمه عبور جدید خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که شرایط گذرواژه سایت سابقه بیمه می بایست رعایت شود.

علاوه بر این سرویس، امکان استعلام و مشاهده سوابق تامین اجتماعی و حکم بازنشستگی برای مستمری‌بگیران از طریق پیشخوان24 امکان‌پذیر است. برای استفاده از این سرویس نیز کافیست از قبل در سایت تامین اجتماعی ثبت نام کرده باشید.

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
کاربر
هاله نجاری

فیش حقوق

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی باید در دو کادر بالای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده خود در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و سپس، روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
سبز و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
علی اصغر شهبازی

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
برای دریافت فیش حقوقی خود باید در کادرهای ابتدای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و در ادامه، روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
پیروز باشید

پاسخ
کاربر
زهرا زمانی

مشاهده فیش حقوقی فروردین۱۴۰۳

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما سرکار خانم زمانی
برای مشاهده فیش حقوقی باید در کادرهای ابتدای صفحه به‌ترتیب کد ملی و کلمه عبور تأمین اجتماعی خود را وارد کرده و سپس، روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
تندرست و سبز باشید

پاسخ
کاربر
بیوک اقاصابریان

دریافت فیش حقوقی 1403

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی خود باید در کادرهای ابتدای صفحه به‌ترتیب کدل ملی و کلمه عبور تأمین اجتماعی خود را وارد کرده و سپس، روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
سلامت و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
عبداله مظاهری تهرانی

فیش حقوق مستمری بگیران

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
جهت دریافت فیش حقوقی، لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را در بخش‌‌های مشخص‌شده وارد کرده دکمه مشاهده فیش حقوقی را بزنید.
پایدار و سربلند باشید.

پاسخ
کاربر
حسن ابراهیمی

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت فیش حقوقی لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و گزینه مشاهده حکم بازنشستگی را بزنید.
مانا باشید.

پاسخ
کاربر
لیلا حیدری

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت فیش حقوقی لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و گزینه مشاهده فیش حقوقی را انتخاب کنید.
سبز و مانا باشید.

پاسخ
کاربر
کظمی اسماعیل

کلیه سوابق

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
برای دریافت کلیه سوابق بیمه خود باید به سرویس استعلام و مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی پیشخوان ۲۴ مراجعه کرده و کدملی و رمز عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و در انتها دکمه مشاهده سوابق بیمه را بزنید.
سبز و پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
علی دهدارنسب

گذر واژه را فراموش کرد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای بازیابی رمز عبور خود باید به سامانه تامین اجتماعی مراجعه کنید. برای اطلاع از نحوه انجام این کار می‌توانید مقاله چگونه گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی را بازیابی کنیم؟ را مطالعه کنید.
سبز باشید و پاینده.

پاسخ
کاربر
عصمت اکبری

چرا مستمری من واریز نشده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
واریز حقوق مستمری معمولا از 20ام هر ماه آغاز شده و پرداخت‌ها هم طبق حروف الفبا انجام می‌شود، ممکن است پرداخت مستمری این ماه با کمی تاخیر همراه بوده باشد.
سبز باشید و برقرار.

پاسخ
کاربر
عزیز پردادل

فیش خقوقی دی ماه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت فیش حقوقی باید کدملی و رمز ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را در کادرهای‌ مشخص‌شده وارد کرده و گزینه مشاهده فش را بزنید.
شاد و سلامت باشید.

پاسخ
کاربر
سید حجت الله درخشنده

فیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای دریافت فیش خود باید اطلاعات خواسته‌شده را در هریک از کادرها وارد کرده و گزینه استعلام فیش را بزنید.
شاد و سرزنده باشید.

پاسخ
کاربر
Mortaza

سلام چراسایت تامین اجتماعی فیش دی ماه مستمری بگیران نشون نمیده ؟ سایت مشکل داره

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
ممکن است هنگام استعلام سرویس‌دهی سامانه دچار مشکل شده باشد، می‌توانید بعد از چند روز مجددا استعلام بگیرید. همچنین با استفاده سرویس ارائه شده در همین صفحه هم امکان دسترسی به اطلاعات فیش حقوقی برای شما وجود دارد.
پایدار و سربلند باشید.

پاسخ
کاربر
بهار رضوانی

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای دریافت اطلاعات فیش حقوقی باید اطلاعات خواسته‌شده در کادرهای ابتدای صفحه را تکمیل کرده و گزینه مشاهده فیش را بزنید تا جزئیات بیشتر در مراحل بعد نمایش داده شوند.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
مجیدهلیچی

من رمزعبوررافراموش کردونمتونم فیش حقوقی ببینم لطفا برسی کنید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
رمز عبور درخواستی همان رمزی است که با آن در سامانه تامین اجتماعی ثبت‌نام کرده‌اید و باید توسط خود شما تغییر کنید. برای بازیابی این رمز باید به سامانه تامین اجتماعی مراجعه کرده و مراحل آن را طی کنید. برای اطلاع از روش تغییر رمز و دریافت رمز جدید بهتر است مقاله مربوط به چگونه گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی را بازیابی کنیم؟ را مطالعه کنید.
پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
مدرسی

فیش حقوقی ادر.۱۴۰۲

کاربر
مدرسی

لطف کنید مثل قبل راحت میتقانستیم فیش پنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود وقت بخیر
اختلالات مربوط به سرویس مقصد برطرف شده و می‌توانید استعلام فیش خود را به‌راحتی دریافت کنید.
برقرار و سلامت باشید.

پاسخ
کاربر
امیر زارع

حقوق دیماه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
برای دریافت فیش حقوقی و استعلام آن باید اطلاعات خواسته‌شده را در کادر‌های ابتدای صفحه وارد کرده و گزینه استعلام را بزنید. اگر از طریق سایت وارد شوید پیام ثبت شماره تلفن برای دریافت کد تایید نمایش داده می‌شود و بعد از آن می‌توانید اطلاعات فیش خود را مشاهده کنید.
پایدار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
سیاوش پرستار

فیش حققوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی باید اطلاعات خواسته‌شده در کادرها را وارد کرده و دکمه استعلام را بزنید تا وارد مراحل دریافت فیش شوید.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
زیبا بابادی

حقوق آذر ۱۴۰۲

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی می‌توانید اطلاعات خواسته‌شده را در کادرها وارد کرده و استعلام خود را تکمیل کنید.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
مجید کیایی

فیش حقوقی دی ماه

کاربر
فاطمهارغنده جونقانی

فیش حقوق آذر ماه ۱۴۰۲

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی موردنظر خود به سرویس ارائه‌شده در این صفحه مراجعه کرده و اطلاعات لازم را وارد کنید؛ در انتها دکمه استعلام را بزنید تا جزپیات فیش بارای شما نمایش داده شود.
شاد و پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
عبدالرحیم حزباوی

فیش حقوقی مستمری گیر

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست گرامی
برای استعلام فیش حقوقی خود می‌توانید از سرویس استعلام موجود در این صفحه استفاده کنید. فقط کافیست اطلاعات خواسته‌شده را در کادرها وارد کنید و در آخر دکمه سبز را بزنید. درحال حاضر این سرویس در حال به‌روزرسانی است، بنابراین توصیه می‌کنیم که در چند روز آینده استعلام بگیرید.
شاد و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
عبدالرحیم

فیش حقوقی مستمری گیر

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درورد بر شما
برای استعلام فیش حقوقی می‌توانید از طریق سرویس ارائه‌شده در همین صفحه اقدام کنید. در نظر داشته باشید که سرویس درحال به‌روزرسانی بوده و ممکن است در ارائه اطلاعات دچار اختلال شود، بنابراین بهتر است در صورت امکان در چند روز آینده این کار را انجام دهید.
پایدار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
امیرطاها راهدار

سلام کمک کنید فیش حقوق این ماه را با توجه به همه ماهها که همین اطلاعات را وارد میکنم دریافت کنم ممنون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
ممکن است به دلیل قطعی‌های مقطعی سرویس مبدا باشد و اگر بعد از مدتی دوباره امتحان کنید، مشکل برطرف می‌شود.
شاد و پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
رحیمه محمدی زاویه جیگی

سلام

کاربر
علی سیوندی پور

فیش حقوقی اذر ماه ۴۰۲

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود جناب سیوندی پور
برای دریافت فیش حقوقی اطلاعات خواسته شده در سرویس همین صفحه را در کادرهای مشخص شده درج کرده و روی دکمه استعلام بزنید. با تکمیل مراحل استعلام می‌توانید به تمام اطلاعات فیش حقوقی خود دسترسی پیدا کنید.
شاد و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
عذراسیفی

منزل

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام خانم سیفی
برای دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی باید اطلاعات خواسته شده در ابتدای اینصفحه را در قسمت‌های مشخص شده درج کنید. کلمه عبور همان رمز عبور تعریف شده در ثبت‌نام سامانه تامین اجتماعی است. در صورتی‌که تابحال ثبت‌نام نکرده‌اید بهتر است با توجه به راهنمای ثبت‌نام در سایت تامین اجتماعی مراحل آن را تکمیل کنید.
پیروز و برقرار باشید.

پاسخ