استعلام و مشاهده واریز یارانه

استعلام و مشاهده واریز یارانه

یارانه

آموزش ثبت‌نام در gov.ir برای استعلام یارانه

احتمالا برایتان پیش آمده است که گهگاهی واریز یارانه به‌موقع انجام نشده باشد. معمولا در این زمان‌ها، شما نیاز به پیگیری دارید تا خیالتان را راحت کنید که همچنان مشمول واریز یارانه هستید. پیشخوان۲۴ امکان استعلام وضعیت واریز یارانه را تنها با ورود شماره موبایل سرپرست خانوار، فراهم کرده است؛ اما، یک شرط مهم وجود دارد: شما باید قبلا با شماره موبایل سرپرست خانوار در سایت gov.ir ثبت‌نام کرده باشید تا نتیجه را مشاهده کنید. ما در این ویدیو، مراحل ثبت‌نام در سایت gov.ir برای استعلام وضعیت واریز یارانه در پیشخوان۲۴ را آورده‌ایم تا شما را در مسیر رفع نگرانی‌هایتان، راهنمایی کنیم.

ویژگی‌های استعلام یارانه با پیشخوان 24

استعلام وضعیت واریز یارانه

پیشخوان۲۴ امکان استعلام سریع و ساده وضعیت واریز یارانه در هر دوره را فراهم کرده است. کافیست، یک بار شماره موبایل سرپرست خانواری که پیش از این در Gov.ir ثبت‌نام کرده است را در فرم استعلام وارد کنید.

نمایش جزئیات وضعیت واریز یارانه

جزئیات مربوط به واریز یارانه معیشتی به سادگی از طریق پیشخوان 24 قابل مشاهده است. مشاهده اخرین مبلغ واریزی، تعداد خانوار، اطلاعات سرپرست خانوار و دوره واریز در پیشخوان24 برای شما نمایش داده می‌شود.

نام‌گذاری و ذخیره اطلاعات وضعیت واریز یارانه

اطلاعات مربوط به یارانه، در پیشخوان 24 ذخیره می‌شود و می‌توانید با نام‌گذاری هر یک از آن‌ها دسترسی ساده‌تر و سریع‌تری به وضعیت واریز خود داشته باشید. امکان ویرایش و حذف این نام‌گذاری‌ها هم فراهم شده است.

سوالات متداول در مورد واریز یارانه

چگونه می‌توان از واریز یا عدم واریز یارانه به حساب افراد مطلع شد؟

کافیست وارد بخش یارانه در پیشخوان 24 شوید و با وارد کردن شماره موبایل سرپرست خانواری که پیش از این در Gov.ir ثبت‌نام کرده است، وضعیت واریز یارانه خانواده خود را بررسی کنید

آیا استعلام وضعیت یارانه در پیشخوان۲۴ بدون ثبت‌نام در Gov.ir امکان‌پذیر است؟

خیر؛ استعلام وضعیت واریز یارانه تنها از طریق وارد کردن شماره موبایل سرپرست خانواری که پیش از این در سامانه Gov.ir ثبت‌نام کرده باشد، امکان‌پذیر است. در نتیجه، سرپرست خانوار باید ثبت‌نام خود را در این سامانه کامل کند سپس استعلام یارانه را در پیشخوان۲۴ بگیرد.

چگونه برای استعلام یارانه در Gov.ir ثبت‌نام کنیم؟

کافیست وارد سامانه Gov.ir شوید سپس مراحلی که در ادامه آورده شده است را به‌ترتیب دنبال کنید؛ البته، در ابتدای همین صفحه نیز آموزشی ویدیویی از نحوه ثبت‌نام در Gov.ir برای استعلام یارانه در پیشخوان۲۴ آورده شده است:

  • 1. وارد کردن شماره موبایل و کد امنیتی برای دریافت پیامک کد یکبار مصرف
  • 2. وارد کردن کد یکبار مصرف ۵ رقمی پیامک‌شده
  • 3. وارد کردن کد ملی و تاریخ تولد
  • 4. وارد کردن کد پستی
  • 5. تایید اطلاعات

رسیدگی به درخواست یارانه معیشتی خانوارها از طریق کدام سازمان انجام می‌شود؟

رسیدگی به درخواست یارانه حمایت معیشتی خانوار، منحصراً از طریق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و یا ادارات کل تابعه آن وزارتخانه در استان‌ها امکان پذیر و قابل پیگیری می‌باشد.

آیا سرپرستان خانوار می‌توانند شماره حساب دریافت یارانه معیشتی خود را تغییر دهند؟

سرپرستان خانوار درصورت نیاز به تغییر شماره حساب بانکی و یا بانک عامل دریافت یارانه نقدی (به شرط عدم دریافت وام یک میلیون تومانی مربوط به خانوارهای متاثر از بیماری کرونا) می‌توانند از یکم تا پنجم هر ماه به بانک‌های عامل قدیم و جدید خود مراجعه نمایند.

وضعیت واریز یارانه خانواده‌هایی که به تازگی صاحب فرزند شده‌اند به چه صورت است؟

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسئول انجام بررسی‌های قانونی و تایید نوزادان متولد شده در هر ماه می‌باشد. لازم به توضیح است، از تیر ماه سال 1397 تاکنون، یارانه نقدی کلیه نوزادانی که مورد تایید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی واقع شده اند، در سامانه رفاهی برقرار گردیده است.

اعتراض به حذف یارانه و پیگیری آن از چه طریقی انجام می‌شود؟

ثبت اعتراض نسبت به حذف یارانه نقدی، فقط در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آدرس www.yaraneh10.ir و پیگیری نتیجه اعتراض نیز منحصراً از طریق همان وزارتخانه و یا ادارات کل تابعه آن در استان‌ها امکان پذیر و قابل پیگیری می‌باشد.

آیا امکان ثبت نام جدید برای دریافت یارانه معیشتی وجود دارد؟

بله؛ در حال حاضر ثبت‌نام یارانه امکان‌پذیر است. شما می‌توانید به سایت hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کنید تا فرآیند ثبت‌نام یارانه را انجام دهید. هنگامی که وارد سایت شدید، دکمه‌ی ورود/ ثبت‌نام را بزنید؛ سپس، مراحل را طبق راهنمای موجود در سایت طی کنید.

آیا برای دریافت یارانه نوزاد تازه متولد شده نیاز به ثبت نام جداگانه می باشد؟

خیر، اگر خانواده‌ی نوزاد مشمول یارانه باشند، نیاز به ثبت‌نام یارانه نوزاد به‌صورت جداگانه و مجدد نیست؛ چون، اطلاعات سازمان هدفمندی یارانه‌ها به صورت ماهیانه بازبینی می‌شود. در نتیجه، یارانه‌ی نوزاد و والدین به‌صورت خودبه‌خود در موعد مقرر به حساب سرپرست خانواده واریز خواهد شد.

لازم به ذکر است که اگر خانواده‌ی نوزاد مشمول واریز یارانه نباشند، نوزاد آنها نیز مشمول واریز یارانه نخواهد بود؛ اما، امکان اعتراض به یارانه همواره برای آنها وجود خواهد داشت.

آیا بعد از اجرایی شدن طرح کالابرگ یارانه نقدی حذف می‌شود؟

خیر؛ یارانه نقدی حذف نمی‌شود حتی مبلغ آن به‌خاطر یارانه تشویقی استفاده از کالابرگ، افزایش می‌یابد.

چگونه پس از ازدواج یارانه خود را جدا کنیم؟

شما می‌توانید با در دست داشتن مدارک ازدواج خود به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنید و درخواست جدا کردن یارانه نقدی را ثبت کنید.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

بررسی وضعیت واریز یارانه با پیشخوان 24

پیشخوان 24 در کنار تمامی خدمات، امکان استعلام وضعیت واریز یارانه را نیز برای شما کاربران عزیز فراهم کرده است. با استفاده از شماره موبایل سرپرست خانواری که پیش از این در Gov.ir ثبت‌نام کرده است می‌توانید به راحتی استعلام یارانه را انجام دهید و از وضعیت واریز یارانه خود مطلع شوید.

علاوه بر این امکان، دسترسی به ده‌ها خدمت کاربردی دیگر نیز در پیشخوان24 برای شما کاربران عزیز فراهم شده است تا به سرعت و با اطمینان کامل مهم‌ترین دغدغه‌های خود را برطرف کنید.

روش‌های استعلام یارانه معیشتی

روش‌های استعلام یارانه علاوه‌بر پیشخوان۲۴، استعلام با کد دستوری و سامانه رفاهی به‌همراه سامانه‌های بانکی است. در ادامه تمام روش‌ها آورده شده است:

استعلام وضعیت واریز یارانه با شماری گیری # 6369 *

طبق اعلام معاون رفاه وزارت کار شماری گیری #6369* آماده ارائه خدمات است و هموطنان با شماره‌گیری این کد می‌توانند از وضعیت خود در طرح معیشت باخبر شوند.

استعلام از طریق سایت www.refahi.ir

شما می‌توانید با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.refahi.ir با ارائه شماره ملی و شماره سریال شناسنامه، میزان یارانه نقدی واریز شده به حساب خود را مشاهده کنید. همچنین در این سامانه نام بانک، تعداد اعضای خانوار اعلام شده از مرکز آمار، چهار رقم آخر شماره کارت و چهار رقم آخر شماره حسابی که یارانه نقدی به آن واریز شده، قابل مشاهده است.

استعلام وضعیت واریز یارانه از طریق بانک‌ها

شما می‌توانید از طریق ورود به سامانه بانک‌ها، استفاده از تلفن‌بانک‌ها، مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز هر بانک و … نسبت به استعلام وضعیت واریز یارانه اقدام کنید. در ادامه، روش استعلام یارانه از طریق هر بانک، آورده شده است:

بانک سپه

پیگیری وضعیت واریز مبلغ طرح هدفمند کردن یارانه‌ها برای معرفی شدگان حساب‌های بانک سپه از طریق آدرس yaraneh.ebanksepah.ir امکان پذیر است. کافیست کد ملی و شماره حساب خود را در این صفحه وارد کنید تا وضعیت یارانه خود را مشاهده نمایید.

بانک اقتصاد نوین

اگر که بانک اقتصاد نوین را به عنوان بانک عامل خود انتخاب کرده باشید جهت اطلاع از مبالغ مذكور مي‌توانید از طريق اينترنت بانك، تلفن بانك و يا مراجعه به شعب بانک اقتصاد نوین اقدام نمايید.

بانک صادرات

افرادی که می‌خواهند از واریز وجه یارانه دولتی به حساب‌های‌ خود در این بانک اطمینان حاصل کنند می‌توانند از طریق دستگاه‌های خود پرداز این بانک اقدام نمایند.

بانک سرمایه

بانک سرمایه شماره پیامک 30008877 را جهت پیگیری وضعیت واریز یارانه دولتی درنظر گرفته‌ است.

بانک کشاورزی

این بانک سامانه‌های را جهت اطلاع‌رسانی از هدفمند کردن یارانه‌ها آماده کرده که برای ورود به آن می‌توانید از لینک http://yaraneh.agri-bank.com استفاده نمایید.

بانک ملی

برای اطلاع از وضعیت واریز وجه به حساب بانک ملی خود می‌توانید با شماره 0216414  تماس بگیرید و ضمن اعلام شماره ملی و شماره سریال شناسنامه سرپرست خانوار از واریز وجه اطمینان حاصل کنید. با مراجعه به آدرس اینترنتی http://yaraneh.bmi.ir نیز می‌توانید وضعیت واریز یارانه خود را پیگیری کنید.

دارندگان حساب در سایر بانک‌ها نیز می‌توانند با مراجعه حضوری به شعب و یا از طریق تلفن بانک، اینترنت بانک و دستگاه‌های خود پرداز از واریز وجه به حساب‌های خود اطمینان حاصل نمایند.

مبلغ یارانه ۱۴۰۳ چقدر است؟

مبلغ یارانه نقدی ۴۰۰ هزارتومان برای دهک‌های اول تا سوم و ۳۰۰ هزارتومان برای دهک‌های چهارم تا نهم است؛ البته، مبلغ کالابرگ نیز به یارانه نقدی اضافه می‌شود که موجب افزایش یارانه از ۴۰۰ هزارتومان به ۶۲۰ هزار تومان برای دهک‌های اول تا سوم و از ۳۰۰ هزار تومان به ۵۲۰ هزار تومان برای دهک‌های چهارم تا هفتم شده است.

نکته: یارانه دهک هشتم و نهم همان ۳۰۰ هزار تومان است.

علت عدم واریز یارانه جدید ۱۴۰۳

علت عدم واریز یارانه نقدی به دو دسته تقسیم می‌شود. اول اینکه یارانه به شما تعلق نمی‌گیرد و دوم اینکه یارانه به شما تعلق می‌گیرد؛ اما، علت ثانویه‌ای وجود دارد.

  • یارانه به شما تعلق نمی‌گیرد: اگر یارانه به شما تعلق نمی‌گیرد، واریز یارانه برای شما انجام نمی‌شود. اگر تمایل به اعتراض دارید، به سایت اعتراض قطع یارانه به آدرس https://hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کنید. شما می‌توانید با شماره‌ی ۰۲۱۶۳۶۹ نیز تماس بگیرید.
  • یارانه به شما تعلق می‌گیرد: اگر یارانه به شما تعلق می‌گیرد و واریز یارانه برای شما انجام نمی‌شود، احتمالاً اطلاعات شماره حساب شما اشتباه است؛ بنابراین، باید آن را اصلاح کنید. شما باید به شعب بانک مورد نظر خود مراجعه کنید که متصدیان شماره حساب شما را در سایت https://service.refahi.ir اصلاح کنند.

اعتراض به واریز نشدن یارانه جدید

اعتراض به واریز نشدن یارانه جدید از طریق مراجعه به سامانه‌ی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است. شما باید اعتراض‌های خود را نسبت به قطع یارانه نقدی در سایت ثبت درخواست برقراری مجدد یارانه نقدی ثبت کنید. آگاهی از نتیجه اعتراض به قطع یارانه نیز از همین روش امکان‌پذیر است. آدرس سایت اعتراض به قطع یارانه در سال ۱۴۰۳ https://hemayat.mcls.gov.ir است.

انصراف از دریافت یارانه

برای انصراف از دریافت یارانه دو راه وجود دارد:
در روش نخست هموطنان می‌توانند با ورود به سامانه http://www.refahi.ir/kernel/deny انصراف خود را اعلام نمایند و در روش دوم سرپرست خانوار بایستی شماره یکی از گزینه‌های ذیل را به انتهای کد ملی خود اضافه نموده و به شماره ۳۰۰۰۲۵ ارسال کند.

  1. انصراف از دریافت کل مبلغ یارانه
  2. انصراف از دریافت نیمی از مبلغ یارانه
  3. انصراف از مابه التفاوت فاز اول و دوم یارانه نقدی

جزئیات چگونگی ثبت اعتراض به قطع یارانه نقدی

برای تمام خانوارهایی که یارانه نقدی آنها قطع می‌شود، پیامک قطع یارانه نقدی با سرشماره YARANEH ارسال می‌شود. برای اعتراض به قطع یارانه سرپرست خانوار باید به همراه یک مدرک شناسایی به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و کد رهگیری دریافت کند.

بعد از دریافت پیامک کد رهگیری، فرد باید به سامانه https://yaraneh10.mcls.gov.ir مراجعه کرده و با وارد کردن کد ملی و کد رهگیری دریافتی از دفتر پیشخوان، تمام اطلاعات و تراکنش‌های بانکی خانوار را مشاهده کند.

پیامک یارانه

گاهی پیامک‌هایی با مضمون پیگیری یارانه برای هموطنان ارسال می‌شود. به گفته مسئولان مربوطه تمامی پیامک‌هایی که تحت عنوان پیگیری یارانه‌ها اقدام به گرفتن اطلاعات کارت بانکی از مردم می‌کنند جعلی است و بهتر است مردم نسبت‌ به این پیامک‌ها هشیار باشند.

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
کاربر
عباس براجعه

اهواز

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و سلام
برای استعلام یارانه باید در کادر بالای همین صفحه شماره موبایل سرپرست خانوار را وارد کرده و سپس، روی دکمه «استعلام واریز یارانه» کلیک کنید.
موفق و سلامت باشید

پاسخ
کاربر
ابراهیم پارسه امینی

یارانه من

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما همراه گرامی
برای استعلام یارانه لازم است در کادر ابتدای همین صفحه، شماره موبایل سرپرست خانوار را وارد کرده و سپس روی دکمه سبز رنگ «استعلام واریز یارانه» کلیک کنید.
سبز و سلامت باشید

پاسخ
کاربر
فرهاد صالح زادگان

یارانه کم شده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و سلام
برای اعتراض به این موضوع می‌توانید با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت مراجعه کنید.
سبز و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
هادی منصوری

استعلام یارانم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
برای استعلام یارانه باید شماره موبایل سرپرست خانوار را در کادر ابتدای صفحه وارد کرده و سپس، روی دکمه سبزرنگ «استعلام واریز یارانه» کلیک کنید.
موفق و سبز باشید

پاسخ
کاربر
امیرعباس رضانلو

استعلام یارانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
شما برای استعلام یارانه باید باید شماره موبایل سرپرست خانوار را در کادر ابتدای صفحه وارد کرده و در ادامه، روی دکمه سبزرنگ «استعلام واریز یارانه» کلیک کنید.
موفق و سبز باشید

پاسخ
کاربر
منیژه شیخ علیخان کریمی

چرا یارانه من قطع شده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
ممکن است دلیل قطع یارانه شما تغییر دهک‌ها باشد. برای اعتراض به این موضوع می‌توانید با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید یا به سامانه اینترنتی حمایت مراجعه کنید.
مانا و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
حمید صفدری

من تاامروز18فروردین1403یعنی هم بهمن و اسفند ماه 1402کالابرگ دریافت نکرده ام.شماره مبایل که به نام خودم هست. با تشکر.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام جناب صفدری
شما می‌توانید از طریق سرویس «استعلام دهک معیشتی» پیشخوان 24، از دهک معیشتی خود مطلع شوید. لازم به ذکر است که کالابرگ به دهک‌های 1 تا 7 تعلق می‌گیرد.
تندرست باشید

پاسخ
کاربر
اسماعیل صالحی اصل

سلام و‌ خسته نباشید
آیا امکان عوض کردن سرپرست خانوار وجود دارد
یعنی خانمم رو به عنوان سرپرست معرفی کنم و شرایطش چیه ممنون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
امکان تغییر سرپرست خانوار فقط در شرایط زیر امکان‌پذیر خواهد بود:
1. اگر سرپرست خانواده بیشتر از ۳ ماه مفقود شده باشد؛
2. سرپرست دارای بیماری‌های روحی و روانی باشد؛
3. سرپرست خانواده در زندان باشد؛
4. سرپرست خانواده در خارج از ایران زندگی کند؛
5. سرپرست خانواده اعتیاد داشته باشد؛
6. سرپرست خانواده فوت کرده باشد.
پیروز باشید

پاسخ
کاربر
علی

چجوری استعلام معشیتی بگیرم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
برای استعلام دهک معیشتی باید به صفحه «استعلام دهک معیشتی خانوار» مراجعه کرده و با وارد کردن شماره موبایل سرپرست خانوار، دهک معیشتی خود را استعلام بگیرید. برای استعلام و مشاهده واریز یارانه نیز باید در کادر ابتدای همین صفحه، شماره موبایل سرپرست خانوار را وارد کرده و روی دکمه «استعلام واریز یارانه» کلیک کنید.
موفق و سلامت باشید

پاسخ
کاربر
زینب شایان مارشک

استعلام یارانه نقدی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
جهت استعلام یارانه لطفا شماره موبایلی که به نام خودتان هست را در کادر وارد کرده و دکمه استعلام را بزنید.
پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
احمدعلی امیدی کتیکری

سلام معشیتی من نگرفتم نگرفتم چی‌کار کنم که بگرم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای پیگیری می‌توانید به سامانه حمایت مراجعه کرده یا با شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرید:
0216369
09200006369
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
عیسی باصری

سلام کالا برگ بهمن ماه من هنوز واریز نشده چکار باید انجام بدم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
لطفا با یکی از شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید یا از طریق سامانه حمایت اقدام کنید.
پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
عباس قاسم آبادی نژاد

سلام سهام عدالت یک سال هست قطع کردن چرا لطفاً

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
سهام عدالت سالانه واریز می‌شود و اگر مشکلی در دریافت آن دارید بهتر است به یکی از دفاتر پیشخوان مراجعه کرده این موضوع را پیگیری کنید چون ممکن است مشکلی برای حساب ثبت‌شده برای واریز سهام عدالت ایجاد شده باشد.
سربلند و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
ماجده

یارانم و معیشتی قط شدن چی کار کنم از کجا بفهمم دهک چندمم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای اعتراض به یارانه و اطلاع از دهک‌بندی خود لطفا به سامانه حمایت مراجعه کنید.
سربلند باشید.

پاسخ
کاربر
مصطفی شهیدی

با سلام وخسته نبا شید من برای فروشگاه مراجعه کردم گفتم اسم شما ثبت نشده علت چیست لطفاً راهنمایی بفرمایید متشکرم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
احتمالا دهک شما شامل پرداخت سهم کالابرگ نشده است. لطفا به سامانه حمایت مراجعه کرده و این موضوع را بررسی کنید. برای وارد شدن به این سامانه گزینه ورود به سامانه را زده و کد ملی مربوط به سرپرست خانوار و کد امنیتی را وارد می‌کنید. بعد از تکمیل اطلاعات خواسته‌شده حساب کاربری خود در سامانه را بررسی می‌کنید.
سبز و پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
حمیرا علیرمایی

سلام وقتتون بخیر ببخشید من خودم سرپرست خانوار هستم دو سه ماهه به جای نقد کالا برگ میگیرم الان این ماه رفته بهمن نه پول برام واریز شده نه کالا برگ کجا باید اقدام کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
لطفا به سامانه حمایت مراجعه کنید یا با شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرید:
0216369
09200006369
برقرار و سلامت باشید.

پاسخ
کاربر
احمد برزگری بقاه

وظیت یارانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست گرامی
جهت اطلاع از وضعیت یارانه خود،‌ لطفا شماره تلفن همراهی که به نام خودتان هست را در کادر مربوطه وارد کرده و گزینه استعلام را بزنید.
با تشکر

پاسخ
کاربر
کاوه ساعد

باسلام،لطفا،خواهشن:هرچه تلاش کردم،نتوانسستم یارانه بگیرم؟شمالاقل بهم جوابی بدین،ممنونم.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
لطفا وارد سامانه حمایت شده و بعد از ثبت‌نام حساب کاربری خود را بررسی کنید و درصورت نیاز اعتراضتان را ثبت کنید تا به آن رسیدگی شود.
برقرار باشید سبز.

پاسخ
کاربر
مصطفی ذوقی

من دهک ۲هستم وبطورمرتب ازطریق شبکه اعتبار(شما)یارانه وکالابرگ خودرا استفاده میکردم. ازتاریخ اعلام فجرانه۲۲۰هزارتومانی،۶۶۰هزارتومان درشبکه اعتبار(شما)برای من ثبت و واریزشده است که استفاده نکردم امایارانه نقدی ۱/۲۰۰۰۰۰ تومانی(چون سه نفره هستیم)به حسابم واریزنشده است.نمیدانم بایدچکارکنم ودرشهرستان هستیم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
لطفا به سامانه حمایت مراجعه کرده و حساب کاربری خود را چک کنید تا علاوه بر کسب اطلاعات امکان ثبت اعتراض هم داشته باشید.
پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
نیره فقفوری

سلام یارانه ما قطع شده من مستمری بگیرم میخوام یارانه مو و از بچه هام جدا کنم چکار کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
برای جدا کردن یارانه باید به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید تا با ارائه اصل مدارک شناسایی خود و همسر،‌اصل و کپی عقدنامه به درخواست شما رسیدگی شود.
موفق باشید.

پاسخ
کاربر
فاطمه دغاغله

واریز

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
جهت اطلاع از واریز یارانه لطفا شماره موبایلی که با کد ملی شما ثبت شده است را در کادر مشخص‌شده وارد کرده و گزینه استعلام واریز یارانه را بزنید.
پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
ابراهیم وکیلی

سلام یارانه برام واریزکردن

کاربر
وحید ایمانی

سلام من یک سال وسه ماه پیش برای یارانه ثبت نام کردم. ولی شماره حسابم ثبت نشده بود
الان ده روز میشه ک ثبتش کردم میخاستم بدونم از چ تاریخی درخواستم حساب میشه؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
یارانه شما از تاریخ ثبت در سامانه حساب شده و واریز می‌شود.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
فاطمه نور

دی ماه من واریز نشده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای اعتراض به واریز یارانه می‌توانید به سامانه حمایت مراجعه کنید یا با شماره تلفن‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید.
سبز و پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
جهانشیرمرادی

سلام‌یارانه‌ابان‌ماه‌ودی‌ماه‌برام‌واریزنشده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای اعتراض می‌توانید به سامانه حمایت مراجعه کنید یا با مراجعه به یکی از دفاتر پیشخوان دولت شکایت خود را ثبت کنید.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
رضایقوبینسب

سلام خسته نباشید ماچهارنفرهستیم به هرنفری 300میریزن کارگرهستم ندارم تقاضا میکنم لطفن پیگیری کنیدباتشکرازشما

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای ثبت درخواست خود می‌توانید به سامانه حمایت مراجعه کرده و یا به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنید تا مسئول مربوطه اعتراضتان را در سامانه ثبت کند.
پر امید باشید.

پاسخ
کاربر
منیره خداپرست

باسلام این ماه یارانه ما واریز نشده چرا؟ من سرپرست خانوار هستم همسرم مریض ناراحتی قلبی داره چهار فرزند دارم .وزمینی که برای فرزند چهار داده می شه ما شرایط را داریم از کجا پیگیری کنیم ممنون از راهنمایی و کمک شما عزیزان

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست گرامی
برای پیگیری این موضوع می‌توانید از روش‌های زیر اقدام کنید:
– به سامانه حمایت مراجعه کرده و درخواستتان را ثبت کنید.
– با یکی از شماره تلفن‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید.
– به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و از طریق کارشناس اعتراضتان را ثبت کنید.
سبز و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
فاطمه قربانی

سلام من خودم سرپرست خانوارم شماره همراه هم بنام خودمه سالهاست که همه جا از همین شماره استفاده میکنم ولی کد دستوری *۵٠٠*۱۴۶۳ رو که میگیرم میزنه کد ملی شما با این شماره مطابقت نداره
چرا؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
اگر اطمینان دارید که خطی که استفاده می‌کنید ثبت‌نام شده و به‌نام خودتان است ممکن است سرویس‌دهی کد دستوری با مشکل روبرو شده باشد، برای استعلام اعتبار کالابرگ می‌توانید از سامانه شبکه ملی اعتبار شما یا اپلیکیشن آن استفاده کنید.
سبز و پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
ایوب شاهرخی

سلام من تا به حال هیچ یارانه ای رادریافت نکردم واکنون موفق به ثبت نام یارانه شده ام ایا یارانه این همه وقت ازدست رفته رابه من تعلق میگیرد.ممنون ازرسیدگی شما

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
متاسفانه یارانه‌های قبلی به شما تعلق نگرفته و از این به بعد مشمول دریافت یارانه خواهید بود.
سبز باشید و پاینده.

پاسخ
کاربر
سکینه عفری

استعلام یارانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای استعلام یارانه لطفا شماره موبایلی که به نامتان ثبت شده است را در قسمت مربوطه وارد کرده و گزینه استعلام را بزنید.
پر امید باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
جوادعربنژاد

س من دهک یک تا سه هستم ولی خیلی گذشته از واریز یا کالابرگم نمیدانم مشکل چیه وباید چه کارکنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای پیگیری یارانه معیشتی می‌توانید از طریق مراجعه به سامانه حمایت یا تماس با شماره های 0216369 یا 09200006369 اقدام کنید. همچنین درصورت نیاز می‌توانید به‌صورت حضوری به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و اعتراضتان را ثبت کنید.
سبز باشید و پایدار.

پاسخ
کاربر
مجیدخاتمی

تعبیر یارانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای دریافت استعلام یارانه لطفا شماره موبایلی که به‌نامتان هست را در کادر مربوطه وارد کرده و دکمه استعلام را بزنید.
سبز باشید و پر امید.

پاسخ
کاربر
میرشمس حسن زاده فتمه

سلام من خودم سرپرست خودم هستم پدرهمسرفرزندجداهستم تصادف کردم صورت 8تاپلاتین دارم جایی نمیتونم کاربکنم کتف سمت چپ شکسته مشکل اعصاب روان دارم چرایارانه من 350تومان هست خرج دوادارومن نمیشه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای اعتراض به وضعیت یارانه می‌توانید به سامانه حمایت مراجعه کرده یا با شماره تلفن‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید یا به‌صورت حضوری به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و اعتراضتان را ثبت کنید.
سبز و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
مرضیه سرفراز

باسلام برای دریافت وام یارانه نقدی بدون ضامن کجابایدثبت نام کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
دریافت وام یارانه بعد از تایید اعتبارسنجی متقاضی و تنها با ضمانت سفته و معرفی یک ضامن معتبر انجام می‌شود اما شما می‌توانید برای پیگیری دقیق‌تر به یکی از بانک‌های رسمی دولت مراچعه کرده و شرایط آن را پیگیری کنید.
سربلند باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
سیداسدالله حسینی

با سلام بنده خانواده چهارنفره و فقیر بی بضاعت ساکن روستای محروم طاویران استان کرمانشاه بخش سرفیروزآباد می باشم که یارانه دی ماه بحسابم واریز نشده که فقط از طریق مبلغ یارانه امرار معاش میکنم ولذا هیچگونه درآمدی ندارم با تشکر از زحمات شماعزیزان

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای اعتراض به پرداخت یارانه می‌توانید به سامانه حمایت مراجعه کرده یا با یکی از شماره تلفن‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید. همچنین درصورت نیاز می‌توانید با مراجعه به یکی از دفاتر پیشخوان دولت و ارايه مدارک شناسایی از کارشناس بخواهید که با دریافت اجازه برای استعلام درآمد اعتراض شما را در سامانه ثبت کند.
سبز و پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
مهدی ولی پور

همبن الان نوشته بود موجودی شارژ کیف شما صفر ریال منم ده هزارتومان شارژ کردم وازحسابم کسر شد چرا دوباره میگه موجودی شما صفراست پس این پول کجا رفت ؟توضیح لطفا

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای اطمینان لطفا به قسمت سوابق مراجعه کنید و ببینید که آیا استعلامی که انجام داده‌اید بعد از واریز مبلغ بوده و به دلیل استعلام کسر شده یا نه؟ اگر به این علت نبود لطفا با پشتیبانی پیشخوان 24 تماس بگیرید تا پیگیری‌های لازم انجام شود.
پایدار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
مهدی ملکی

سلام خسته نباشید من نوزاد۵ماهه دارم جز دهک۱تا۳ هستم چرایارانه کودکان برای ما واریز نشده لطفا پیگری فرماید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای پیگیری این موضوع لطفا به سامانه حمایت مراجعه کرده یا با یکی از شماره‌های 0216369 یا 9200006369 تماس بگیرید.
برقرار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
رضا خراسانی

با سلام و خدا قوت هر ماه واریز یارانه من برای ۵ نفر یک و نیم میلیون تومان بوده است ولی در دی ماه واریزی اینجانب ۹۰۰ تومان برای ۵ نفر بوده است علت چیست؟ از یارانه معیشتی و غیر نقدی هم استفاده نکردم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
تغییراتی در دهک‌بندی یارانه دولتی صورت گرفته است که باعث ایجا این شرای شده‌است. برای اطلاع دقیق‌تر و پیگیری این موضوع می‌توانید به سامانه حمایت مراجعه کرده یا با شماره تلفن‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
کریم نجفی لاهرود

سلام سهام عدالت ثبت نام انجام داری

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
درحال حاضر امکان ثبت‌نام جاماندگان از سهام عدالت وجود ندارد و در صورت اعلام دولت برای شروع ثبت‌نام می‌توانید اقدام کنید.
سبز و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
سعید بیگلری

من برای درخواست وام یارانه اقدام کردم اما تعلق نگرفت چرا

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
تایید صلاحیت با توجه به شرایط موردنظر بانک‌های و درآمد و شغل افراد انجام می‌شود که ممکن است شامل شرایط شما نبوده باشد برا اطمینان بیشتر می‌توانید اطلاعات دقیق‌تر را از بانکی که درخواست وام کرده‌اید بگیرید.
پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
سعید بیگلری

به ما وام یارانه تعلق میگیره یا ن

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای اطلاع از این شرایط باید با مدارک شناسایی خود به بانک‌ مراجعه کرده و تایید صلاحیت شوید.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
احمد محمدزایی

اعتراض به یارانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
برای اعتراض به وضعیت یارانه می‌توانید با شماره تلفن‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید یا به سامانه حمایت مراجعه کنید. همچنین با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت هم این موضوع قابل پیگیری خواهد بود.
برقرار و سبز باشید.

پاسخ
کاربر
شهریار افتخارزنوزی

ضمن سلام و خسته نباشید کاشکی میشد شمار ه حساب بانکی رو اینجا یا به طریق دیگه ای تغییر بدیم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
ممنون از پیشنهادتان این موضوع را به کارشناسان اطلاع داده و درصورت امکان در تغییرات برنامه اعمال می‌کنیم.
سبز و پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
حسن عبدالهی

سلام خسته نباشین ببخشید ما الان دو وسه ماهه با کالا برگ استفاده می‌کنیم برای ۳ نفر ۱میلیون ۲۶۰هزار میریزن موقع خرید با گوشی نگاه کردیم کامل پول واریز شده بود اما کارت دادیم نگاه کنن گفتن ۶۰ تومان هست اگر اون فروشنده اشتباه نگاه کرده چطوری میشه برگردونم پول دوباره به حسابمون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
برای اطمینان از مانده‌حساب کالابرگ و پیگیری آن می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:
– شماره‌گیری کدهای دستوری #۲۸*۷۸۸* یا #۱۴۶۳*۵۰۰*
-مراجعه به سامانه یار
– دریافت لینک اپلیکیشن کالابرگ الکترونیکی یار با شماره‌گیری کد #2*
شاد و سربلند باشید.

پاسخ
کاربر
کامبیز کریمی

یارانه جقدر برام واریز میشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای استعلام واریز یارانه باید شماره موبایل ثبت‌نام شده خود را در کادر مشخص‌شده وارد کرده و گزینه استعلام را بزنید.
سلامت و پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
صغری رضایی مقدم

من برای پسرم یک ساله ثبت نام کردم ولی هنوز هیچ خبری از یارانه اش نیست باید کجا و چکار کنم ممنون میشم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای پیگیری وضعیت یارانه می‌توانید به سایت حمایت مراجعه کنید یا با شماره تلفن‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید. درصورتی که پاسخی نگرفتید با مدارک شناسایی خود و پسرتان و مدارک ثبت‌نام یارانه به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و از طریق کارشناس این موضوع را پیگیری کنید.
پاینده باشید.

پاسخ