استعلام واریز یارانه - پیگیری واریزی جدید

استعلام واریز یارانه - پیگیری واریزی جدید

یارانه

آموزش ثبت‌نام در gov.ir برای استعلام یارانه

احتمالا برایتان پیش آمده است که گهگاهی واریز یارانه به‌موقع انجام نشده باشد. معمولا در این زمان‌ها، شما نیاز به پیگیری دارید تا خیالتان را راحت کنید که همچنان مشمول واریز یارانه هستید. پیشخوان۲۴ امکان استعلام وضعیت واریز یارانه را تنها با ورود شماره موبایل سرپرست خانوار، فراهم کرده است؛ اما، یک شرط مهم وجود دارد: شما باید قبلا با شماره موبایل سرپرست خانوار در سایت gov.ir ثبت‌نام کرده باشید تا نتیجه را مشاهده کنید. ما در این ویدیو، مراحل ثبت‌نام در سایت gov.ir برای استعلام وضعیت واریز یارانه در پیشخوان۲۴ را آورده‌ایم تا شما را در مسیر رفع نگرانی‌هایتان، راهنمایی کنیم.

ویژگی‌های استعلام یارانه با پیشخوان۲۴

استعلام یارانه با شماره موبایل سرپرست خانوار

سامانه پیشخوان ۲۴ امکان استعلام واریز یارانه نقدی با شماره موبایل را فراهم کرده است. برای استفاده از این خدمت، کافیست شماره موبایل سرپرست خانوار را که پیش از این در gov.ir ثبت کرده‌اید، در کادر استعلام وارد کنید.

نمایش جزئیات وضعیت واریز یارانه

شما می‌توانید با استعلام واریز یارانه از سامانه پیشخوان ۲۴، جزئیاتی مانند آخرین مبلغ واریزی یارانه، تعداد خانوار، اطلاعات سرپرست خانوار، دوره واریز و مشخصات حساب را مشاهده کنید.

نام‌گذاری و ذخیره اطلاعات وضعیت واریز یارانه

نتایج تمامی استعلام‌های شما در سامانه پیشخوان ۲۴ ذخیره می‌شود و شما می‌توانید برای هر یک از استعلام‌های خود، نام مدنظرتان را انتخاب کرده یا آن را ویرایش و حذف کنید.

سوالات متداول درباره واریز یارانه و استعلام آن

سامانه استعلام واریز یارانه چیست؟

برای استعلام واریز یارانه می‌توانید از سامانه پیشخوان ۲۴ استفاده کنید. این سامانه اطلاعات کاملی از آخرین مبلغ واریزی یارانه، تعداد خانوار، اطلاعات سرپرست خانوار، دوره واریز و مشخصات حساب را برای شما نمایش می‌دهد؛ همچنین امکان استعلام یارانه با موبایل نیز از طریق این سامانه امکان‌پذیر است.

آیا استعلام اطلاعات واریز یارانه در پیشخوان ۲۴ به‌روز است؟

بله؛ تمامی اطلاعات مرتبط با استعلام یارانه معیشتی در پیشخوان ۲۴ به‌روز است و شما می‌توانید آخرین جزئیات یارانه خود را مانند مبلغ، شماره‌ی دوره، آخرین دوره‌ی واریزی، مجموع یارانه‌ی واریزی و... را مشاهده کنید.

آیا استعلام وضعیت یارانه در پیشخوان۲۴ بدون ثبت‌نام در gov.ir امکان‌پذیر است؟

خیر؛ استعلام وضعیت واریز یارانه فقط از طریق وارد کردن شماره موبایلی امکان‌پذیر است که پیش از این، سرپرست خانوار در سامانه gov.ir ثبت کرده باشد. بنابراین، ابتدا باید در سامانه gov.ir ثبت‌نام کنید؛ سپس برای استعلام به سامانه پیشخوان ۲۴ مراجعه کنید.

آیا استعلام یارانه با کد ملی سرپرست خانوار امکان پذیر است؟

خیر؛ استعلام یارانه با کد ملی سرپرست خانوار امکان‌پذیر نیست و برای استفاده از سرویس استعلام یارانه در سامانه پیشخوان ۲۴، باید شماره موبایل سرپرست خانوار را وارد کنید.

چگونه برای استعلام یارانه در gov.ir ثبت‌نام کنیم؟

ابتدا وارد سامانه یارانه gov.ir شوید سپس مراحلی که در ادامه آورده شده است را به‌ترتیب دنبال کنید

 1. وارد کردن شماره موبایل و کد امنیتی برای دریافت پیامک کد یکبار مصرف؛
 2. وارد کردن کد یکبار مصرف ۵ رقمی پیامک‌شده؛
 3. وارد کردن کد ملی و تاریخ تولد؛
 4. وارد کردن کد پستی؛
 5. تایید اطلاعات.
نکته: در ابتدای همین صفحه نیز می‌توانید ویدیو آموزشی نحوه ثبت‌نام در gov.ir را مشاهده کنید.

آیا امکان ثبت نام جدید برای دریافت یارانه معیشتی وجود دارد؟

بله؛ در حال حاضر ثبت‌نام یارانه امکان‌پذیر است. شما می‌توانید به سامانه حمایت به آدرس hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کرده و فرایند ثبت‌نام یارانه را طی کنید. برای ثبت‌نام در این سامانه، روی «دکمه‌ی ورود/ ثبت‌نام» کلیک کنید؛ سپس، اطلاعات خواسته‌شده را طبق راهنمای موجود در سایت، تکمیل کنید.

چگونه می‌توانیم از واریز یا عدم واریز یارانه به حساب افراد مطلع شویم؟

کافیست وارد بخش یارانه در پیشخوان 24 شوید و با وارد کردن شماره موبایل سرپرست خانواری که پیش از این در Gov.ir ثبت‌نام کرده است، وضعیت واریز یارانه خانواده خود را بررسی کنید.

آیا سرپرستان خانوار می‌توانند شماره حساب دریافت یارانه معیشتی خود را تغییر دهند؟

بله؛ کافیست سرپرست خانواده برای حذف شماره حساب قبلی و درج شماره حساب جدید، از یکم تا پنجم هر ماه به شعب بانک‌های مرتبط مراجعه کند. شعب بانک‌ها به سامانه رفاهی یارانه به آدرس service.refahi.ir برای اصلاح اطلاعات شماره حساب شما دسترسی دارند.
نکته: اگر وام یارانه یک میلیونی کرونا را دریافت کرده باشید، امکان تغییر شماره حساب در سایت یارانه، تا زمان اتمام اقساط وجود ندارد.

اعتراض به حذف یارانه و پیگیری آن از چه طریقی انجام می‌شود؟

روش‌های پیگیری یارانه قطع شده، تماس با شماره 0216369 یا 09200006369 است؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت مراجعه کنید.

علت تفاوت مبلغ واریز یارانه با اعداد اعلام شده چیست؟

اگر مبلغ واریز یارانه شما کمتر از اعداد اعلام شده است، یک علت دارد. احتمالاً، وام یارانه یک میلیونی کرونا را دریافت کرده‌اید. اقساط این وام از یارانه‌ی ۳۰۰ یا ۴۰۰ هزارتومانی شما کسر می‌شود. مبلغ اقساط وام یارانه یک میلیونی کرونا، ۳۵ هزار تومان است.

روش فعال سازی پیامک یارانه چیست؟

شما می‌توانید با سیم‌کارت متعلق به سرپرست خانوار، کد ملی سرپرست را به شماره 6369 پیامک کنید تا تمامی پیامک‌های مرتبط با موضوع یارانه برایتان ارسال شود؛ همچنین با فعال‌سازی پیامک‌ حساب بانکی خود، از واریز یارانه‌ معیشتی مطلع خواهید شد.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

یارانه نقدی برای چه کسانی واریز می‌شود؟

واریز یارانه‌ی جدید برای دهک‌های یکم تا نهم جامعه انجام می‌شود. مبلغ یارانه معیشتی برای هر نفر در دهک یکم تا سوم ۴۰۰ هزار تومان و در دهک چهارم تا نهم ۳۰۰ هزار تومان است. دهک دهم به بعد جامعه در دسته‌ی افراد پردرآمد جامعه قرار دارند؛ بنابراین، یارانه معیشتی به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد. لازم است بدانید که دهک بندی یارانه بر اساس میزان درآمد افراد انجام می‌شود و هرچقدر دهک خانواده‌ای به یک نزدیک‌تر باشد، آن خانواده درآمد کمتری دارد.

یارانه نقدی برای چه کسانی واریز نمی‌شود؟

علاوه‌بر افرادی که در دهک دهم درآمدی قرار دارند، برخی دیگر نیز مشمول دریافت یارانه نخواهند شد. این افراد عبارت‌اند از:

 • صاحبان خودرو با ارزش ۳۰۰ میلیون تومان به بالا؛
 • صاحبان خانه با ارزش ۹۰۰ میلیون تومان به بالا؛
 • صاحبان درآمدهای متناسب با تعداد افراد خانواده؛
 • افرادی که خودرو، خانه و درآمد ثابت را به‌صورت هم‌زمان داشته باشند یا دو ملک به صورت هم‌زمان داشته باشند.

تفاوت یارانه نقدی با کالابرگ چیست؟

تفاوت بین کالابرگ و یارانه این است که یارانه به‌صورت نقدی برای سرپرست خانوار واریز می‌شود؛ اما کالابرگ این‌گونه نیست و فقط اعتباری برای خرید کالاهای اساسی است. از طرفی، کالابرگ فقط به دهک‌های اول تا هفتم تعلق می‌گیرد که شامل قشر ضعیف تا متوسط و کم‌درآمد جامعه است؛ اما یارانه متعلق به ۹ دهک اول است که مبلغ مشخصی را به‌صورت ماهانه با عنوان کمک‌هزینه معیشتی دریافت می‌کنند.

روش‌های استعلام و پیگیری یارانه نقدی‌

برای استعلام و پیگیری یارانه به‌صورت غیرحضوری، می‌توانید به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خدمات‌رسان استعلام یارانه مراجعه کنید. به‌طور کلی، روش‌های غیرحضوری استعلام یارانه عبارت‌اند از:

 • استعلام واریز یارانه از طریق سامانه پیشخوان ۲۴
 • سامانه استعلام یارانه refahi.ir
 • شماره استعلام یارانه ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹
 • کد دستوری استعلام یارانه #کد ملی*۴۳۸۵۷*۴*

استعلام یارانه از طریق سایت و اپلیکیشن پیشخوان

برای استعلام یارانه از طریق سامانه پیشخوان ۲۴، ابتدا باید وارد سایت یا اپلیکیشن آن شوید؛ سپس از بخش «دسته‌بندی سرویس‌ها» و قسمت «خدمات اجتماعی»، گزینه‌ی «یارانه» را انتخاب کنید. حالا در کادر مشخص‌شده، شماره موبایل سرپرست خانوار را وارد کرده و روی گزینه «استعلام واریز یارانه» کلیک کنید. در ادامه کد یک‌بارمصرفی برای آن شماره پیامک می‌شود که باید آن را وارد کرده و روی گزینه «تایید کد ارسالی» کلیک کنید. پس از انجام مراحلی که اشاره کردیم، اطلاعات زیر برای شما نمایش داده می‌شود:

 • مشخصات سرپرست: نام، نام خانوادگی و تعداد نفرات؛
 • مشخصات حساب: بانک، تاریخ ثبت حساب، چهار رقم آخر شماره حساب و چهار رقم آخر شماره کارت؛
 • اطلاعات آخرین دوره واریز یارانه: مبلغ، شماره دوره و ماه دوره؛
 • سوابق واریزی: مجموع یارانه واریزی و جزئیات مرتبط با واریزها.

علت عدم واریز یارانه جدید

اگر یارانه جدید برای شما واریز نشده است، دو علت دارد؛ یا به‌طور کلی یارانه به شما تعلق نمی‌گیرد یا اینکه اطلاعات حساب شما به اشتباه ثبت شده است. برای پیگیری این دو علت، باید کارهای زیر را انجام دهید:

 • اگر یارانه به شما تعلق نمی‌گیرد و به آن اعتراض دارید، باید به سایت اعتراض قطع یارانه به آدرس hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کنید یا شماره‌ی ۰۲۱۶۳۶۹ تماس بگیرید.
 • اگر یارانه به شما تعلق می‌گیرد اما یارانه برایتان واریز نشده است، برای اصلاح شماره حساب باید به شعب بانک خود مراجعه کنید تا متصدی بانک، شماره حساب شما را در سایت service.refahi.ir اصلاح کند.

اعتراض به واریز نشدن یارانه جدید

اعتراض به یارانه از طریق مراجعه به سامانه‌ی حمایت به آدرس hemayat.mcls.gov.ir امکان‌پذیر است؛ همچنین می‌توانید با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید و اعتراض خود را ثبت کنید.

جدا کردن یارانه پس از ازدواج

برای جدا کردن یارانه پس از ازدواج، همسر باید به عنوان سرپرست خانوار با مدارک مورد نیاز به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و درخواست جداسازی یارانه را ثبت کند. فرایند جدا کردن یارانه خانوار بدسرپرست و جدا کردن یارانه بعد از طلاق نیز به همین ترتیب است.

ثبت‌نام و پیگیری واریز یارانه نوزاد

اگر خانواده‌ی نوزاد مشمول واریز یارانه نقدی باشد، نیازی به ثبت‌ نام یارانه نوزاد یست؛ چراکه اطلاعات به‌صورت ماهانه بازبینی می‌شود. در نتیجه، یارانه‌ی نوزاد به‌همراه یارانه‌ی والدین او به حساب سرپرست خانوار واریز خواهد شد. اگر خانواده‌ی نوزاد مشمول واریز یارانه نباشد، نوزاد آن‌ها نیز مشمول واریز یارانه نخواهد بود.

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
کاربر
خلیل ازربرزین

وام یارانه حقیقت داره احتیاج دارم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود
باید به بانک حساب یارانه خود مراجعه کنید و از کارشناس بانک بپرسید که آیا به شما وام تعلق می‌گیرد یا خیر. در صورتی که مشمول دریافت وام یارانه بودید، سایر مراحل را طی کنید.
ماندگار باشید

پاسخ
کاربر
سپیده بهشتی

من تازه یارانه مو‌جدا کردم و‌پسرم هم س سال با من زندگی میکنه و اونم تازه جدا کردم ولی متاسفانه واریز نکردن الان دوماه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام سرکار خانم بهشتی گرامی
تکمیل مراحل اداری جداسازی یارانه حداقل 2 ماه زمان می‌برد. در صورت اعتراض به وضعیت خود نیز می‌توانید با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت نیز مراجعه فرمایید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
حمید رضا پارسیان

سلام مشگل من ثبت آدرس و تعداد نفر و دهک من مددجویی بهزیستی هستم مستمری می گیرم ونه خانه ونه ماشین ونه حساب بانگی که سود بگیرم در دهک ۶ ثبت کردن من الان ۸ ساله بی کار هستم توان کار کردن ندارم از شما خواهش می کنم این مشگل من را حل کنید ما ۳ نفر هستیم دو نفر ثبت کردن سپاسگزارم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما دوست گرامی
برای بررسی و پیگیری این مسئله لطفا با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت نیز مراجعه فرمایید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
محمد بگ محمدی

معلول بهزیستی هستم هم یارانه هم سهام محترم به غیراز یارانه باید به بهزیستی یارانه سهام عدالت یارانه معیشتی همراه واریزکند

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما دوست عزیز
برای پیگیری این موضوع لطفا با سازمان مربوطه تماس بگیرید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
امیددال

یارانه معیشتی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما دوست عزیز
برای استعلام واریز یارانه لطفا شماره موبایل سرپرست خانوار خود را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و در آخر، روی گزینه «استعلام» کلیک کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
عایشه‌قوشلی‌پور

یارانه‌کی‌واریز‌میشود

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
یارانه سه دهک اول برای خردادماه واریز شده و یارانه سایر دهک‌ها تا چند روز آینده واریز خواهد شد.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
علیرضا خاکسار

بنده دهک چندم هستم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام جناب خاکسار عزیز
برای استعلام دهک درآمدی خود لطفا به صفحه «دهک معیشتی» مراجعه فرمایید.
ماندگار و سبز باشید

پاسخ
کاربر
کاربر

استعلام

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما همراه گرامی
برای استعلام واریز یارانه خود لطفا در کادر بالای همین صفحه، شماره موبایل سرپرست خانوار را وارد کرده و روی گزینه «استعلام» کلیک کنید.
تندرست و سبز باشید

پاسخ
کاربر
صادق فراتی

استعلام واریزی یارانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما جناب فراتی عزیز
برای استعلام واریز یارانه خود لطفا در کادر بالای همین صفحه، شماره موبایل سرپرست خانوار را وارد کرده و روی گزینه «استعلام» کلیک کنید.
مانا باشید

پاسخ
کاربر
احمدمحمدی

ثبت نامه سهم عدالت

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
فعلا امکان ثبت‌‌نام سهام عدالت وجود ندارد و تاریخ مشخصی از طرف دولت برای این موضوع در نظر گرفته نشده است؛ اما در صورت فراهم‌شدن امکان ثبت‌نام، احتمالا باید از سامانه سجام برای ثبت‌نام سهام عدالت استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله «طریقه ثبت نام سهام عدالت جاماندگان» را در وبلاگ پیشخوان ۲۴ مطالعه کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
غلامرضا جعفری

یارانه معیشتی را از حق خانواده ام قطع کردند خواهشمندم بررسی فرما ئید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما همراه عزیز
برای بررسی و پیگیری این مسئله لطفا با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت نیز مراجعه فرمایید.
ماندگار باشید

پاسخ
کاربر
عبدالرضا کعب

من رفتم بانک بهم میگن ما برات ثبت کردیم وهیچ مشکلی از نزره ما ندارید مشکل شما از بورس یارانه هست خواهش از شما دارم برام این مشکل یارانه حل کنید ممنونم از شما

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما همراه گرامی
برای بررسی و پیگیری این مسئله لطفا با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
سیف الله پیدایش

استعلام واریز یارانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما جناب پیدایش
برای استعلام واریز یارانه خود لطفا در کادر بالای همین صفحه، شماره موبایل سرپرست خانوار را وارد کرده و روی گزینه «استعلام» کلیک کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
مهدی عبدی

سلام اسلام یارانه میخواستم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما جناب عبدی عزیز
برای استعلام واریز یارانه لطفا در کادر بالای همین صفحه، شماره موبایل سرپرست خانوار را وارد کرده و روی گزینه «استعلام» کلیک کنید.
موفق و شاد باشید

پاسخ
کاربر
عبدالمجید سارانی

یارانه اردیبهشت واریز نشده است.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما دوست عزیز
برای بررسی و پیگیری این مسئله لطفا با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت نیز مراجعه فرمایید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
جواد اسمارزاد

من چند وقت هستش ثبت نام کردم بابت یارانه دهک هم مشخص شده ولی نمی‌دونم از کی واریز خواهد شد بلاتکلیف هستم راهنمایی کنید ممنون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
یارانه هر ماه در موعد مقرر واریز می‌شود. ممکن است شماره شبای شما به اشتباه ثبت شده باشد. برای پیگیری این موضوع به بانکی که حساب یارانه را در آن ایجاد کرده‌اید مراجعه فرمایید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
داود مسعودی

استعلام واریز یارانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما همراه گرامی
برای استعلام واریز یارانه لطفا شماره موبایل سرپرست خانوار را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی دکمه «استعلام» کلیک کنید.
پایدار باشید

پاسخ
کاربر
الهه بنایی

سلاام خسته نباشیدخیلی اعتراض زدم ولی نتیجه نداده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما خانم بنایی گرامی
تنها روش‌های پیگیری این مسئله، تماس شماره‌های 0216369 یا 09200006369 است؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت مراجعه کنید.
موفق و مانا باشید

پاسخ
کاربر
فاطمه جلالی فرد

یارانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام سرکار خانم جلالی‌فرد
برای استعلام واریز یارانه لطفا در کادر بالای همین صفحه، شماره موبایل سرپرست خانوار را وارد کرده و روی گزینه «استعلام» کلیک کنید.
ماندگار باشید

پاسخ
کاربر
اردشیر

سلام کارگرم یارانه ام نمیاد جریانه چیه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر دوست عزیز
برای بررسی و پیگیری این مسئله لطفا با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت نیز مراجعه فرمایید.
ماندگار و پیروز باشید

پاسخ
کاربر
عشرت ناصرزعیم

باسلام از بهمن ماه همسر محسن فوت کرده اسفند برای یارانه اقدام کردم متاسفانه هیچ خبری نیست چه کار باید بکنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما همراه گرامی
برای بررسی و پیگیری این مسئله لطفا با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت نیز مراجعه فرمایید.
موفق و سلامت باشید

پاسخ
کاربر
کاربر

سلام.یارانه من واریز نشده..ممنون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
برای پیگیری این موضوع می‌توانید با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت مراجعه کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
داودمحمودی فرد

سلام من یه کارگرساختمانی هستم مستاجرهستم وزیرخط فقرم چراجزدهک های آخرقرارگرفتم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما جناب محمودی‌فرد
اعتراض به دهک معیشتی به‌صورت آنلاین امکان‌پذیر است. شما می‌توانید با مراجعه‌به سامانه اعتراض به دهک بندی یارانه معیشتی hemayat.mcls.gov.ir یا با شماره‌گیری شماره تلفن مرکز پاسخگویی وزارت رفاه ۰۲۱۶۳۶۹ از ۷ صبح تا ۱۲ شب، اعتراض دهک بندی معیشتی را ثبت کنید.
موفق و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
بهناز حاجی زاذه

کالابرگ ندارم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام خدمت شما
برای پیگیری این موضوع می‌توانید با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت مراجعه کنید.
برقرار و سلامت باشید

پاسخ
کاربر
فاضل ناصری

سلام یارانه اردیبهشت واریز نشده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما جناب ناصری گرامی
برای بررسی و پیگیری این موضوع لطفا با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت نیز مراجعه کنید.
پایدار و سلامت باشید

پاسخ
کاربر
مریم غلامی

سلام وقت بخیر۳۱برج یارانه واریزنشده پدرم بازنشسته تامین اجتماعیه ۳تاجوان بیکارداریم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام سرکار خانم غلامی
ممکن است بانک با تاخیر واریز کند؛ اما برای پیگیری بهتر لطفا با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید یا به سامانه اینترنتی حمایت نیز مراجعه نمایید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
نیکویی

سلام خسته نباشین ما چهار نفر بودیم و الان صاحب دوقلو شدم و شش نفر شدیم این برج یارانه مارو نریختن واسه چی چیکار کنیم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و سلام
لطفا برای بررسی و پیگیری این مسئله، با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید یا به سامانه اینترنتی حمایت نیز مراجعه نمایید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
علی سنجری

یارانه ام کم شده رفته جز دهک نمیدونم چندم من مستاجرهستم وکآرگر

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما جناب سنجری گرامی
برای بررسی و پیگیری این موضوع لطفا با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت نیز مراجعه کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
رضا مرادی

برای من یارانه نیومده است

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما جناب مرادی گرامی
لطفا با شماره تلفن‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید و اعتراض خود را ثبت کنید تا پیگیری‌های لازم انجام شود.
برقرار و سبز باشید

پاسخ
کاربر
رضا مرادی

فارسان

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر جناب مرادی عزیز
برای استعلام و مشاهده واریز یارانه لطفا شماره موبایل سرپرست خانوار را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی دکمه «استعلام واریز یارانه» کلیک کنید.
شاد و مانا باشید

پاسخ
کاربر
ایزدی

سلام خسته نباشیدیارانه شوهرم باخانواده پدرش است وبعدازدواج جدانکرده برای جداسازی چه کاری بایدانجام دهد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما سرکارخانم ایزدی
برای آشنایی با این موضوع لطفا مقاله «چگونه یارانه‌ام را جدا کنم؟» را مطالعه کنید.
موفق و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
فرهاد فیضی

یارانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما جناب فیضی محترم
برای استعلام واریز یارانه لطفا در کادر بالای همین صفحه، شماره موبایل سرپرست خانوار را وارد کرده و در آخر، روی دکمه «استعلام واریز یارانه» کلیک کنید.
تندرست باشید

پاسخ
کاربر
سمیه قربانپور

سلام یارانه۲۵ اردیبهشت من واریز نشده تحت کمیته امدادم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر سرکار خانم قربان‌پور
در صورت اعتراض به عدم واریز یارانه می‌توانید به سامانه حمایت مراجعه کرده یا از طریق تماس با شماره تلفن‌های 0216369 یا 09200006369 اعنراض خود را ثبت و پیگیری کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
صابرپاشایی

کارگر شغل آزاد دارایی صفر مستجر

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام جناب پاشایی عزیز
برای استعلام وضعیت واریز یارانه خود، لطفا شماره موبایل سرپرست خانوار را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی دکمه «استعلام» کلیک کنید. در صورت اعتراض به عدم واریز یارانه نیز می‌توانید به سامانه حمایت مراجعه کرده یا از طریق تماس با شماره تلفن‌های 0216369 یا 09200006369 اعنراض خود را ثبت و پیگیری کنید.
تندرست و شاد باشید

پاسخ
کاربر
حمید زهیری

استعلام واریز یارانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر جناب زهیری
برای استعلام واریز یارانه لطفا شماره موبایل سرپرست خانوار را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی دکمه «استعلام» کلیک کنید.
شاد و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
حمید زهیری

فاریز یارانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما جناب زهیری گرامی
برای استعلام واریز یارانه لطفا شماره موبایل سرپرست خانوار را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی دکمه «استعلام» کلیک کنید.
شاد و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
ابراهیم تیمورنژادشانی

چگونه بایدثبت نام کنم واستعلام واریزیارانه ومعیشتی رابگیرم.سرپرست خانوارهستم تا ماه گذشته هم میگرفتم سهام عدالت هم ازجاماندگان هستم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
برای آموزش ثبت‌نام یارانه لطفا مقاله «ثبت‌نام یارانه جدید» را مطالعه کنید. برای استعلام واریز یارانه نیز می‌توانید در کادر بالای همین صفحه، شماره موبایل سرپرست خانوار را وارد کرده و روی دکمه «استعلام» کلیک کنید. جاماندگان سهام عدالت نیز ثبت‌نام ندارند اما برای پیگیری بیشتر می‌توانید به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنید.
تندرست و سبز باشید

پاسخ
کاربر
هادی بیگی جوزم

آقا سلام میگم من از سال۱۴۰۲ یارانه معیشتی نگرفته ام میخواستم بدونم که برا چی یارانه معیشتی نمیگیرم ممنون تون میشم اگه جواب ام رو بدید بازم ممنون تون میشم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما دوست عزیز
برای بررسی و پیگیری این مسئله لطفا با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت نیز مراجعه فرمایید.
شاد و ماندگار باشید

پاسخ
کاربر
حسین خطیریان

برداشت نکردن یارانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر جناب خطیریان
برای استعلام واریز یارانه لطفا شماره موبایل خود را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی گزینه «استعلام» کلیک کنید. در صورتی که به عدم واریز یارانه اعتراض دارید، می‌توانید به سامانه حمایت مراجعه کرده یا از طریق تماس با شماره تلفن‌های 0216369 یا 09200006369 اعنراض خود را ثبت و پیگیری کنید.
تندرست باشید

پاسخ
کاربر
سید رضا علمداران

دهک چندم هستم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام جناب علمداران
برای استعلام دهک خود لطفا شماره موبایل سرپرست خانوار را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی دکمه «استعلام» کلیک کنید.
برقرار و سبز باشید

پاسخ
کاربر
ابراهیم

شماره موبایل

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
برای استعلام واریز یارانه لطفا شماره موبایل سرپرست خانوار را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی دکمه «استعلام» کلیک کنید.
شاد باشید

پاسخ
کاربر
خدیجه کلاته آقا محمد

یارانه منعشتی برای واریزشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما همراه گرامی
لطفا با شماره تلفن‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید و اعتراض خود را ثبت کنید تا پیگیری‌های لازم انجام شود.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
شهلاشهبازی

سلام ماتاحالانگرفتیم یکماه پیش ثبت نام کردم ولی اتفاقی نیفتاده کجابایدمراجعه کنم؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام سرکار خانم شهبازی
برای بررسی و پیگیری این موضوع لطفا با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت نیز مراجعه کنید.
پایدار باشید

پاسخ
کاربر
محمد رضا دریابری

باسلام یارانه فروردین واریز نگردیده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
برای پیگیری این موضوع می‌توانید با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت مراجعه کنید.
موفق و سبز باشید

پاسخ
کاربر
ابراهیم حیدری

من مشمول دریافت یارانه هستم ولی تا امروز سوم اردیبهشت 1403واریز نشده دلیلش چیه؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و سلام بر شما
برای اعتراض به این موضوع می‌توانید با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت نیز مراجعه فرمایید و مشکل خود را پیگیری کنید.
موفق و مانا باشید

پاسخ
کاربر
امیرجهانی

سلام ، سرپرست خانواده در اذر ماه سال جاری فوت کرده و بنده رو سرپرست جدید انتخاب کرده (از طریق سامانه بود ) ولی بعد از مراحل شماره حساب جدید و بسیاری از مراحل دشوار ولی این مشکل واریزی همچنان به قوت خود باقی است ، امکان داره راهنمایی بفرمایید ، با تشکرفراوان

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام
برای حل مشکل خود لطفا از طریق یکی از سه روش زیر اقدام فرمایید:
– مراجعه به سامانه حمایت و ثبت درخواست بررسی؛
– تماس با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 برای پیگیری موضوع؛
– مراجعه به یکی از دفاتر پیشخوان دولت و تکمیل فرم اعتراض.
همچنین در صورت نیاز، باید به بانکی که حساب یارانه شما در آن است مراجعه کرده و از کارشناس بانکی بخواهید شماره شبا را بررسی کند. در صورتی که این شماره اشتباه بود، آن را در سامانه بانکی ویرایش کند.
برقرار باشید

پاسخ