استعلام کارت و سند خودرو

استعلام کارت و سند خودرو

-

امکانات و ویژگی‌های سرویس استعلام کارت سند مالکیت خودرو

استعلام کارت و سند مالکیت خودرو

برای استعلام سند مالکیت و کارت خودرو در پیشخوان ۲۴ تنها به شماره موبایل، پلاک و کد ملی مالک اصلی خودرو نیاز دارید.

مشاهده جزئیات پیگیری کارت و سند خودرو

با وارد کردن شماره تماس، کد ملی و شماره گواهینامه در سرویس استعلام کارت و سند مالکیت خودرو، امکان مشاهده جزئیاتی مانند بارکد پستی کارت خودرو، وضعیت سند، تاریخ چاپ کارت، وضعیت کارت خودرو و تاریخ چاپ سند وجود دارد.

امکان ذخیره نتایج استعلام کارت و سند خودرو

تمامی نتایج استعلام سرویس استعلام کارت سند مالکیت در بخش سوابق ذخیره می‌شود. شما می‌توانید به صورت رایگان به تاریخچه استعلام‌های قبلی خود دسترسی پیدا کنید.

-

هنوز کارت خودرو خود را دریافت نکرده‌‌ام. چگونه می‌توانم آن را پیگیری کنم؟

دریافت کارت خودرو ممکن است 1 تا 3 ماه زمان ببرد. برای پیگیری کارت خودرو می‌توانید از سرویس پیگیری کارت و سند مالکیت خودرو در سایت و یا اپلیکیشن پیشخوان24 استفاده کنید و وضعیت ارسال کارت خودرو و صدور آن را پیگیری کنید.

کارت خودرو خود را گم کرده‌ام، اما هنوز کارت المثنی را دریافت نکرده‌ام؟

دریافت کارت خودرو المثنی نیز ممکن است 1 تا 3 ماه زمان ببرد. برای پیگیری صدور کارت خودرو المثنی و ارسال آن می‌توانید از سرویس پیگیری کارت و سند مالکیت خودرو پیشخوان24 استفاده کنید.

آیا برای پیگیری کارت و سند مالکیت خودرو نیاز به اطلاعات مالک اصلی خودرو داریم؟

بله؛ شما در صورتی می‌توانید از آخرین وضعیت کارت و سند مالکیت خودرو مطلع شوید که به شماره موبایل و کد ملی مالک اصلی خودرو دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت امکان استعلام وجود ندارد.

پیشخوان ۲۴ چه جزئیاتی از سرویس استعلام کارت و سند مالکیت خودرو را به کاربران نمایش می‌دهد؟

با سرویس استعلام کارت و سند مالکیت خودرو با کد ملی و شماره پلاک در پیشخوان ۲۴ می‌توانید جزئیاتی مانند بارکد پستی کارت خودرو، وضعیت سند، تاریخ چاپ کارت، وضعیت کارت خودرو و تاریخ چاپ را مشاهده کنید.

برای استعلام کارت و سند خودرو با پلاک در پیشخوان ۲۴ به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

برای استعلام کارت و سند مالکیت خودرو به شماره موبایل و کد ملی مالک خودرو نیاز دارید.

برای پیگیری کارت ماشین با شماره پلاک چه کاری باید انجام دهیم؟

اگر قصد دارید از آخرین وضعیت کارت ماشین مطلع شوید، می‌توانید برای استعلام کارت خودرو با شماره پلاک از سایت یا برنامه استعلام سند مالکیت خودرو پیشخوان ۲۴ استفاده کنید.

چه مدت زمان می‌برد تا کارت خودرو برای مالک خودرو ارسال شود؟

ارسال کارت خودرو برای مالک ممکن است 1 تا 3 ماه زمان ببرد.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

استعلام کارت سند مالکیت خودرو

بعد از خرید خودرو به ویژه خودروی دست دوم باید نسبت به استعلام کارت و سند مالکیت خودرو اقدام کنید تا جلوی سوء‌استفاده‌های احتمالی را بگیرید. برای اینکه مشخص شود خودرو به نام شما شده است یا خیر می‌توانید تنها با داشتن شماره پلاک، کد ملی و شماره تلفن همراه مالک خودرو از سرویس استعلام سند مالکیت خودرو با شماره پلاک پیشخوان ۲۴ استفاده کنید.

تعریف کارت خودرو

کارت خودرو یکی از مدارک مهمی است که زمان خرید خودرو به شما داده می‌شود. در واقع از کارت ماشین برای احراز هویت خودرو و مالک ماشین استفاده می‌شود.

کارت خودرو را باید همیشه همراه خود داشته باشید. به عنوان مثال اگر خودروی شما توسط پلیس متوقف یا توقیف شد باید کارت خودرو را به مامور پلیس ارائه کنید.

از مهم‌ترین اطلاعات روی کارت خودرو می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • مشخصات خودرو مانند نوع وسیله نقلیه، سیستم، شماره موتور، شاسی و رنگ
 • مشخصات مالک خودرو مانند نام مالک، شماره ملی، نام پدر و کد پستی

تفاوت برگ سبز با سند مالکیت خودرو

برگ سبز خودرو چیست و چه تفاوتی با سند مالکیت خودرو دارد؟ برخلاف باور افراد برگ سبز همان سند مالکیت خودرو است.‍ بعد از تعویض پلاک و برای تایید هویت مالک، برگ سبز توسط پلیس راهنمایی و رانندگی صادر می‌شود. البته نیاز نیست همیشه این سند مالکیت خودرو را همراه خود داشته باشید. برگ سبز خودرو در مراکز تعویض پلاک برای مالکین خودروها صادر می‌شود. پس از خرید و فروش ماشین، فروشنده و خریدار باید برای انتقال مالکیت به این مراکز مراجعه کنند.

اطلاع از آخرین وضعیت کارت خودرو در حال صدور

یکی از مشکلات اصلی که بیشتر مالکان خودرو با آن روبرو می‌شوند؛ این است که صدور کارت ماشین با تاخیر انجام می‌شود. با سرویس پیگیری کارت خودرو می‌توانید از آخرین وضعیت کارت خودرو صادر شده مطلع شوید.

استعلام کارت خودرو با کد ملی در سامانه پیشخوان ۲۴

پیشخوان ۲۴ این امکان را در اختیار کاربران قرار داده است تا بتوانید برای پیگیری کارت خودرو از سرویس استعلام کارت خودرو با کد ملی استفاده کنید. شما با این سرویس می‌توانید علاوه بر مشاهده وضعیت سند، از وضعیت کارت خودرو، تاریخ چاپ کارت و بارکد پستی کارت خودرو نیز باخبر شوید.

استعلام کارت ماشین با پلاک از سامانه قبضینو

قبضینو امکان استعلام کارت و سند مالکیت خودرو را در اختیار تمام مالکان خودرو قرار داده تا بتوانید از آخرین وضعیت صدور و ارسال کارت و سند خودرو خود مطلع شوند. برای استفاده از این امکان باید شماره تلفن همراه، کد ملی و شماره پلاک مالک اصلی خودرو را در سایت یا اپلیکیشن قبضینو و در بخش کارت و سند مالکیت خودرو وارد کنید تا جزئیات کامل این سرویس شامل بارکد پستی کارت خودرو، وضعیت سند، تاریخ چاپ کارت، وضعیت کارت خودرو و تاریخ چاپ سند برای شما نمایش داده شود.

پیگیری کارت ماشین از پست

برای پیگیری و استعلام کارت ماشین از طریق پست نیاز است به نشانی najatracking.post.ir مراجعه کنید. سپس باید شماره پلاک و کد امنیتی نمایش داده شده را وارد کنید. در نهایت اگر کارت خودرو یا سند مالکیت آن در سامانه مرسولات پستی باشد، کد مرسوله نمایش داده می‌شود که می‌توانید برای اطلاع از آخرین وضعیت مرسوله پستی از طریق سایت tracking.post.ir یا از سرویس پیگیری مرسولات پستی پیشخوان ۲۴ استفاده کنید.

راهور ۱۲۰ استعلام کارت ماشین

یکی از روش‌های آنلاین برای استعلام کارت ماشین سایت راهور ۱۲۰ به نشانی rahvar120.ir است. در این قسمت نیاز است گزینه رهگیری مدارک سازمانی را انتخاب و سپس با وارد کردن شماره پلاک در سایت najatracking.post.ir می‌توانید نتیجه استعلام را مشاهده کنید.

پیگیری کارت خودرو از طریق پیامک

بسیاری از کاربران به دنبال راهی هستند تا بتوانند از طریق ارسال پیامک از آخرین وضعیت کارت خودرو مطلع شوند؛ اما متأسفانه در حال حاضر امکان پیگیری کارت خودرو از طریق پیامک وجود ندارد.

پیگیری کارت خودرو از طریق تلفن

درصورتی‌که به اینترنت دسترسی ندارید و می‌خواهید به صورت غیر حضوری و غیر آنلاین از آخرین وضعیت کارت خودرو خود مطلع شوید، می‌توانید با شماره 8847000 تماس بگیرید.

پیگیری کارت ماشین از طریق کد دستوری

یکی دیگر از روش‌های استعلام کارت خودرو شماره‌گیری کد *110# است که پلیس +۱۰ برای استفاده آسان کاربران در اختیار تمام کاربران قرار داده است. البته در حال حاضر این سرویس در دست راه‌اندازی است و نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

روش‌های پیگیری سند مالکیت خودرو

برای استعلام سند خودرو می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید.

نحوه استعلام آنلاین سند مالکیت خودرو با پیشخوان ۲۴

اگر می‌خواهید بدانید که سند مالکیت خودرو به نام شما زده شده است یا خیر؛ می‌توانید از سامانه استعلام سند مالکیت خودرو با کد ملی پیشخوان ۲۴ استفاده کنید. برای پیگیری کارت ماشین صفر یا دست دوم خریداری شده و مشاهده آخرین وضعیت سند خودرو به همراه تاریخ صدور سند خودرو نیاز است شماره پلاک، کد ملی و شماره تلفن مالک خودرو را در این سامانه وارد کنید. درصورتی‌که شماره پلاک به نام فرد دیگری باشد و با شماره موبایل و کد ملی شخص اول تطابق نداشته نباشد، امکان استعلام وضعیت سند مالکیت خودرو وجود ندارد.

استعلام سند خودرو با کد vin

بسیاری از افراد تمایل دارند برای استعلام سند خودرو از کد vin استفاده کنند. اما آیا واقعا امکان استعلام سند خودرو با vin وجود دارد؟ جواب به این سوال منفی است. اما شما می‌توانید برای استعلام کارت و سند خودرو از روش‌های دیگر مانند کد ملی و شماره پلاک خودرو استفاده کنید.

استعلام اصالت سند مالکیت خودرو

برای استعلام آنلاین سند خودرو (استعلام برگ سبز خودرو ) با کد ملی نیاز است به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به نشانی ssaa.ir مراجعه کنید. سپس فرایند زیر را دنبال کنید تا در‌نهایت نتیجه استعلام به شما نمایش داده شود.

 • وارد سایت شوید و از بین خدمات مختلف گزینه «میز خدمات الکترونیک» و سپس بلافاصله گزینه «تصدیق اصالت اسناد و اوراق دفتر اسناد رسمی» را انتخاب کنید.
 • سپس شناسه سند و رمز تصدیق (بالا، سمت چپ سند) را به ترتیب وارد کنید.
 • دکمه بیاب را لمس کنید تا آخرین اطلاعات‌ ثبت‌شده را به شما نمایش دهد.
 • سپس می‌توانید متوجه شوید خودرو به نام شما زده شده یا خیر!
 • اگر اطلاعات نمایش‌ داده‌شده با سند تطبیق نداشت، باید برای پیگیری اقدام کنید.

استعلام کارت سند مالکیت خودرو با پلیس من

احتمالا می‌دانید که ناجا اپلیکیشن پلیس من را در اختیار تمام کاربران قرار داده تا دیگر نیاز به مراجعه حضوری مالکان خودرو نباشد. برای مشاهده استعلام کارت خودرو و سند مالکیت خودرو نیاز است ابتدا وارد برنامه موبایلی پلیس من شوید. سپس از بخش راهور گزینه استعلام کارت و سند خودرو را انتخاب کنید. با وارد کردن شماره تماس، کد ملی و شماره پلاک می‌توانید نتیجه استعلام را مشاهده کنید.

پیگیری سند مالکیت خودرو از طریق پست

برای پیگیری سند خودرو می‌توانید به سایت رهگیری مرسولات سازمانی به نشانی najatracking.post.ir مراجعه کنید. سپس با داشتن شماره پلاک خودرو می‌توانید نتیجه استعلام را مشاهده کنید.

استعلام سند خودرو در دفتر اسناد رسمی

روزانه چندین نفر برای نقل‌و‌انتقال خودرو به دفاتر رسمی اسناد مراجعه می‌کنند. برای پیگیری کارت سند مالکیت خودرو باید همراه با مدارک مهم شناسایی و خودرو خود به یکی از شعب دفترخانه اسناد رسمی مراجعه کنید. اگر خودرو به نام فرد دیگری باشد، باید برای استعلام ثبت سند مالکیت خودرو همراه صاحب اصلی خودرو به دفترخانه مراجعه کنید. در غیر این صورت از سوی اداره ثبت اطلاعاتی در اختیار شما قرار داده نمی‌شود؛ مگر اینکه حکم قضایی در دست داشته باشید.

استعلام سند مالکیت با بارکد

آیا به دنبال راهی هستید تا بتوانید با بارکد ۸ یا ۹ رقمی روی کارت خودرو استعلام سند مالکیت خودرو را بگیرید؟ متأسفانه در حال حاضر این امکان نیز وجود ندارد.

استعلام سند خودرو با شماره شاسی

کلیه مالکان خودروها می‌توانند برای استعلام سند مالکیت خودرو سایپا به سایت saipacorp.com مراجعه کنند. برای استعلام به اطلاعاتی مانند شماره شاسی، شماره فاکتور و تاریخ فاکتور نیاز دارید.

برگشت خوردن کارت و سند مالکیت خودرو

اگر کارت خودرو صادر شده اما هنوز به دستتان نرسیده باید علت برگشت خوردن کارت از پست را شناسایی کنید. در ادامه به مهم‌ترین دلایل اشاره می‌کنیم.

 • آدرس را اشتباه وارد کرده‌اید.
 • مامور پست ۳ مرتبه به آدرس شما مراجعه کرده اما در این مدت موفق نشده کارت ماشین را به شما تحویل دهد.
 • معمولا کارت ماشین تا ۳ ماه در اداره پست نگه‌داری می‌شود؛ اگر در این مدت مالک خودرو به صورت حضوری به اداره پست مراجعه نکند، کارت خودرو بازگشت می‌خورد.

در نهایت باید برای پیگیری کارت ماشین به پلیس ناجا مراجعه کنید. اگر کارت خودرو شما به پلیس ناجا برگشت خورده باشد؛ باید برای دریافت آن به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنید.

گم شدن کارت خودرو

اگر کارت خودرو شما گم شده است، باید مفقود شدن آن را آگهی دهید تا از سوءاستفاده‌های احتمالی جلوگیری شود. در صورت ندادن آگهی مفقودی کارت خودرو، مسئولیت قانونی با شما خواهد بود. پس از چاپ آگهی نیز می‌توانید با مراجعه به سایت «پُست‌یافته» از پیدا شدن احتمالی آن آگاه شوید.

در صورت پیدا نشدن کارت خودرو باید به یکی از مراکز تعویض پلاک پلیس راهنمایی و رانندگی مراجعه کنید و نسبت به دریافت کارت خودرو المثنی اقدام کنید.

مدارک لازم برای دریافت کارت ماشین المثنی

 • اصل شناسنامه و کارت ملی مالک خودرو
 • اصل سند کارخانه سازنده خودرو
 • گواهی مفاصا حساب اجرائیات
 • واریز فیش بانکی

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
کاربر
عزیزی

سلام
من سه بار استعلام سند خودرو انجام دادم و هر سه بار هزینه پرداخت کردم ولی خطا داد و هزینه برگشت داده نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
هزینه‌های پرداختی شما هم‌اکنون در به کیف پول شما در پیشخوان۲۴ واریز شده است.
پایدار باشید

پاسخ
کاربر
نصیر نصراله پور

سلام من مبلغ رو برای استعلام سند گرداخت کردم تکمیل فرایند ‌شد گلی گیام داده بعد از پرداخت که استعلام انجام تشده و اختلال داشته

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود
در صورتی که با پیام عدم ارتباط با مرکز مواجه شده‌اید، هزینه پرداخت‌شده به کیف پول شما بازگردانده خواهد شد.
ماندگار باشید

پاسخ
کاربر
حبیب اکبری

استعلام کارت خودرو گرفتم مبلغ رو پرداخت کردم ولی نوشت تماس با مرکز برقرار نشد پولی هم که واریز کردم به حساب برگشت داده نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما جناب اکبری عزیز
هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید به کیف پول شما بازگردانده شده است.
موفق و سبز باشید

پاسخ
کاربر
فلاح

پرداخت کردم اما استعلامی برام نیومد متاسفانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
در صورتی که با پیام عدم ارتباط با مرکز مواجه شده‌اید، هزینه پرداخت‌شده به کیف پول شما بازگردانده خواهد شد.
موفق و شاد باشید

پاسخ
کاربر
عقیل عتیقی

سلام وقت بخیر پول پرداخت کردم ولی هیچ نتیجه نشون نداد دوباره اقدام کردم دوباره پول میخواستن

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر جناب عتیقی
در صورت وجود اختلال در سامانه، هزینه پرداخت‌شده به کیف پول شما بازگردانده می‌شود.
موفق و سبز باشید

پاسخ
کاربر
ماندانا مرزوقی

سلام
ببخشید هزینه هم پرداخت کردم جوابی نگرفتم ممارت ماشین برام نیومده چکار کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست گرامی
درصورتی که کارت خودرو صادر شده باشد اطلاعات آن برای شما نمایش داده می‌شود، اگر نتیجه‌ای دریافت نکرده‌اید این معنی را دارد که کارت هنوز در مرحله صدور است. درمورد سند یا برگ سبز ماشین هم لطفا از طریق شرکت سازنده یا ارائه‌دهنده خدمات فروش خودرو پیگیری کنید.
پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
سعیدی نسب

سلام کارت سوخت خودرو برای ماشین های که صفرتحویل گرفته ایم وهنوزبرگ سبز خودرو نیامده ایا باید صبرکردتا برگ سبز یباد سپس برای کارت سوخت ازطریق پلیس 10 اقدام کنیم؟یا اینکه کارت سوخت خودروهای صفرتحویلی ازطیق پست ارسال میشه به ادرس پستی ونیازی به اقدام در دفاترپلیس 10 نیست؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
در صورت داشتن کارت ماشین، می‌توانید با همراه داشتن آن به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کرده و کارت سوخت را پیگیری کنید. همچنین لازم است بدانید که برگ سبز را خودتان باید پیگیری کنید تا برایتان ارسال شود.
سبز و مانا باشید

پاسخ
کاربر
مهدیس ناطقی

سلام. چرا پول از حسابم کسر شد ولی اطلاعات صدور برگ سبزم نیومد! کارت ماشینم اومده اما ۲ماه از برگ سبز خبری نیست

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
در صورتی که خودرو صفر خریداری کرده‌اید، برگ سبز را باید از شرکت خودروساز پیگیری کنید.
موفق و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
علیرضا

سلام وقت بخیر
آیا دریافت شماره سریال ۱۴ رقمی برگ سبز از طریق پیشخوان ۲۴ امکان پذیر است

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
خیر این امکان وجود ندارد و سرویس فعلی تنها به‌منظور پیگیری مدارک خودرو استفاده می‌شود.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
صمدهمتی

سلام آیا برگ سبز همراه کارت خوردو صادر و پست می شود من سند مالکیت را از نمایندگی تحویل گرفتم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
بعد از تحویل ماشین، برگ سبز و کارت خودرو از طریق سامانه پستی به آدرس شما ارسال می‌شود.
مانا باشید.

پاسخ
کاربر
مهرانگیز رحیمی

سلام دوبار وارد سامانه شدم کارت خودرو را از پست تحویل گرفتم ولی سند خودرو در سامانه در وضعیت صدور هست و ۲۳/۸/۱۴۰۲ صادر شده ولی پست نشده چکار باید انجام بدهم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
بعد از استعلام و رهگیری آن از طریق پست، باید از همان مرحله وضعیت آن را پیگیری کنید.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
غلامعباس محمدی

با سلام
دو بار وارد سایت پیشخوان 24 شدم و هزینه استعلام کارت و سند را هم دوبار پرداخت نمودم اما متاسفانه بعد از چند دقیقه پیامی روی صفحه ظاهر شد که امکان برقراری ارتباط با سرویس دهنده وجود ندارد.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست گرامی
این پیام معمولا هنگام اختلال و یا قطع سرویس مقصد نمایش داده می‌شود و ارتباطی به ارايه خدمات پیشخوان 24 ندارد. در چنی شرایطی اگر مبلغ به‌صورت آنلاین و از طریق درگاه سداد پرداخت شده باشد، تا حداکثر 24 ساعت بعد به حسابتان عودت داده می‌شود، در صورت پرداخت از طریق کیف پول هم مجدد هزینه در کیف پول برگشت‌خورده و برای استعلام قابل استفاده است. درصورتی‌که نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید و یا با مشکل دیگری روبرو شدید لطفا با پشتیبانی پیشخوان 24 تماس بگیرید.
پایدار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
حسن

برگه سبز خودرو صفر من الان دو ماهه به پست تحویل داده نشده و در استعلام زده صدور. ولی کارت خودرو دو هفته ای اومد چرا برگه سبز انقدر طول کشیده و کجا پیگیری حضوری کنم؟ تشکر

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
باید برای پیگیری به اداره پست منطقه پیگیری کنید و درصورت عدم دریافت جواب، می‌توانید به دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید تا پیگیری‌های لازم انجام شود.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
مسعودعباس زاده

سلام پژوپارس ازنمایندگی تحویل گرفتم کارت ماشین بعدچندروزتحویل دادن ازپست ولی هنوز برگ سبز به دستم نرسید اینجا هم استعلام گرفتم فقط کارتو نشون میده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود آقای عباس زاده
سرویس استعلام پیشخوان 24،‌ جزپیات همه مدارک ماشین را نمایش می‌دهد؛ درصورتی‌که اطلاعاتی از برگ سبز خوردو نمایش داده نمی‌شود به این معنی است که فعلا برگ سبز صادر نشده و در اطلاعات پلیس راهور ثبت نشده است.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
سعید اسکندری

برای بنده هم همین مشکل که رو تیترش نزدید کارت و سند خودرو؟؟
سند خودرو همون برگ سبز نیست مگه؟ من برا برگ سبز زدم فقط کارت ماشین رو نشون داد من حالا برگ سبز رو از کجا پیگیری کن؟؟در ضمن ماشین صفر است و کارت یک ماه دست من رسیده،پیگیر برگ سبز هستم هیچ جواب نگرفتم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام جناب اسکندری وقت بخیر
سرویس استعلام پیشخوان ۲۴، نتیجه استعلام تمام مدارک ماشین را نمایش می‌دهد. درصورتی‌که به استعلام برگ سبز خودرو دسترسی ندارید به این معنی است که برگ سبز خودرو فعلا صادر نشده است. این درحالتی است که ماشین شما نو باشد. اگر خودرویی که خریده‌اید دست دوم است باید برگ سبز آن را از مرکز تعویض پلاکی که مراجعه کرده‌اید دریافت کنید.
سبز و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
حقیقی

بارکد پستی کارت خودرو رونشان نداد
من چگونه پیگیری کارت را انجام دهم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام جناب حقیقی
ممکن است در زمان استعلام سیستم مقصد دچار اختلال بوده باشد. لطفا مجددا استعلام بگیرید.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
فریبا طلوعی عی مهر

52000ریال پرداخت کردم هرجی منتطرشدم چیزی نیومد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
اگر تراکنش شما با خطا مواجه شود، این مبلغ به حساب کیف پول‌تان منتقل می‌شود که بتوانید در استعلام‌های بعدی از آن استفاده کنید.

پاسخ
کاربر
محمدمهدی فرهنگ پور

کیف پول ندارم
از درگاه بانک ۵۲۰۰ پرداختم
هیچ جوابی برای درخواست پی گیری برگ سبز برام نیامد
گفت که ارتباط بر قرارنشده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
با وارد شدن به حساب خود در سامانه یا اپلیکیشن پیشخوان ۲۴ می‌توانید موجودی کیف پول خود را مشاهده کنید. ممکن است عدم برقراری ارتباط به دلیل قطعی لحظه‌ای سرویس باشد. توصیه می‌کنیم بعد از مدتی دوباره امتحان کنید.

پاسخ
کاربر
جعفری

مگه رو تیترش نزدید کارت و سند خودرو؟؟
سند خودرو همون برگ سبز نیست مگه؟ من برا برگ سبز زدم فقط کارت ماشین رو نشون داد من حالا برگ سبز رو از کجا پیگیری کن؟؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود جناب جعفری وقت بخیر
درصورتی که خودرو دست دوم خریده‌اید برگ سبز خود را پس از ثبت سند دریافت می‌کنید. اگر خودروی خریداری شده صفر است، از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد. درصورتی‌که از طریق سرویس پیشخوان 24 استعلام گرفته‌اید و اطلاعات لازم را دریافت نکرده‌اید، به‌این معنی است که برگ سبز خودروی شما هنوز صادر نشده است.
برقرار و مانا باشید.

پاسخ
کاربر
M

یکبار هزینه پرداخت کردم ولی هیچ نتیجه ای نداشت رسما کلاهبرداری شرعی و قانونی راه اندازی کردید تبریک عرض میکنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
مشکل ایجادشده در استعلام سند خودرو مربوط به سرویس مبدا می‌باشد. درصورتی که از مالکیت سند و درج درست اطلاعات اطمینان دارید و اطلاعات موردنیازتان را دریافت نکرده‌اید، نیازی به نگرانی درباره هزینه پرداختی نیست. چرا که در اینصورت هزینه پرداخت شده حداکثر تا 48 ساعت، مجددا به کیف پول شما باز می گردد.
برقرار باشید.

پاسخ