ارز دیجیتال

پیشخوان 24
در حال بارگذاری ...

ویژگی‌های استعلام قیمت ارز دیجیتال با پیشخوان۲۴

نمایش قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال

سامانه پیشخوان۲۴ امکان نمایش قیمت روز ارز دیجیتال را برای کاربران خود فراهم کرده است. این ویژگی به‌هنگام خرید و فروش ارز دیجیتال اهمیت بسیاری دارد.

نمایش جزئیات ارز دیجیتال

شما می‌توانید جزئیات مرتبط با انواع ارز دیجیتال را در سامانه پیشخوان۲۴ مشاهده کنید. مهم‌ترین جزئیات میزان صعود یا سقوط ارزش ارزهاست؛ اما، عملکرد هفته و ماه نیز نمایش داده می‌شود.

تنوع ارزهای دیجیتال

سامانه پیشخوان۲۴ امکان مشاهده قیمت انواع ارزهای دیجیتال را برای شما فراهم کرده‌است.

سوالات متداول در مورد قیمت روز ارز دیجیتال

آیا اطلاعات قیمت ارز دیجیتال پیشخوان۲۴ به‌روز است؟

بله؛ همه‌ی اطلاعات قیمت ارزهای دیجیتال در پیشخوان ۲۴ کاملا به‌روز است و به صورت لحظه‌ای به‌روزرسانی می‌شود.

چه جزئیاتی از قیمت ارزهای دیجیتال در پیشخوان۲۴ نمایش داده می‌شود؟

نام ارز دیجیتال، نام اختصاری ارز دیجیتال، قیمت روز، ارزش کل بازار، عملکرد یک هفته، عملکرد یک ماهه و میزان صعود یا سقوط ارزش ارز دیجیتال با درصد نمایش داده می‌شود.

آیا پیشخوان۲۴ شامل لیست کامل قیمت‌های ارز دیجیتال است؟

بله؛ تمام رمزارزهای معتبر دنیا در لیست قیمت ارز دیجیتال پیشخوان۲۴ موجود است؛ کافیست، نام رمز ارز مورد نظر خود را در بخش جستجو پیدا کنید.

چه اطلاعاتی برای مشاهده‌ی لیست قیمت ارز دیجیتال در پیشخوان۲۴ نیاز است؟

مشاهده‌ی لیست ارزش ارز دیجیتال نیازی به ورود اطلاعات ندارد؛ کافیست، از بخش خدمات گزینه‌ی «ارز» را انتخاب کنید که وارد لیست آخرین قیمت ارز دیجیتال شوید.

واحد قیمت انواع ارز دیجیتال در پیشخوان۲۴ چیست؟

واحد قیمت رمز ارز دیجیتال در پیشخوان۲۴ به صورت دلاری نمایش داده می‌شود.

درصد‌های سبز یا قرمز در کنار قیمت ارز دیجیتال به چه معناست؟

درصدهایی که با رنگ سبز یا رنگ قرمز همراه با یک فلش رو به بالا یا رو به پایین نشان‌دهنده‌ی میزان صعود یا سقوط ارزش رمز ارز در لحظه است. رنگ سبز به همراه فلش رو به بالا نشان‌دهنده‌ي صعود و رنگ قرمز به همراه فلش رو به پایین نشان‌دهنده‌ی سقوط است.

چگونه در لیست قیمت ارز دیجیتال جستجو کنم؟

نام انگلیسی رمز ارز مورد نظر خود را تایپ کنید؛ سپس، تأیید را بزنید. اگر رمز ارز مورد نظرتان در لیست رمز ارزهای پیشخوان۲۴ باشد، نمایش داده می‌شود.

آیا امکان خرید و فروش ارز دیجیتال در پیشخوان۲۴ وجود دارد؟

درصدهایی که با رنگ سبز یا رنگ قرمز همراه با یک فلش رو به بالا یا رو به پایین نشان‌دهنده‌ی میزان صعود یا سقوط ارزش رمز ارز در لحظه است. رنگ سبز به همراه فلش رو به بالا نشان‌دهنده‌ي صعود و رنگ قرمز به همراه فلش رو به پایین نشان‌دهنده‌ی سقوط است.

آیا امکان خرید و فروش ارز دیجیتال در پیشخوان۲۴ وجود دارد؟

خیر؛ تنها امکان مشاهده قیمت روز ارز دیجیتال در پیشخوان۲۴ فراهم شده است.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

ضرورت استعلام قیمت ارز دیجیتال

اگر قصد ورود به دنیای ارز دیجیتال را داشته باشید، باید بدانید که مهم‌ترین نکته مداومت در بررسی قیمت روز ارز دیجیتال برای خرید و فروش به موقع است؛ بنابراین، شما باید روش‌های استعلام قیمت ارز دیجیتال را بشناسید که امکان بررسی قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال را برای خرید و فروش به موقع داشته باشید. در ادامه، روش‌های استعلام قیمت ارز دیجیتال را معرفی می‌کنیم؛ بنابراین، همراه ما باشید.

پیشخوان۲۴؛ بهترین روش استعلام قیمت ارز دیجیتال

بهترین روش برای استعلام قیمت انلاین ارز دیجیتال این است که از یک اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خود استفاده کنید؛ چون، بررسی مداوم آخرین قیمت ارز دیجیتال در خرید و فروش به موقع برای سوداوری بیشتر مهم است. اکنون، پرسش اینجاست که بهترین اپلیکیشن برای بررسی قیمت زنده ارز دیجیتال کدام است؟

اپلیکیشن پیشخوان۲۴ سامانه‌ي هوشمند استعلام و پرداخت دوره‌ای شماست که نیازهای مالی روزانه، ماهانه، سالانه و ... شما را رفع می‌کند. این اپلیکیشن در کنار تمام خدمات استعلام و پرداخت خدمت استعلام قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال را به صورت رایگان فراهم کرده است که نیازی به نصب برنامه‌های متعدد برای بررسی مداوم قیمت انی ارز دیجیتال نداشته باشید. در نتیجه، شما می‌توانید به معنای واقعی تمام نیازهای مالی خود را از طریق پیشخوان۲۴ رفع کنید. در ادامه، تعدادی از ویژگی خدمت استعلام قیمت ارز دیجیتال پیشخوان۲۴ را معرفی می‌کنیم:

 • نمایش جزئیات ارزهای دیجیتال
 • نمایش قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال
 • جستجو در لیست قیمت ارز دیجیتال
 • دسترسی به سایر خدمات استعلام و پرداخت
 • و ...

روش‌های استعلام قیمت روز ارز دیجیتال

امکان استعلام قیمت ارز دیجیتال از روش‌های متعددی فراهم شده است؛ اما، همه‌ي روش‌ها وابسته به دنیای آنلاین یعنی سایت‌ها و اپلیکیشن‌هاست. این موضوع به علت ماهیت مجازی رمز ارزهاست. در ادامه، روش‌های استعلام لیست قیمت ارز دیجیتال را معرفی می‌کنیم؛ اما، باید بدانید که تعدادی از روش‌ها مطمئن‌ترند به خصوص آنهایی که قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال را نشان می‌دهند مانند سامانه‌ي پیشخوان۲۴ که پیش‌تر معرفی شد.

 • تبدیل ارز دیجیتال به ریال
 • تبدیل ریال به ارز دیجیتال
 • تبدیل ارز دیجیتال به ارز دیجیتال
 • تبدیل ریال به سایر ارزهای غیردیجیتال مانند دلار

در ادامه، تعدادی از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی را معرفی می‌کنیم که امکان خرید و فروش ارز دیجیال را پس از استعلام قیمت ارز دیجیتال از پیشخوان۲۴ داشته باشید.

صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی

 • صرافی رمزینکس
 • صرافی نوبیتکس
 • صرافی کیف‌پول
 • صرافی بیت‌پین
 • صرافی والکس
 • صرافی تبدیل
 • و ...

صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی

 • صرافی کوینکس
 • صرافی کوکوین
 • صرافی بایننس
 • و ...

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
کاربر
مصطفی شیروانی

تشکر از لطفتان

کاربر
عباس براجعه

اهواز

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و سلام
برای استعلام یارانه باید در کادر بالای همین صفحه شماره موبایل سرپرست خانوار را وارد کرده و سپس، روی دکمه «استعلام واریز یارانه» کلیک کنید.
موفق و سلامت باشید

پاسخ
کاربر
بهزاد حسینان

از خانواده ام جدا هستم میخوام جدا کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام
افراد مجرد نمی‌توانند یارانه خود را از سرپرست خانوار جدا کنند؛ مگر اینکه بدسرپرست باشند یا سرپرست خانواده فوت شده باشد.
سبز باشید و پایدار

پاسخ
کاربر
هاله نجاری

فیش حقوق

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی باید در دو کادر بالای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده خود در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و سپس، روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
سبز و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
فرناز سلامی

چرا حکم ما قابل روئیت نمی باشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما سرکار خانم سلامی
ممکن است اطلاعات خود را به‌درستی وارد نکرده باشید یا اینکه حکم شما هنوز تائید نشده باشد.
مانا و سبز باشید

پاسخ
کاربر
فاروق کریمی

دریافت شماره بیمه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام
برای دریافت شماره بیمه باید به صفحه «استعلام سوابق بیمه» مراجعه کرده و با وارد کردن کد ملی و کلمه عبوری که در سامانه تامین اجتماعی ثبت کرده‌اید، شماره بیمه‌تان را دریافت کنید.
تندرست باشید

پاسخ
کاربر
سجاد

من خودم خودمو بیمه کردم کارم هم نظارت و پیمانکاری ساختمونه بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد هستم اکنون سوال بنده این است :من باید خودمو بیمه اجباری میکردم که بتونم بقیه جا غیر از تامین اجتماعی برم برای مداوا؟؟تفاوت اجباری و بیمه ای که الان خودمو کردم چیه میتونم خودمو اجباری کنم؟یا باید شرکتی یا سازمانی منو این بیمه کنه؟؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر

برای دریافت بیمه اجباری باید در سازمانی مشغول به کار شوید و حقوق دریافت کنید تا آن سازمان شما را بیمه کند؛ در غیر این صورت باید از بیمه اختیاری استفاده کرده و خودتان حق بیمه را پرداخت کنید.
اصلی‌ترین تفاوت بیمه اجباری با اختیاری این است که در بیمه اختیاری، افراد تحت پوشش بیمه بیکاری قرار نمی‌گیرند؛ اما در موارد زیر، بیمه اجباری و اختیاری تفاوتی ندارند:
– پرداخت مستمری بازنشستگی، از کارافتادگی و فوت؛
– پرداخت هزینه خدمات درمانی؛
– پرداخت هزینه کفن و دفن؛
– وسایل کمک پزشکی.

سبز و پیروز باشید

پاسخ
کاربر
علی اصغر شهبازی

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
برای دریافت فیش حقوقی خود باید در کادرهای ابتدای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و در ادامه، روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
پیروز باشید

پاسخ
کاربر
ابراهیم پارسه امینی

یارانه من

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما همراه گرامی
برای استعلام یارانه لازم است در کادر ابتدای همین صفحه، شماره موبایل سرپرست خانوار را وارد کرده و سپس روی دکمه سبز رنگ «استعلام واریز یارانه» کلیک کنید.
سبز و سلامت باشید

پاسخ
کاربر
عفت نخودچی

من موبایل بانک ندارم فیش حقوقی اسفند ۱۴۰۲ را میخواهم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
شما برای دریافت فیش حقوقی خود نیازی به موبایل بانک ندارید. کافیست در کادرهای ابتدای همین صفحه، به‌ترتیب کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و روی دکمه سبز رنگ «استعلام فیش حقوقی» کلیک کنید.
موفق و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
فرهاد صالح زادگان

یارانه کم شده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و سلام
برای اعتراض به این موضوع می‌توانید با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید به سامانه اینترنتی حمایت مراجعه کنید.
سبز و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
ام البنین فرح بخش

بندسجام ثبت نام کردم سرپرست خانوار هستم یک فرزند دارم سهام عدالت جاماندم وتحت پوشش کمیته امداد می باشم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
در حال حاضر اطلاعات دقیقی از جزئیات ثبت‌نام جاماندگان سهام عدالت ۱۴۰۳ وجود ندارد.
پایدار و سلامت باشید

پاسخ
کاربر
لطیف جگروند

با سلام لطفا پیگیری کنید چرا رتبه بندی برای من اعمال نشده است

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
برای ثبت اعتراض به رتبه‌بندی، باید در سامانه my.medu.ir تمامی مدارک خود را ثبت کرده و رتبه بندی را انجام دهید. در صورت اعتراض نیز می‌توانید از طریق همین سامانه اعتراض خود را ثبت کنید. در صورت عدم نمایش اطلاعات یا عدم تایید به اداره مربوطه مراجعه کرده و موضوع را پیگیری کنید.
موفق و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
امینی

پول رو کم میکنید ولی خطا میده کد ملی متعلق به مالک نیست و خلافی رو نشون نمیده
در صورتی که کاملا درسته 

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
هزینه پرداختی مصوب پلیس راهور است و پیشخوان 24 تصرفی در آن ندارد. ممکن است اطلاعات شما در سامانه راهور به اشتباه ثبت شده باشد. برای اصلاح اطلاعات به یکی از دفاتر پلیس + 10 مراجعه کنید.
موفق و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
سعیدی نسب

سلام کارت سوخت خودرو برای ماشین های که صفرتحویل گرفته ایم وهنوزبرگ سبز خودرو نیامده ایا باید صبرکردتا برگ سبز یباد سپس برای کارت سوخت ازطریق پلیس 10 اقدام کنیم؟یا اینکه کارت سوخت خودروهای صفرتحویلی ازطیق پست ارسال میشه به ادرس پستی ونیازی به اقدام در دفاترپلیس 10 نیست؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
در صورت داشتن کارت ماشین، می‌توانید با همراه داشتن آن به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کرده و کارت سوخت را پیگیری کنید. همچنین لازم است بدانید که برگ سبز را خودتان باید پیگیری کنید تا برایتان ارسال شود.
سبز و مانا باشید

پاسخ
کاربر
هادی منصوری

استعلام یارانم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
برای استعلام یارانه باید شماره موبایل سرپرست خانوار را در کادر ابتدای صفحه وارد کرده و سپس، روی دکمه سبزرنگ «استعلام واریز یارانه» کلیک کنید.
موفق و سبز باشید

پاسخ
کاربر
ناصرموسوی

من اصلا ساکن یزد نیستم ادرس اشتباهی دادن ۲۰ روزپیش ادرس خوزستان سوسنگرد دادم و هزینه ارسال مجدد ولی متاسفانه دوباره به یزد فرستادن ۰۹۰۳۲۶۳۵۷۹۷

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
جناب موسوی شما باید این موضوع را از فرستنده مرسوله یا اداره پست منطقه خود پیگیری کنید.
تندرست باشید

پاسخ
کاربر
امیرعباس رضانلو

استعلام یارانه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
شما برای استعلام یارانه باید باید شماره موبایل سرپرست خانوار را در کادر ابتدای صفحه وارد کرده و در ادامه، روی دکمه سبزرنگ «استعلام واریز یارانه» کلیک کنید.
موفق و سبز باشید

پاسخ
کاربر
منیژه شیخ علیخان کریمی

چرا یارانه من قطع شده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
ممکن است دلیل قطع یارانه شما تغییر دهک‌ها باشد. برای اعتراض به این موضوع می‌توانید با شماره‌های 0216369 یا 09200006369 تماس بگیرید یا به سامانه اینترنتی حمایت مراجعه کنید.
مانا و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
محسن

برای خلافی وعوارض اذاد راه پول پرداخت کردم اما خلافی عوارض نمی‌دهد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام
اگر با خطای ارتباط با سرور مواجه شده‌اید، هزینه پرداختی بلافاصله به کیف پولتان بازگشت داده می‌شود و می‌توانید با استفاده از آن دوباره استعلام بگیرید؛ اما درصورت تکمیل استعلام و دریافت نکردن خلافی، ممکن است مبلغ خلافی شما بیش از حد مجاز بوده یا شکایت قضایی برای پلاکتان ثبت شده باشد.
سلامت و سبز باشید

پاسخ
کاربر
حمیدرضا

سلام من تعویض پلاک کردم 2سال پیش کارت ماشین نیومده کدمرسوله 420رقمی هم ازبرنامه گرفتم کدومیزنم هیچی به هیچی لطفت راهنمایی کنید ممنون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام
برای استعلام وضعیت کارت خودرو می‌توانید از طریق یکی از روش‌های زیر اقدام کنید:
1. استعلام از سرویس استعلام کارت و سند خودرو پیشخوان 24؛
2. مراجعه به بخش «جست‌وجوی نوع سند» در سایت مرسولات سازمانی ناجا؛
3. شماره‌گیری کد دستوری #110* و انتخاب خدمات راهور.
سبز باشید و تندرست

پاسخ
کاربر
مهدیس ناطقی

سلام. چرا پول از حسابم کسر شد ولی اطلاعات صدور برگ سبزم نیومد! کارت ماشینم اومده اما ۲ماه از برگ سبز خبری نیست

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
در صورتی که خودرو صفر خریداری کرده‌اید، برگ سبز را باید از شرکت خودروساز پیگیری کنید.
موفق و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
Eli

سلام برام پیام اومده گواهینامه شما 1/18 تحویل پست شده و چند روزه به دستم میرسه؟؟؟؟؟؟؟؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و سلام
ارسال گواهینامه به‌طور معمول 5 تا 7 روز کاری زمان می‌برد. شما می‌توانید در روزهای آتی، کد رهگیری مرسوله را در کادر ابتدای صفحه وارد کرده و از آخرین وضعیت ارسال گواهینامه‌تان مطلع شوید.
سبز و پیروز باشید

پاسخ
کاربر
حمید صفدری

من تاامروز18فروردین1403یعنی هم بهمن و اسفند ماه 1402کالابرگ دریافت نکرده ام.شماره مبایل که به نام خودم هست. با تشکر.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام جناب صفدری
شما می‌توانید از طریق سرویس «استعلام دهک معیشتی» پیشخوان 24، از دهک معیشتی خود مطلع شوید. لازم به ذکر است که کالابرگ به دهک‌های 1 تا 7 تعلق می‌گیرد.
تندرست باشید

پاسخ
کاربر
علی عطائی

با سلام و درود .زمانی که میخواهم واردشوم و سوابق بیمه ای خودم را استعلام کنم یک پیام برایم میاد که شما مستمری بگیر هستید و امکان دریافت سوافق بیمه برای شما مقدور نمیباشد!چرا؟منکه بازنشسته و یا مستمری بگیر نیستم ،لطفا این مسئله پیگیری شود ،با تشکر ویژه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و سلام بر شما
لطفا برای پیگیری این موضوع با واحد پشتیبانی پیشخوان ۲۴ تماس بگیرید. اطلاعات تماس در صفحه «تماس با ما» قابل مشاهده است.
پایدار و سلامت باشید

پاسخ
کاربر
زهرا زمانی

مشاهده فیش حقوقی فروردین۱۴۰۳

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما سرکار خانم زمانی
برای مشاهده فیش حقوقی باید در کادرهای ابتدای صفحه به‌ترتیب کد ملی و کلمه عبور تأمین اجتماعی خود را وارد کرده و سپس، روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
تندرست و سبز باشید

پاسخ
کاربر
اسماعیل صالحی اصل

سلام و‌ خسته نباشید
آیا امکان عوض کردن سرپرست خانوار وجود دارد
یعنی خانمم رو به عنوان سرپرست معرفی کنم و شرایطش چیه ممنون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
امکان تغییر سرپرست خانوار فقط در شرایط زیر امکان‌پذیر خواهد بود:
1. اگر سرپرست خانواده بیشتر از ۳ ماه مفقود شده باشد؛
2. سرپرست دارای بیماری‌های روحی و روانی باشد؛
3. سرپرست خانواده در زندان باشد؛
4. سرپرست خانواده در خارج از ایران زندگی کند؛
5. سرپرست خانواده اعتیاد داشته باشد؛
6. سرپرست خانواده فوت کرده باشد.
پیروز باشید

پاسخ
کاربر
علی

چجوری استعلام معشیتی بگیرم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
برای استعلام دهک معیشتی باید به صفحه «استعلام دهک معیشتی خانوار» مراجعه کرده و با وارد کردن شماره موبایل سرپرست خانوار، دهک معیشتی خود را استعلام بگیرید. برای استعلام و مشاهده واریز یارانه نیز باید در کادر ابتدای همین صفحه، شماره موبایل سرپرست خانوار را وارد کرده و روی دکمه «استعلام واریز یارانه» کلیک کنید.
موفق و سلامت باشید

پاسخ
کاربر
مصطفی ماهرخ زاد

درود لطفا این پیام را به مسول مربوطه برسانید.اینجانب سه ماه است ماشین ندارم زمانی هم که داشتم بدون اینکه جایی باشم برایم خلافی آمد هیچ سایت یا تلفنی در رابطه با راهنمایی و رانندگی و پلیس راهور جوابگو نبود.پلیس 10 هم گفت چیزی نیست! پرداخت کن!!!چند سال است که هر روز یا شب پیام خلافی از ماشینهای دیگر برایم میاید و مرتب مزاحمت ایجاد میکند و هیچ جوابگویی نیست…

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
شما باید با مدارک شناسایی خود به یکی از دفاتر پلیس + 10 مراجعه کرده و این موضوع را از طریق کارشناسان مربوطه پیگیری کنید. بی‌توجهی به این موضوع ممکن است عواقب زیادی برای شما داشته باشد.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
سعیدبیرانوند

شماره بیمه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما جناب بیرانوند
یرای دریافت شماره بیمه خود می‌توانید به صفحه «استعلام سوابق تامین اجتماعی» بروید و با وارد کردن کد ملی و کلمه عبور تأمین اجتماعی خود، شماره بیمه‌تان را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که برای استعلام شماره بیمه در سامانه پیشخوان 24 نیازی به پرداخت هزینه نیست.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
بیوک اقاصابریان

دریافت فیش حقوقی 1403

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی خود باید در کادرهای ابتدای صفحه به‌ترتیب کدل ملی و کلمه عبور تأمین اجتماعی خود را وارد کرده و سپس، روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
سلامت و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
اسدالله قاسمی

خوب و همراه مردم

کاربر
جلال افشار

سابق بیمه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت جناب افشار
برای دریافت سابقه بیمه، باید به صفحه «استعلام سوابق تامین اجتماعی» مراجعه کرده و کد ملی خود به‌همراه کلمه عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را در کادرهای ابتدای صفحه وارد کنید. در ادامه، با کلیک روی دکمه «مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی» می‌توانید سوابق بیمه خود را دریافت کنید.
سبز باشید و مانا

پاسخ
کاربر
معصومه ساعدی

یکی از دوستان یارانه فرزندان خود را به عنوان خودسرپرست یا بد سرپرست وارد کرده و با اینکه زیر۱۸سال هستند این جداسازی انجام شده این امکان برای همه هست؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
افراد بد سرپست برای جداسازی یارانه باید به مرکز پلیس +۱۰ مراجعه کنند؛ اما پیش از مراجعه به این مراکز، باید برای انجام امور تغییر در کفالت و حضانت به مرکز فرمانداری استان محل زندگی مراجعه کرده و نامه رسمی از فرمانداری دریافت کنند.
پیروز و سبز باشید

پاسخ
کاربر
هوشنگ براتی

سلام برای مشاهده فیش حقوقی ماه شمسی وسال میلادی ظاهر میشود باید چکار کرد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما همراه محترم
لطفا مجدد صفحه استعلام فیش حقوقی را مجدد باز کرده و دوباره استعلام بگیرید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
حمید رضا عابدنژاد جوشقانی

سوابق کل بیمه با درج عدد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام
برای دریافت سوابق بیمه خود می‌توانید از طریق یکی از روش‌هایی که در متن مقاله به آن اشاره کرده‌ایم، اقدام کنید. همچنین می‌توانید به صفحه «سوابق بیمه» مراجعه کرده و با وارد کردن کد ملی و کلمه عبور تأمین اجتماعی خود، سوابق مدنظرتان را مشاهده کنید.
تندرست باشید

پاسخ
کاربر
فریده ادیب زاده فرد

موبایل پسرم یطرفه شده قبض ریزمگالماتشو چجوری ازطریق اینترنت بگیرم چگارباید بکنم کبتونم بپردازم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
شما می‌توانید به وب‌سایت یا اپلیکیشن اپراتور مدنظرتان (همراه من، ایرانسل من یا رایتل من) مراجعه کرده و در بخش «ریز کارکرد»، ریز مکالمات خود را دریافت کنید.
سبز و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
اسمعیل علائی

سوابق بیمه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
برای دریافت سوابق بیمه خود می‌توانید به صفحه «سوابق بیمه» بروید و با وارد کردن کد ملی و کلمه عبور تأمین اجتماعی خود، سوابق بیمه‌تان را مشاهده کنید.
سبز و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
پژو ۴۰۵

مهریز پارکینگ

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
شما باید به دفاتر پلیس + ۱۰ شهر خود مراجعه کرده و نشانی پارکینگ خودروی توقیفی را از آن‌ها دریافت کنید.
مانا و سبز باشید

پاسخ
کاربر
خدا

سلام حضوریم میشه برانقل وانتقال پلاک نوبت گرفت

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
نوبت دهی از طریق سامانه انجام می‌شود و اگر به‌صورت حضوری به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنید، ممکن است وقت و هزینه شما تلف شود و نتوانید نوبت هم بگیرید.
برقرار و سبز باشید.

پاسخ
کاربر
مسعود ترابی

۵۲۰۰۰ کم کرد ولی استعلام نداد.مجددا امتحان کنم؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
هزینه پرداختی بلافاصله به کیف پول کاربری در پیشخوان 24 عودت داده می‌شود. بهتر است برای استعلام مجدد پرداخت از کیف پول را انتخاب کنید تا نیاز به پرداخت مجدد مبلغ نباشد.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
زینب شایان مارشک

استعلام یارانه نقدی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
جهت استعلام یارانه لطفا شماره موبایلی که به نام خودتان هست را در کادر وارد کرده و دکمه استعلام را بزنید.
پاینده باشید.

پاسخ