ارز دیجیتال

پیشخوان 24
در حال بارگذاری ...

ویژگی‌های استعلام قیمت ارز دیجیتال با پیشخوان۲۴

نمایش قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال

سامانه پیشخوان۲۴ امکان نمایش قیمت روز ارز دیجیتال را برای کاربران خود فراهم کرده است. این ویژگی به‌هنگام خرید و فروش ارز دیجیتال اهمیت بسیاری دارد.

نمایش جزئیات ارز دیجیتال

شما می‌توانید جزئیات مرتبط با انواع ارز دیجیتال را در سامانه پیشخوان۲۴ مشاهده کنید. مهم‌ترین جزئیات میزان صعود یا سقوط ارزش ارزهاست؛ اما، عملکرد هفته و ماه نیز نمایش داده می‌شود.

تنوع ارزهای دیجیتال

سامانه پیشخوان۲۴ امکان مشاهده قیمت انواع ارزهای دیجیتال را برای شما فراهم کرده‌است.

سوالات متداول در مورد قیمت روز ارز دیجیتال

آیا اطلاعات قیمت ارز دیجیتال پیشخوان۲۴ به‌روز است؟

بله؛ همه‌ی اطلاعات قیمت ارزهای دیجیتال در پیشخوان ۲۴ کاملا به‌روز است و به صورت لحظه‌ای به‌روزرسانی می‌شود.

چه جزئیاتی از قیمت ارزهای دیجیتال در پیشخوان۲۴ نمایش داده می‌شود؟

نام ارز دیجیتال، نام اختصاری ارز دیجیتال، قیمت روز، ارزش کل بازار، عملکرد یک هفته، عملکرد یک ماهه و میزان صعود یا سقوط ارزش ارز دیجیتال با درصد نمایش داده می‌شود.

آیا پیشخوان۲۴ شامل لیست کامل قیمت‌های ارز دیجیتال است؟

بله؛ تمام رمزارزهای معتبر دنیا در لیست قیمت ارز دیجیتال پیشخوان۲۴ موجود است؛ کافیست، نام رمز ارز مورد نظر خود را در بخش جستجو پیدا کنید.

چه اطلاعاتی برای مشاهده‌ی لیست قیمت ارز دیجیتال در پیشخوان۲۴ نیاز است؟

مشاهده‌ی لیست ارزش ارز دیجیتال نیازی به ورود اطلاعات ندارد؛ کافیست، از بخش خدمات گزینه‌ی «ارز» را انتخاب کنید که وارد لیست آخرین قیمت ارز دیجیتال شوید.

واحد قیمت انواع ارز دیجیتال در پیشخوان۲۴ چیست؟

واحد قیمت رمز ارز دیجیتال در پیشخوان۲۴ به صورت دلاری نمایش داده می‌شود.

درصد‌های سبز یا قرمز در کنار قیمت ارز دیجیتال به چه معناست؟

درصدهایی که با رنگ سبز یا رنگ قرمز همراه با یک فلش رو به بالا یا رو به پایین نشان‌دهنده‌ی میزان صعود یا سقوط ارزش رمز ارز در لحظه است. رنگ سبز به همراه فلش رو به بالا نشان‌دهنده‌ي صعود و رنگ قرمز به همراه فلش رو به پایین نشان‌دهنده‌ی سقوط است.

چگونه در لیست قیمت ارز دیجیتال جستجو کنم؟

نام انگلیسی رمز ارز مورد نظر خود را تایپ کنید؛ سپس، تأیید را بزنید. اگر رمز ارز مورد نظرتان در لیست رمز ارزهای پیشخوان۲۴ باشد، نمایش داده می‌شود.

آیا امکان خرید و فروش ارز دیجیتال در پیشخوان۲۴ وجود دارد؟

درصدهایی که با رنگ سبز یا رنگ قرمز همراه با یک فلش رو به بالا یا رو به پایین نشان‌دهنده‌ی میزان صعود یا سقوط ارزش رمز ارز در لحظه است. رنگ سبز به همراه فلش رو به بالا نشان‌دهنده‌ي صعود و رنگ قرمز به همراه فلش رو به پایین نشان‌دهنده‌ی سقوط است.

آیا امکان خرید و فروش ارز دیجیتال در پیشخوان۲۴ وجود دارد؟

خیر؛ تنها امکان مشاهده قیمت روز ارز دیجیتال در پیشخوان۲۴ فراهم شده است.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

ضرورت استعلام قیمت ارز دیجیتال

اگر قصد ورود به دنیای ارز دیجیتال را داشته باشید، باید بدانید که مهم‌ترین نکته مداومت در بررسی قیمت روز ارز دیجیتال برای خرید و فروش به موقع است؛ بنابراین، شما باید روش‌های استعلام قیمت ارز دیجیتال را بشناسید که امکان بررسی قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال را برای خرید و فروش به موقع داشته باشید. در ادامه، روش‌های استعلام قیمت ارز دیجیتال را معرفی می‌کنیم؛ بنابراین، همراه ما باشید.

پیشخوان۲۴؛ بهترین روش استعلام قیمت ارز دیجیتال

بهترین روش برای استعلام قیمت انلاین ارز دیجیتال این است که از یک اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خود استفاده کنید؛ چون، بررسی مداوم آخرین قیمت ارز دیجیتال در خرید و فروش به موقع برای سوداوری بیشتر مهم است. اکنون، پرسش اینجاست که بهترین اپلیکیشن برای بررسی قیمت زنده ارز دیجیتال کدام است؟

اپلیکیشن پیشخوان۲۴ سامانه‌ي هوشمند استعلام و پرداخت دوره‌ای شماست که نیازهای مالی روزانه، ماهانه، سالانه و ... شما را رفع می‌کند. این اپلیکیشن در کنار تمام خدمات استعلام و پرداخت خدمت استعلام قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال را به صورت رایگان فراهم کرده است که نیازی به نصب برنامه‌های متعدد برای بررسی مداوم قیمت انی ارز دیجیتال نداشته باشید. در نتیجه، شما می‌توانید به معنای واقعی تمام نیازهای مالی خود را از طریق پیشخوان۲۴ رفع کنید. در ادامه، تعدادی از ویژگی خدمت استعلام قیمت ارز دیجیتال پیشخوان۲۴ را معرفی می‌کنیم:

 • نمایش جزئیات ارزهای دیجیتال
 • نمایش قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال
 • جستجو در لیست قیمت ارز دیجیتال
 • دسترسی به سایر خدمات استعلام و پرداخت
 • و ...

روش‌های استعلام قیمت روز ارز دیجیتال

امکان استعلام قیمت ارز دیجیتال از روش‌های متعددی فراهم شده است؛ اما، همه‌ي روش‌ها وابسته به دنیای آنلاین یعنی سایت‌ها و اپلیکیشن‌هاست. این موضوع به علت ماهیت مجازی رمز ارزهاست. در ادامه، روش‌های استعلام لیست قیمت ارز دیجیتال را معرفی می‌کنیم؛ اما، باید بدانید که تعدادی از روش‌ها مطمئن‌ترند به خصوص آنهایی که قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال را نشان می‌دهند مانند سامانه‌ي پیشخوان۲۴ که پیش‌تر معرفی شد.

 • تبدیل ارز دیجیتال به ریال
 • تبدیل ریال به ارز دیجیتال
 • تبدیل ارز دیجیتال به ارز دیجیتال
 • تبدیل ریال به سایر ارزهای غیردیجیتال مانند دلار

در ادامه، تعدادی از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی را معرفی می‌کنیم که امکان خرید و فروش ارز دیجیال را پس از استعلام قیمت ارز دیجیتال از پیشخوان۲۴ داشته باشید.

صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی

 • صرافی رمزینکس
 • صرافی نوبیتکس
 • صرافی کیف‌پول
 • صرافی بیت‌پین
 • صرافی والکس
 • صرافی تبدیل
 • و ...

صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی

 • صرافی کوینکس
 • صرافی کوکوین
 • صرافی بایننس
 • و ...

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.