تصویر نمونه از اپلیکیشن پیشخوان 24
پیشخوان 24 چیست؟
پیشخوان 24 اپلیکیشنی متفاوت با ارائه بیش از 20 خدمت مختلف در اختیار شماست تا به راحتی و در چند لحظه به مهم‌ترین سرویس‌ها دسترسی داشته باشید. از استعلام سوابق تامین اجتماعی و پرداخت قبوض تا خدمات خودرو و پیگیری مرسولات پستی، همگی خدماتی هستند که بسیاری از ما در زندگی روزمره به طور مرتب به آن‌ها نیاز پیدا می‌کنیم و گاهی مجبوریم از چند سایت و اپلیکیشن مختلف استفاده کنیم تا موفق شویم تمامی نیازهای خود را برطرف کنیم. ما برای حل این مشکل دنبال راهکاری دائمی بودیم. حالا اپلیکیشن پیشخوان 24 در اختیار شماست تا به عنوان یکی از بهترین و سریع‌ترین سرویس‌های ارائه دهنده خدمات در کنار شما باشد و با چند مرحله ساده بسیاری از نیازهای روزمره خود را برطرف کنید. در اختیار داشتن اپلیکیشنی کامل و جامع که تمامی خدمات مهم و کاربردی را یکجا به شما ارائه می‌دهد در زندگی شلوغ و پر مشغله امروز غنیمت مهمی است. هر چقدر بیشتر با اپلیکیشن پیشخوان 24 کار کنید و از خدمات آن بهره‌مند شوید بیشتر به اهمیت وجود چنین اپلیکیشنی در تلفن همراه خود پی‌ می‌برید. با وجود پیشخوان 24 دیگر نیازی به چند اپلیکیشن مختلف برای استعلام سوابق تامین اجتماعی، پرداخت قبوض، خدمات خودرو، یا خدمات دیگری مثل استعلام مرسولات پستی و سهام عدالت نخواهید داشت؛ چرا که همگی این خدمات و چندین خدمت دیگر در یک اپلیکیشن جامع در اختیار شما قرار گرفته‌اند.
سرویس‌های پیشخوان 24
  • بیمه تامین اجتماعی بیمه تامین اجتماعی مشاهده آخرین مبلغ واریزی بیمه تامین اجتماعی و امکان دانلود لیست سوابق بیمه
  • سهام عدالت و یارانه سهام عدالت و یارانه مشاهده وضعیت آخرین مبلغ واریزی یارانه و سود سهام عدالت
  • استعلام و پرداخت قبوض استعلام و پرداخت قبوض مشاهده جزئیات قبوض و استعلام انواع قبوض بدون نیاز به قبض کاغذی
تصویر نمونه از اپلیکیشن پیشخوان 24
  • خدمات خودرو خدمات خودرو مشاهده خلافی خودرو، نمره منفی، طرح ترافیک خودرو، بیمه شخص ثالث و ...
  • شارژ و بسته های اینترنتی شارژ و بسته های اینترنتی امکان خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی برای انواع اپراتورها و سیم کارت‌ها
  • پیگیری مرسولات پستی پیگیری مرسولات پستی امکان استعلام وضعیت انواع مرسولات پستی نظیر کارت سوخت خودرو و نظام وظیفه و ...

استعلام و پرداخت قبض برق با پیشخوان 24

قبض برق با پیشخوان 24 

به دنبال حذف قبوض کاغذی از تابستان 1398، پرداخت قبوض برق و مشاهده جزئیات قبوض به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های بسیاری از ما تبدیل شد. مشاهده و پرداخت قبوض بدون نیاز به قبض کاغذی یکی از مهم‌ترین خدماتی است که ما در پیشخوان به آن فکر کردیم و یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین سرویس‌های پرداخت قبض را برای شما فراهم کردیم.تنها با یک بار وارد کردن شناسه قبض برق خود در اپلیکیشن پیشخوان 24 می‌توانید آخرین قبض صادره را مشاهده و پرداخت کنید. جزئیات قبوض برق شما نیز در پیشخوان 24 به سادگی قابل مشاهده است. جزئیات قبض شما شامل: تاریخ قرائت کنونی و پیشین، تاریخ صدور قبض، هزینه قبض، عوارض، هزینه انرژی، ارزش افزوده، مصرف پرباری، نوع ولتاژ، ابنومان، مصرف میان باری، کد شرکت توزیع و ... می‌باشد. برای استفاده از پیشخوان 24 می توانید این برنامه را دانلود کنید.

دریافت قبض برق از طریق پیامک

برای دریافت پیامک قبض برق تهران و سایر شهرستان‌ها تنها کافی است شناسه قبض خود را به همراه *1 به شماره 10001521 ارسال کنید تا پس از چند ثانیه در سامانه عضو شوید. چنانچه فردی هم مالک خانه نیست و مستأجر است، بعد از آنکه از محل مورد نظر نقل مکان کرد باید شناسه قبض به همراه ستاره دو (*2) را به همان شماره پیامک کند تا فرآیند ارسال قبض آن شماره شناسه متوقف شود. سپس شناسه قبض منزل جدید خود به همراه ستاره یک را مجدد پیامک کند. اگر مشترکی چند قبض دارد می‌تواند شناسه همه را به صورت جداگانه به همراه ستاره یک به شماره مذکور پیامک کند.

روش های مشاهده و پرداخت قبض برق

مشاهده و پرداخت قبض برق با اپلیکیشن‌های پرداخت

با بیشتر شدن استفاده از گوشی‌های هوشمند، رغبت کاربران نیز به استفاده از اپلیکیشن‌های پرداخت بیشتر شده است. این برنامه‌ها امکان تجربه‌ای آسان را از پرداخت برای شما به همراه می‌آورند. این نرم‌افزارها با ارائه خدمات متفاوت سعی در رقابت با یکدیگر دارند و بسیاری از آن‌ها امکان پرداخت قبوض را نیز برای کاربران فراهم کرده‌اند. اپلیکیشن پیشخوان 24 نیز امکان پرداخت تمامی قبوض را برای شما فراهم کرده‌است.

مشاهده و دریافت قبض برق از طریق سایت اداره برق

در این روش پرداخت قبض، کافیست وارد سایت اداره برق استان خود شوید و در صفحه مشاهده قبوض با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، قبض خود را مشاهده کنید . برای مثال شهروندان تهرانی برای پرداخت اینترنتی قبوض خود می‌توانند به سایت www.tbtb.ir قبوض خود را مشاهده کنند.

مشاهده و پرداخت قبض برق با دستگاه خودپرداز

شما می‌توانید با مراجعه به دستگاه خودپرداز متصل به شبکه شتاب به راحتی قبوض خود را مشاهده و پرداخت کنید

پرداخت قبض برق با مراجعه حصوری به دفاتر پیشخوان

در این روش مشترک با همراه داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت می‌تواند به یکی از شعب دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و نسبت به پرداخت هزینه دوره‌ای اقدام نماید. دفاتر پیشخوان در ازای انجام این‌کار مبلغی بین 500 تا 1000 تومان را به‌عنوان کارمزد دریافت می‌کنند.

پرداخت قبض برق با دستگاه POS

در صورت دسترسی به پایانه‌های POS فروشگاه‌ها با استفاده از کارت بانکی و اطلاعات قبض خود می‌توانید آن را پرداخت کنید. برای این کار پس از کشیدن کارت بانکی در دستگاه، گزینه پرداخت قبوض را انتخاب کرده و سپس شناسه قبض و شناسه پرداخت را وارد می‌کنیم. نهایتا با فشردن دکمه تائید، پرداخت قبض انجام خواهد شد.

پرداخت قبض برق با شماره تماس 1521

هموطنان عزیز با شماره‌گیری 1521 می‌توانند قبض برق خود را از طریق از تلفن پرداخت کنند.

پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک‌ها

کاربران با ورود به وب‌سایت بانکی که در آن حساب بانکی دارند و مراجعه به بخش پرداخت قبوض می‌توانند تمامی قبوض خود از جمله قبض برق را پرداخت کنند.

دریافت قبض برق با شماره کنتور

اگر به قبض کاغذی قدیمی دسترسی ندارید و کنتور شما توسط اداره برق منطقه شما نصب شده باشد، با داشتن شماره بدنه کنتور برق، با مراجعه و یا تماس تلفنی می توانید شناسه قبض برق خود را مشاهده و دریافت کنید. حتی با استفاده از شماره کنتور بدنه برق همسایه خود نیز می توانید این کار را انتجام دهید.

درخواست قرائت قبض برق پیش از موعد

چنان چه متستاجر هستید و یا  به هر دلیلی خواهان دریافت کارکرد کنتور خود برای دوره خاصی هستید می توانید با ارائه درخواست به ادراه برق منطقه خود در خواست مشاهده کارکرد و هزینه برای دوره خاصی را نماید. این فرایند نیاز هزینه برای مراجعه حضوری مامور برق به منزل و قرائت پیش از موعد کنتور است.

پرداخت قبض برق تکراری

در صورت پرداخت بیش از یک بار قبض برق، مبلغ پراختی قبض به عنوان بستانکار برای شما در نظر گرفته می شود و در فیش دوره بعدی از مبلغ هزینه کارکرد شما کسر خواهد شد.

دریافت قبض برق از طریق پیامک

برای دریافت پیامک قبض برق تهران و سایر شهرستان‌ها تنها کافی است شناسه قبض خود را به همراه *1 به شماره 10001521 ارسال کنید تا پس از چند ثانیه در سامانه عضو شوید. چنانچه فردی هم مالک خانه نیست و مستأجر است، بعد از آنکه از محل مورد نظر نقل مکان کرد باید شناسه قبض به همراه ستاره دو (*2) را به همان شماره پیامک کند تا فرآیند ارسال قبض آن شماره شناسه متوقف شود. سپس شناسه قبض منزل جدید خود به همراه ستاره یک را مجدد پیامک کند. اگر مشترکی چند قبض دارد می‌تواند شناسه همه را به صورت جداگانه به همراه ستاره یک به شماره مذکور پیامک کند.

سوالات و نظرات کاربران پیشخوان 24
نام پیام دهنده وارد نشده است
پست الکترونیک را وارد نشده است
شماره تماس وارد نشده است
متن پیام وارد نشده است