محتوی اصلی صفحه

انتخاب دسته‌بندی

اگر مشکل شما در لیست بالا نبود با ما در تماس باشید. تماس با 021 28428994 ارتباط با پشتیبانی تلگرامی

سوالات خلافی

چرا پس از پرداخت جرایم رانندگی، جریمه پرداخت شده از لیست خلافی حذف نشده است؟
اگر خلافی خود را با پیشخوان 24 پرداخت کنید دقیقا همان تاریخ به عنوان زمان تسویه قبض شما درج خواهد شد. متاسفانه مکانیزم سامانه راهور 120 دستی است و معمولا به‌روزرسانی لیست جریمه‌های رانندگی زمان‌بر است. قبض‌های پرداختی شما در همان روز پرداخت، از طریق پیشخوان 24 تسویه می‌شوند. برای اطمینان بیشتر می‌توانید به صورت حضوری به مراکز پلیس 10+ مراجعه کنید و وضعیت پرداختی خلافی‌های خود را پیگیری نمایید. اگر قبل از اتمام مهلت پرداخت اقدام به پرداخت خلافی کنید ( حتی یک روز قبل از پایان مهلت پرداخت) جریمه شما تسویه خواهد شد.
چرا قبض جریمه صادره دارای شناسه قبض و شناسه پرداخت نیست؟
در برخی موارد به دلیل فرایند دستی پلیس راهور، فرایند صدور شناسه قبض و شناسه پرداخت برای برخی از جرایم به زمان بیشتری نیاز دارد. توصیه می کنیم اگر تا 20 الی 25 روز از زمان صدور جریمه شناسه قبض و شناسه پرداختی برای آن صادر نشد، به مراکز پلیس 10+ مراجعه نمائید.
چگونه خلافی موتور را استعلام بگیریم؟
برای دریافت خلافی موتور باید کد پشت کارت موتور را در کادر مربوطه در بخش پرداخت خلافی پیشخوان 24 وارد نمایید.
پرداخت اقساطی جرائم رانندگی چگونه است؟
امکان پرداخت اقساطی خلافی به طور مستقیم وجود ندارد؛ اما اگر تعداد جرائم رانندگی شما زیاد باشد می‌توانید با در نظر گرفتن اولویت تاریخ مهلت پرداخت، اقدام به پرداخت یک یا چند قبض کنید.
مبلغ کدام یک از انواع جرایم رانندگی در صورت عدم پرداخت دوبرابر خواهد شد؟
در صورت عدم پرداخت جرایم الصاقی، خودداری و تسلیمی پس از گذشت 60 روز از زمان صدور، امکان دو برابر شدن مبلغ جریمه وجود دارد.

سوالات شارژ تلفن همراه

چگونه جزییات تراکنش‌های خرید شارژ را پیگیری کنیم؟
در صورتی که از پیشخوان 24 اقدام به خرید شارژ کرده باشید، می‌توانید وضعیت پرداخت را از بخش سوابق پیگیری و مشاهده نمایید؛ در صورت خرید شارژ با استفاده از روش‌های دیگر، امکان پیگیری از طریق پیشخوان 24 وجود ندارد.
اگر اطلاعات مربوط به خرید در قسمت سوابق موجود نبود چه کاری باید انجام داد؟
اگر اطلاعات مربوط به شارژ خریداری شده در قسمت سوابق پس از 72 ساعت از زمان خرید موجود نبود خرید شما ناموفق بوده و وجه مربوطه از طرف بانک به حساب شما عودت داده خواهد شد. در صورتیکه ظرف دو هفته از تاریخ خرید وجه مربوطه به حساب شما برگشت داده نشد، با پشتیبانی تلفنی ما در تماس باشید.
کد دستوری اطلاع از باقی‌مانده بسته شارژ همراه اول چیست؟
با شماره‌گیری کد دستوری #11*140* می‌توانید از باقی‌مانده شارژ همراه اول خود مطلع شوید.
کد دستوری اطلاع از باقی‌مانده بسته شارژ ایرانسل چیست؟
با شماره‌گیری کد دستوری #2*1*555* می‌توانید از باقی‌مانده شارژ ایرانسل خود مطلع شوید.
کد دستوری اطلاع از باقی‌مانده شارژ رایتل چیست؟
با شماره‌گیری کد دستوری #140* می‌توانید از باقی‌مانده شارژ رایتل خود مطلع شوید.
آیا برای خرید شارژ به رمز پویا نیاز داریم؟
بانک‌ها تا سقف 100 هزار تومان، امکان خرید اینترنتی را بدون نیاز به رمز پویا برای دارندگان کارت بانکی فراهم کرده‌اند.

سوالات تلفن ثابت

پس از پرداخت قبض تلفن ثابت، مدت زمان اتصال تلفن قطع شده چه مدت می باشد؟
کلیه قبوض پرداختی شما بلافاصله بعد از پرداخت، از طریق درگاه پرداخت بانک تسویه می‌شوند، اما ممکن است فرایند وصل شدن تلفن ثابت تا 48 ساعت زمان ببرد. در صورتی که تمایل به وصل شدن سریع تلفن را داشته باشید، می‌توانید با مراکز امور مشترکین تلفن ثابت منطقه خود تماس گرفته و کد پیگیری خود را اعلام کنید. کد پیگیری پس از پرداخت قبض تلفن ثابت صادر می‌شود، با اعلام کد پیگیری به مراکز مخابرات منطقه خود، تلفن شما وصل خواهد شد.
تفاوت قبض میان دوره تلفن ثابت با قبض پایان دوره چیست؟
قبض پایان‌دوره کارکرد ۲ ماه آخر تلفن شما را نشان می دهد اما قبض میان‌دوره کل هزینه کارکرد تلفن شما را شامل می شود. برای مثال اگر شما در تاریخ ۱۰ خرداد قبض خود را استعلام کنید، قبض پایان دوره هزینه کارکرد از تاریخ یک فروردین تا ۳۱ اردیبهشت (دو ماه) را نمایش می دهد. در حالی که قبض میان دوره برای این مثال هزینه کارکرد ۷۰ روز (۶۰ روز پایان دوره + ۱۰ روز از ماه جاری) را نمایش می‌دهد. به طور کلی قبض میان دوره برابر است با پایان دوره + تعداد روز های ماه جاری. قبض پایان دوره و میان دوره را نباید همزمان پرداخت کنید. اگر قبض میان دوره را پرداخت کرده باشید قبض پایان دوره نیز به طور اتوماتیک تسویه خواهد شد.
در صورت پرداخت تکراری قبض تلفن ثابت چه باید کرد؟
با توجه به زیرساخت تمام اتوماتیک این سرویس در کشور، در صورت پرداخت تکراری قبض به عنوان بستانکار در نظر گرفته‌ می‌شوید و این مبلغ روی قبض دوره بعد شما اعمال خواهد شد.
آیا امکان دسترسی به قبض‌های دوره‌های قبل تلفن ثابت وجود دارد؟
درصورتی که دوره‌های قبلی قبض تلفن ثابت را نیز از طریق پیشخوان 24 پرداخت کرده باشید، می‌توانید از قسمت سوابق اطلاعات تراکنش‌های خود را مشاهده کنید، در غیر اینصورت باید حضوری به اداره مخابرات منطقه خود مراجعه نمائید.
چگونه جزییات تراکنش‌ها را پیگیری کنیم؟
در صورتی که قبض خود را با سایت یا اپلیکیشن پیشخوان 24 پرداخت کرده باشید، تمامی جزئیات مربوط به وضعیت پرداخت قبوض در بخش سوابق شما ذخیره شده است و هر زمان می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

سوالات قبض همراه‌اول

چه زمانی پس از پرداخت بدهی، سیم کارت قطع شده همراه اول وصل می‌شود؟
با پرداخت قبض سیم کارت‌هایی که به دلیل بدهی، قطعی یک طرفه و دو طرفه دارند از طریق سایت و یا اپلیکیشن پیشخوان 24، تلفن شما در کمتر از 24 ساعت کاری به صورت اتوماتیک وصل خواهد شد.
اگر به هر دلیلی قبض همراه اول دو بار پرداخت شود چه باید کرد؟
در صورت پرداخت تکراری قبض، بلافاصله به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید. پیشخوان 24 برای این حالت، بستانکار بودن مشترک را نمایش می‌دهد.
پیگیری پرداخت اشتباه قبض همراه اول چگونه است؟
مشترکین تلفن‌های همراه در صورت وقوع مشکل در زمان پرداخت، می‌توانند با در دست داشتن مدارک پرداخت به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و قبض پرداختی را پیگیری کنند.
تفاوت قبض میان دوره و پایان دوره همراه اول در چیست؟
مشابه قبض تلفن ثابت، قبض پایان دوره کارکرد 2 ماه آخر موبایل شما را نشان می‌دهد. قبض میان دوره کل هزینه کارکرد موبایل را شامل می‌شود. به طور کلی مبلغ میان دوره = پایان دوره + تعداد روزهای ماه جاری. در صورت پرداخت قبض میان دوره کلیه بدهی شما، یعنی قبض پایان دوره قبل نیز، تسویه می‌شود.
در صورت عدم دریافت پیامک صورتحساب دوره، آیا همچنان امکان مشاهده قبض همراه اول در پیشخوان24 وجود دارد؟
برای راحتی کار، اپلیکیشن پیشخوان24 را دانلود و روی موبایل خود نصب کنید و دیگر منتظر پیامک قبض همراه اول خود نباشید. تنها با یک بار واردکردن اطلاعات، قبض شما در اپلیکیشن ذخیره می‌شود و هر دوره می‌توانید به راحتی استعلام و پرداخت قبوض خود را انجام دهید.

سوالات قبض گاز

آیا امکان مشاهده جزئیات قبض گاز با استفاده از پیشخوان 24 وجود دارد؟
با نصب اپلیکیشن یا استفاده از پنل وبی پیشخوان 24 می‌توانید از جزئیات کامل قبض گاز خود شامل مهلت پرداخت، زمان قرائت، مبلغ دوره، بدهی قبلی قبض گاز و... مطلع شوید.
اگر به هر دلیل قبض گاز گم شود یا به دستمان نرسد چگونه باید از مبلغ آن مطلع شد؟
کافیست یکی از قبض‌های کاغذی دوره های قبل را داشته و یا شناسه قبض گاز خود را بدانید. اگر یکی از این اطلاعات را داشته باشید و فقط یک بار این اطلاعات را در پیشخوان 24 وارد کنید دیگر نیازی به اطلاعات جدید نخواهید داشت. پس از آن، هر قبض جدیدی که برای شما صادر شود در پیشخوان 24 نمایش داده خواهد شد. اگر هیچ یک از اطلاعات اولیه را نداشته باشید به اداره گاز منطقه خود مراجعه و با ارائه کدپستی محل سکونت خود، شناسه اشتراک و شناسه قبض را دریافت کنید.
چطور باید اطمینان پیدا کرد که قبض گاز پرداخت شده برای شخص دیگری نیست؟
برای راحتی کار، اپلیکیشن پیشخوان 24 را روی موبایل خود نصب کنید و تنها با یک بار وارد کردن اطلاعات قبض تمامی مشخصات قبض شما در اپلیکیشن پیشخوان 24 ثبت خواهد شد و از دوره‌های بعد پیشخوان 24 به طور اتوماتیک قبوض جدید را به شما نمایش خواهد داد و امکان پرداخت قبض را نیز خواهید داشت. در صورت تغییر قبض نیز کافی است اطلاعات قبض جدید را یک بار وارد کنید و قبض قبلی را حذف نمایید.
اگر به هر دلیلی قبض گاز دو بار پرداخت شود چه باید کرد؟
کاربران عزیز ضمن تاکید بر مطابقت هزینه پرداختی قبض مورد نظر و هزینه تراکنش خود، در صورت پرداخت اشتباه قبض گاز بایستی با در دست داشتن مدارک پرداخت به اداره گاز منطقه خود مراجعه نمایند.
شناسه قبض چیست و چگونه می‌توان آن را تهیه کرد؟
هر قبض دارای یک شناسه قبض و یک شناسه پرداخت است، که نمایش دهنده جزئیات قبض است. شناسه قبض همواره ثابت و بر روی همه قبوض کاغذی ثبت شده است. البته برای پرداخت قبوض با پیشخوان 24 با یک بار وارد کردن شناسه قبض خود دیگر نیازی به آن ندارید و هر ماه می‌توانید استعلام و پرداخت همان قبض را بدون نیاز به شناسه قبض انجام دهید.

سوالات قبض برق

آیا امکان مشاهده جزئیات قبض برق با استفاده از اپلیکیشن پیشخوان 24 وجود دارد؟
پس از حذف قبض کاغذی برق، قبض برق الکترونیکی پیشخوان 24، جزئیات کامل قبض برق شامل مهلت پرداخت، زمان قرائت و ... را به طور کامل نمایش داده و شما به آسانی می‌توانید قبض برق خود را مشاهده و در صورت تمایل پرداخت کنید.
چگونه جزئیات تراکنش ها را پیگیری کنیم؟
مشترکین گرامی در صورتی که از سایت و یا اپلیکیشن پیشخوان24 اقدام به پرداخت قبض کرده باشید، می‌توانید قبوض پرداختی خود را از بخش سوابق پیگیری و مشاهده کنید؛ در صورت پرداخت قبوض با استفاده از دیگر روش‌های پرداختی، امکان پیگیری، از طریق سایت یا اپلیکیشن پیشخوان24 وجود ندارد.
چرا پس از پرداخت، همچنان قبض بعد از استعلام نمایش داده می‌شود؟
حذف قبوض از اپلیکیشن و سایت پیشخوان24 بعد از بروزرسانی سایت ادارات مربوطه انجام می‌شود و این کار ممکن است یک یا دو روز کاری زمان ببرد. اما اگر قبض شما در بخش سوابق پیشخوان24 ثبت شده است نیازی نیست نگران عدم پرداخت یا مشکلات دیگر باشید.
شناسه قبض چیست و چگونه می‌توان تهیه کرد؟
هر قبض دارای یک شناسه قبض و یک شناسه پرداخت است، که نمایش دهنده جزئیات قبض است. شناسه قبض همواره ثابت و بر روی همه قبوض کاغذی ثبت شده است. البته برای پرداخت قبوض با اپلیکیشن پیشخوان 24 با یک بار وارد کردن شناسه قبض خود دیگر نیازی به آن ندارید و هر ماه می‌توانید استعلام و پرداخت همان قبض را بدون نیاز به شناسه قبض انجام دهید.
طریقه مشاهده قبض برق با استفاده از شماره کنتور چگونه است؟
اگر کنتور برق مشترک توسط اداره برق نصب شده‌باشد؛ می‌توانید شناسه قبض برق خود را با استفاده از کنتور برق خود یا کنتور برق همسایه به دست آورید. با داشتن شماره کنتور خود به اداره برق منطقه مراجعه کنید و یا با آن اداره تماس بگیرید و شناسه قبض خود را دریافت کنید.
چگونه می‌توان قبض برق را در تاریخ مشخصی مشاهده کرد؟
برای درخواست قبض برق در بازه خاص، مشترکین باید به صورت حضوری به اداره منطقه برق خود مراجعه کنند و درخواست صدور قبض برق را در بازه مورد نظر ارائه دهند. هزینه قرائت کنتور برق را نیز باید خود مشترک واریز کند. پس از قرائت کنتور، قبض جدید در بازه مورد نظر صادر خواهد شد.

سوالات تامین اجتماعی

برای مشاهده سوابق تامین اجتماعی با استفاده از پیشخوان 24 به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟
برای مشاهده سوابق تامین اجتماعی با استفاده از پیشخوان 24 به نام کاربری و گذرواژه‌ای که با آن در سامانه تامین اجتماعی ثبت نام کرده‌اید نیاز دارید.
در صورت فراموشی گذرواژه سوابق تامین اجتماعی چه باید کرد؟
اگر تاکنون در سایت www.sabeghe.tamin.ir و یا www.eservices.tamin.ir ثبت نام نموده‌اید، وارد یکی از این سایت‌ها شده و در قسمت ورود به سامانه، گزینه بازیابی رمزعبور را انتخاب کنید.
چگونه می‌توان در سایت تامین اجتماعی ثبت نام کرد؟
برای ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی و استفاده از امکانات این درگاه خدمات الکترونیکی، باید به آدرس اینترنتی www.sabeghe.tamin.ir و یا www.eservices.tamin.ir مراجعه نموده و مراحل ثبت‌نام را تکمیل فرمایید.
چه جزئیاتی از سوابق بیمه تامین اجتماعی با استفاده از پیشخوان 24 قابل مشاهده است؟
با استفاده از پیشخوان 24 نام بیمه‌شده، شماره بیمه، سابقه به تفکیک و آخرین وضعیت واریزی قابل دسترسی هستند.
اگر اطلاعات سابقه بیمه نمایش داده شده اشتباه باشد، چه باید کرد؟
در صورت بروز این مشکل باید حضوری به شعبه تامین اجتماعی مراجعه نموده و پس از ثبت درخواست، فرآیند رفع مغایرت توسط شعبه انجام گیرد.

سوالات یارانه

چگونه می‌توان از واریز یا عدم واریز یارانه به حساب افراد مطلع شد؟
کافیست وارد بخش یارانه در پیشخوان 24 شوید و با وارد کردن کد ملی خود، وضعیت واریز یارانه خانواده خود را بررسی کنید.
رسیدگی به درخواست یارانه معیشتی خانوارها از طریق کدام سازمان انجام می‌شود؟
رسیدگی به درخواست یارانه حمایت معیشتی خانوار، منحصراً از طریق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و یا ادارات کل تابعه آن وزارتخانه در استان‌ها امکان پذیر و قابل پیگیری می‌باشد.
آیا سرپرستان خانوار می‌توانند شماره حساب دریافت یارانه معیشتی خود را تغییر دهند؟
سرپرستان خانوار درصورت نیاز به تغییر شماره حساب بانکی و یا بانک عامل دریافت یارانه نقدی (به شرط عدم دریافت وام یک میلیون تومانی مربوط به خانوارهای متاثر از بیماری کرونا) می‌توانند از یکم تا پنجم هر ماه به بانک‌های عامل قدیم و جدید خود مراجعه نمایند.
وضعیت واریز یارانه خانواده‌هایی که به تازگی صاحب فرزند شده‌اند به چه صورت است؟
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسئول انجام بررسی‌های قانونی و تایید نوزادان متولد شده در هر ماه می‌باشد. لازم به توضیح است، از تیر ماه سال 1397 تاکنون، یارانه نقدی کلیه نوزادانی که مورد تایید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی واقع شده اند، در سامانه رفاهی برقرار گردیده است.
اعتراض به حذف یارانه و پیگیری آن از چه طریقی انجام می‌شود؟
ثبت اعتراض نسبت به حذف یارانه نقدی، فقط در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آدرس www.yaraneh10.ir و پیگیری نتیجه اعتراض نیز منحصراً از طریق همان وزارتخانه و یا ادارات کل تابعه آن در استان‌ها امکان پذیر و قابل پیگیری می‌باشد.
آیا امکان ثبت نام جدید برای دریافت یارانه معیشتی وجود دارد؟
در حال حاضر ثبت نام جدید افرادی که تاکنون یارانه نقدی دریافت نکرده‌اند و یا به دلیل انصراف از دریافت یارانه نقدی و یا عدم مراجعه در زمان قانونی تعیین شده جهت ثبت نام، موفق به ثبت اطلاعات خود در فروردین ماه سال 1393 نشده‌اند، امکان پذیر نمی‌باشد.
اگر مشکل شما در لیست بالا نبود با ما در تماس باشید. تماس با 021 28428994 ارتباط با پشتیبانی تلگرامی