تصویر نمونه از اپلیکیشن پیشخوان 24
پیشخوان 24 چیست؟
پیشخوان 24 اپلیکیشنی متفاوت با ارائه بیش از 20 خدمت مختلف در اختیار شماست تا به راحتی و در چند لحظه به مهم‌ترین سرویس‌ها دسترسی داشته باشید. از استعلام سوابق تامین اجتماعی و پرداخت قبوض تا خدمات خودرو و پیگیری مرسولات پستی، همگی خدماتی هستند که بسیاری از ما در زندگی روزمره به طور مرتب به آن‌ها نیاز پیدا می‌کنیم و گاهی مجبوریم از چند سایت و اپلیکیشن مختلف استفاده کنیم تا موفق شویم تمامی نیازهای خود را برطرف کنیم. ما برای حل این مشکل دنبال راهکاری دائمی بودیم. حالا اپلیکیشن پیشخوان 24 در اختیار شماست تا به عنوان یکی از بهترین و سریع‌ترین سرویس‌های ارائه دهنده خدمات در کنار شما باشد و با چند مرحله ساده بسیاری از نیازهای روزمره خود را برطرف کنید. در اختیار داشتن اپلیکیشنی کامل و جامع که تمامی خدمات مهم و کاربردی را یکجا به شما ارائه می‌دهد در زندگی شلوغ و پر مشغله امروز غنیمت مهمی است. هر چقدر بیشتر با اپلیکیشن پیشخوان 24 کار کنید و از خدمات آن بهره‌مند شوید بیشتر به اهمیت وجود چنین اپلیکیشنی در تلفن همراه خود پی‌ می‌برید. با وجود پیشخوان 24 دیگر نیازی به چند اپلیکیشن مختلف برای استعلام سوابق تامین اجتماعی، پرداخت قبوض، خدمات خودرو، یا خدمات دیگری مثل استعلام مرسولات پستی و سهام عدالت نخواهید داشت؛ چرا که همگی این خدمات و چندین خدمت دیگر در یک اپلیکیشن جامع در اختیار شما قرار گرفته‌اند.
سرویس‌های پیشخوان 24
  • بیمه تامین اجتماعی بیمه تامین اجتماعی مشاهده آخرین مبلغ واریزی بیمه تامین اجتماعی و امکان دانلود لیست سوابق بیمه
  • سهام عدالت و یارانه سهام عدالت و یارانه مشاهده وضعیت آخرین مبلغ واریزی یارانه و سود سهام عدالت
  • استعلام و پرداخت قبوض استعلام و پرداخت قبوض مشاهده جزئیات قبوض و استعلام انواع قبوض بدون نیاز به قبض کاغذی
تصویر نمونه از اپلیکیشن پیشخوان 24
  • خدمات خودرو خدمات خودرو مشاهده خلافی خودرو، نمره منفی، طرح ترافیک خودرو، بیمه شخص ثالث و ...
  • شارژ و بسته های اینترنتی شارژ و بسته های اینترنتی امکان خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی برای انواع اپراتورها و سیم کارت‌ها
  • پیگیری مرسولات پستی پیگیری مرسولات پستی امکان استعلام وضعیت انواع مرسولات پستی نظیر کارت سوخت خودرو و نظام وظیفه و ...

پرداخت عوارض آزادراهی با پیشخوان 24

از ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۷ فرآیند پرداخت عوارض آزادراهی در چهار آزادراه تهران-ساوه، تهران-قم، کرج-قزوین و قزوین-زنجان به‌صورت الکترونیکی قابل پرداخت شد و راهکارهایی نیز برای بهره‌مندی از این امکان معرفی شدند. از آنجاییکه ما بیش از هر چیزی به فکر راحتی کاربران در دسترسی به گسترده‌ترین خدمات هستیم، امکان استعلام عوارض آزادراهی و پرداخت آن را در اپلیکیشن پیشخوان 24 برای شما قرار دادیم. با این امکان دیگر نیازی نیست برای استعلام عوارض آزادراهی خودروی خود به سایت و یا اپلیکیشن‌های دیگر مراجعه کنید و با استفاده از پیشخوان 24 به سادگی می‌توانید عوارض آزادراهی خود را پرداخت کنید.

برای پرداخت عوارض آزادراهی با اپلیکیشن پیشخوان 24 تنها به شماره پلاک خودروی خود نیاز دارید. با وارد کردن شماره پلاک در بخش عوارض آزادراهی اپلیکیشن به سادگی می‌توانید عوارض ثبت شده را مشاهده و پرداخت کنید.

مزایای پرداخت عوارض آزادراهی با پیشخوان 24

  • راحتی بیشتر تردد در آزادراه‌ بدون نیاز به توقف تا مقصد
  • عدم نیاز به ایستادن در صف‌های طولانی پرداخت
  • مصرف کمتر سوخت
  • استفاده کمتر از ترمز و نهایتا کمک به حفظ بهتر محیط زیست

پرداخت عوارض آزادراهی از طریق سامانه‌های اینترنتی

هموطنان عزیز می‌توانند با مراجعه به آدرس‌های اینترنتی  itoll.ir و nspay.ir  عوارض آزادراهی خود را با وارد کردن شماره پلاک خودروی خود مشاهده و پرداخت کنند.

اپلیکیشن‌های پرداخت عوارض آزادراهی

کاربران عزیز می‌تواند با نصب اپلیکیشن‌های مربوطه نظیر تاپ، nspay، آپ، تومن، ریالو و ... می‌توانند به سادگی عوارض آزادراهی خود را مشاهده و پرداخت کنند. در این اپلیکیشن‌ها نیز مانند پیشخوان 24 با وارد کردن شماره پلاک خودروی خود، عوارض آزادراهی خودروی شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید آن را پرداخت کنید.

پرداخت عوارض آزادراهی با استفاده از کد دستوری #۸*۷۲۰*‌

هموطنان عزیز با شماره‌گیری کد دستوری #۸*۷۲۰*‌ می‌توانند به راحتی عوارض آزادراهی خودروی خود را مشاهده و پرداخت کنند.

کسر مستقیم عوارض از حساب بانکی

در این روش، با موافقت کاربر و دادن اجازه برداشت از حساب، مبلغ عوارض در ازای هر بار تردد در آزادراه‌ها به صورت خودکار از حساب بانکی اعلام شده توسط کاربر کسر و پس از برداشت به وی اطلاع‌رسانی می‌شود. در حال حاضر دارنده‌های حساب در بانک‌های زیر می‌توانند از این روش پرداخت عوارص آزادراهی استفاده کنند: بانک ملی، بانک ملت، بانک انصار، بانک سرمایه، بانک پست بانک، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، بانک مسکن، بانک اقتصاد نوین، بانک ایران‌زمین، بانک شهر، بانک دی،بانک سپه

پرداخت عوارض آزادراهی از طریق تگ

در این روش پرداخت عوارض، صاحب ماشین قبل از تردد نسبت به تهیه و نصب یک تگ مخصوص بر روی خودرو اقدام می‌کند. بدین ترتیب مبلغ، به طور خودکار پس از عبور خودرو از آزادراه، از مبلغ موجود در کیف پول وی کسر می‌شود.

پرداخت عوارض آزادراهی از طریق خودپرداز

در روش پرداخت از طریق خودپرداز، بدهی‌های معوق عوارض آزادراهی از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانکی در سراسر کشور قابل پرداخت است، مالکان خودرو که پیامک حاوی شناسه قبض و شناسه پرداخت را دریافت کردند و یا از وب‌سایت NSPAY  دریافت می‌کنند می‌توانند با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک‌های ملت، سامان، انصار و شهر نسبت به پرداخت اقدام کنند.

پرداخت عوارض آزادراهی از طریق کارت‌خوان

برای راحتی هموطنان در روند پرداخت و استعلام عوارض، امکان پرداخت عوارض آزادراهی از طریق دستگاه‌های کارت‌خوان موجود در پمپ‌بنزین‌ها، مجتمع‌های خدماتی رفاهی و توقفگاه‌های بین راهی در آزادراه‌های کشور فراهم شده است.

پرداخت سازمانی عوارض آزادراهی

در مدل پرداخت سازمانی، شرکت‌ها و کسب‌وکارهایی که صاحب تعدادی خودرو هستند می‌توانند از خدمات پرداخت گروهی برای مدیریت عوارض آزادراهی استفاده کنند.

در پرداخت عوارض آزادراهی حتما به این نکات توجه داشته باشید:

هر خودرو باید قبل، حین یا پس از تردد از طریق یکی از روش‌­های پرداخت پیش‌بینی شده نسبت به پرداخت عوارض آزادراهی اقدام کند.

در صورت عدم پرداخت عوارض آزادراهی، پس از تردد به مالک خودرو پیامک یادآوری توسط پلیس ارسال می‌شود. در صورت عدم پرداخت تا 24 ساعت پس از تردد، برای بار دوم با پیامک به مالک خودرو اعلام و جهت پرداخت مبلغ عوارض یادآوری خواهد شد. درصورت عدم اقدام به پرداخت تا 48 ساعت پس ا ز پیامک دوم، پیامک سوم از طرف پلیس ارسال می‌شود. درصورتی‌که مالک خودرو با هیچ‌کدام از این هشدارها نسبت به پرداخت اقدام نکند، مراحل اعمال قانون برایش اجرا می‌شود. در این‌حالت مبلغ 30 هزار تومان جریمه عدم پرداخت نیز به مبلغ اضافه خواهد شد.

عوارض آزادراهی یک بدهی ماندگار برای ترددکننده است. درصورتی‌که مالک خودرو نسبت به پرداخت آن اقدام نکند، این بدهی در پرونده وی باقی خواهد ماند و در هر زمان آینده در موقعیت‌های قانونی مانند زمان خرید و فروش خودرو از وی دریافت خواهد شد.

در صورتی که عوارض آزادراهی پرداخت نشود پرونده وارد مراحل اعمال قانون می‌شود. در این شرایط علاوه بر مبلغ جریمه 30 هزار تومانی، مالک خودرو موظف به پرداخت اصل مبلغ نیز می‌باشد.

در همه روش‌­های پرداخت، ورود اطلاعات صحیح برعهده کاربر است و در صورت اشتباه وارد کردن مشخصات، عواقب بعدی متوجه مالک خودرو خواهد بود.

سوالات و نظرات کاربران پیشخوان 24
نام پیام دهنده وارد نشده است
پست الکترونیک را وارد نشده است
شماره تماس وارد نشده است
متن پیام وارد نشده است