استعلام قبض ایرانسل

استعلام قبض ایرانسل

شناسه قبض و شناسه پرداخت دارم! پرداخت با قبض کاغذی

ویژگی‌های استعلام قبض ایرانسل با پیشخوان 24

استعلام آسان قبض ایرانسل

برای استعلام و پرداخت قبوض ایرانسل کافیست شماره موبایل ایرانسلی خود را وارد کنید تا پرداختی آسان و سریع را با پیشخوان24 تجربه کنید. علاوه بر ایرانسل، امکان استعلام صورتحساب دو اپراتور همراه اول و رایتل نیز از طریق سایت و اپلیکیشن پیشخوان24 وجود دارد.

پرداخت آنی قبض ایرانسل

شما می‌توانید کلیه قبوض استعلامی را پس از مشـاهده مبلغ قبض، به آسـانی با رمز دوم و از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید. قبض پرداخت شده به صورت آنـی تسویه می‌شود و پـیامک تائید را از بانـک دریافت خواهید کرد. در صورت قطـعی سیم‌کارت نیز اپراتور ایرانسـل تا 48 ساعت کاری پس از پرداخت، سیم‌کارت شما را وصل خواهد کرد و نیازی به پیگیری‌های بعدی نیست.

نگهداری سوابق پرداخت و نام‌گذاری قبوض

کلیه استعلام‌های شما در بخش مربوط به قبض ایرانسل ذخیره می‌شوند و می‌توانید برای راحتی بیشتر آن‌ها را با نام مورد نظر خود نامگذاری کنید. علاوه بر این کلیه تراکنش‌ها نیز در بخش سوابق ذخیره می‌شوند و همواره امکان دسترسی به آن‌ها برای پیگیری قبوض وجود دارد.

سوالات متداول در مورد قبض ایرانسل

برای مشاهده قبض ایرانسل با استفاده از پیشخوان 24 به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

برای مشاهده قبض ایرانسل با استفاده از پیشخوان 24 تنها به شماره موبایل ایرانسلی خود نیاز دارید.

چه زمانی پس از پرداخت بدهی سیم کارت قطع شده ایرانسل، خط وصل می‌شود؟

با پرداخت قبض سیم کارت‌های قطع شده ایرانسل (یک طرفه و دو طرفه) با استفاده از اپلیکیشن پیشخوان 24، سیم‌کارت شما در کمتر از 48 ساعت به صورت اتوماتیک وصل خواهد شد.

اگر به هر دلیلی قبض ایرانسل دو بار پرداخت شود چه باید کرد؟

در صورت پرداخت تکراری قبض، بلافاصله به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید و این مبلغ روی قبض دوره بعد شما اعمال خواهد شد.

در صورت عدم دریافت پیامک صورتحساب دوره، آیا همچنان امکان مشاهده قبوض ایرانسل با پیشخوان24 وجود دارد؟

تنها با یک بار وارد کردن اطلاعات، قبض شما در اپلیکیشن ذخیره می‌شود و هر دوره می‌توانید به راحتی استعلام و پرداخت قبوض خود را انجام دهید.

چگونه جزئیات تراکنش‌ها را پیگیری کنیم؟

مشترکین گرامی در صورتی که از پیشخوان 24 اقدام به پرداخت قبض کرده باشید، می‌توانید قبوض پرداختی خود را از بخش سوابق پیگیری و مشاهده کنید. در صورت پرداخت قبوض با استفاده از دیگر روش‌های پرداختی، امکان پیگیری، از طریق پیشخوان24 وجود ندارد.

آیا پرداخت قبض ایرانسل با پیشخوان24 رایگان است؟

کلیه خدمات پرداخت قبوض، خلافی، عوارض و خرید شارژ و اینترنت در پیشخوان24 رایگان است و هیچ هزینه‌ای برای کاربران ندارد.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

استعلام قبض ایرانسل با پیشخوان24

برای استعلام و پرداخت قبض ایرانسلی خود کافیست شماره موبایل خود را در پیشخوان24 وارد کنید و به راحتی قبض خود را مشاهده و در صورت تمایل پرداخت کنید. پیشخوان24 در کنار تمامی خدمات خود، امکان استعلام و پرداخت آنی تمامی قبوض را نیز فراهم کرده است تا تجربه‌ای متفاوت را برای شما به همراه داشته باشد. علاوه بر پرداخت آنی قبض ایرانسل، امکان خرید شارژ و بسته اینترنت ایرانسل نیز از طریق پیشخوان24 وجود دارد.

روش‌های پرداخت قبض ایرانسل

پرداخت قبض ایرانسل با کد دستوری صورتحساب ایرانسل

برای پرداخت قبوض دائمی ایرانسل خود می‌توانید کد دستوری #۷* را شماره‌گیری کنید و پس از وارد کردن شماره موبایل، مبلغ صورتحساب ایرانسل خود را مشاهده و پرداخت کنید.
با شماره‌گیری کد ‌#۲*۱*۵۵۵* نیز می‌توانید از میزان بدهی سیم‌کارت دائمی ایرانسل خود مطلع شوید.

پرداخت قبض ایرانسل از طریق سایت ایرانسل

دارندگان سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل برای پرداخت قبوض خود می‌توانند از امکان پرداخت با شماره موبایل، پرداخت با کد شناسه و پرداخت با شناسه قبض و شناسه پرداخت سایت ایرانسل به آدرس https://shop.irancell.ir/bill_payment/fa/ استفاده کنند و پس از مشاهده صورتحساب خود با اتصال به درگاه بانکی صورتحساب خود را با رمز دوم (پویا) پرداخت کنند.

پرداخت قبض خط دائمی ایرانسل با اپلیکیشن ایرانسل من

اپلیکیشن ایرانسل من در کنار امکانات بسیاری که در اختیار مشترکین ایرانسل قرار داده است، امکان پرداخت قبوض دائمی را نیز با استفاده از اپلیکیشن برای آن‌ها فراهم کرده است.علاوه بر امکان پرداخت قبوض، امکانات دیگری از جمله خرید بسته‌های اینترنتی، مدیریت حساب، راهنمایی، و پشتیبانی و … از طریق این اپلیکیشن برای شما فراهم شده است.
کافیست اپلیکیشن را از سایت ایرانسل و یا استورهای معتبر روی گوشی موبایل و یا تبلت خود نصب کنید و پس از عضویت در آن از امکان پرداخت به موقع قبض ایرانسل و دیگر امکانات آن استفاده کنید.

اپلیکیشن‌های پرداخت قبض خط دائمی ایرانسل

اپلیکیشن‌های پرداخت، امکان دریافت و مشاهده سوابق پرداخت‌ها و جزئیات صورت‌حساب و … را به راحتی در اختیار شما قرار می‌دهند. در دسترس بودن، استفاده راحت و پیگیری قبوض پرداخت شده از جمله مزایای این نرم افزار‌ها می‌باشد. با استفاده از برنامه‌هایی مثل آپ، 724 و سکه امکان پرداخت قبوض در اختیار شما قرار دارد.

پرداخت خودکار قبض دائمی ایرانسل

امکان پرداخت خودکار قبض دائمی ایرانسل یکی دیگر از روش‌های پرداخت است تا کار را برای مشترکین ایرانسل راحت‌تر کند. برای این کار کافیست در یکی از بانک‌های سامان، ملت و یا ملی حساب داشته باشید تا به سادگی این سرویس را فعال کنید و از امکان پرداخت خودکار صورتحساب استفاده کنید. فعالسازی این سرویس کاملا رایگان است و مبلغی از حساب شما برای این سرویس کسر نمی‌شود.

پرداخت قبوض ایرانسل از طریق ATM

پس از وارد کردن کارت بانکی خود و وارد کردن رمز اول کارت بانکی، در منوی نمایش داده شده گزینه “پرداخت قبض” را انتخاب نمایید. در بخش پرداخت شناسه قبض مورد نظر را وارد نمایید. در صورتی که شناسه قبض را درست وارد کرده باشید جزئیات قبض شامل مبلغ، بازه کارکرد و شناسه پرداخت برای شما نمایش داده می‌شود. با انتخاب گزینه بلی، مبلغ صورتحساب از حساب کارت شما کسر شده و عملیات پرداخت انجام می‌شود.

پرداخت قبض ایرانسل با دستگاه POS

برای این کار کافیست کارت بانکی خود را در دستگاه POS بکشید. منوی پرداخت قبوض را انتخاب و شناسه قبض خود را در دستگاه وارد نمایید. پس از مشاهده اطلاعات درخواستی، با زدن کلید تائید به مرحله بعدی پرداخت منتقل خواهید شد. رمز کارت بانکی خود را وارد نمایید و کلید ثبت را بزنید. در صورت موفقیت‌آمیز بودن فرایند پرداخت، دستگاه پوز فیش پرداختی شما را چاپ می‌کند.

مراجعه حضوری به بانک

با مراجعه حضوری به بانک‌ها و با داشتن شماره حساب می‌توانید پرداخت قبوض خود را به صورت حضوری انجام دهید.

  • بانک ملت: واریز به شماره حساب ۴۴۴۴۴۰/۹۶
  • بانک ملی: واریز به شماره حساب ٢۰۰٢١٩٢٩۰۰۰٨
  • بانک تجارت: واریز به شماره حساب ۲۱۰۴۴۷

پرداخت‌های حضوری در بانک‌ها با کمی تاخیر در سیستم صورتحساب شما ثبت می‌شوند. مدت زمانی که طول می‌کشد تا مبلغ پرداختی شما از طریق بانک در سیستم حساب شما ثبت شود، برای بانک ملت ۲۴ ساعت و برای بانک ملی و تجارت ۴۸ ساعت است.

مهلت پرداخت قبض ایرانسل

عبارت است از طول مدت زمان پرداخت صورتحساب که نباید کمتر از ۱۵ روز از تاریخ صدور صورتحساب باشد.

پیگیری پرداخت قبض ایرانسل

اگر قبوض خود را از طریق اپلیکیشن پیشخوان 24 پرداخت کرده باشید می‌توانید در بخش سوابق پیگیری پرداخت قبض ایرانسل خود را انجام دهید. در صورتی که از سایر سامانه‌های پرداخت استفاده کرده باشید باید با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت صورتحساب خود از سامانه مورد نظر پیگیری کنید.

پرداخت تکراری قبض ایرانسل

در صورت پرداخت تکراری قبض ایرانسل، به عنوان بستانکار در سیستم اپراتور ثبت می‌شوید و مبلغ اضافی روی قبض دوره بعد شما اعمال می‌شود. لازم به ذکر است که امکان پرداخت تکراری قبوضی که از پیشخوان24 پرداخت شده‌اند با این اپلیکیشن وجود ندارد و نیازی نیست نگران پرداخت تکراری قبوض ایرانسلی خود باشید.

عدم پرداخت قبض در مهلت تعیین شده

اگر به هر دلیلی موفق به پرداخت قبض خود در مهلت تعیین شده نشدید، خط تلفن همراه شما به طور خودکار به حالت «تعلیق یک طرفه» در خواهد آمد. در این حالت تنها قادر به دریافت تماس و پیامک خواهید بود ولی نمی‌توانید با کسی تماس برقرار کنید، پیامک بزنید و یا از اینترنت استفاده کنید. اگر ۵۷ روز از تعلیق یک طرفه گذشت و همچنان موفق نشدید صورتحساب خود را بپردازید، خط شما به حالت «تعلیق کامل» (دو طرفه) در می‌آید. در این حالت علاوه بر این که قادر به برقراری تماس، ارسال پیامک و یا استفاده از اینترنت نخواهید بود، امکان دریافت تماس و یا پیامک را هم نخواهید داشت. اگر ۱۲ ماه پس از دریافت صورتحساب همچنان موفق به پرداخت آن نشدید، خط شما به طور کامل سلب امتیاز خواهد شد.

وصل سیم کارت ایرانسلی قطع شده

کافیست با استفاده از یکی از روش‌های پرداخت صورتحساب ایرانسل، بدهی خود را پرداخت کنید تا سیم‌کارت شما ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت مجددا فعال شود.

پرداخت قسطی قبض ایرانسل

مشترکین دائمی ایرانسل می‌توانند از طریق تماس با مرکز ارتباط با مشتریان با شماره ۷۰۰ برای تماس از خطوط ایرانسلی و ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ برای تماس از سایر خطوط درخواست پرداخت قسطی قبض ایرانسل خود را ثبت کنند. همچنین امکان ثبت درخواست از طریق چت آنلاین با کارشناسان مرکز شبانه‌روزی ارتباط با مشتریان در وب‌سایت ایرانسل وجود دارد.

سقف مصرف مجاز سیم‌کارت دائمی ایرانسل

در سیستم صورتحساب ایرانسل، یک سقف مصرف مجاز برای هر یک از مشترکان دائمی مشخص مى‌شود. منظور از سقف مصرف مجاز، حداکثر مبلغی است که در یک دوره صورتحساب می‌توانید از خدمات سیم‌کارت‌تان (مکالمه، پیامک، اینترنت همراه و...) استفاده کنید بدون این که خط شما یک‌طرفه شود.
شما می‌توانید به روش‌های زیر از میزان سقف مصرف مجاز خود مطلع شوید:

  • شماره‌گیری ۷۰۰ و سپس دنبال‌کردن دستورالعمل‌ها
  • مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل‌من یا نسخه وب آن
  • شماره گیری کد *۵۵۵*۱*۲*۱#

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
کاربر
رضازرگانی

جنگیه

کاربر
حمدالله احمدی

سلام درود ببخشید من یه بار قبض پرداخت کردم ولی وصل نشد تراکنش موفق زد وصل نشد از حسابم کم کرد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
درصورتی‌که مبلغ پرداختی تا 72 ساعت بعد از پرداخت به حسابتان بازگشت داده نشده باشد، یعنی پرداخت موفق ثبت شده است. برای اطمینان می‌توانید به قسمت سوابق تراکنش‌ها مراجعه کرده و وضعیت پرداخت را بررسی کنید، در صورت وجود مشکل با پشتیبانی تماس بگیرید.
شاد و مانا باشید.

پاسخ