استعلام و پرداخت خلافی موتور سیکلت

استعلام و پرداخت خلافی موتور سیکلت

شناسه قبض و شناسه پرداخت دارم! پرداخت با قبض کاغذی

ویژگی‌های استعلام خلافی موتور با پیشخوان 24

امکان استعلام خلافی موتور با روش‌های مختلف

پیشخوان ۲۴ امکان گرفتن استعلام خلافی آنلاین را به سه روش استعلام تجمیعی خلافی، استعلام جریمه موتور با جزئیات و استعلام خلافی با بارکد فراهم کرده است. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود از یکی از این روش‌ها استفاده کنید.

مشاهده جزئیات خلافی موتور

با سرویس پیشخوان ۲۴ می‌توانید به جزئیات کامل جرائم رانندگی موتور مانند مکان، نوع و عکس تخلف دوربین دسترسی پیدا کنید.

ذخیره سوابق استعلام و پرداخت جرایم موتورسیکلت

تمام جزئیات سوابق استعلام و پرداخت جرایم رانندگی در پیشخوان ۲۴ ذخیره می‌شوند و شما می‌توانید در هر زمان به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول در مورد استعلام خلافی موتور با پلاک

آیا نتیجه استعلام خلافی موتور با شماره پلاک به روز است؟

بله؛ جزئیات جریمه موتور در پیشخوان ۲۴ بر اساس آخرین اطلاعات راهور است.

آیا امکان تسویه آنی خلافی با پیشخوان ۲۴ وجود دارد؟

بله؛ تسویه خلافی موتور با پیشخوان ۲۴ به صورت آنی انجام می‌شود و نیاز نیست ۷ تا ۱۰ روز کاری منتظر بمانید تا خلافی از لیست راهور حذف شود.

برای مشاهده خلافی موتور سیکلت آنلاین به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

برای مشاهده آخرین جزئیات استعلام و پرداخت خلافی موتور سیکلت به اطلاعات مالک موتور (کد ملی و شماره موبایل) و شماره پلاک نیاز دارید. در غیر این صورت برای مشاهده مبلغ کل خلافی فقط باید شماره پلاک موتور را داشته باشید.

آیا امکان استعلام رایگان خلافی موتور در پیشخوان ۲۴ وجود دارد؟

بله؛ با سرویس استعلام خلافی موتور رایگان با بارکد در پیشخوان ۲۴ می‌توانید جزئیات کامل جرایم رانندگی موتورسیکلت خود را مشاهده کنید. لازم به ذکر است امکان پرداخت با بارکد وجود ندارد و برای تسویه آنی باید از روش‌های دیگر پیشخوان ۲۴ استفاده کنید.

استعلام خلافی موتور با پلاک پیشخوان ۲۴ چه جزئیاتی را نمایش می‌دهد؟

در صورت استفاده از سرویس استعلام خلافی موتور با شماره پلاک (با احراز هویت) می‌توانید به جزئیاتی مانند ساعت و تاریخ تخلف، نوع، مکان و عکس دوربین تخلف دسترسی پیدا کنید.

آیا امکان گرفتن استعلام خلافی بدون اطلاعات مالک موتور وجود دارد؟

بله؛ اگر به اطلاعات مالک موتورسیکلت مانند شماره موبایل دسترسی ندارید، می‌توانید از سرویس استعلام خلافی تجمیعی موتور یا خلافی با بارکد استفاده کنید.

چرا باید مبلغ ۵۲۰۰ تومان را برای استعلام خلافی موتور با شماره پلاک پرداخت کنیم؟

متأسفانه هزینه ۵۲۰۰ تومان برای استعلام خلافی از سوی پلیس راهور مشخص شده است و پیشخوان ۲۴ دخل و تصرفی در تعیین این مبلغ ندارد.

کدام جرائم موتورسیکلت دو برابر می‌شود؟

اگر جرائم رانندگی الصاقی، تسلیمی و خودداری را بعد از گذشت دو ماه (۶۰ روز) پرداخت نکنید، دو برابر می‌شوند.

اگر قبض جریمه دو بار پرداخت شود، باید چه کاری انجام دهیم؟

با پیشخوان ۲۴ امکان پرداخت تکراری قبض جریمه رانندگی وجود ندارد. اگر به هر دلیل با این مشکل روبرو شده‌اید باید برای استرداد وجه، به پلیس ۱۰+ مراجعه کنید.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

استعلام و پرداخت خلافی موتورسیکلت با پیشخوان 24

موتورسواران بیشتر با چالش جریمه شدن روبه‌رو می‌شوند؛ چراکه بدون توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی از خط ویژه اتوبوس تندرو، پیاده‌رو یا چراغ قرمز عبور می‌کنند یا حتی روی خط عابر پیاده توقف می‌کنند. متأسفانه به دلیل نقص قوانین، شاهد مبالغ بالای جریمه‌ هستند. شاید اصلی‌ترین دلیل آن سن کم موتورسواران باشد. با این وجود برای رفع چالش‌های استعلام و پرداخت می‌توان از شماره بارکد یا پلاک موتور در سرویس‌های خلافی موتور پیشخوان ۲۴ استفاده کرد.

چالش‌های موتورسواران در زمان استعلام و پرداخت خلافی موتور

دو برابر شدن جرائم رانندگی

برخی از جرائم رانندگی مانند جریمه الصاقی، تسلیمی و خودداری در صورت عدم پرداخت به موقع (بعد از گذشت ۶۰ روز) دو برابر می‌شوند.

عدم دسترسی به اطلاعات مالک موتور در زمان استعلام خلافی

زیر سن قانونی بودن مالک اصلی موتور یا عدم دسترسی به اطلاعات مالک موتورسیکلت باعث شده تا بیشتر موتورسواران زمان استعلام خلافی سردرگم شوند. به همین دلیل فکر می‌کنند هیچ روش اینترنتی برای استعلام جریمه موتورسیکلت وجود ندارد و نمی‌توانند جرائم رانندگی‌شان را مشاهده کنند.

عدم دسترسی رایگان به جزئیات جرائم موتورسیکلت

هزینه استعلام خلافی موتور سیکلت از طریق پلاک برای بسیاری از موتورسواران به صرفه نیست. به همین دلیل بر این باور هستند که روش استعلام رایگان خلافی موتور وجود ندارد.

تسویه زمان‌بر جرائم رانندگی

نارضایتی بیشتر موتورسواران از دیگر سرویس‌های پرداخت خلافی موتور، عدم تسویه آنی است. چراکه بر این باور هستند که وقت و زمان زیادی هدر می‌رود تا جریمه‌شان صفر شود.

عدم پرداخت تجمیعی خلافی موتور

بیشتر افراد فکر می‌کنند امکان پرداخت تجمیعی خلافی موتور سیکلت با یک رمز پویا وجود ندارد. بزرگ‌ترین دغدغه‌شان این است که برای پرداخت مبلغ کل جریمه موتور باید منتظر ارسال چند رمز پویا باشند.

مبلغ بالای جرائم رانندگی

پرداخت تجمیعی جرائم رانندگی با مبلغ بالا برای برخی از موتورسواران به صرفه نیست و از طرفی همین مبلغ بالا باعث توقیف موتورسیکلت و انتقال آن به پارکینگ راهور می‌شود. بیشتر افراد دوست دارند خدمتی باشد که بتوانند با آن جرایم رانندگی موتور خود را به صورت قسطی یا موردی پرداحت کنند.

استعلام خلافی موتور سیکلت آنلاین با پلاک در پیشخوان ۲۴

پیشخوان ۲۴ در کنار خدمات متعدد خودرو، امکان استعلام خلافی موتور سیکلت با کد ملی را در اختیار کاربران قرار داده است. برای رفع چالش‌های بالا و جلوگیری از افزایش مبلغ جریمه می‌توانید از یکی از روش‌های استعلام و پرداخت خلافی پیشخوان ۲۴ استفاده کنید.

تسویه آنی جرائم رانندگی

با سرویس‌های پیشخوان ۲۴ مانند استعلام تجمیعی خلافی موتور یا استعلام جزئیات خلافی موتور با پلاک، امکان پرداخت و تسویه آنی تمام جرائم رانندگی موتورسیکلت پیش از دو برابر شدن مبلغ تخلف وجود دارد.

مشاهده جزئیات کامل خلافی

با سرویس استعلام جزئیات خلافی موتورسیکلت با پلاک یا خلافی با بارکد امکان مشاهده جزئیات کامل خلافی موتورسیکلت در پیشخوان ۲۴ وجود دارد. لازم به ذکر است برای مشاهده جزئیات جرایم رانندگی به صورت رایگان می‌توانید از سرویس استعلام خلافی با بارکد استفاده کنید.

پرداخت قسطی یا موردی خلافی موتور

با سرویس استعلام جزئیات خلافی موتور با پلاک می‌توانید مبالغ جرایم رانندگی را همراه با جزئیات کامل مشاهده کنید و سپس به صورت موردی یا قسطی نسبت به پرداخت آن اقدام کنید.

استعلام و پرداخت تجمیعی جریمه موتور

پیشخوان ۲۴ برای رفع نگرانی شما بابت عدم دسترسی به اطلاعات مالک موتور یا پرداخت خلافی موتورسیکلت با چند رمز پویا، امکان پرداخت تجمیعی جریمه موتور با یک رمز پویا را برای کلیه موتورسواران فراهم کرده است.

راه‌های دیگر استعلام جرائم رانندگی موتور

استعلام خلافی موتور سیکلت قبضینو

امکان پرداخت خلافی موتور سیکلت از طریق اینترنت وجود دارد. برای مشاهده جزئیات کامل جرائم رانندگی می‌توانید از سرویس استعلام جزئیات خلافی یا استعلام تجمیعی قبضینو استفاده کنید.

استعلام خلافی موتور راهور ۱۲۰

برای دریافت خلافی موتور با پلاک رایگان در سامانه راهور به شماره بارکد ۸ یا ۹ رقمی پشت کارت موتور نیاز دارید. توجه داشته باشید که برای استعلام خلافی موتور سیکلت راهور باید حتما حرف M را در ابتدای شماره بارکد موتور وارد کنید.

استعلام خلافی موتور سیکلت با کد vin

از طریق شماره موبایل مالک موتور، کد vin کارت موتور را به شماره 1101202020 پیامک کنید تا بتوانید نتیجه استعلام خلافی موتور سیکلت با پیامک را مشاهده کنید.

برنامه استعلام خلافی موتور سیکلت با شماره پلاک

برای استعلام خلافی موتورسیکلت با شماره پلاک می‌توانید از برنامه‌های موبایلی مانند پیشخوان ۲۴ استفاده کنید.

خلافی موتورسیکلت پلاک ملی با پلیس من

به جز پیشخوان ۲۴، برای گرفتن استعلام خلافی موتورسیکلت پلاک ملی می‌توانید از برنامه موبایلی پلیس من استفاده کنید. هزینه استعلام در این اپلیکیشن‌ نیز ۵۲۰۰۰ ریال است.

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.