پیگیری مرسوله پستی با کد رهگیری

پیگیری مرسوله پستی با کد رهگیری

ویژگی‌های سرویس پیگیری مرسولات پستی

پیگیری مرسوله پستی با شماره مرسوله

برای پیگیری و مشاهده آخرین وضعیت مرسوله پستی با جزئیات در پیشخوان ۲۴ به شماره مرسوله (کد رهگیری مرسوله پستی) نیاز دارید.

مشاهده جزئیات پیگیری مرسولات پستی

شما می‌توانید در سرویس پیگیری مرسولات پستی پیشخوان ۲۴ اطلاعاتی مانند آخرین وضعیت مرسوله، مشخصات گیرنده و فرستنده، هزینه پستی و نوع سرویس مشاهده کنید.

ذخیره شماره مرسوله پستی

تعداد ارقام بالای کد رهگیری مرسوله پستی باعث شده تا این کد زود فراموش شود. با سرویس پیگیری مرسوله پستی پیشخوان ۲۴ می‌توانید به اطلاعات مربوط به مرسولات پستی بدون نیاز به وارد کردن شماره مرسوله دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول درباره مرسولات پستی

با سرویس استعلام مرسوله پستی در پیشخوان ۲۴ چه جزئیاتی قابل مشاهده است؟

با سرویس پیگیری مرسوله پستی پیشخوان ۲۴ می‌توانید جزئیاتی مانند نوع سرویس، هزینه پستی، تاریخ و ساعت قبول بسته، مشخصات گیرنده و فرستنده و آخرین وضعیت مرسوله را به صورت به‌روز مشاهده کنید.

برای پیگیری مرسوله پستی در پیشخوان ۲۴ به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

برای رهگیری مرسوله پستی و مشاهده وضعیت آن در پیشخوان ۲۴ به شماره مرسوله (کد رهگیری مرسوله پستی) نیاز دارید.

برای پیگیری مرسولات پستی سازمانی هم می‌توانیم از این سرویس پیشخوان ۲۴ استفاده کنیم؟

بله؛ البته در صورتی که به کد رهگیری مرسوله پستی دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت امکان مشاهده جزئیات مرسوله پستی وجود ندارد.

چگونه می‌توانیم کد پیگیری مرسوله پستی سازمانی را دریافت کنیم؟

برای دریافت کد پیگیری مرسوله پستی سازمانی نیاز است وارد سرویس مورد نظر در پیشخوان ۲۴ شوید. بعد از ورود اطلاعات و مشاهده جزئیات استعلام، کد پیگیری مرسوله پستی سازمانی (بارکد پستی) قابل مشاهده است. سپس باید برای اطلاع از آخرین وضعیت مرسوله پستی سازمانی روی گزینه سبز رنگ پیگیری ارسال کلیک کنید یا وارد سرویس پیگیری مرسوله پستی شوید. شماره مرسوله کپی‌شده را وارد کنید تا آخرین وضعیت مرسوله را به شما نشان دهد.

علت برگشت خوردن مرسولات پستی چیست؟

مرسولات پستی به دلیل تغییر آدرس گیرنده یا اشتباه وارد شدن آن، مراجعه نکردن گیرنده برای دریافت، فوت گیرنده یا ... به اداره پست برگشت می‌خورد. اگر گیرنده طی مدت زمان مشخص برای دریافت مرسوله پستی اقدام نکند، بسته به دست فرستنده بازگرداننده می‌شود.

آیا امکان ثبت شکایت برای نرسیدن مرسوله پستی وجود دارد؟

بله؛ شما می‌توانید اعتراض خودتان را به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت eop.post.ir ثبت کنید. هم‌چنین برای پیگیری شکایت خود نیز باید وارد همین سامانه شوید.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

پیگیری مرسولات پستی با پیشخوان24

تا همین چند سال قبل نیاز بود برای اطلاع از آخرین وضعیت مرسوله پستی به اداره پست مراجعه کنید. در حال حاضر روند پیگیری ساده‌تر از گذشته شده است. روش‌های غیر حضوری و آنلاین تا حد زیادی جایگزین روش‌های حضوری شده‌اند. شما می‌توانید با سرویس پیگیری مرسوله پستی پیشخوان ۲۴ در وقت و زمان خود صرفه‌جویی کنید و از وضعیت مرسوله پستی خود در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید. برای مشاهده جزئیات مرسوله پستی فقط به شماره مرسوله «کد رهگیری ۲۰ رقمی تا 24 رقمی» نیاز دارید.

پیگیری مرسوله پستی با پیشخوان ۲۴

پیشخوان ۲۴ در کنار خدمات متعدد خود، امکان استعلام و پیگیری مرسوله پستی با شماره مرسوله را فراهم کرده است. کلیه کاربران می‌توانند در هر لحظه از این سرویس استفاده کنند. هم‌چنین با مشاهده ریز جزئیات از آخرین وضعیت مرسوله پستی خود مطلع شوند.

روش‌های پیگیری مرسولات پستی

اگر به اینترنت دسترسی ندارید و دنبال روش آفلاین برای پیگیری مرسوله پستی هستید، می‌توانید کد رهگیری ۲۰ رقمی مرسوله پستی را به شماره ۲۰۰۰۴۴۱ پیامک کنید. اگر بعد از گذشت چند دقیقه‌ جوابی دریافت نکردید، بهتر است این بار کد مرسوله پستی را در ساختار (R + کد رهگیری) به همین شماره ارسال کنید.

پیگیری مرسوله پستی با کد ملی

سرویس پیگیری مرسوله پستی با کد ملی برای پیگیری مرسولات پستی سازمانی مانند کارت پایان خدمت (نظام‌وظیفه) ایجاد شده است. برای مشاهده وضعیت مرسوله باید وارد سایت سامانه پیگیری مرسولات پستی ناجا به نشانی najatracking.post.ir شوید. سپس از بین انواع سند نمایش داده شده، یک مورد را انتخاب کنید. با کلیک روی گزینه جستجو می‌توانید نتیجه را مشاهده کنید.

برای پیگیری مرسولات سازمانی دیگر مانند کارت خودرو، اسناد موتور سیکلت و گواهینامه می‌توانید به سامانه رهگیری مرسولات پستی سازمانی ناجا به آدرس najatracking.post.ir مراجعه کنید.

برنامه پیگیری مرسوله پستی

اگر برای رهگیری مرسوله پستی خود دنبال یک برنامه موبایلی هستید، پیشخوان ۲۴ یک انتخاب خوب است. شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان از وضعیت مرسولات پستی خود باخبر شوید.

هم‌چنین در کنار این سرویس از امکانات مختلفی مانند خلافی خودرو، پیگیری وضعیت گواهینامه، خرید شارژ و بسته اینترنتی نیز بهره‌مند شوید. برای استفاده از این سرویس نیاز است نرم‌افزار موبایلی پیشخوان ۲۴ را از کافه بازار، گوگل پلی یا حتی سایت پیشخوان ۲۴ نصب کنید. سپس بعد از ورود به اپلیکیشن، از بخش پست، گزینه پیگیری مرسولات را انتخاب کنید. حالا با وارد کردن شماره مرسوله می‌توانید نسبت به استعلام مرسولات پستی اقدام کنید.

پیگیری مرسولات پستی با کد ussd

اگر دسترسی به اینترنت ندارید و می‌خواهید از وضعیت مرسوله پستی با خبر شوید، می‌توانید از کد ussd استفاده کنید. برای استفاده از این روش باید *110# را در تلفن همراه خود شماره‌گیری کنید. متاسفانه در حال حاضر این سرویس در دست اقدام است و امکان استفاده از آن برای هیچ یک از کاربران وجود ندارد.

پیگیری مرسوله پستی با شماره موبایل

بسیاری از افراد به دنبال روشی هستید که بتوانید با داشتن شماره موبایل گیرنده یا فرستنده از آخرین وضعیت مرسوله پستی خود مطلع شوند. متاسفانه امکان پیگیری مرسوله پستی با شماره موبایل وجود ندارد. برای رهگیری مرسوله بهتر است از سایر روش‌ها استفاده کنید.

رهگیری مرسولات پستی پیشتاز

گاهی اوقات افراد برای ارسال سریع بسته از روش پیشتاز استفاده می‌کنند. اگر از این طریق بسته پستی خود را ارسال کرده‌اید و حالا می‌خواهید بدانید مرسوله پستی در چه شرایطی قرار دارد، می‌توانید از سامانه tracking.post.ir یا برنامه موبایلی پیشخوان ۲۴ برای پیگیری مرسوله پستی با شماره مرسوله استفاده کنید.

رهگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری

گاهی اوقات دیده می‌شود که افراد کد رهگیری مرسوله پستی را گم می‌کنند و در به در دنبال روشی هستند که بدون کد مرسوله پستی بتوانند از وضعیت بسته مطلع شوند. متاسفانه هیچ روش پیگیری مرسوله پستی بدون کد مرسوله پستی وجود ندارد. برای رفع این مشکل باید مجددا کد مرسوله را از مامور پست یا فرستنده دریافت کنید.

پیگیری مرسوله پستی سازمانی

مرسولات سازمانی مانند مدارک خودرو و گذرنامه باید به موقع به دست گیرنده برسند؛ چراکه ممکن است خللی در انجام کارها پیش آید. برای اطلاع از آخرین وضعیت مرسوله سازمانی مانند مدارک خودرو می‌توانید از سرویس پیگیری وضعیت گذرنامه یا مدارک خودرو استفاده کنید. بعد از مشاهده نتیجه، امکان کپی بارکد پستی یا کلیک روی گزینه «پیگیری ارسال»، بدون استفاده از سرویس پیگیری مرسولات پستی وجود دارد.

علت نرسیدن مرسوله پستی

دلایل متعددی مانند گم شدن بسته، با تاخیر رسیدن بسته پستی به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، بی‌مسئولیتی کارکنان پست، اشتباه وارد کردن مشخصات گیرنده، تغییر آدرس گیرنده و تحویل اشتباه مرسوله پستی وجود دارند که باعث می‌شود بسته پستی به موقع به دست افراد نرسد. اگر در چنین شرایطی قرار دارید، می‌توانید برای ثبت شکایت از سامانه سایت eop.post.ir و برای پیگیری نرسیدن مرسوله پستی از سامانه رهگیری مرسولات پستی به نشانی traking.post.ir استفاده کنید.

پیگیری نرسیدن مرسوله پستی تیپاکس

بسیاری از افراد برای سالم رسیدن بسته پستی و هم‌چنین سریع‌تر ارسال شدن مرسوله خود از تیپاکس استفاده می‌کنند. این روزها شکایت زیادی در خصوص به تاخیر رسیدن یا نرسیدن بسته وجود دارد. برای پیگیری مرسوله پستی تیپاکس باید به سایت tipaxco.com مراجعه کنید یا به صورت تلفنی با شماره ۰۲۱۸۴۵۷ تماس بگیرید.

نرسیدن مرسوله پستی خارجی

تجربه تلخ نرسیدن مرسوله پستی خارجی آن هم در شرایط حساس باعث ایجاد نگرانی افراد زیادی شده است. متاسفانه در حال حاضر سامانه دقیقی برای رهگیری مرسوله پستی خارجی وجود ندارد. در آینده نزدیک می‌توانید از سامانه post.ir برای رهگیری مرسوله پستی خارجی خود استفاده کنید.

پیگیری مرسولات پستی برگشتی

در برخی از مواقع مرسوله پستی به دلایلی مانند نادرست بودن اطلاعات گیرنده، فوت گیرنده، تغییر آدرس یا عدم دریافت مرسوله توسط گیرنده به اداره پست برگشت می‌خورد و به گیرنده اصلی تحویل داده نمی‌شود.

اگر نامه‌رسان پست دو مرتبه به آدرس گیرنده مراجعه کند اما شخص در محل حضور نداشته باشد یا به هر دلیلی بسته پستی تحویل گیرنده داده نشود، مرسوله پستی به اداره پست بازگشت می‌خورد. حدود ۵ الی ۱۵ روز فرصت دارید تا به اداره پست منطقه خود مراجعه کنید و بسته را تحویل بگیرید. در غیر این صورت مرسوله پستی به آدرس فرستنده بازگشت خواهد خورد.

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
کاربر
سودابه یکرنگ صفاکار

سلام.کد مرسوله من ده رقمیه که سیستم قبول نمیکنه .کد رو از سایت گرفتم پس از پرداخت مبلغ ۵۲۰۰0ریال

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
کد رهگیری پست یک عبارت ۲۴ رقمی است. از چه سایتی کد را دریافت کردید؟ معمولا این کد به شماره موبایل‌تان پیامک می‌شود.

پاسخ
کاربر
سودابه یکرنگ صفاکار

با سلام .من سال ۱۳۸۹ خودرو پراید رو از شرکت سایپا خیابان نظام آباد سه راه عظیم پور خریداری کردم و شش ماه بعد آدرس محل سکونتم تغییر یافت.تاکنون برگ سبز خودرو رو تحویل نگرفتم .لطفا راهنمایی کنید کجا باید مراجعه کنم برای دریافت کارت سبز.ممنون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
اگر خودروی صفر کیلومتر خریداری کردید که باید از طریق شرکت یا فروشگاهی که خریداری کردید، پیگیری‌های لازم رو انجام بدید. ولی اگر خودروی دست دوم بوده باید با مراجعه به مراکز تعویض پلاک این کار را انجام بدید. ممکن است حتی مدرک خودروی شما صادر شده باشد و از پست تحویل نگرفته باشید چون مدت زیادی گذشته.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
منتظری

تاریخ ۲/۹/۱۴۰۲پیام آمده که گواهینامه شما به پست ارسال شده
ولی ۱/۹این میام آمده ولی هنوز نرسیده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود وقت به‌خیر
این پیام زمانی ارسال می‌شود که بسته شما به پست تحویل شده و بعد از آن باید مورد رو از طریق پست پیگیری کنید.

پاسخ
کاربر
احمد

نوشتن پیشتاز ولی امروز ۱۰ روز گذاشته از سفارشی که دادیم و تحویل داده شده به پست ولی متاسفانه هرچی میزنیم میگن در حال ارسال به …

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
بعد از ارسال بسته و تحویل آن به پست این مورد را باید از طریف خود شرکت پست پیگیری کنید.

پاسخ
کاربر
زهرا نادری

سلام یه بسته از رشت تا نوشهر امروز ۵ روزه به دستم نرسیده واقعا کسی پاسخگو تیست

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام خانم نادری؛ وقت به‌خیر
این مورد را باید از طریق دفتر پست محل سکونت خود پیگیری کنید. از طریق پیشخوان ۲۴ هم می‌توانید وضعیت بسته را با کد رهگیری مشاهده کنید. معمولا این کد به شماره موبایل‌تان پیامک می‌شود یا باید از فروشگاه دریافت کنید.

پاسخ
کاربر
دلیری همپا

سلام وقت بخیر
شش روز پیش نیرو زمینی ارتش به من گفت جواب نامه سه روزه میاد ، متاسفانه هنوز خبری نیست ممنون میشم پیگیری کنید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
شما باید با استفاده از کد رهیگری پست از طریق همین صفحه وضعیت نامه خود را پیگیری کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
نظر

نوشته تحویل گیرنده گردیده است در حالی ک ندادن و شماره هم جواب نمیدن چجوری شماره پست چی رو بگیریم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود جناب نظر
شما می توانید از طریق سامانه رهگیری مرسوله‌های پستی و یا همین سرویس از آدرس اداره پست تحویل گیرنده مطلع شوید. سپس با این اداره تماس گرفت و موضوع را مطرح کنید. درصورت تایید کدرهگیری مرسوله از شما درخواست می‌شود و می‌توانید با مامور نامه رسان ارتباط بگیرید.
برقرار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
کاربر

بسته من ابتدا ب ی استان اشتباه فرستاده شده بعد از برگشت دوباره همان ارسال اشتباه تکرار شده این چرخه که تمام میشه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود دوست عزیز
احتمالا آدرس درج شده بر روی بسته دارای اشتباهاتی است. لطفا با اداره پست منطقه خود تماس بگیرید و یا به صورت حضوری مراجعه کرده و دریافت بسته خود را پیگیری کنید. همچنین می‌توانید با سامانه شرکت ملی پست ایران به شماره 195 شرایط پیش‌آمده را پیگیری کنید.
پایدار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
ملکه

من با یک ارسال از بوشهر به مشهد۲تا بسته داشتم که نامه رسان فقط یک بسته به من تحویل داده چطور میتونم بسته دوم رو پیگیری کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
باید از طریق شرکت پست محل سکونت خود پیگیری کنید تا وضعیت بسته مشخص شود.

پاسخ
کاربر
شیرعلی رضایی

سلام وقت بخیر من یک‌بسته سفارش داده بودم هنوز دستم نرسیده دیدم یک بار برگشت خورده امروز قرار است دوباره بفرستن لطفا درب منزل بیارید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام جناب رضایی وقت بخیر
درصورتی‌که بسته موردنظرتان را دریافت نکرده‌اید باید به اداره پست منطقه خود مراجعه کرده و آن را دریافت کنید.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
زینب غلامی

۱۵۵۵۴۰۲۲۲۲۰۰۰۳۰۶۳۰۰۰۶۱۱۴
سلام بسته من الان نزدیک ۲ هفته شد نرسید ؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود خانم غلامی
برای اطلاع از وضعیت بسته ارسالی خود می‌توانید از طریق همین صفحه سرویس پیگیری مرسوله پستی با کد رهگیری، اقدام کنید. به این صورت که کدرهگیری مرسوله را در قسمت خواسته شده درج کرده و استعلام وضعیت آن را بگیرید. همچنین برای اطمینان بیشتر بهتر است با فرستنده نیز ارتباط بگیرید تا از ارسال به موقع بسته خود مطمئن شوید.
شاد و پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
مظفرمیرزایی

از زحمات شما صمیمانه سپاسگزارم بسیار عالی است

کاربر
قاسم

من چند روزه هرکاری میکنم بتونم مرسولمو رهگیری هرچه میزنم ی چیز دیگه اونیکه من میخوا نمیاره

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام قاسم جان
لطفا این موضوع را به فرستنده اطلاع داده و یا کدرهگیری محصولتان را مجددا از او دربافت کنید، چون ممکن است که کد ارسالی اشتباه باشد.
موفق باشید.

پاسخ
کاربر
فاطمه ایمانی

بسته ی من ده روزه با پست پیشتاز ارسال شده هنوز بدستم نرسیده توروخدا رسیدگی کنید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
با وارد کردن کد رهگیری می‌توانید وضعیت بسته خود را مشاهده کنید. اگر به نتیجه‌ای نرسیدید باید از طریق دفتر پست محل سکونت خود پیگیری کنید.

پاسخ
کاربر
امیررضا بزگداری

سلام سفارش قرص چاقی صورت دادم شرکت کد پستی ملی ایران کرمانشاه خانه روستا لطفلا آدرس کد پستی برام بگید برام بسته ام تحویل بگیرم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام جناب بزگداری وقت بخیر
لطفا کدرهگیری بسته ارسالی را از فروشگاهی که محصولتان را خریداری کرده‌اید دریافت کنید و موقعیت دریافت آن را از طریق سایت سازمان پست به آدرس tracking.post.ir رهگیری کنید.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
امیررضا ناظری

با این که امروز از صبح منزل بودیم ومنتظر کارمند پست پیام اومده که کسی منزل نبوده در وقت دیگری مراجعه میشه واقعا جای تاسف داره این بی مسئولیتی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود جناب ناضری
ممکن است آدرس درج شده برروی بسته از طرف فرستنده به صورت دقیق نوشته نشده و یا مورد اشتباهی در آن وجود داشته باشد. شما می‌توانید با اداره پست منطقه تماس بگیرید تا از زمان مراجعه مجدد مامور تحویل مطلع شوید.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
محمدی

سلام.گواهینامه صادر و تحویل پست شده کد رهگیری پست هم داده شده ولی پست می گوید تحویل ما نشده یا در سامانه زده می شود می گوید تحویل پست نشده علت؟ و چگونه باید پیگیری کنیم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود جناب محمدی
شما می توانید به سرویس استعلام گواهینامه رانندگی پیشخوان 24 مراجعه کرده و با درج کد ملی و شماره تلفن همراه خود از آخرین وضعیت گواهینامه‌تان مطلع شوید. در صورتی که پیامی مشابهی دریافت کردید یعنی گواهینامه شما فعلا صادر نشده و امکان ارسال آن وجود ندارد.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
مریم ابراهیمی

ما یه بسته پستی داشتیم وادرس دقیق دادیم و به اضافه دوتا شماره همراه بعد از پیگیری نوشتن مرسوله دوبار مراجعه کرده میگن شما حضور نداشتین در صورتی که خونه بودیم و ماموراتون دروغ میگفتن کسی مراجعه نکرده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام خانم ابراهیمی وقت بخیر
ممکن است فرستنده در هنگام نوشتن آدرس و شماره تماس بر روی بسته، اشتباهی کرده باشد و مامور تحویل بر اساس آن مراجعه کرده و یا تماس گرفته باشد. شما می توانید با مراجعه به اداره پست منطقه و یا تماس تلفنی با این اداره وضعیت بسته خود را پیگیری کرده و آن را تحویل بگیرید.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
صفایی

سلام …چرا پیامک الکی برای من اومده که نامه رسان اومده و من نبودم…دوروزه منتظر بسته پستی هستم از دیروز گفتن ساعت 1 یه بعد خونه باشین متاسفانه نیومد…الانم پیامک داده اومد خونه نبودین در حالی که هم زنگ درسته هم من خونه بودم…یعنی چی نامه رسان تنبلیش میاد بره بسته رو ببره به دروغ میگه نبودن …عجبه ها

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
باید این مورد را از سمت شرکت پست پیگیری کنید. پیشنهاد می‌شود برای حل مشکل به دفتر پست محل سکونت خود مراجعه کنید تا مشکل را به طور دقیق بررسی کنند.

پاسخ
کاربر
محمود بهروزی

سلام من از طریق برنامه ترب خرید اینترنتی انجام دادم از بانه
الان ازطریق کد رهگیری مطلع شدم بسته به همدان ارسال شده در حالیکه ادرس من آذربایجان شرقی است علتش را نمیدانم لطفاً راهنمایی کنید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
ای مورد به شرکت پست مربوط می‌شود و باید از طریق پست محل سکونت خود پیگیری کنید.

پاسخ
کاربر
مهسا رضایی

ببخشید بسته من رسیده در خونه من خونه نبودم نمی‌دونم برگشت خورده یان

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود خانم رضایی
برای اطلاع از وضعیت مرسوله خود می توانید به سایت post.ir مراجعه کرده و با درج کد رهگیری در محل موردنظر وضعیت بسته خود را بررسی کنید. اگر بسته شما از طریق تیپاکس ارسال شده می توانید به سایت tipaxco.com مراجعه کنید و یا با تماس از طریق شماره تلفن ۰۲۱۸۴۵۷ وضعیت مرسوله را پیگیری کنید. در صورت بازگشت مرسوله می توانید از طریق تماس با اداره پست منطقه یا مراجعه حضوری تا 15 روز از زمان بازگشت، بسته خود را تحویل بگیرید.
سبز و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
امیر حسین

اقا من دو هفته هس سفارش کردم ولی هنوز به دستم نرسیده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام امیرحسین عزیز
در صورتی که بسته شما از طریق اداره پست ارسال شده باید کد رهگیری بسته خود را در سرویس پیگیری مرسوله پستی پیشخوان 24 یا سامانه پست به نشانی post.ir درج کرده و وضعیت مرسوله را مشاهده کنید. اگر این سفارش از طریق تیپاکس ارسال شده باشد باید پیگیری خود را از طریق سایت tipaxco.com یا شماره تلفن ۰۲۱۸۴۵۷ انجام دهید. در نهایت هم می توانید با فرستنده تماس گرفته و از ارسال بسته خود مطمئن شوید.
برقرار و مانا باشید.

پاسخ
کاربر
رضا جواندل

باعرض ادب وخسته نباشید خواستم از این راه از شما وهمکاران که زحمت کشیدین وهمچنین سایتی راه اندازی کردین بی نظیر هست تشکر کنم ویه خسته نباشید عرض کنم خدمتتون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام آقای جواندل
سپاس از پیام پر از مهر شما. خوشحالیم که از خدمات ما راضی بوده‌اید و سعی می‌کنیم که هر روز خدمات بهتری ارائه کنیم.

پاسخ
کاربر
یاسمین جادری

بستم نرسید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
شما با وارد کردن کد رهگیری پستی که از طریق پیامک دریافت کرده‌اید، می‌توانید وضعیت بسته‌تان را مورد بررسی قرار دهید.

پاسخ
کاربر
مهدی باستان پور

با سلام ، مرسوله ما نرسیده ولی در پیگیری مرسوله درج شده تحویل گیرنده شده است . چطور میتونم پیگیری کنم .

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام آقای باستان پور
این مورد را باید از طریق دفتر پست محل سکونت خود پیگری کنید تا اگر بسته به شخص دیگری تحویل داده شده، اصلاح شود.

پاسخ
کاربر
فاطمه

سلام خسته نباشید
بسته من ۷ آبان به مقصد رسیده ولی هنوز تحویل پست چی ندادن هر چقدرم تماس میگیرم اداره پست پاسخگو نیستن ممنون میشم راهنمایی کنید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام فاطمه جان
با توجه به اینکه موارد مربوط به استعلام آنلاین را انجام داده اید و جواب درستی دریافت نکرده اید، بهتر است به صورت حضوری به اداره پست منطقه مراجعه کرده و از شرایط مرسوله خود مطلع شوید.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
حسین میرزایی

بسته بستی من ۷ روز میشه نرسیده دستم وقتی کد پستی را درج میکنم هیچ اطلاعاتی نیاد بالا

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
برای پیگری بسته پستی باید از کد رهگیری استفاده کنید. این کد با کد پستی متفاوت است و معمولا از سمت شرکت پست برای شما پیامک می‌شود یا باید آن را از خریدار دریافت کنید.
از همراهی شما سپاس‌گزاریم

پاسخ
کاربر
فاطمه جهانگیری

سلام وقت بخیر من اصلا راضی نیستم شنبه من قرص سفارش دادم الان پنج شنبه اس من باید دیروز قرص رو استفاده میکردم این چه وضعشه هنوز قرص با دستم نرسیده ‌..واقعا متاسفم اصلا براشون نیست الان دو روزه از نگران ولی چه فایده…..

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
سامانه پیشخوان ۲۴ دخالتی در روند ارسال بسته ندارد و شما می‌توانید وضعیت بسته خود را از سامانه ما بررسی کنید. برای پیگیری دقیق مشکلات ارسال و دریافت باید از طریق شرکت پست اقدام کنید.

پاسخ
کاربر
مونسه محمدی0

سلام خسته نباشید بسته من کی میرسه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
با وارد کردن کد رهگیری پستی خود می‌توانید وضعیت بسته‌تان را پیگیری کنید. زیرا ارسال و دریافت بسته توسط شرکت پست انجام می‌شود.

پاسخ
کاربر
سید

سلام خسته نباشید ببخشید من اصلا از بسته خوشم نیومد بسته صدمه دیده شده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
مسئولیت سلامت بسته برعهده شرکت پست است و باید از طریق پست،‌ پیگیری‌های لازم را انجام دهید.

پاسخ
کاربر
محسن

پیگیری مرسوله پستی خیلی خوب

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
خوشحالیم که استفاده از این امکان برای شما مفید بوده است. اگر سوالی راجع به سایر سرویس‌های پیشخوان ۲۴ داشتید، می‌توانید در قسمت نظرات از ما بپرسید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
داود طنوریان

ببخشید نمیدانم چرا اینقدر کند بسته به مقصد میرسد با تشکر ممنون

کاربر
زینب شعبان وند

بسته من کی میرسد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت به خیر
برای پیگری وضعیت بسته پستی، می‌تونید طریق این صفحه اقدام کنید.

پاسخ