دریافت شماره کارت، شبا و شماره حساب

دریافت شماره کارت، شبا و شماره حساب

شماره کارت
شماره حساب
شبا
انتخاب کنید

ویژگی‌های تبدیل شماره شبا با پیشخوان۲۴

تبدیل شماره شبا با روش‌های متفاوت

پیشخوان۲۴ امکان تبدیل شماره کارت به شبا، تبدیل شماره حساب به شبا و تبدیل شبا به شماره حساب را در کنار هم فراهم کرده است؛ کافیست، اطلاعات مورد نیاز برای تبدیل شماره شبا را داشته باشید.

نمایش جزئیات تبدیل شماره شبا

شما می‌توانید تمام جزئیات مرتبط با تبدیل شماره شبا مانند نام صاحب حساب، شماره حساب، شماره کارت، نام بانک و ... را مشاهده کنید که از صحت اطلاعات مطمئن شوید.

ذخیره اطلاعات تبدیل شماره شبا

پیشخوان۲۴ امکان ذخیره اطلاعات را با نام اختصاصی فراهم کرده است؛ کافیست، یک بار شماره حساب یا شماره کارت خود را برای دریافت شماره شبا وارد کنید یا شماره شبا را برای دریافت شماره حساب وارد کنید.

سوالات متداول در مورد تبدیل شماره شبا

روش‌های تبدیل شماره شبا در پیشخوان۲۴ کدامند؟

سه روش برای تبدیل شماره شبا در پیشخوان۲۴ وجود دارد:

 • تبدیل شماره کارت به شماره شبا
 • تبدیل شماره حساب به شماره شبا
 • تبدیل شماره شبا به شماره حساب
 • آیا امکان دریافت شماره شبا تنها با شماره کارت در پیشخوان ۲۴ وجود دارد؟

  بله؛ اما، شما باید اطلاعاتی اعم از نام بانک و نوع حساب را نیز مشخص کنید.

  آیا امکان دریافت شماره شبا تنها با شماره حساب در پیشخوان ۲۴ وجود دارد؟

  بله؛ اما، شما باید اطلاعاتی اعم از نام بانک و نوع حساب را نیز مشخص کنید.

  آیا امکان دریافت شماره حساب از طریق شماره شبا در پیشخوان ۲۴ وجود دارد؟

  بله؛ پیشخوان ۲۴ امکان تبدیل شماره حساب به شبا را تنها با ورود شماره حساب فراهم کرده است.

  اطلاعات مورد نیاز برای تبدیل شماره شبا در پیشخوان۲۴ چیست؟

  شما برای تبدیل شماره کارت به شبا و تبدیل شماره حساب به شبا نیاز به شماره کارت بانک یا شماره حساب بانک به همراه نام بانک و نوع حساب دارید؛ همچنین، شما برای تبدیل شبا به شماره حساب نیاز به شماره شبا به همراه نوع حساب دارید.

  آیا امکان تبدیل شماره شبای انواع بانک‌ها در پیشخوان۲۴ وجود دارد؟

  تبدیل شماره شبا اغلب بانک‌ها در پیشخوان۲۴ ممکن است. این خدمت روزبه‌روز در حال تکمیل است؛ بنابراین، احتمال افزودن تمام بانک‌ها در آینده‌ای نزدیک وجود دارد. اکنون، امکان تبدیل شماره کارت به شبا و تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملی، بانک ملت، بانک صادرات، بانک پاسارگاد، بانک تجارت، بانک شهر و ... در پیشخوان۲۴ فراهم شده است.

  آیا امکان ذخیره سوابق تبدیل شماره شبا در پیشخوان۲۴ وجود دارد؟

  بله؛ تمام سوابق شما اعم از شماره حساب، شماره کارت یا شماره شبا پس از اولین استعلام در پیشخوان۲۴ ذخیره می‌شود؛ همچنین، امکان نام‌گذاری آنها برای دسترسی راحت‌تر وجود دارد.

  چه جزئیاتی هنگام تبدیل شماره شبا در پیشخوان۲۴ نمایش داده می‌شود؟

  نام صاحب حساب، شماره حساب، شماره کارت، نام بانک و ... جزئیاتی است که به‌هنگام استفاده از خدمات انواع تبدیل شماره شبا به شما نمایش داده می‌شود. این موضوع جهت کسب اطمینان در مورد صحت اطلاعات است.

  آیا امکان تبدیل شماره شبا برای دیگران در پیشخوان۲۴ وجود دارد؟

  بله؛ اگر به اطلاعات مورد نیاز برای تبدیل شماره شبا مانند شماره حساب، شماره کارت یا شماره شبا دسترسی داشته باشید، امکان بهره‌مندی از این خدمت را برای دیگران دارید.

  چه زمانی به استفاده از خدمات تبدیل شماره شبا نیاز داریم؟

  اغلب اوقات شماره شبا بر روی کارت بانک یا دفترچه حساب حک شده است؛ اما، می‌دانیم که موارد مذکور همواره در اختیار نیست. در نتیجه، هنگامی که کارت بانک یا دفترچه حساب در دسترس نباشد، نیاز به تبدیل شماره شبا از طریق پیشخوان۲۴ دارید.

  چرا باید از شماره شبا استفاده کنیم؟

  استفاده از شماره شبا مزیت‌های فراوانی دارد: بالا بودن سقف انتقال وجه بین بانکی، امن بودن برای انتقال‌های بین بانکی، نداشتن تاریخ انقضا و ... .

  دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

  پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

  تبدیل شماره شبا در پیشخوان۲۴

  حتما برای شما پیش آمده است که نیاز به انتقال وجه بین‌بانکی یا انتقال وجه درون‌بانکی داشته باشید؛ اما، دسترسی به اطلاعات مورد نیاز برای انتقال مورد نظر خود را نداشته باشید. پیشخوان ۲۴ امکان جدیدی را فراهم کرده است که دسترسی به اطلاعات مورد نیاز برای انواع انتقال را ساده می‌کند؛ کافیست، شماره کارت، شماره حساب یا شماره شبا را داشته باشید که از خدمات تبدیل شماره شبا استفاده کنید. در حقیقت، تنوع روش‌ها و همچنین امکان تبدیل شماره شبای تمامی بانک‌ها مهم‌ترین ویژگی این خدمت در پیشخوان۲۴ است.

  تبدیل شماره کارت به شبا

 • اطلاعات مورد نیاز برای تبدیل شماره کارت به شبا در پیشخوان۲۴ شامل شماره کارت بانک، نوع حساب و نام بانک است.
 • جزئیاتی که نمایش داده می‌شود شامل شماره شبا، شماره حساب، نام صاحب حساب و نام بانک است.
 • این شیوه از تبدیل شماره شبا بهترین شیوه است؛ چون، اطلاعات شماره شبا و شماره حساب را برای انتقال‌های بین‌بانکی و درون‌بانکی نمایش می‌دهد. در ضمن، دسترسی به شماره کارت نسبت به دسترسی به شماره حساب و شماره شبا بسیار ساده‌تر است.

  تبدیل شماره حساب به شبا

 • اطلاعات مورد نیاز برای تبدیل شماره حساب به شبا در پیشخوان۲۴ شامل شماره حساب بانک، نوع حساب و نام بانک است.
 • جزئیاتی که نمایش داده می‌شود تنها شماره شبا است.
 • تبدیل شبا به شماره حساب

 • اطلاعات مورد نیاز برای تبدیل شماره شبا به شماره حساب در پیشخوان۲۴ شامل شماره شبا بانک و نوع حساب است.
 • جزئیاتی که نمایش داده می‌شود شامل شماره حساب، نام صاحب حساب و نام بانک است.
 • شماره شبا چیست؟

  شماره شبا برای تسهیل انتقال وجه بین‌بانکی داخلی و خارجی ایجاد شده‌است. این شماره ترکیب IR به همراه ۲۴ رقم است که به طور معمول بر روی کارت بانک و دفترچه حساب درج می‌شود. فرقی ندارد که حساب شما کوتاه‌مدت، بلندمدت یا ... باشد، شماره شبا برای انواع حساب‌ها به صورت یکتا اختصاص داده می‌شود.

  کاربرد و مزایای استفاده از شماره شبا

  شماره شبا مزیت‌های فراوانی مانند بالا بودن سقف انتقال وجه بین‌بانکی، امن بودن برای انتقال‌های بین‌بانکی، نداشتن تاریخ انقضا و ... دارد؛ همچنین، کاربرد این شماره برای انتقال پایا، انتقال ساتنا، انتقال حواله‌های ارزی، دریافت دستگاه کارت‌خوان و ... واجب است.

  روش‌های تبدیل شماره شبا

  روش‌های تبدیل شماره شبا شامل مراجعه حضوری به بانک، مشاهده کارت بانک، سایت‌های رسمی بانک‌ها و اپلیکیشن‌های تبدیل شماره شبا مانند پیشخوان۲۴ است. در ادامه، روش‌های تبدیل شماره شبا را خواهیم شناخت.

  مراجعه حضوری به بانک

  شما می‌توانید اطلاعاتی همچون شماره کارت، شماره حساب و شماره شبا را با مراجعه‌ی حضوری به شعب بانک خود به دست آورید؛ اما، باید حتما مدارک شناسایی خود را برای دریافت اطلاعات مورد نیازتان ارائه دهید. در ضمن، شما باید ساعت‌ها در صف‌های طولانی بانک برای به دست آوردن چند عدد صبر کنید!

  مشاهده کارت بانکی

  گاهی شماره کارت، شماره حساب و شماره شبا بر روی کارت بانکی شما مشخص شده‌است؛ کافیست کارت بانکی خود را بررسی کنید.

  سایت‌های رسمی بانک‌ها

  بانک‌ها امکان تبدیل شماره شبا را در سایت‌های رسمی خود فراهم کرده‌اند؛ اما، خدمات هر سایت مختص مشتریان همان بانک است. در حقیقت، اگر شما نیاز به اطلاعات حساب بانک ملی داشته باشید، امکان تبدیل شماره شبا در سایت بانک ملت را ندارید. در نتیجه، این روش محدودیت دارد.

  اپلیکیشن‌های تبدیل شماره شبا مانند پیشخوان۲۴

  تعداد محدودی از اپلیکیشن‌ها مانند پیشخوان۲۴ امکان تبدیل شماره شبا را فراهم کرده‌اند. شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن‌ها بر روی تلفن همراه خود هر زمان و هر مکان به اطلاعات بانک خود دسترسی سریع داشته باشید. در ادامه، تعدادی از مزیت‌های پیشخوان۲۴ را نسبت به سایر اپلیکیشن‌ها در ارائه‌ی خدمت تبدیل شماره شبا بیان می‌کنیم:

 • امکان تبدیل شماره شبا با شیوه‌های متنوع
 • پشتیبانی اطلاعات اغلب بانک‌های کشور
 • ارائه خدمات جامع استعلام و پرداخت
 • نمایش جزئیات اطلاعات بانک
 • امکان ذخیره اطلاعات شما
 • و ...
 • ثبت دیدگاه

  شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
  کاربر
  سینا

  طبق نتیجه استعلام بارکد پستی گذرنامه برای من صادر شده، کی گذرنامه رو به دستم می‌رسونید؟

  پیشخوان۲۴

  سلام دوست عزیز؛ اداره پست طی ۲ تا ۳ روز کاری، گذرنامه رو به دستتون می‌رسونه. وضعیت بسته در اداره پست رو با استفاده از بارکد پستی و خدمت پیگیری مرسوله پستی پیشخوان۲۴ می‌تونین پیگیری کنین.

  پاسخ
  کاربر
  فاطمه دهقان نسب

  ببخشید گذرنامه زیارتی با گذرنامه بین المللی فرق داره؟

  پیشخوان۲۴

  گذرنامه عادی و بین‌المللی با مراجعه حضوری به مراکز پلیس +۱۰ صادر می‌شه که هم برای سفر به مقاصد زیارتی و هم برای بقیه سفرهای خارجی کاربرد داره. اما گذرنامه زیارتی فقط برای ایام محرم، صفر و اربعین قابل استفاده است. برای اطلاعات بیشتر می‌تونین مقاله گذرنامه زیارتی یا اربعین رو در وبلاگ پیشخوان۲۴ مطالعه کنین.

  پاسخ
  کاربر
  عباسی

  آیا بعد از پیگیری گذرنامه، وضعیت پستی آن و اینکه در چه مرحله هست نیز قابل مشاهده هست؟ یا به طور کلی پیشخوان همچین سرویسی میده؟

  پیشخوان۲۴

  سلام دوست عزیز؛ بله شما می‌تونین جزئیات کامل صدور و ارسال گذرنامه‌تون رو مشاهده کنین. همچنین می‌تونین بارکد پستی گذرنامه رو هم دریافت کنین و از طریق خدمت پیگیری مرسوله پستی پیشخوان۲۴، از وضعیت گذرنامه در اداره پست هم باخبر بشین.

  پاسخ
  کاربر
  حسین جودی

  برای گذرنامه اربعین هم میتونیم از اینجا استعلام بگیریم؟

  پیشخوان۲۴

  سلام دوست عزیز؛ بله شما می‌تونین پیگیری گذرنامه اربعین رو هم از طریق پیشخوان ۲۴ انجام بدین.

  پاسخ
  کاربر
  سید

  سلام
  چطور گذرنامه خودم را پیگیری کنم؟

  حسین اورعی

  برای پیگیری گذرنامه با کد ملی کافیست از اپلیکیشن یا سایت پیشخوان24 استفاده کنید و آخرین وضعیت گذرنامه خود را با جزئیات مشاهده کنید.

  پاسخ
  کاربر
  نوری محمودی فرحانی

  گذرنامه من صادر نشده چرا

  پیشخوان۲۴

  سلام دوست عزیز؛ صدور و ارسال گذرنامه بین ۷ تا ۱۰ روز کاری زمان می‌بره. البته اگر تقاضا زیاد باشه ممکن این زمان کمی طولانی‌تر شه. با استفاده از خدمت پیگیری گذرنامه پیشخوان۲۴ می‌تونین از وضعیت صدور یا ارسال گذرنامه مطلع بشین.

  پاسخ
  کاربر
  حسین

  گذرنامه من کی ارسال می شود

  پیشخوان۲۴

  سلام دوست عزیز؛ صدور و ارسال گذرنامه بین ۷ تا ۱۰ روز کاری زمان می‌بره. البته اگر تقاضا زیاد باشه ممکن این زمان کمی طولانی‌تر شه. با استفاده از خدمت پیگیری گذرنامه پیشخوان۲۴ می‌تونین از وضعیت صدور یا ارسال گذرنامه مطلع بشین.

  پاسخ
  کاربر
  علی بروشان

  میخواستم ببینم پاسپورتم تکمیله یعنی. باز پاسپورت میتونم برم مسافرتی ممنون ازشما

  پیشخوان۲۴

  سلام دوست عزیز؛ زمانی که پاسپورت صادر یا تمدید بشه و به دستتون برسه می‌تونین برای سفرهای خارجی ازش استفاده کنین.

  پاسخ
  کاربر
  شهیون

  سلام میخواستم سامانه سمیع را برای شهرداری شهیون راه اندازی کنم چه کارهای را باید انجام بدم ؟

  حسین اورعی

  همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

  پاسخ
  کاربر
  اسماعیل دلیری

  از برنامه نویس بسیار تشکر 0کارشون دروسته فکر نمی کردم این همه برنامه نوشته و انجام بشه داد

  کاربر
  وحیده متوقع

  میخوام سهام عدالت ثبت نام کنم

  کاربر
  بهرام علی ویردیلویی

  سلام.این برنامه شما خیلی خوبه.ممنون

  کاربر
  مهدی

  نمره منفی گواهینامه رو میخوام

  کاربر
  گیلان دخت وفائی نژاد

  درود وضعیت گذرنامه خود را جویا هستم با سپاس از همراهیتان

  کاربر
  محمدرضاشریعتی زفره ای

  چند سال بیمه دارم

  کاربر
  محمدرضاشریعتی زفره ای

  من ازسال 74 پلایشگاه نفت کار کردم چرابیمه نریختن

  کاربر
  محمدرضاشریعتی زفره ای

  سابقه بیمهه

  کاربر
  آریا

  باسلام ودرود..من از اول یارانه هرماه واریز میشده برام اما از وقتی که این طرح جدید واریزی یارانه اجراشده فقط ماه اول برای من واریزشده الان چندماهه که واریز نشده برام .لطفا راهنمایی کنید..ممنون

  کاربر
  عباس نوری

  خلاف درج شده در گواهینامه

  کاربر
  عباس قارونی

  من اصلا دونفریم چرا قبص اینقده زیاد اومده من فکر میکنم اشتباهی شده خواهشنا رسیدگی کنید ممنون

  کاربر
  اصعرتمجیدی

  میخاهم بدونم یارانه من کی واریز می‌شود

  کاربر
  برات سروری

  من از سال 95 تاکسی دارم ولی تاکنون بیمه نشدم لطفا خواهش میکنم پیگر باشین ممنونم زنده باشین

  کاربر
  موسی باوی

  جواب یارانه معیشتی را خواستارم

  کاربر
  جواد

  تمام مراحل سهام عدالتم راانجام داده ام چراسودسهامم واریز نشده باسپاس فراوان ازمحصولین

  کاربر
  وحیدباقری نیک

  من جز طبقات بسیار ضعیف هستم چگونه سهام500تومانی به من تعلق گرفته وبسیاری با ضعیت بهتر سهام 1میلیونی

  کاربر
  الهام عزتپور دره گزی

  سود سهام متوفیان کی واریز میشود

  کاربر
  حسین قلی زاده

  مسدود بودن یاران با موجود مبلغ علت چیست

  emir

  این مشکل رو از بانک صادر کننده کارت خود پیگیری کنید.

  پاسخ
  کاربر
  محمدرضا

  یارانه جاماندگان کی واریزمیشود؟

  کاربر
  محمدمرادی

  بنده ازجامانده سهام عدالت هستم نه سهام دارم ونه یارانه چکارکنم

  کاربر
  فرشید معتمدی باجه کناری

  سلام من با گوشی همراه یارانه را ثبت نام کردم اما تاکنون نه پیامی برایم آمده ونه پولی برایم واریز شده نمی‌دانم چیکار کنم چون به مبلغ واریزی یارانه برای امورات زندگی روزانه نیازمند هستم لطفا مساعدت وکمکم‌ نمایید سپاسگزارم

  کاربر
  ایرج

  باعرض سلام خسته نباشید بنده حقیر 52سال سن دارم تمامی مشخصات خوبن خودم را حفظ هستم تا به حال به خاطر عقیدم یک ریال از دو لت نگرفته ام 15سال ده ماه سن داشتم سرباز داوطلب جنگ شدم تاز ه ثبت نام یارانه کردم دولت آقای رییسی پول که واریز نکرده آمد تازه در مورد احراز حوییتم من را به شک می اندازید می‌نویسید که اشتباه است

  کاربر
  هاشم شبیبی

  بنده تاحالا سهام عدالت دریافت نکردم ازجاماندها هستم

  کاربر
  شهریار یوسف نیا امندانی

  نمایش یارانه کارت کشاورزی

  کاربر
  پیمان ساعدی

  با سلام وخسته نباشید دوستان من چند ماه قبل برای یارانه ثبت نام کردم البته توسط برادرم و حتی پیامک ثبت هم بهمین شماره ام اومد اما خبر از یارانه ها من نشده استعلام هم که میکنم میزنه مطابقت نداره ممنون میشم اگه راهنمایی کنید تنها بیکارم و کلی مشکل