دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی

دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی

👁

ویژگی‌های دریافت فیش مستمری با پیشخوان 24

مشاهده فیش حقوقی تامین اجتماعی با پیشخوان 24

با وارد کردن نام کاربری و گذرواژه خود در سایت پیشخوان 24 می‌توانید به سادگی آخرین وضعیت فیش حقوقی تامین اجتماعی خود را مشاهده کنید. کافیست یکبار اطلاعات خود را وارد کنید تا هر دوره به راحتی فیش حقوقی مستمری خود را مشاهده کنید. امکان این استعلام از طریق سایت و اپلیکیشن پیشخوان24 در اختیار شما قرار دارد.

نمایش جزئیات فیش حقوقی تامین اجتماعی

تمامی جزئیات مربوط به فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی به سادگی از طریق پیشخوان 24 قابل مشاهده است. این جزئیات هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق سایت قابل دسترسی است.

نام‌گذاری فیش حقوقی تامین اجتماعی

اطلاعات مربوط به مشاهده فیش حقوقی در پیشخوان 24 ذخیره می‌شود و می‌توانید با نام‌گذاری هر یک از آن‌ها دسترسی ساده‌تری به فیش خود داشته باشید.

سوالات متداول در مورد دریافت فیش مستمری

برای مشاهده فیش حقوقی تامین اجتماعی با استفاده از پیشخوان 24 به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

برای مشاهده فیش حقوقی با استفاده از پیشخوان24 به نام کاربری و گذرواژه‌ای که زمان ثبت نام در سایت تامین اجتماعی انتخاب کرده‌اید نیاز دارید.

چه جزئیاتی از فیش حقوقی را با استفاده از پیشخوان24 می‌توان مشاهده کرد؟

با استفاده از پیشخوان24 می‌توانید به تمامی جزئیات فیش حقوقی خود دسترسی داشته باشید.

در صورت فراموشی رمز عبور چه باید کرد؟

در صورت فراموشی رمز عبور، باید به سایت تامین اجتماعی مراجعه کرده و نسبت به بازیابی رمزعبور اقدام کنید.

فیش حقوقی چه زمانی قابل مشاهده است؟

فیش حقوقی شما به محض قرار گرفتن در سایت تامین اجتماعی از طریق پیشخوان24 نیز قابل مشاهده است. فیش حقوقی در روزهای پایانی ماه در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

مستمری بازنشستگی از چه زمانی محاسبه و پرداخت خواهد شد

مستمری بازنشستگی از زمانی محاسبه و پرداخت خواهد شد که سازمان تامین اجتماعی، ترک کار بیمه شدگان را به کارفرمای ایشان اعلام کند و یا آنکه بازنشستگی مورد تایید شعبه بیمه تامین اجتماعی قرار می‌گیرد.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

مشاهده فیش حقوقی با پیشخوان24

پیشخوان24 در کنار تمامی خدمات خود، امکان مشاهده فیش حقوقی مستمری‌بگیران را نیز برای کاربران عزیز فراهم کرده است تا دیگری نیازی به مراجعه به سایت‌های دیگر نداشته باشید و با یک سامانه به چندین خدمت دسترسی داشته باشید. برای مشاهده فیش حقوقی با پیشخوان24 فقط به نام کاربری و گذرواژه‌ای که در زمان ثبت نام در سایت تامین اجتماعی انتخاب کرده‌اید نیاز دارید. این سرویس از طریق سایت و اپلیکیشن در اختیار شماست.

نحوه مشاهده فیش حقوقی تامین اجتماعی

مشاهده از طریق سایت تامین اجتماعی

برای مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی باید ابتدا به سایت تامین اجتماعی مراجعه کرده و روی لینک ورود به سامانه فیش حقوقی و احکام مستمری‌بگیران کلیک کنید. سپس وارد صفحه ورود به سیستم می‌شوید. در این صفحه باید کد ملی و رمز عبور خود را وارد و سپس گزینه ورود را انتخاب کنید. حالا وارد صفحه مشاهده فیش حقوقی و احکام مستمری بگیران می‌شوید. برای مشاهده فیش حقوقی باید در بخش جستجو، شماره مستمری، سال، ماه و نوع پرداخت را تعیین و سپس گزینه جستجو را انتخاب کنید. نوع پرداخت شامل پرداخت ماهیانه، عیدی، تفاوت افزایش معوقه می‌باشد. شما می‌توانید جزئیات فیش حقوقی خود را در این صفحه به راحتی مشاهده کنید. تمامی پرداخت‌های انجام شده، کسر پرداخت، مانده وام و کسورات در سه ستون با جزئیات قابل مشاهده هستند. همچین برای مشاهده سوابق تامین اجتماعی نیز می توانید از پیشخوان 24 استفاده کنید.

اپلیکیشن تامین اجتماعی من

با استفاده از اپلیکیشن تامین اجتماعی من که توسط سازمان تامین اجتماعی در اختیار بیمه‌شدگان قرار گرفته است به راحتی می‌توانید از خدمات غیرحضوری این سازمان بهره مند شوید. برای مشاهده فیش حقوقی خود کافیست به بخش مستمری بگیر مراجعه کنید و با وارد کردن کد ملی و شماره مستمری، جزئیات فیش حقوقی خود را مشاهده کنید. مشاهده سوابق تامین اجتماعی نیز از جمله خدماتی است که در پیشخوان24 برای کاربران ارائه شده است.

ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی

برای ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی و مشاهده سوابق بیمه و استفاده از دیگر امکانات این درگاه خدمات الکترونیکی، ابتدا باید به سایت تامین اجتماعی مراجعه کنید. روی گزینه ثبت نام در این صفحه کلیک و سپس کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید. لازم به ذکر است که در مرحله اول ثبت نام حتما به این نکات توجه داشته باشید:

 • اطلاعات وارد شده در این فرم از این پس جهت شناسایی شما در سامانه یکپارچه سازمان تامین اجتماعی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
 • مالکیت شماره تلفن همراه وارد شده باید صرفا متعلق به شخص شما باشد.
 • در صورتیکه شماره تلفن همراه وارد شده متعلق به شما نباشد نیاز است پس از طی کلیه مراحل ثبت نام، شخصا با در دست داشتن اصل کارت ملی و اصل شناسنامه به یکی از شعب تامین اجتماعی جهت فعالسازی حساب کاربری خود مراجعه کنید.
 • به دلیل اینکه اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام از این پس به صورت رسمی جهات ارائه خدمات الکترونیک سازمان تامین اجتماعی به شما مورد استفاده قرار خواهند گرفت، مسئولیت وارد کردن هرگونه اطلاعات خلاف واقعیت بر عهده شخص شما خواهد بود.
 • پس از تکمیل مراحل ثبت نام، شما مجاز به استفاده از خدمات غیرحضوری پایه‌ای سازمان، مانند درخواست دفترچه بیمه، بازرسی، مشاهده سوابق، فیش حقوقی، انواع استعلامات و ... خواهید بود. جهت استفاده از خدمات حقوقی این سامانه مانند ارسال لیست بیمه نیاز به مراجعه به شعبه و تکمیل فرم‌های تعهدنامه است. حالا وارد مرحله دوم ثبت نام، یعنی ثبت اطلاعات سجلی، می‌شوید. در این مرحله نیز به این نکته توجه داشته باشید که اطلاعات شناسنامه‌ای که در سامانه وارد می‌کنید با شناسنامه شما منطبق باشد. این اطلاعات با سازمان ثبت احوال کنترل خواهند شد. با پایان مرحله بعد، وارد مرحله سوم ثبت نام می‌شوید. این بخش مربوط به اطلاعات ایمیل، گذرواژه و سوالات امنیتی است. ابتدا ایمیل خود را در قسمت مربوطه وارد کنید. سپس در قسمت گذرواژه، رمز عبور مورد نظر خود را وارد کنید. درباره گذرواژه خود حتما به این چند نکته توجه داشته باشید: فقط شامل حروف بزرگ و کوچک لاتین باشد، حداقل شامل یک حرف بزرگ باشد، حداقل شامل یک حرف کوچک باشد، شامل عدد باشد، حداقل هشت حرف باشد، شامل نام، نام خانوادگی و شماره ملی نباشد.

پس از انتخاب گذرواژه، باید به 3 پرسش امنیتی پاسخ دهید. در صورت فراموشی گذرواژه، جهت ایجاد گذرواژه جدید، سوالات امنیتی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. نیازی نیست پاسخ به این سوالات امنیتی حتما مطابق واقعیت باشد، فقط کافیست پاسخی را که برای هر یک از سوالات ثبت کرده‌اید بعدا به یاد آورید. پس از پاسخ به سوالات روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید. در مرحله چهارم ثبت نام، تمامی اطلاعات ثبت شده در مراحل قبلی به شما نمایش داده می‌شوند و با انتخاب گزینه تائید و ارسال درخواست در پایین و سمت راست صفحه پیامی برای شما نمایش داده می‌شود و با انتخاب گزینه تائید در این پیام، مراحل ثبت نام شما نهایی می‌شوند. نتیجه ثبت نام، پس از تکمیل مراحل کاری از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی

برای پیگیری ثبت نام انجام شده در سایت سازمان تامین اجتماعی، در صفحه نخست این سایت، روی گزینه پیگیری ثبت نام که به رنگ سبز است کلیک کنید. البته قبل از ورود به این صفحه، به این چند نکته توجه داشته باشید:

 • در صورتی که قبلا در سامانه تامین اجتماعی ثبت نام کرده‌اید، حساب کاربری شما موجود است و نیازی به ثبت نام مجدد ندارید.
 • در صورتی که در فرآیندهای ثبت نام قبلی به مشکل برخورده‌اید می‌توانید روی دکمه پیگیری ثبت نام کلیک کنید.
 • در صورتی که ثبت نام را انجام داده‌ و نام کاربری و رمز دارید می‌توانید از نوار بالایی سایت، سمت چپ روی گزینه ورود به سامانه کلیک کنید و از خدمات غیرحضوری سامانه بهره‌مند شوید.
 • در صورتی که ثبت نام خود را انجام داده‌اید ولی رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید روی دکمه ورود به سامانه کلیک کنید و سپس در صفحه نمایش داده شده از گزینه بازیابی گذرواژه استفاده نمایید.
 • در صورتی که در فرآیندهای ثبت نام قبلی به مشکل برخورده‌اید می‌توانید روی دکمه پیگیری وضعیت ثبت نام کلیک کنید.
 • پس از انتخاب گزینه پیگیری ثبت نام، وارد صفحه زیر می‌شوید و با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه خود می‌توانید ثبت نام خود را پیگیری کنید.

ورود به سامانه مشاهده سوابق تامین اجتماعی

پیشخوان24 امکان مشاهده سوابق را نیز برای شما فراهم کرده است. علاوه با این می‌توانید از سایت تامین اجتماعی نیز سوابق خود را مشاهده کنید. برای ورود به سامانه سوابق تامین اجتماعی ابتدا وارد سایت سازمان شوید و روی گزینه ورود به سامانه در بالا و سمت چپ صفحه و یا گزینه نارنجی رنگ در صفحه نخست کلیک کنید. حالا در صفحه ورود به سیستم باید کد ملی و گذرواژه‌ای را که زمان ثبت نام انتخاب کرده‌اید در بخش مورد نظر وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات مورد نظر وارد صفحه کاربری خود می‌شوید و می‌توانید از امکانات درگاه خدمات الکترونیکی تامین اجتماعی از جمله مشاهده سوابق بیمه بهره‌مند شوید.

بازیابی رمز عبور تامین اجتماعی

در صورت فراموشی رمز عبور باید به سایت تامین‌اجتماعی مراجعه کنید و از بخش بازیابی رمز عبور اقدام به دریافت رمز جدید کنید. کافیست پس از ورود به سایت تامین اجتماعی و بخش بازیابی رمز عبور باید مطابق مراحل زیر عمل کنید:

 1. کد ملی خود را وارد کنید
 2. بعد از وارد کردن کد ملی خود در صفحه جدید نوع بازیابی گذر واژه را مشخص کنید
 3. در صورت انتخاب "ارسال گذرواژه جدید از طریق پیامک" یک پیامک برای شماره تلفنی که با آن ثبت نام کردید ارسال می شود.
 4. در صورت انتخاب " بازیابی گذرواژه با استفاده از سوالات امنیتی" باید 3 سوال امنیتی که در بخش ثبت نام یا اولین ورود به سامانه تعیین کرده اید را اعلام نمایید.
 5. در قسمت پاسخ سوال امنیتی، پاسخی که در هنگام ثبت نام به سوال امنیتی داده اید را وارد کنید. در صورتی که این پاسخ را فراموش کرده اید به نزدیکترین شعبه تامین اجتماعی مراجعه کنید.
 6. سپس در قسمت گذرواژه و تکرار گذرواژه نیز، کلمه عبور جدید خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که شرایط گذرواژه سایت سابقه بیمه می بایست رعایت شود.

علاوه بر این سرویس، امکان استعلام و مشاهده سوابق تامین اجتماعی و حکم بازنشستگی برای مستمری‌بگیران از طریق پیشخوان24 امکان‌پذیر است. برای استفاده از این سرویس نیز کافیست از قبل در سایت تامین اجتماعی ثبت نام کرده باشید.

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
کاربر
،علیرضا جلودار بکتی

باسلام لطفاً همکار ی نماییدهرچه تلاش می کنم نم توانم فیش حقوقی را مشاهده نمایم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما همراه عزیز
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماع را وارد کرده و در آخر، روی گزینه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید. در صورت فراموشی رمز عبور خود نیز می‌توانید مقاله «بازیابی گذرواژه تامین اجتماعی» را مطالعه کنید.
موفق و سبز باشید

پاسخ
کاربر
سیاب پورخدای میرزانلو

آذربایجان شرقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود
برای دریافت فیش حقوقی لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و در آخر، روی گزینه مشاهده کلیک کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
فاطمه آئین

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر سرکار خانم آئین
برای مشاهده فیش حقوقی خود لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را در کادرهای بالای همین صفحه وارد کرده و روی گزینه «مشاهده فیش» کلیک کنید.
پیروز باشید

پاسخ
کاربر
صفرقدرتی

باسلام برای دریافت فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما دوست عزیز
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را در کادرهای بالای همین صفحه وارد کرده و روی گزینه «مشاهده فیش» کلیک کنید.
تندرست و سبز باشید

پاسخ
کاربر
اسماعیل جعفرزاده

فیش حقوق خرداد 1403 را لازم دارم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما جناب جعفرزاده گرامی
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا درکادرهای بالای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و در آخر، روی گزینه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
محمد رضا مطهری ف را د

دریافت فیش حقوق

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
برای مشاهده فیش حقوقی خود لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را در کادرهای بالای همین صفحه وارد کرده و روی گزینه «مشاهده فیش» کلیک کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
زهرا جعفرزاده

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما سرکارخانم جعفرزاده گرامی
برای مشاهده فیش حقوقی خود لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را در کادرهای بالای همین صفحه وارد کرده و روی گزینه «مشاهده فیش» کلیک کنید.
ماندگار باشید

پاسخ
کاربر
نوال دریس نعیمی

فیش حقوق ۳۰/۲/۱۴۰۳

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی خود و کلمه عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و روی گزینه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
سهندعلی زرین

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما جناب زرین گرامی
برای دریافت فیش حقوقی لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.

پاسخ
کاربر
الیاس نعمتی

فیش حقوقی ۱۴۰۳

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام جناب نعمتی عزیز
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا کد ملی و رمز عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را در کادرهای بالای همین صفحه وارد کرده و روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
رجبعلی حسینی نصر

فیش حقوقی اوردیبهشت ماه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود بر شما جناب حسینی عزیز
برای دریافت فیش حقوقی، لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
سلامت و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
خشنود مرآتی فشی

دلیل اینکه هنگام دریافت خدمات پشت سر هم میزنه رمز ونام کاربری اشتباهه چیه؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
برای حل این موضوع لطفا مقاله «چگونه گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی را بازیابی کنیم؟» را مطالعه کنید.
موفق و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
علی توحیدی

فیش حقوق اردیبهشت ۱۴۰

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما جناب توحیدی گرامی
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
تندرست و مانا باشید

پاسخ
کاربر
فرهاد وکیلی اذر

فیش حقوقی نمشه گرفت

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام جناب وکیلی آذر
گاهی اوقات به دلیل اختلال در سامانه اصلی تامین اجتماعی، مشاهده فیش حقوقی امکان‌پذیر نیست. لطفا بعد از مدتی دوباره امتحان کنید.
موفق و سبز باشید

پاسخ
کاربر
زلفعلی ولی زاده اوغانی

ولی زاده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود جناب ولی‌زاده عزیز
لطفا برای دریافت فیش حقوقی خود در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی‌تان و رمز عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
سلامت و سبز باشید

پاسخ
کاربر
صفر غلامی

دریافت فیش

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام جناب غلامی عزیز
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا کد ملی و رمز عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را در کادرهای بالای همین صفحه وارد کرده و در ادامه، روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
مانا و سبز باشید

پاسخ
کاربر
محمود صفاهی

سلام شاید یکی نتونه این مراحل سخت طی کنه راه ساده تری بزارید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام جناب صفاهی عزیز
برای آموزش استفاده از سرویس دریافت فیش حقوقی، لطفا مقاله «چگونه فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی را دریافت کنیم؟»‌ را مطالعه کنید. همچنین می‌توانید با واحد پشتیبانی پیشخوان ۲۴ در تماس باشید.
موفق و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
ناشناخته

سلام چرا حقوق من اینقدر کم در اردیبهشت اضافه شده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
برای پیگیری این موضوع لطفا با سازمان تامین اجتماعی در تماس باشید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه «حکم حقوقی تامین اجتماعی»، جزئیات حکم حقوقی خود را مشاهده کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
مینا شکری

مشاهده فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما سرکار خانم شکری
برای دریافت فیش حقوقی‌تان لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده خود در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
سید محمود حدایقی

فیش حقوق

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
برای دریافت فیش حقوقی لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی و رمز عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و روی گزینه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
موفق و سبز باشید

پاسخ
کاربر
حسین عباسیان

کد ملی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر جناب عباسیان گرامی
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را در کادرهای بالای همین صفحه وارد کرده و روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
شاد و سبز باشید

پاسخ
کاربر
مجتبی احمدی

فیش حقوقی اردیبهشت 1403

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و سلام جناب احمدی
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را در کادرهای بالای همین صفحه وارد کنید و روی گزینه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
پایدار و سبز باشید

پاسخ
کاربر
حا فظ ابراهیمی

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر جناب ابراهیمی
برای دریافت فیش حقوقی خود، لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده خود در سامانه تامین اجتماعی را وارد کنید و روی گزینه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
باقرابراهیم زاده خلیلی

دریافت فیش حقوقی بازنشستگی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا کد ملی و رمز عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را در کادرهای بالای همین صفحه وارد کرده و روی گزینه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
تندرست و شاد باشید

پاسخ
کاربر
عبدالرحیم ابرانی

دریافت فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود جناب ایرانی
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را وارد کنید و در ادامه، روی گزینه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
2572413124

فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی 1403

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
لطفا برای دریافت فیش حقوقی خود به صفحه «دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی» مراجعه کنید.
تندرست و سبز باشید

پاسخ
کاربر
جعفرصادق اهل معرفت

کلمه عبور چیست دیکه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
کلمه عبور همان رمزی است که در زمان ثبت‌نام، در سامانه تامین اجتماعی ثبت کرده‌اید. در صورتی فراموشی آن، می‌توانید مقاله «چگونه گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی را بازیابی کنیم؟» را مطالعه کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
هادی فتوحی

دریافت فیش حقوق اردیبهشت
دریافت فیش حقوق اردیبهشت ۱۴۰۳

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما همراه گرامی
برای دریافت فیش حقوقی خود لازم است در دو کادر بالای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده خود در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
تندرست و شاد باشید

پاسخ
کاربر
خانم السادات قادریان

حقوق فروردین ۱۴۰۳

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و سپس، روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
سلامت و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
قباد عزیزیان

دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران وباز نشستگان

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر جناب عزیزیان
برای دریافت فیش حقوقی خود باید در دو کادر ابتدای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را وارد کنید. در آخر، روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
موفق و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
فرامرز نظاری.

ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
جهت اطلاع از مراحل ثبت‌نام در سامانه تامین اجتماعی لطفا مقاله راهنمای ثبت نام تامین اجتماعی برای استعلام سوابق بیمه پیشخوان ۲۴ را مطالعه کنید.
باتشکر

پاسخ
کاربر
سکینه،بوذرجمهری

فیشحقوی،اینماه،فروردین

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
لطفا در خدمت ارائه‌شده در این صفحه کدملی و کلمه عبوری که برای ثبت‌نام در سامانه تامین اجتماعی تعیین کرده‌اید را وارد کرده و دکمه مشاهده فیش را بزنید.
مانا باشید.

پاسخ
کاربر
هاله نجاری

فیش حقوق

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی باید در دو کادر بالای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده خود در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و سپس، روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
سبز و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
علی اصغر شهبازی

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
برای دریافت فیش حقوقی خود باید در کادرهای ابتدای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و در ادامه، روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
پیروز باشید

پاسخ
کاربر
زهرا زمانی

مشاهده فیش حقوقی فروردین۱۴۰۳

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما سرکار خانم زمانی
برای مشاهده فیش حقوقی باید در کادرهای ابتدای صفحه به‌ترتیب کد ملی و کلمه عبور تأمین اجتماعی خود را وارد کرده و سپس، روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
تندرست و سبز باشید

پاسخ
کاربر
بیوک اقاصابریان

دریافت فیش حقوقی 1403

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی خود باید در کادرهای ابتدای صفحه به‌ترتیب کدل ملی و کلمه عبور تأمین اجتماعی خود را وارد کرده و سپس، روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
سلامت و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
احمد رضامیرزاوند

خوب‌است‌فیش‌فروردین،,1403,, صادرشود

کاربر
عبداله مظاهری تهرانی

فیش حقوق مستمری بگیران

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
جهت دریافت فیش حقوقی، لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را در بخش‌‌های مشخص‌شده وارد کرده دکمه مشاهده فیش حقوقی را بزنید.
پایدار و سربلند باشید.

پاسخ
کاربر
حسن ابراهیمی

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت فیش حقوقی لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و گزینه مشاهده حکم بازنشستگی را بزنید.
مانا باشید.

پاسخ
کاربر
لیلا حیدری

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت فیش حقوقی لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و گزینه مشاهده فیش حقوقی را انتخاب کنید.
سبز و مانا باشید.

پاسخ
کاربر
کظمی اسماعیل

کلیه سوابق

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
برای دریافت کلیه سوابق بیمه خود باید به سرویس استعلام و مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی پیشخوان ۲۴ مراجعه کرده و کدملی و رمز عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و در انتها دکمه مشاهده سوابق بیمه را بزنید.
سبز و پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
علی دهدارنسب

گذر واژه را فراموش کرد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای بازیابی رمز عبور خود باید به سامانه تامین اجتماعی مراجعه کنید. برای اطلاع از نحوه انجام این کار می‌توانید مقاله چگونه گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی را بازیابی کنیم؟ را مطالعه کنید.
سبز باشید و پاینده.

پاسخ
کاربر
عصمت اکبری

چرا مستمری من واریز نشده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
واریز حقوق مستمری معمولا از 20ام هر ماه آغاز شده و پرداخت‌ها هم طبق حروف الفبا انجام می‌شود، ممکن است پرداخت مستمری این ماه با کمی تاخیر همراه بوده باشد.
سبز باشید و برقرار.

پاسخ
کاربر
عزیز پردادل

فیش خقوقی دی ماه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت فیش حقوقی باید کدملی و رمز ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را در کادرهای‌ مشخص‌شده وارد کرده و گزینه مشاهده فش را بزنید.
شاد و سلامت باشید.

پاسخ
کاربر
سید حجت الله درخشنده

فیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای دریافت فیش خود باید اطلاعات خواسته‌شده را در هریک از کادرها وارد کرده و گزینه استعلام فیش را بزنید.
شاد و سرزنده باشید.

پاسخ
کاربر
Mortaza

سلام چراسایت تامین اجتماعی فیش دی ماه مستمری بگیران نشون نمیده ؟ سایت مشکل داره

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
ممکن است هنگام استعلام سرویس‌دهی سامانه دچار مشکل شده باشد، می‌توانید بعد از چند روز مجددا استعلام بگیرید. همچنین با استفاده سرویس ارائه شده در همین صفحه هم امکان دسترسی به اطلاعات فیش حقوقی برای شما وجود دارد.
پایدار و سربلند باشید.

پاسخ
کاربر
بهار رضوانی

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای دریافت اطلاعات فیش حقوقی باید اطلاعات خواسته‌شده در کادرهای ابتدای صفحه را تکمیل کرده و گزینه مشاهده فیش را بزنید تا جزئیات بیشتر در مراحل بعد نمایش داده شوند.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
مجیدهلیچی

من رمزعبوررافراموش کردونمتونم فیش حقوقی ببینم لطفا برسی کنید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
رمز عبور درخواستی همان رمزی است که با آن در سامانه تامین اجتماعی ثبت‌نام کرده‌اید و باید توسط خود شما تغییر کنید. برای بازیابی این رمز باید به سامانه تامین اجتماعی مراجعه کرده و مراحل آن را طی کنید. برای اطلاع از روش تغییر رمز و دریافت رمز جدید بهتر است مقاله مربوط به چگونه گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی را بازیابی کنیم؟ را مطالعه کنید.
پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
مدرسی

فیش حقوقی ادر.۱۴۰۲

کاربر
مدرسی

لطف کنید مثل قبل راحت میتقانستیم فیش پنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود وقت بخیر
اختلالات مربوط به سرویس مقصد برطرف شده و می‌توانید استعلام فیش خود را به‌راحتی دریافت کنید.
برقرار و سلامت باشید.

پاسخ