استعلام حکم مستمری‌ بگیران

استعلام حکم مستمری‌ بگیران

👁

ویژگی‌های استعلام حکم مستمری بگیران با پیشخوان 24

مشاهده حکم بازنشستگی تامین اجتماعی با پیشخوان 24

با وارد کردن نام کاربری و گذرواژه خود در سایت پیشخوان 24 می‌توانید به سادگی حکم بازنشستگی تامین اجتماعی خود را مشاهده کنید. کافیست یکبار اطلاعات درخواستی را وارد کنید تا هر دوره به راحتی استعلام احکام جدید بازنشستگان تامین اجتماعی را انجام دهید. امکان این استعلام هم از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن پیشخوان24 در اختیار شما قرار دارد.

نمایش جزئیات حکم بازنشستگی تامین اجتماعی

تمامی جزئیات مربوط به حکم بازنشستگی تامین اجتماعی به سادگی از طریق پیشخوان 24 قابل مشاهده است. این جزئیات هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق سایت قابل دسترسی است.

ذخیره و نام‌گذاری حکم بازنشستگی تامین اجتماعی

اطلاعات مربوط به مشاهده حکم مستمری تامین اجتماعی در پیشخوان 24 ذخیره می‌شود و می‌توانید با نام‌گذاری هر یک از آن‌ها دسترسی ساده‌تری به حکم بازنشستگی خود داشته باشید.

سوالات متداول در مورد حکم مستمری بگیران

برای مشاهده حکم بازنشستگی تامین اجتماعی با استفاده از پیشخوان 24 به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

برای مشاهده حکم بازنشستگی با استفاده از پیشخوان24 به نام کاربری و گذرواژه‌ای که زمان ثبت نام در سایت تامین اجتماعی انتخاب کرده‌اید نیاز دارید.

چه جزئیاتی از حکم بازنشستگی حقوقی را با استفاده از پیشخوان24 می‌توان مشاهده کرد؟

با استفاده از پیشخوان24 می‌توانید به تمامی جزئیات درج شده در حکم بازنشستگی خود دسترسی داشته باشید.

در صورت فراموشی رمز عبور چه باید کرد؟

در صورت فراموشی رمز عبور، باید به سایت تامین اجتماعی مراجعه و نسبت به بازیابی رمزعبور خود اقدام کنید.

حکم بازنشستگی چه زمانی قابل مشاهده است؟

حکم بازنشستگی شما به محض قرار گرفتن در سایت تامین اجتماعی از طریق پیشخوان24 نیز قابل مشاهده است.

مستمری بازنشستگی از چه زمانی محاسبه و پرداخت خواهد شد؟

مستمری بازنشستگی از زمانی محاسبه و پرداخت خواهد شد که سازمان تامین اجتماعی، ترک کار بیمه شدگان را به کارفرمای ایشان اعلام کند و یا آنکه بازنشستگی مورد تائید شعبه بیمه تامین اجتماعی قرار می‌گیرد.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

استعلام حکم مستمری بگیران با پیشخوان24

ما در اپلیکیشن پیشخوان 24 امکان استعلام سوابق تامین اجتماعی را در اختیار شما عزیزان قرار داده بودیم اما برای گسترده‌تر شدن امکانات اپلیکیشن و سایت به دنبال ارائه خدمات بیشتری برای مستمری بگیران تامین اجتماعی بودیم. بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن پیشخوان 24 آخرین و به‌روزترین حکم بازنشستگی و فیش حقوقی خود را به راحتی و با اطمینان استعلام بگیرند و از این پس دیگر نیازی به روش‌های قبلی نخواهید داشت. برای دریافت حکم حقوقی خود کافیست اپلیکیشن پیشخوان 24 را روی گوشی موبایل خود نصب کنید و با استفاده از کد ملی و رمز عبور حکم حقوقی بازنشستگان را مشاهده کنید

روش‌های استعلام حکم مستمری بگیران

مشاهده حکم بازنشستگی تامین اجتماعی

برای مشاهده حکم حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی با کد ملی باید ابتدا به آدرس https://account.tamin.ir/auth/login و یا https://www.tamin.ir/FishHoghoghi مراجعه کرده و روی لینک ورود به سامانه فیش حقوقی و احکام مستمری‌بگیران کلیک کنید.
سپس وارد صفحه ورود به سیستم می‌شوید. در این صفحه باید کد ملی و رمز عبور خود را وارد و سپس گزینه ورود را انتخاب کنید. پس از ورود به سامانه کافیست سال مورد نظر را وارد کنید تا حکم بازنشستگی به شما نمایش داده شود.
جزئیاتی که در شرح حکم بازنشستگی به شما نمایش داده می شوند عبارتند از:

 • نوع حکم
 • اجرای حکم
 • تاریخ اجرا
 • مبلغ پرداخت ماهیانه
 • مستمری پس از افزایش
 • کمک هزینه مسکن
 • حق سنوات
 • مستمری قبل از افزایش
 • جمع

مشاهده فیش حقوقی تامین اجتماعی

برای مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی با کد ملی نیز کافیست به سایت تامین اجتماعی مراجعه کنید و روی لینک ورود به سامانه فیش حقوقی و احکام مستمری‌بگیران کلیک کنید. سپس وارد صفحه ورود به سیستم می‌شوید. در این صفحه باید کد ملی و رمز عبور خود را وارد و سپس گزینه ورود را انتخاب کنید.
حالا وارد صفحه مشاهده فیش حقوقی و احکام مستمری بگیران می‌شوید. برای مشاهده فیش حقوقی باید در بخش جستجو، شماره مستمری، سال، ماه و نوع پرداخت را تعیین و سپس گزینه جستجو را انتخاب کنید. نوع پرداخت شامل پرداخت ماهیانه، عیدی و تفاوت افزایش معوقه است. شما می‌توانید جزئیات فیش حقوقی خود را در این صفحه به راحتی مشاهده کنید. تمامی پرداخت‌های انجام شده، کسر پرداخت، مانده وام و کسورات در سه ستون با جزئیات قابل مشاهده هستند.

اپلیکیشن تامین اجتماعی من

با استفاده از اپلیکیشن تامین اجتماعی من که توسط سازمان تامین اجتماعی در اختیار بیمه شدگان قرار گرفته است به راحتی می‌توانید از خدمات غیرحضوری این سازمان بهره مند شوید. در حال حاضر امکان مشاهده حکم بازنشستگی از طریق این اپلیکیشن وجود ندارد اما می‌توانید فیش حقوقی خود را به سادگی مشاهده کنید.
علاوه بر این خدمات دیگری از جمله کلیه سوابق بیمه ای به تفکیک سال و کارگاه، کلیه سوابق درمانی غیرملکی (نسخ درمانی) به تفکیک سال و نمایش تاریخ نسخه، اطلاعات بیمه ای مشتمل بر مشاهده آخرین روز کارکرد سابقه، آخرین دستمزد، وضعیت حمایت‌های درمانی، وضعیت بیمه پرداز، نوع بیمه، مشخصات شعبه و کارگاه از طریق این اپلیکیشن قابل دسترسی هستند.

ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی

1) برای ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی و مشاهده سوابق بیمه و استفاده از دیگر امکانات این درگاه خدمات الکترونیکی، ابتدا باید به آدرس اینترنتی و https://eservices.tamin.ir/view/#/main مراجعه کنید.
2) روی گزینه ثبت نام در این صفحه کلیک کنید. در این صفحه باید کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید. لازم به ذکر است که در مرحله اول ثبت نام حتما به این نکات توجه داشته باشید:

 • اطلاعات وارد شده در این فرم از این پس جهت شناسایی شما در سامانه یکپارچه سازمان تامین اجتماعی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
 • مالکیت شماره تلفن همراه وارد شده باید صرفا متعلق به شخص شما باشد.
 • در صورتی که شماره تلفن همراه وارد شده متعلق به شما نباشد نیاز است پس از طی کلیه مراحل ثبت نام، شخصا با در دست داشتن اصل کارت ملی و اصل شناسنامه به یکی از شعب تامین اجتماعی جهت فعالسازی حساب کاربری خود مراجعه کنید.
 • به دلیل اینکه اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام از این پس به صورت رسمی جهت ارائه خدمات الکترونیک سازمان تامین اجتماعی به شما مورد استفاده قرار خواهند گرفت، مسئولیت وارد نمودن هرگونه اطلاعات خلاف واقعیت بر عهده شخص شما خواهد بود.
 • پس از تکمیل مراحل ثبت نام، شما مجاز به استفاده از خدمات غیرحضوری پایه‌ای سازمان، مانند درخواست دفترچه بیمه، بازرسی، مشاهده سوابق، فیش حقوقی، انواع استعلامات و ... خواهید بود. جهت استفاده از خدمات حقوقی این سامانه مانند ارسال لیست بیمه نیاز به مراجعه به شعبه و تکمیل فرم‌های تعهدنامه است.
 • در حفظ و نگهداری رمز خود دقت کنید. مسئولیت تبعات ناشی از افشای رمز و هرگونه سواستفاده بر عهده شخص شما خواهد بود.

3) حالا وارد مرحله دوم ثبت نام، ثبت اطلاعات سجلی، می‌شوید. در این مرحله نیز به این نکته توجه داشته باشید که اطلاعات شناسنامه‌ای که در سامانه وارد می‌کنید با شناسنامه شما منطبق باشد. این اطلاعات با سازمان ثبت احوال کنترل خواهند شد.

4) با انتخاب مرحله بعد، وارد مرحله سوم ثبت نام می‌شوید. این بخش مربوط به اطلاعات ایمیل، گذرواژه و سوالات امنیتی است. ابتدا ایمیل خود را در قسمت مربوطه وارد کنید. سپس در قسمت گذرواژه، رمز عبور مورد نظر خود را وارد کنید. درباره گذرواژه خود حتما به این چند نکته توجه داشته باشید:

 • فقط شامل حروف بزرگ و کوچک لاتین باشد.
 • حداقل شامل یک حرف بزرگ باشد.
 • حداقل شامل یک حرف کوچک باشد.
 • شامل عدد باشد.
 • حداقل هشت حرف باشد.
 • شامل نام، نام خانوادگی و شماره ملی باشد.

5) پس از انتخاب گذرواژه، باید به 3 پرسش امنیتی پاسخ دهید. در صورت فراموشی گذرواژه، جهت ایجاد گذرواژه جدید، سوالات امنیتی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. نیازی نیست پاسخ به این سوالات امنیتی حتما مطابق واقعیت باشد، فقط کافیست پاسخی را که برای هر یک از سوالات ثبت کرده‌اید بعدا به یاد آورید. پس از پاسخ به سوالات روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید.

6) در مرحله چهارم ثبت نام، تمامی اطلاعات ثبت شده در مراحل قبلی به شما نمایش داده می‌شوند و با انتخاب گزینه تائید و ارسال درخواست در پایین و سمت راست صفحه پیامی برای شما نمایش داده می‌شود و با انتخاب گزینه تائید در این پیام، مراحل ثبت نام شما نهایی می‌شوند.

7) نتیجه ثبت نام، پس از تکمیل مراحل کاری از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی

1) برای پیگیری ثبت نام انجام شده در سایت سازمان تامین اجتماعی، در صفحه نخست این سایت، روی گزینه پیگیری ثبت نام که به رنگ سبز است کلیک کنید. البته قبل از ورود به این صفحه، به این چند نکته توجه داشته باشید:

 • در صورتی که قبلا در سامانه تامین اجتماعی یا سایت https://eservices.tamin.ir/view/#/main ثبت نام کرده‌اید، حساب کاربری شما موجود است و نیازی به ثبت نام مجدد ندارید.
 • در صورتی که در فرآیندهای ثبت نام قبلی به مشکل برخورده‌اید می‌توانید روی دکمه پیگیری ثبت نام در لینک https://eservices.tamin.ir/view/#/main کلیک کنید.
 • در صورتی که ثبت نام را انجام داده‌ و نام کاربری و رمز دارید می‌توانید از نوار بالایی سایت، سمت چپ روی گزینه ورود به سامانه کلیک کنید و از خدمات غیرحضوری سامانه بهره‌مند شوید.
 • در صورتی که ثبت نام خود را انجام داده‌اید ولی رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید روی دکمه ورود به سامانه کلیک کنید و سپس در صفحه نمایش داده شده از گزینه بازیابی گذرواژه استفاده نمایید.

2) در صورتی که در فرآیندهای ثبت نام قبلی به مشکل برخورده‌اید می‌توانید روی دکمه پیگیری وضعیت ثبت نام کلیک کنید.

3) پس از انتخاب گزینه پیگیری ثبت نام، وارد صفحه زیر می‌شوید و با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه خود می‌توانید ثبت نام خود را پیگیری کنید.

ورود به سامانه مشاهده سوابق تامین اجتماعی

1) برای ورود به سامانه سوابق تامین اجتماعی ابتدا وارد سایت و یا https://eservices.tamin.ir/view/#/main شوید و روی گزینه ورود به سامانه در بالا و سمت چپ صفحه و یا گزینه نارنجی رنگ در صفحه نخست کلیک کنید.

2) حالا در صفحه ورود به سیستم باید کد ملی و گذرواژه‌ای را که زمان ثبت نام انتخاب کرده‌اید در بخش مورد نظر وارد کنید.

3) پس از وارد کردن اطلاعات مورد نظر وارد صفحه کاربری خود می‌شوید و می‌توانید از امکانات درگاه خدمات الکترونیکی تامین اجتماعی از جمله مشاهده سوابق بیمه بهره‌مند شوید.

بازیابی رمز عبور تامین اجتماعی

برای بازیابی رمز عبور ورود به سایت تامین اجتماعی ابتدا باید وارد این سایت شوید و در صفحه ورود، گزینه بازیابی رمز عبور را انتخاب کنید. سپس باید مراحل بازیابی رمز عبور را طی کنید تا در نهایت رمز جدید خود را مشخص کنید و مجدد امکان ورود به سامانه خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی و استفاده از امکانات آن را داشته باشید.

ما در اپلیکیشن پیشخوان 24 امکان استعلام سوابق تامین اجتماعی را در اختیار شما عزیزان قرار داده بودیم اما برای گسترده‌تر شدن امکانات اپلیکیشن و سایت به دنبال ارائه خدمات بیشتری برای مستمری بگیران تامین اجتماعی بودیم. بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن پیشخوان 24 آخرین و به‌روزترین حکم بازنشستگی و فیش حقوقی خود را به راحتی و با اطمینان استعلام بگیرند و از این پس دیگر نیازی به روش‌های قبلی نخواهید داشت. برای دریافت حکم حقوقی خود کافیست اپلیکیشن پیشخوان 24 را روی گوشی موبایل خود نصب کنید و با استفاده از کد ملی و رمز عبور حکم حقوقی بازنشستگان را مشاهده کنید

روش‌های استعلام حکم مستمری بگیران

مشاهده حکم بازنشستگی تامین اجتماعی

برای مشاهده حکم حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی با کد ملی باید ابتدا به آدرس https://account.tamin.ir/auth/login و یا https://www.tamin.ir/FishHoghoghi مراجعه کرده و روی لینک ورود به سامانه فیش حقوقی و احکام مستمری‌بگیران کلیک کنید.
سپس وارد صفحه ورود به سیستم می‌شوید. در این صفحه باید کد ملی و رمز عبور خود را وارد و سپس گزینه ورود را انتخاب کنید. پس از ورود به سامانه کافیست سال مورد نظر را وارد کنید تا حکم بازنشستگی به شما نمایش داده شود.
جزئیاتی که در شرح حکم بازنشستگی به شما نمایش داده می شوند عبارتند از:

 • نوع حکم
 • اجرای حکم
 • تاریخ اجرا
 • مبلغ پرداخت ماهیانه
 • مستمری پس از افزایش
 • کمک هزینه مسکن
 • حق سنوات
 • مستمری قبل از افزایش
 • جمع

مشاهده فیش حقوقی تامین اجتماعی

برای مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی با کد ملی نیز کافیست به سایت تامین اجتماعی مراجعه کنید و روی لینک ورود به سامانه فیش حقوقی و احکام مستمری‌بگیران کلیک کنید. سپس وارد صفحه ورود به سیستم می‌شوید. در این صفحه باید کد ملی و رمز عبور خود را وارد و سپس گزینه ورود را انتخاب کنید.
حالا وارد صفحه مشاهده فیش حقوقی و احکام مستمری بگیران می‌شوید. برای مشاهده فیش حقوقی باید در بخش جستجو، شماره مستمری، سال، ماه و نوع پرداخت را تعیین و سپس گزینه جستجو را انتخاب کنید. نوع پرداخت شامل پرداخت ماهیانه، عیدی و تفاوت افزایش معوقه است. شما می‌توانید جزئیات فیش حقوقی خود را در این صفحه به راحتی مشاهده کنید. تمامی پرداخت‌های انجام شده، کسر پرداخت، مانده وام و کسورات در سه ستون با جزئیات قابل مشاهده هستند.

اپلیکیشن تامین اجتماعی من

با استفاده از اپلیکیشن تامین اجتماعی من که توسط سازمان تامین اجتماعی در اختیار بیمه شدگان قرار گرفته است به راحتی می‌توانید از خدمات غیرحضوری این سازمان بهره مند شوید. در حال حاضر امکان مشاهده حکم بازنشستگی از طریق این اپلیکیشن وجود ندارد اما می‌توانید فیش حقوقی خود را به سادگی مشاهده کنید.
علاوه بر این خدمات دیگری از جمله کلیه سوابق بیمه ای به تفکیک سال و کارگاه، کلیه سوابق درمانی غیرملکی (نسخ درمانی) به تفکیک سال و نمایش تاریخ نسخه، اطلاعات بیمه ای مشتمل بر مشاهده آخرین روز کارکرد سابقه، آخرین دستمزد، وضعیت حمایت‌های درمانی، وضعیت بیمه پرداز، نوع بیمه، مشخصات شعبه و کارگاه از طریق این اپلیکیشن قابل دسترسی هستند.

ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی

1) برای ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی و مشاهده سوابق بیمه و استفاده از دیگر امکانات این درگاه خدمات الکترونیکی، ابتدا باید به آدرس اینترنتی و https://eservices.tamin.ir/view/#/main مراجعه کنید.
2) روی گزینه ثبت نام در این صفحه کلیک کنید. در این صفحه باید کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید. لازم به ذکر است که در مرحله اول ثبت نام حتما به این نکات توجه داشته باشید:

 • اطلاعات وارد شده در این فرم از این پس جهت شناسایی شما در سامانه یکپارچه سازمان تامین اجتماعی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
 • مالکیت شماره تلفن همراه وارد شده باید صرفا متعلق به شخص شما باشد.
 • در صورتی که شماره تلفن همراه وارد شده متعلق به شما نباشد نیاز است پس از طی کلیه مراحل ثبت نام، شخصا با در دست داشتن اصل کارت ملی و اصل شناسنامه به یکی از شعب تامین اجتماعی جهت فعالسازی حساب کاربری خود مراجعه کنید.
 • به دلیل اینکه اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام از این پس به صورت رسمی جهت ارائه خدمات الکترونیک سازمان تامین اجتماعی به شما مورد استفاده قرار خواهند گرفت، مسئولیت وارد نمودن هرگونه اطلاعات خلاف واقعیت بر عهده شخص شما خواهد بود.
 • پس از تکمیل مراحل ثبت نام، شما مجاز به استفاده از خدمات غیرحضوری پایه‌ای سازمان، مانند درخواست دفترچه بیمه، بازرسی، مشاهده سوابق، فیش حقوقی، انواع استعلامات و ... خواهید بود. جهت استفاده از خدمات حقوقی این سامانه مانند ارسال لیست بیمه نیاز به مراجعه به شعبه و تکمیل فرم‌های تعهدنامه است.
 • در حفظ و نگهداری رمز خود دقت کنید. مسئولیت تبعات ناشی از افشای رمز و هرگونه سواستفاده بر عهده شخص شما خواهد بود.

3) حالا وارد مرحله دوم ثبت نام، ثبت اطلاعات سجلی، می‌شوید. در این مرحله نیز به این نکته توجه داشته باشید که اطلاعات شناسنامه‌ای که در سامانه وارد می‌کنید با شناسنامه شما منطبق باشد. این اطلاعات با سازمان ثبت احوال کنترل خواهند شد.

4) با انتخاب مرحله بعد، وارد مرحله سوم ثبت نام می‌شوید. این بخش مربوط به اطلاعات ایمیل، گذرواژه و سوالات امنیتی است. ابتدا ایمیل خود را در قسمت مربوطه وارد کنید. سپس در قسمت گذرواژه، رمز عبور مورد نظر خود را وارد کنید. درباره گذرواژه خود حتما به این چند نکته توجه داشته باشید:

 • فقط شامل حروف بزرگ و کوچک لاتین باشد.
 • حداقل شامل یک حرف بزرگ باشد.
 • حداقل شامل یک حرف کوچک باشد.
 • شامل عدد باشد.
 • حداقل هشت حرف باشد.
 • شامل نام، نام خانوادگی و شماره ملی باشد.

5) پس از انتخاب گذرواژه، باید به 3 پرسش امنیتی پاسخ دهید. در صورت فراموشی گذرواژه، جهت ایجاد گذرواژه جدید، سوالات امنیتی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. نیازی نیست پاسخ به این سوالات امنیتی حتما مطابق واقعیت باشد، فقط کافیست پاسخی را که برای هر یک از سوالات ثبت کرده‌اید بعدا به یاد آورید. پس از پاسخ به سوالات روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید.

6) در مرحله چهارم ثبت نام، تمامی اطلاعات ثبت شده در مراحل قبلی به شما نمایش داده می‌شوند و با انتخاب گزینه تائید و ارسال درخواست در پایین و سمت راست صفحه پیامی برای شما نمایش داده می‌شود و با انتخاب گزینه تائید در این پیام، مراحل ثبت نام شما نهایی می‌شوند.

7) نتیجه ثبت نام، پس از تکمیل مراحل کاری از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی

1) برای پیگیری ثبت نام انجام شده در سایت سازمان تامین اجتماعی، در صفحه نخست این سایت، روی گزینه پیگیری ثبت نام که به رنگ سبز است کلیک کنید. البته قبل از ورود به این صفحه، به این چند نکته توجه داشته باشید:

 • در صورتی که قبلا در سامانه تامین اجتماعی یا سایت https://eservices.tamin.ir/view/#/main ثبت نام کرده‌اید، حساب کاربری شما موجود است و نیازی به ثبت نام مجدد ندارید.
 • در صورتی که در فرآیندهای ثبت نام قبلی به مشکل برخورده‌اید می‌توانید روی دکمه پیگیری ثبت نام در لینک https://eservices.tamin.ir/view/#/main کلیک کنید.
 • در صورتی که ثبت نام را انجام داده‌ و نام کاربری و رمز دارید می‌توانید از نوار بالایی سایت، سمت چپ روی گزینه ورود به سامانه کلیک کنید و از خدمات غیرحضوری سامانه بهره‌مند شوید.
 • در صورتی که ثبت نام خود را انجام داده‌اید ولی رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید روی دکمه ورود به سامانه کلیک کنید و سپس در صفحه نمایش داده شده از گزینه بازیابی گذرواژه استفاده نمایید.

2) در صورتی که در فرآیندهای ثبت نام قبلی به مشکل برخورده‌اید می‌توانید روی دکمه پیگیری وضعیت ثبت نام کلیک کنید.

3) پس از انتخاب گزینه پیگیری ثبت نام، وارد صفحه زیر می‌شوید و با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه خود می‌توانید ثبت نام خود را پیگیری کنید.

ورود به سامانه مشاهده سوابق تامین اجتماعی

1) برای ورود به سامانه سوابق تامین اجتماعی ابتدا وارد سایت و یا https://eservices.tamin.ir/view/#/main شوید و روی گزینه ورود به سامانه در بالا و سمت چپ صفحه و یا گزینه نارنجی رنگ در صفحه نخست کلیک کنید.

2) حالا در صفحه ورود به سیستم باید کد ملی و گذرواژه‌ای را که زمان ثبت نام انتخاب کرده‌اید در بخش مورد نظر وارد کنید.

3) پس از وارد کردن اطلاعات مورد نظر وارد صفحه کاربری خود می‌شوید و می‌توانید از امکانات درگاه خدمات الکترونیکی تامین اجتماعی از جمله مشاهده سوابق بیمه بهره‌مند شوید.

بازیابی رمز عبور تامین اجتماعی

برای بازیابی رمز عبور ورود به سایت تامین اجتماعی ابتدا باید وارد این سایت شوید و در صفحه ورود، گزینه بازیابی رمز عبور را انتخاب کنید. سپس باید مراحل بازیابی رمز عبور را طی کنید تا در نهایت رمز جدید خود را مشخص کنید و مجدد امکان ورود به سامانه خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی و استفاده از امکانات آن را داشته باشید.

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
کاربر
رضا حاجی حسینی مجن

چرا حکم باسختی کار اینجانب اقدام نشده است.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما جناب حسینی
لطفا این موضوع را از طریق سازمان تامین اجتماعی پیگیری فرمایید.
موفق و مانا باشید

پاسخ
کاربر
احمد مخدوم

سلام لطفاحکم حقوق 1403رامیخواستمرویت کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر جناب مخدوم گرامی
برای مشاهده حکم حقوقی‌تان لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را وارد کرده و در آخر، روی دکمه «مشاهده حکم بازنشستگی» کلیک کنید.
شاد باشید

پاسخ
کاربر
صفی رفیع نژاد

حکم بازنشستگی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود
برای دریافت حکم لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را در کادرهای بالا وارد کرده و روی گزینه مشاهده حکم بازنشستگی کلیک کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
عصمت کریمی

با سلام من تمام مراحل را انجام دادم هزینه را هم پرداخت کردم ولی باز هم حکم حقوقی ام قابل رویت نیست چه کار کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما سرکار خانم کریمی گرامی
لطفا به صفحه «سوابق تراکنش‌ها» مراجعه کنید و در ردیف استعلام حکم حقوقی، روی گزینه «جزئیات» کلیک کنید. در صورتی که باز هم موفق به رویت حکم خود نشدید، با واحد پشتیبانی پیشخوان ۲۴ تماس بگیرید.
شاد و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
مصطفی شهیداللهی

باسلام و عرض ادب ، لطفا گزینه رمز را فراموش کرده ام فعال باشد در صورت فراموشی یا تغییر آن بتوانید مشکل رفع شود. با تشکر

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام جناب شهیداللهی
برای حل این موضوع لطفا مقاله «چگونه گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی را بازیابی کنیم؟» را مطالعه کنید. همچنین لازم به ذکر است که بازیابی رمز عبور فقط از طریق سامانه تامین اجتماعی امکان‌پذیر است.
مانا و سبز باشید

پاسخ
کاربر
آذر رضایی

سلام ، لطفاً حکم جدید حقوقی در سال 1403را میخواستم روییت کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام سرکار خانم رضایی
برای دریافت حکم حقوقی خود لطفا کد ملی‌تان را همراه با کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی، در کادرهای بالای همین صفحه وارد کنید و روی گزینه «مشاهده حکم بازنشستگی» کلیک کنید.
پایدار باشید

پاسخ
کاربر
مجتبی طلوعی

دریافت حکم ۱۴۰۳

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر جناب طلوعی عزیز
برای دریافت حکم لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده‌ی خود در سامانه تامین اجتماعی را در کادرهای بالا وارد کرده و روی گزینه مشاهده حکم بازنشستگی کلیک کنید.
شاد و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
صمد رستم خانیف

فیش حقوق

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر همراه گرامی
برای دریافت فیش حقوقی لازم است به صفحه «دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی» مراجعه کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
سید کمال عظیمی امریی

استان مازندران ساری

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر جناب عظیمی
برای دریافت حکم خود لطفا کد ملی و کلمه عبور ثبت‌شده در سامانه تامین اجتماعی را در کادرهای بالای همین صفحه وارد کرده و در آخر، روی دکمه «مشاهده حکم بازنشستگی» کلیک کنید.
پایدار و سبز باشید

پاسخ
کاربر
نسرین رفیعی سخایی هستم

ببخشید من از پیشخوان ۲۴حکم مستمری را گرفتم و ۲۶۰۰ت واریز کردم اما نتونستم چاپ کنم و دیگه نمیشه ببینم .چه کنم دوباره پول واریز کنم؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
نیازی به پرداخت وجه نیست،‌ لطفا به بخش تراکنش‌ها در پیشخوان 24 مراجعه کنید و جزئیات استعلام‌تان را مشاهده کنید.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
علی اکبر علی عسگری

حکم بازنشستگی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت حکم بازنشستگی لطفا کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل را در بخش‌های مربوطه وارد کرده و گزینه مشاهده حکم بازنشستگی را بزنید.
سبز و امیدوار باشید.

پاسخ
کاربر
مختار پادیارکیوی

حکم حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای استعلام حکم حقوقی بازنشستگی باید وارد سرویس مشاهده حکم حقوقی بازنشستگان کشوری شده و اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید، سپس دکمه سبز رنگ مشاهد حکم را بزنید تا وارد مراحل دریافت شوید.
سبز و پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
Rafeg. Emamy mgdam

,حکم باز نشستکی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای استعلام فیش و حکم بازنشستگی باید به ابتدای صفحه رفته و اطلاعات خواسته‌شده را در هر کادر وارد کنید. بعد از زدن دکمه استعلام وار صفحه‌ای می‌شوید که اطلاعاتتان قابل رویت هستند.
پایدار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
علی

با گوشی وارد سیستم شدم ولی شماره مستمری را نمیتوانم پیدا کنم و شماره کاربری و گذرواژه را از کجا بیاورم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود علی جان
در کادرهای مشخص شده باید کد ملی و رمز عبوری که برای ثبت‌نام در سایت تامین اجتماعی استفاده کرده ‌اید را وارد کنید که امکان استعلام حکم برایتان فراهم شود. درصورتی‌که اطلاعی از رمز عبور خود ندارید می‌توانید مطلب مربوط به چگونه گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی را بازیابی کنیم؟ را مطالعه کرده و طبق مراحل گفته شده عمل کنید.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
اسحق گلابلو

درفت حکم حقوق

کاربر
اسحق گلابلو

حکم بازنشگان

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام جناب گلابلو وقت بخیر
برای دریافت حکم بازنشستگی خود باید از طریق همین صفحه اقدام کنید. لطفا کدملی و رمز ورودی که هنگام ثبت‌نام در سامانه تامین اجتماعی ثبت کرده‌اید را در قسمت‌های مشخص شده وارد کرده و روی دکمه استعلام کلیک کنید. اگر در سامانه تامین اجتماعی ثبت‌نام نکرده‌اید می‌توانید از طریف صفحه راهنمای ثبت‌نام در سایت تامین اجتماعی، از مراحل آن مطلع شوید.
برای دریافت حکم حقوق هم باید به سرویس حکم بازنشستگان کشوری پیشخوان 24 مراجعه کرده و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا بتوانید استعلام بگیرید.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
اسحق گلابلو

دریافت فیش حقوق

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام جناب گلابلو وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی خود، لطفا به ابتدای همین صفحه مراجعه کرده و اطلاعات خواسته شده را در قسمت های مشخص شده درج کنید. در نهایت با زدن دکمه مشاهده فیش حقوقی، فیش حقوقتان را دریافت کنید.
پیروز و برقرار باشید.

پاسخ