استعلام و مشاهده آنلاین قبض آب

استعلام و مشاهده آنلاین قبض آب

شناسه قبض و شناسه پرداخت دارم! پرداخت با قبض کاغذی

ویژگی‌های استعلام قبض آب با پیشخوان 24

مشاهده قبض آب با شناسه قبض

با حذف قبض کاغذی آب، امکان استعلام و پرداخت قبض آب با شناسه قبض و بدون نیاز به شناسه پرداخت از طریق سایت و اپلیکیشن پیشخوان 24 فراهم شده است. شناسه قبوض در پیشخوان24 ذخیره می‌شوند و دیگر نیازی به وارد کردن مجدد اطلاعات ندارید.

مشاهده جزئیات قبض آب

پیشخوان24 با در نظر گرفتن یکی از مهم‌ترین خواسته‌های شما، امکان مشاهده جزئیات قبض آب شامل تاریخ قرائت قبض، شماره کنتور قبض آب، مبلغ بدهی قبلی و ... را نیز فراهم کرده است. کافی است شناسه قبض خود را وارد کرده و پس از استعلام، همه جزئیات را مشاهده نمایید.

نگهداری سوابق پرداخت و نام‌گذاری قبوض

پیشخوان 24، کلیه استعلام‌ها و پرداخت‌های مربوط به قبض آب را در پروفایل شما ذخیره می کند. کافیست یک بار شناسه قبض آب خود را در بخش استعلام وارد کنید تا اطلاعات مربوط به قبض مورد نظر ذخیره شود. علاوه بر این امکان نام‌گذاری قبوض نیز در اختیار شما قرار دارد و تجربه‌ای جدید از مدیریت قبوض در اختیار شما قرار می‌گیرد.

سوالات متداول در مورد قبض آب

قبض آب دوره قبل پرداخت شده اما مجدد برای دوره جدید نمایش داده می‌شود، علت چیست؟

اگر از پیشخوان 24 اقدام به پرداخت قبض آب کرده‌اید؛ پس از ورود به برنامه در بخش سوابق، شماره پیگیری قبض مورد نظر را برای ما ارسال کنید و یا با واحد پشتیبانی تماس بگیرید. اگر قبض خود را با سامانه دیگری پرداخت کرده‌اید، باید از سامانه پرداخت کننده قبض پیگیری کنید.

آیا امکان مشاهده جزئیات قبض آب وجود دارد؟

در پیشخوان 24 قبض الکترونیکی آب قابل دسترس است. شما می‌توانید تمامی جزئیات موجود در قبض کاغذی آب را در قبض الکترونیکی پیشخوان 24 مشاهده و در صورت تمایل اقدام به پرداخت قبض کنید.

چگونه جزییات تراکنش قبض آب را پیگیری کنیم؟

کاربران عزیز در صورتی که از اپلیکیشن یا سایت پیشخوان 24 اقدام به پرداخت قبض کرده‌اید، می‌توانید از بخش سوابق قبوض پرداختی خود را پیگیری و مشاهده کنید، در غیر اینصورت امکان پیگیری قبض از طریق پیشخوان 24 وجود ندارد.

قبض آب صادر شده برای چه دوره‌ای می‌باشد؟

پس از استعلام قبض آب در پیشخوان 24 می‌توانید دوره مشمول قبض را در جزئیات قبض آب مشاهده کنید.

شناسه قبض چیست و چگونه می‌توان تهیه کرد؟

هر قبض دارای یک شناسه قبض و یک شناسه پرداخت است، که نمایش دهنده جزئیات قبض است. شناسه قبض همواره ثابت و بر روی همه قبوض کاغذی ثبت شده است. البته برای پرداخت قبوض با پیشخوان 24 با یک بار وارد کردن شناسه قبض خود دیگر نیازی به آن ندارید و هر ماه می‌توانید استعلام و پرداخت همان قبض را بدون نیاز به شناسه قبض انجام دهید.

اگر به هر دلیلی قبض آب دو بار پرداخت شود چه باید کرد؟

شهروندان محترم، ضمن تاکید بر مطابقت هزینه پرداختی قبض مورد نظر و هزینه تراکنش خود، در صورت پرداخت اشتباه قبض آب با در دست داشتن مدارک پرداخت به اداره آب منطقه خود مراجعه نمایید.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

استعلام و پرداخت قبض آب در پیشخوان 24

پیشخوان 24 امکان استعلام و پرداخت تمامی قبوض از جمله قبض آب را نیز برای شما کاربران عزیز فراهم کرده است. کافیست شناسه قبض خود را در بخش قبض آب وارد کنید و پس از مشاهده جزئیات قبض، پرداخت را به سادگی انجام دهید. با استفاده از پشخوان 24 دیگر نیازی به قبض کاغذی ندارید. اطلاعات قبض شما در اپلیکیشن ذخیره شده و می‌توانید قبوض مختلف خود را نام‌گذاری کنید تا هر ماه راحت‌تر استعلام را انجام دهید. سوابق تمامی قبوض پرداختی نیز در بخش سوابق ذخیره می‌شوند تا پیگیری قبوض برای شما ساده‌تر باشد.

جزئیات قبض آب شامل تاریخ قرائت، شماره کنتور، مبلغ بدهی قبلی و ... در پیشخوان 24 برای شما نمایش داده می‌شوند.

روش‌های پرداخت قبض آب

پرداخت قبض آب اینترنتی

ادارات مربوط به آب برای هر استان تنها امکان مشاهده و پرداخت قبض آب برای مشترکین استان خود را فراهم نموده‌اند.

پرداخت قبض آب تهران باسایت شرکت آب و فاضلاب استان تهران

مشترکین ساکن تهران با مراجعه به پورتال شرکت آب و فاضلاب استان تهران به ادرس اینترنتی http://ccp.tpww.ir می‌توانند با وارد کردن شناسه قبض یا شماره پرونده خود، قبض آب را پرداخت کنند.

پرداخت قبض آب استان اصفهان

هموطنان اصفهانی برای پرداخت قبوض خود می‌توانند به سایت https://www.abfaesfahan.ir مراجعه کرده و از بخش میز خدمت الکترونیک قبوض آب خود را استعلام گرفته و به سادگی پرداخت نمایند.

پرداخت قبض آب مشهد

هموطنان مشهدی برای پرداخت قبوض خود می‌توانند به سایت http://www.abfamashhad.ir مراجعه کرده و از بخش میز خدمت الکترونیک قبوض آب خود را استعلام گرفته و به سادگی پرداخت نمایند.

پرداخت قبض آب شیراز

هموطنان شیرازی برای پرداخت قبوض خود می‌توانند به سایت https://moshtarak.abfa-shiraz.ir مراجعه کرده و از بخش میز خدمت الکترونیک قبوض آب خود را استعلام گرفته و به سادگی پرداخت نمایند.

پرداخت قبض آب خوزستان

هموطنان خوزستانی برای پرداخت قبوض خود می‌توانند به سایت https://pay.abfakhz.ir مراجعه کرده و از بخش میز خدمت الکترونیک قبوض آب خود را استعلام گرفته و به سادگی پرداخت نمایند.

پرداخت قبض آب با شماره 1522

با شماره گیری تلفن گویای ۱۵۲۲ می‌توانید قبوض آب خود را استعلام و پرداخت نمایید. پس از شماره‌گیری سامانه ۱۵۲۲ با وارد کردن شناسه قبض اشتراک از وضعیت بدهی خود اطلاع یافته و از طریق کارت‌های عضو شتاب، پرداخت را انجام دهید.

حذف قبوض آب با با اپلیکیشن

استفاده از نرم افزارهای پرداخت قبوض به دلیل راحتی و در دسترس بودن و امکان پیگیری آسان همواره مورد استقبال بسیاری از مشترکین می باشد. اپلیکیشن‌های پرداخت از جمله پیشخوان 24، آپ، قبضینو، 724 و ... امکان پرداخت قبوض را تنها با شناسه قبض برای کاربران خود فراهم کرده‌اند.

پرداخت قبوض آب با استفاده از خود پرداز بانکی

در این روش پرداخت، مشترک با استفاده از کارت بانکی خود و با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت و رمز کارت بانکی می‌تواند صورتحساب آب خود را مشاهده و در صورت تمایل با خودپرداز بانکی پرداخت نماید.

پرداخت قبوض آب با استفاده از دستگاه کارتخوان

در این روش پرداخت، مشترک با استفاده از کارت بانکی خود و با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت و رمز کارت بانکی می‌تواند صورتحساب آب خود را مشاهده و در صورت تمایل با دستگاه کارتخوان پرداخت نماید.

پیگیری پرداخت تکراری قبض آب

طبق آخرین اطلاعیه شرکت آب، در صورتی که فردی به هر دلیلی قبض آب را دوبار پرداخت کند، به صورت اتوماتیک به عنوان بستانکار روی قبوض آینده وی اعمال می شود. اما مواردی نیز مشاهده شده است که پرداخت دوم در حساب مشتری اعمال نشده است و چون مشترک فرض را بر این گذاشته است که در دوره بعد اعمال می‌شود، این مشکل را پیگیری نکرده است. مشترک بعد از دریافت صورتحساب دوره ای باید به شرکت مربوطه مراجعه کرده و تقاضای کد پیگیری هر دو پرداخت را کرده تا به مشکل رسیدگی شود.

پیگیری پرداخت قبض از طریق پیشخوان 24

کاربرانی که با پیشخوان 24 قبوض خود را پرداخت می‌کنند می‌توانند با مراجعه به بخش سوابق اپلیکیشن وضعیت پرداخت قبوض خود را بررسی کنند. تمامی سوابق در این بخش ذخیره می‌شوند و همیشه در دسترس شماست. توجه داشته باشید که فقط قبوضی که با پیشخوان 24 پرداخت می‌کنید قابلیت پیگیری از این بخش را دارند.

صرفه جویی در مصرف آب را فراموش نکنید

  • زمان مسواک زدن شیر آب را باز نگذاریم.
  • زمان شستشوی ظروف، شیر آب را باز نگذاریم.
  • هنگام استحمام، نیازی نیست که دوش حمام دائما باز باشد.
  • از آبی که برای شستشوی میوه و سبزی استفاده کرده اید برای شستشوی سرویس بهداشتی استفاده کنید.
  • برای شستشوی خودروی خود می‌توانید از یک سطل آب و یک سطل کف استفاده کنید.
  • در ساعات کم مصرف از ماشین لباسشویی یا ظرفشویی استفاده کنید.
  • برای آبیاری باغچه، شلنگ آب را ساعت‌ها در باغچه رها نکنید.
  • به جای استفاده از شلنگ و فشار آب زیاد برای تمیز کردن جلوی منزل می‌توانید از یک سطل و یک جارو استفاده کنید.
  • حتما صرفه جویی در مصرف آب را به فرزندان خود آموزش دهید.

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
کاربر
سودابه یکرنگ صفاکار

سلام.کد مرسوله من ده رقمیه که سیستم قبول نمیکنه .کد رو از سایت گرفتم پس از پرداخت مبلغ ۵۲۰۰0ریال

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
کد رهگیری پست یک عبارت ۲۴ رقمی است. از چه سایتی کد را دریافت کردید؟ معمولا این کد به شماره موبایل‌تان پیامک می‌شود.

پاسخ
کاربر
سودابه یکرنگ صفاکار

با سلام .من سال ۱۳۸۹ خودرو پراید رو از شرکت سایپا خیابان نظام آباد سه راه عظیم پور خریداری کردم و شش ماه بعد آدرس محل سکونتم تغییر یافت.تاکنون برگ سبز خودرو رو تحویل نگرفتم .لطفا راهنمایی کنید کجا باید مراجعه کنم برای دریافت کارت سبز.ممنون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
اگر خودروی صفر کیلومتر خریداری کردید که باید از طریق شرکت یا فروشگاهی که خریداری کردید، پیگیری‌های لازم رو انجام بدید. ولی اگر خودروی دست دوم بوده باید با مراجعه به مراکز تعویض پلاک این کار را انجام بدید. ممکن است حتی مدرک خودروی شما صادر شده باشد و از پست تحویل نگرفته باشید چون مدت زیادی گذشته.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
علی ریزباف نوبری

به اطلاعاتی که همیشه جواب میداد ایراد میگیرید لطفا برنامه را اصلاح کنید.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام آقای ریزباف نوبری
ممکن است گاهی اوقات به دلیل مشکلات لحظه‌ای که در عملکرد سیستم پیش می‌آید پیغام خطا دریافت کنید. اگر بعد از مدتی مجددا امتحان کنید، این مورد حل شده است.
شاد و سلامت باشید

پاسخ
کاربر
منتظری

تاریخ ۲/۹/۱۴۰۲پیام آمده که گواهینامه شما به پست ارسال شده
ولی ۱/۹این میام آمده ولی هنوز نرسیده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود وقت به‌خیر
این پیام زمانی ارسال می‌شود که بسته شما به پست تحویل شده و بعد از آن باید مورد رو از طریق پست پیگیری کنید.

پاسخ
کاربر
مونا فتاحی

سلام من سرپرست خانوار هستم خودم یارانه میگیرم ولی دخترم تا الان یارانه‌ای دریافت نکرده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
باید با مدارک شناسایی دختر خود به یکی از دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کنید و برای اضافه کردن ایشون به لیست دریافت یارانه اقدام کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
احمد

نوشتن پیشتاز ولی امروز ۱۰ روز گذاشته از سفارشی که دادیم و تحویل داده شده به پست ولی متاسفانه هرچی میزنیم میگن در حال ارسال به …

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
بعد از ارسال بسته و تحویل آن به پست این مورد را باید از طریف خود شرکت پست پیگیری کنید.

پاسخ
کاربر
زهرا نادری

سلام یه بسته از رشت تا نوشهر امروز ۵ روزه به دستم نرسیده واقعا کسی پاسخگو تیست

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام خانم نادری؛ وقت به‌خیر
این مورد را باید از طریق دفتر پست محل سکونت خود پیگیری کنید. از طریق پیشخوان ۲۴ هم می‌توانید وضعیت بسته را با کد رهگیری مشاهده کنید. معمولا این کد به شماره موبایل‌تان پیامک می‌شود یا باید از فروشگاه دریافت کنید.

پاسخ
کاربر
سجاد بهرام پور

با سلام
می خواستم شماره بیمه فرزندم رو برای ثبت نام بیمه تکمیلی داشته باشم راه حلی ارائه بدید ممنون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام آقای بهرام پور
با ورود به سامانه تامین اجتماعی یا استفاده از اپلیکیشن تامین من می‌توانید به اطلاعات بیمه دسترسی داشته باشید.
شاد و سلامت باشید

پاسخ
کاربر
فریبا طلوعی عی مهر

52000ریال پرداخت کردم هرجی منتطرشدم چیزی نیومد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
اگر تراکنش شما با خطا مواجه شود، این مبلغ به حساب کیف پول‌تان منتقل می‌شود که بتوانید در استعلام‌های بعدی از آن استفاده کنید.

پاسخ
کاربر
بهرام ارستی

سلام این ۲ماه هستش یارانه به حسابم نمیاد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام جناب ارستی وفت بخیر
برای اعتراض به واریز یارانه معیشتی خود می‌توانید به یکی از مراکز پیشخوان دولت مراجعه کرده و اعتراضتان را ثبت کنید. همچنین می‌توانید از طریق تماس با سامانه اعتراض به یارانه معیشتی به شماره 0216369 تماس بگیرید.
برقرار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
مرضیه محمدیان

سلام بازنشسته مهر۱۴۰۲ هستم برای فیش حقوقی اقدام می کنم میگه نتیجه ای یافت نشد لطفا راهنمایی کنید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود خانم محمدیان
فیش حقوقی برخی نهادها به تازگی در سامانه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی بارگذاری شده وامکان نمایش آنها پیش از این وجود نداشت. لطفا مجددا به این سرویس مراجعه کرده و استعلام فیش حقوقی خود را دریافت کنید.
سبز و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
سکینه شفیعی

باز نشسته یک مهر هستم
حقوقی که دریافت کرده ام نسبت به آخرین حکم خیلی کمشده
یک سوال داشتم آیا در حقوق رتبه بندی اعمال شده یا نه
هنوز حکمی از طرف سازمان بازنشستگی زده نشده
فقط یه حکم خام بدون مبلغ در سامانه اداره زده شده
ممنون میشم از پاسخ گویی تان

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام خانم شفیعی وقت بخیر
شما برای اطلاع از شرایط حکم و نحوه اعمال رتبه بندی، می‌توانید به سایت cspf.ir مراجعه کرده و اطلاعات موردنیازتان را دریافت کنید.
همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، می‌توانید با پشتیبانی تلفنی پیشخوان 24 به شماره 02162999923 تماس بگیرید.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
پیمان

سلام خسته نباشید
لطفاً راهنماییم کنین که چرا یارانه آبان ماه خانوارم 300 تومن کمتر واریز شده بجا 1,200 این ماه 900 واریز کردن کجا مراجعه کنم ممنون میشم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام پیمان عزیز
برای اعتراض به واریز یارانه می‌توانید از روش‌های زیر اقدام کنید:
1- با سامانه تلفنی اعتراض به یارانه معیشتی به شماره 0216369 تماس بگیرید.
2- به سامانه حمایت به آدرس hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کرده و اعتراضتان را ثبت کنید.
3- به صورت حضوری به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و فرم اعتراض به یارانه خود را تکمیل کنید.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
محمدمهدی فرهنگ پور

کیف پول ندارم
از درگاه بانک ۵۲۰۰ پرداختم
هیچ جوابی برای درخواست پی گیری برگ سبز برام نیامد
گفت که ارتباط بر قرارنشده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
با وارد شدن به حساب خود در سامانه یا اپلیکیشن پیشخوان ۲۴ می‌توانید موجودی کیف پول خود را مشاهده کنید. ممکن است عدم برقراری ارتباط به دلیل قطعی لحظه‌ای سرویس باشد. توصیه می‌کنیم بعد از مدتی دوباره امتحان کنید.

پاسخ
کاربر
فرود محمدی

باسلام عوارض خودروی که پرداخت میشه لطفا چک کنید دوباره پیام نفرستید روی گوشی طرف ممنون از لطف شما

کاربر
فاطمه دلیری

سلام همیشه برای دریافت فیش دچار مشکل میشوم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
لطفا مشکلی که بهش برخورد کردید را دقیق‌تر بگید تا راهنمایی‌تان کنیم.

پاسخ
کاربر
علی کیوان پور

با سلام و احترام بنده بازنشته سال ۱۴۰۱ هستم بابت فیش حقوقی برای سال ۱۴۰۲ مشخصات خودم رو وارد کردم یه پیام برام اومده کد تعدیه شما تعغیر کرد میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام آقای کیوان پور وقت بخیر
خیر مشکلی نیست. این کدوم مربوط به استفاده از سرویس بودی و تاثیری در تغییر در اطلاعات شما ندارد.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
دلیری همپا

سلام وقت بخیر
شش روز پیش نیرو زمینی ارتش به من گفت جواب نامه سه روزه میاد ، متاسفانه هنوز خبری نیست ممنون میشم پیگیری کنید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
شما باید با استفاده از کد رهیگری پست از طریق همین صفحه وضعیت نامه خود را پیگیری کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
حسین احسنی

از حساب منم کسر شد جوابی نیومد. ظاهرا برای همه این اتفاق میفته

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام آقای احسنی
مبلغ کسرشده در صورت ناموفق بودن تراکنش به کیف پول شما در سامانه پیشخوان ۲۴ بازگردانده می‌شود تا بتوانید در استعلام‌های بعدی از آن استفاده کنید. و این مشکل به دلیل قطعی لحظه‌ای سرویس مبدا رخ می‌دهد. لطفا بعد ازمدتی مجددا امتحان کنید.

پاسخ
کاربر
حسن سلیمانی شعف

دهک چندم هستم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام آقای سلیمانی
برای اطلاع از دهک‌بندی یارانه خود باید به سامانه حمایت رفته و این مورد را از طریق آن سامانه بررسی کنید.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
منیره فرهی قهی

آیا حقوق افزایش یافته است

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
تا حالا اخباری مبنی بر افزایش حقوق اعلام نشده و معمولا آخر هر سال افزایش حقوق‌ها اعلام می‌شود. اگر سوال را دقیق‌تر بیان کنید، راهنمایی دقیق‌تری ارائه می‌کنیم.
شاد و پیروز باشید

پاسخ
کاربر
کاظم طاوسی

یارانه من این ماه تاکنون واریز نشد؟کالابرگ هم نیومد چرا؟؟؟هرسایتی هم برا اعتراض میرم پیامک ورود به برنامه برام نمیاد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام جناب طاووسی وقت بخیر
برای اعتراض به واریز یارانه می توانید با شماره تلفن 0216369 تماس گرفته و یا به سامانه حمایت به آدرس hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کنید.
شاد و پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
محمدهادی ریگی

سلام پول کسرشد ولی جوابی نداد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام آقای ریگی وقت بخیر
ممکن است در زمان استعلام سرویس مبدا دچار اختلال شده باشد. درصورتی که اطلاعات خواسته شده را دریافت نکرده باشید هزینه پرداختی مجددا به کیف پول شما برگشته و می‌توانید برای استعلام از سرویس‌های دیگر از آن استفاده کنید.
پایدار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
نظر

نوشته تحویل گیرنده گردیده است در حالی ک ندادن و شماره هم جواب نمیدن چجوری شماره پست چی رو بگیریم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود جناب نظر
شما می توانید از طریق سامانه رهگیری مرسوله‌های پستی و یا همین سرویس از آدرس اداره پست تحویل گیرنده مطلع شوید. سپس با این اداره تماس گرفت و موضوع را مطرح کنید. درصورت تایید کدرهگیری مرسوله از شما درخواست می‌شود و می‌توانید با مامور نامه رسان ارتباط بگیرید.
برقرار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
اسحق گلابلو

درفت حکم حقوق

کاربر
اسحق گلابلو

حکم بازنشگان

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام جناب گلابلو وقت بخیر
برای دریافت حکم بازنشستگی خود باید از طریق همین صفحه اقدام کنید. لطفا کدملی و رمز ورودی که هنگام ثبت‌نام در سامانه تامین اجتماعی ثبت کرده‌اید را در قسمت‌های مشخص شده وارد کرده و روی دکمه استعلام کلیک کنید. اگر در سامانه تامین اجتماعی ثبت‌نام نکرده‌اید می‌توانید از طریف صفحه راهنمای ثبت‌نام در سایت تامین اجتماعی، از مراحل آن مطلع شوید.
برای دریافت حکم حقوق هم باید به سرویس حکم بازنشستگان کشوری پیشخوان 24 مراجعه کرده و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا بتوانید استعلام بگیرید.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
عذراسیفی

منزل

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام خانم سیفی
برای دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی باید اطلاعات خواسته شده در ابتدای اینصفحه را در قسمت‌های مشخص شده درج کنید. کلمه عبور همان رمز عبور تعریف شده در ثبت‌نام سامانه تامین اجتماعی است. در صورتی‌که تابحال ثبت‌نام نکرده‌اید بهتر است با توجه به راهنمای ثبت‌نام در سایت تامین اجتماعی مراحل آن را تکمیل کنید.
پیروز و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
جنت عابدینی

من جنت عابدینی هستم بخدامن ندارم ازکجابیارم یارانه منوبریزیدماسه نفریم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود جناب عابدینی
برای اعتراض به واریز یارانه معیشتی خود می‌توانید با شماره 0216369 تماس گرفته و یا به سامانه حمایت مراجعه کنید.
سبز و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
فرهاد آقبلاقی میرزاخانی

سلام. من سرپرست خانواده ۴نفری هستم، واز اول اردیبهشت ۱۴۰۲بخاطر ناراحتی ریوی بیکار شدم،بیمه تامین اجتماعی خودم و خانواده ام هم یکماه بعدقعط شدالان جزو چه دهکی حساب میشوم وآیا طرح معیشتی به من تعلق می‌گیره. ممنون میشم.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
برای پیگیری دهک‌بندی یارانه خود می‌توانید به سایت حمایت به آدرس hemayat.mcls.gov.ir برید و بررسی‌های لازم را انجام بدید.

پاسخ
کاربر
قربان قاسمی

با عرض سلام بنده کارگر هستم و سهام بنده تو برگه نوشته شده یک میلیون ولی پرداختی ۵۳۰ هستش و در ضمن یکی پسرم سهام ثبت نام کردم ولی پرداخت نشده و هنوز چیزی به من نمیگن لطفا رسیدگی بفرمائد با سپاس فراوان

کاربر
ابوبکر حسینی

باسلام
من کد ملی رو تغییر داده ام و تاکنون نمی دانم یارانه بنده چند هست و دهکم چنده
و کد ملی اینجا نب تاکنون جهت یارانه معیشتی و سهام عدالت اصلاح نشده است لطفاً راهنمایی بفرمایید یا در اصلاح کمک بفرمایید هیچ کسی جوابگو نیست

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام جناب حسینی وقت بخیر
برای ثبت نام سهام عدالت باید بعد از احراز هویت در سامانه سجام به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنید. همچنین می‌توانید در همان جا نسبت به ثبت اطلاعاتتان برای دریافت یارانه نیز اقدام کنید.
پایدار باشید.

پاسخ
پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
برای پیگیری وضعیت دهک‌بندی یارانه خود می‌توانید به سامانه حمایت به آدرس hemayat.mcls.gov.ir رفته و بررسی‌های لازم را با استفاده از کد ملی انجام دهید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
ابوبکر حسینی

باسلام
در مورد استعلام واریز یارانه

کاربر
نادری

من چند سال با اینکه مشمول یارانه هستم ولی یارانه دریافت نمیکنم معلوم نیست یارانه من به حساب کی میره باید چکارکنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود جناب نادری
برای اطلاع از شرایط دریافت یارانه و اعتراض به آن می توانید از روش‌های زیر اقدام کنید:
1- مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان و ثبت اعتراض
2- تماس با شماره تلفن 0216369
3- استفاده از کد دستوری به روش *4*43857*کدملی#
4-مراجعه به سامانه حمایت
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
کاربر

بسته من ابتدا ب ی استان اشتباه فرستاده شده بعد از برگشت دوباره همان ارسال اشتباه تکرار شده این چرخه که تمام میشه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود دوست عزیز
احتمالا آدرس درج شده بر روی بسته دارای اشتباهاتی است. لطفا با اداره پست منطقه خود تماس بگیرید و یا به صورت حضوری مراجعه کرده و دریافت بسته خود را پیگیری کنید. همچنین می‌توانید با سامانه شرکت ملی پست ایران به شماره 195 شرایط پیش‌آمده را پیگیری کنید.
پایدار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
فرناز گودرزی

سلام. پیامک حاوی کد مرسوله گواهینامه برای من ارسال شده. اما در پیگیری اعلام میشه که مشخصات مرسوله در بانک اطلاعات پست موجود نیست علت چیه؟☹️

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام خانم گودرزی وقت بخیر
لطفا با سامانه شرکت ملی پست ایران به‌شماره 195 تماس گرفته و علت ارسال پیامک و اطلاعات خروجی را جویا شوید.
شاد و پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
محمد

از حساب منم ۲ بار هزینه استعلام کسر شد ولی جواب نداد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام محمدجان
ممکن است در زمان دریافت اسعلام سرویس مبدا دچار مشکل شده‌باشد. هزینه پرداخت شده‌جهت استعلام در صورت عدم ارائه اطلاعات مجددا به کیف پول شما واریز خواهد شد.
سبز و برقرار بمانید.

پاسخ
کاربر
منصور منوچهری

سلام جانباز و ایثارگر هستن یارانه من چقدر است و دهک چند هستم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام آقای منوچهری
برای استعلام دهک یارانه دو روش وجود دارد. در روش اول باید به سامانه حمایت به آدرس hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کنید. در روش دوم می‌توانید با شماره ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ تماس بگیرید و با وارد کردن کد ملی از دهک خود مطلع شوید.

پاسخ
کاربر
رضا مشایخی

با عرض سلام یک وام ده میلیونی میخام از نظر شما امکان دارد ممنون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
برای بررسی مواردی از این دست، باید به بانک مراجعه کنید تا اطلاعات دقیق را در اختیارتان قرار دهند.

پاسخ
کاربر
پیمان

باید هردفعه ۵ هزار بدیم تا استعلام کنم گواهینامه رانندگی رو خب یبار کافیه دیگه هر روز باید ۵ هزار بدم تا استعلام کنم نمیدونم چی بگم خدایش

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
این هزینه از سمت پلیس برای سامانه‌ها تعیین شده است و از هر سامانه‌ای استفاده کنید باید این مبلغ پرداخت شود.

پاسخ
کاربر
باقرخالدی

کالابرگ من شارژ نشده دهک یک هم هستم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود جناب خالدی
متاسفانه در این دوره کالابرگ هیچ یک از مشمولین شارژ نشده و جواب قطعی و مشخصی هم برای آن ارائه نشده است. با این‌حال درحال پیگیری هستیم و امیدواریم این موضوع هرچه سریع‌‎تر مشخص شود.
سبز باشید و برقرار.

پاسخ
کاربر
زهرا

سلام وعرض ادب
بنده امسال ۱۴۰۲ بازنشسته شدم ولی متاسفانه فیش حقوقی خود را نمی تونم ببینم کد ملی وشماره دفتر کل و شماره حسابم هم میزنم حتی چند بار ولی نمیشه که نمیشه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
ممکن است به دلیل قطعی لحظه‌ای سرویس‌ها این مشکل پیش آمده باشد. لطفا بعد از چند دقیقه مجددا امتحان کنید.

پاسخ
کاربر
زهرا سلیمانی هستم

سلام خسته نباشید من می‌خواهم یارانه ام را از سرپرست خانوار شوهرم جدا کنم چطور باید جدا کنم که هر ماه به حساب خودم واریز بشه ممنون از راهنماییتون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
ما در یک مطلب به صورت کامل این مورد را توضیح داده‌ایم. برای کسب اطلاعات بیش‌تر لطفا مقاله «چگونه یارانه‌ام را جدا کنم؟» را مطالعه کنید.

پاسخ
کاربر
عباسعلی مرادقلی

سلام مدت 6ماه میشه یارانه من کم شده من کارگر هستم وخیلی احتیاج این مبلغ پول هستم 3نفرشده 800تومان 300خورده کم شده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام جناب مرادقلی وقت بخیر
لطفا برای اعتراض به میزان یارانه پرداختی از طریق یکی از روش‌های زیر اقدام کنید:
1) با سامانه اعتراض به قطع یارانه معیشتی به شماره 0216369 تماس بگیرید.
2) به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و از طریق ایجاد دسترسی دولت به بررسی اموالتان امکان پیگیری اعتراضتان را فراهم کنید.
3) به سامانه حمایت مراجعه کرده و اعتراضتان را ثبت کنید.
پایدار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
St

سلام من سرپرست خانواده هستم و تحت پوشش کمیته اصلا یارانه برام نیومده و حتی سبد کالا هم یه ماه درمیون میاد برام

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود دوست عزیز
برای اعتراض به مبلغ یارانه خود می توانید با سامانه تلفنی 0216369 تماس بگیرید و یا به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایید.
شاد و پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
ناشناس

سلام من از کالا یارانه استفاده کردم ولی مهرماه ۲۰۰ از کالامون کم شد والان ۲۵ ابان شد واصلن کارت کالا یارانه شارج نشد علت چیست چکار کنیم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
درحال حاضر کارت کالابرگ هیچ یک از مشمولین برای آبان ماه شارژ نشده و در حال حاضر خبری هم مبنی بر دلیل یا برطرف شدن آن وجود ندارد. برای اعتراض به میزان یارانه پرداختی خود نیز می توانید از طریق دفاتر پیشخوان و یا سامانه حمایت اقدا کنید.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
منصور فرزانه

دریافت فیش حقوقی ممکن نیست

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود دوست عزیز
لطفا بعد از دقایقی مجددا امتحان کنید. این مشکل ممکن است به دلیل قطعی مقطعی سرویس ایجاد شده باشد.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
جعفری

مگه رو تیترش نزدید کارت و سند خودرو؟؟
سند خودرو همون برگ سبز نیست مگه؟ من برا برگ سبز زدم فقط کارت ماشین رو نشون داد من حالا برگ سبز رو از کجا پیگیری کن؟؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود جناب جعفری وقت بخیر
درصورتی که خودرو دست دوم خریده‌اید برگ سبز خود را پس از ثبت سند دریافت می‌کنید. اگر خودروی خریداری شده صفر است، از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد. درصورتی‌که از طریق سرویس پیشخوان 24 استعلام گرفته‌اید و اطلاعات لازم را دریافت نکرده‌اید، به‌این معنی است که برگ سبز خودروی شما هنوز صادر نشده است.
برقرار و مانا باشید.

پاسخ
کاربر
محمدکریم قاپاقی

سلام چرادوماه است که یارانه من از۴۰۰هزاربه۳۰۰هزار تقلیل یافته

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود جناب قاپاقی
شما می‌توانید از طریق مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان دولت یا مراجعه به سامانه حمایت به این مسئله اعتراض کرده و پیگیری‌های لازم را انجام دهید.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
یوسف باکیده

من یارانم واریز نشده بانک ملی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام جناب باکیده
برای اطلاع از وضعیت واریز یارانه خود به سامانه حمایت مراجعه کرده و ازطریق ثبت اعتراض در این سامانه این موضوع را پیگیری کنید.
سبز و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
رحیمی

با سلام
مدام بازگشت به اطلاعات می دهد
لطفا درستس کنید