دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری و فرهنگیان

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری و فرهنگیان

ویژگی‌های استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری در پیشخوان۲۴

استعلام و دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری با کد ملی

سامانه پیشخوان۲۴، امکان دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل را فراهم کرده است. فرهنگیان بازنشسته و سایر بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند از این خدمت استفاده کنند.

دانلود و مشاهده جزئیات فیش حقوقی بازنشستگان کشوری

در سامانه پیشخوان۲۴ برای همیشه به استعلام‌های خود از طریق بخش سوابق دسترسی دارید و می‌توانید جزئیات مربوط به فیش حقوقی را به‌صورت PDF نیز دانلود کنید.

ذخیره اطلاعات استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری

بعد از اولین استعلام فیش حقوقی در سامانه پیشخوان۲۴، اطلاعات شما ذخیره خواهد شد. در این سامانه می‌توانید اطلاعات ذخیره‌شده‌ی خود را نام‌گذاری کرده یا آن را ویرایش و حذف کنید.

سوالات متداول درباره فیش حقوقی بازنشستگان کشوری

سامانه فیش حقوقی بازنشستگان کشوری چیست؟

شما می‌توانید در سامانه پیشخوان۲۴ فیش حقوقی بازنشستگان کشوری و حکم حقوقی آن‌ها را دریافت کنید. برای ورود به سامانه فیش حقوقی پیشخوان۲۴ و مشاهده جزئیات، فقط به کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل نیاز دارید.

آیا دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی امکان‌پذیر است؟

خیر؛ مشاهده فیش حقوقی با کد ملی امکان‌پذیر نیست و شما علاوه‌بر کد ملی، باید شماره حساب و شماره دفتر کل خود را نیز داشته باشید.

جزئیات فیش حقوقی بازنشستگان کشوری را از کجا ببینیم؟

برای نمایش جزئیات فیش حقوقی خود در سایت صندوق بازنشستگی کشوری، باید روی دکمه «دریافت فیش حقوقی کامل» در انتهای صفحه کلیک کنید. در سامانه پیشخوان۲۴ نیز کافیست روی کلمه «جزئیات» کلیک کنید تا فیش حقوقی خود را به‌صورت کامل ببینید.

چه جزئیاتی از فیش بازنشستگان کشوری در سامانه پیشخوان۲۴ نمایش داده می‌شود؟

در زمان استعلام فیش حقوق بازنشستگان از سامانه پیشخوان۲۴، مشخصات بازنشسته شامل نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، دستگاه متبوع، دستگاه پرداختی و فیش حقوقی ماه به همراه اطلاعات فیش حقوقی شامل نام بانک، مبلغ اضافات، مبلغ کسورات و مبلغ دریافتی نمایش داده می‌شود؛ امکان دانلود فیش حقوقی در قالب فایل PDF نیز وجود دارد که در آن فایل، اطلاعات بیشتری نوشته شده است.

آیا جزئیات فیش حقوقی بازنشستگان کشوری در پیشخوان۲۴ به‌روز است؟

بله؛ همه‌ی جزئیات فیش حقوق بازنشستگان کشوری در پیشخوان۲۴ به‌روز بوده و بر اساس استعلام از صندوق بازنشستگی کشوری است.

آیا دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری در پیشخوان۲۴ هزینه دارد؟

بله؛ شما باید برای مشاهده جزئیات کامل فیش حقوقی بازنشستگان کشوری هزینه‌ی استعلام را بپردازید.

آیا امکان دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری ماه‌های قبل وجود دارد؟

بله؛ در سامانه پیشخوان۲۴ می‌توانید فیش‌های حقوقی خود تا ۱۲ ماه پیش از ماه جاری را مشاهده کنید. برای دریافت فیش سال‌های قبل می‌توانید به صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه کنید.

فیش حقوقی بازنشستگان فرهنگی را از کجا بگیریم؟

برای مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل، باید به سامانه پیشخوان۲۴ مراجعه کرده و از بخش «دسته‌بندی سرویس‌ها»، گزینه‌ی «فیش حقوق بازنشستگان» را انتخاب کنید.

چرا فیش حقوقی بازنشستگان کشوری نمایش داده نمی‌شود؟

ممکن است به‌دلیل اختلال در سامانه یا وارد کردن اطلاعات اشتباه، فیش حقوقی برای شما نمایش داده نشود؛ در غیر این صورت، اگر برای دریافت فیش حقوقی با پيام خطا مواجه شده‌اید، باید همراه با مدارک لازم به سازمان بازنشستگی کشوری مراجعه کنید.

چرا فیش حقوقی جدید روی سایت نیست؟

یش حقوقی جدید بازنشستگان کشوری در اغلب مواقع، حدود یک هفته پس از واریز حقوق روی سامانه صندوق بازنشستگی کشوری قرار می‌گیرد؛ بنابراین اگر فیش حقوقی ماه جدید نمایش داده نمی‌شود‌، به این معناست که صندوق بازنشستگی آن را منتشر نکرده است.

حکم حقوقی را از کجا بگیریم؟

برای دریافت حکم بازنشستگی خود یا همان حکم حقوقی، می‌توانید از سرویس « احکام بازنشستگان کشوری » در سامانه پیشخوان۲۴ استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

فیش حقوقی بازنشستگی کشوری برای چه افرادی صادر می‌شود؟

فیش حقوقی بازنشستگان کشوری فقط برای بازنشستگان دستگاه‌هایی صادر می‌شود كه حقوق آن‌ها به‌طور مستقیم از طرف صندوق بازنشستگی کشوری پرداخت شده یا در طرح پرداخت مستقیم فیش حقوقی صندوق بازنشستگی کشوری قرار دارند. در سامانه پیشخوان۲۴ نیز امکان دریافت فیش حقوقی و مشاهده تاریخ واریز حقوق بازنشستگان کشوری برای تمامی بازنشستگان کشوری وجود دارد؛ مثل فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش و فرهنگیان.

مشمولین مقررات بازنشستگی کشوری

مشمولین مقررات بازنشستگی کشوری و افرادی که حقوق آن‌ها از سوی صندوق بازنشستگی کشوری واریز می‌شود عبارت‌اند از:

 • مستخدمین رسمی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری؛
 • مستخدمین رسمی مشمول آئین‌نامه استخدامی اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی؛
 • قضات قوه قضائیه و دادگستری مشمول مقررات استخدامی قضات؛
 • مستخدمین رسمی (کادر سیاسی) وزارت امورخارجه مشمول مقررات استخدامی وزارت امورخارجه؛
 • مستخدمین ثابت شهرداری‌های سراسر کشور به استثناء شهرداری تهران؛
 • مستخدمین پیمانی دستگاه‌های اجرایی (متقاضی استفاده از مقررات بازنشستگی و وظیفه صندوق بازنشستگی کشوری)؛
 • خویش‌فرمایان (مستخدمین بازخریدی وزارت راه و ترابری و ماده ۱۴۷ قانون برنامه چهارم توسعه).

اطلاعات مورد نیاز برای دریافت فیش حقوقی

برای دریافت فیش حقوقی خود به کد ملی، شماره حسابی که برای دریافت حقوق ثبت کرده‌اید و شماره دفتر کل نیاز دارید که جایگزین شماره پرسنلی شما شده است.

شماره دفتر کل و شماره حساب را باید از کجا بگیریم؟

شماره دفتر کل از سوی صندوق بازنشستگی کشوری در هنگام بازنشستگی به شما اختصاص می‌یابد. اگر شماره‌ی دفتر کل خود را فراموش کرده‌اید، باید به‌صورت حضوری به صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه کنید تا مجدد آن را دریافت کنید؛ همچنین می‌توانید آن را روی فیش‌های قدیمی خود ببینید. شماره حساب برای استعلام فیش حقوقی نیز همان شماره حسابی است که حقوق شما به آن واریز می‌شود.

روش‌های مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان کشوری 1403

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری از طریق سه روش آنلاین و یک روش حضوری امکان‌پذیر است. روش‌های آنلاین شامل استعلام از سامانه پیشخوان۲۴، سامانه صندوق بازنشستگی کشوری و اپلیکیشن صبا است. روش حضوری نیز شامل مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت است. ما در ادامه، نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری را با معرفی این چهار روش توضیح خواهیم داد.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری از طریق پیشخوان۲۴

پیشخوان۲۴ امکان مشاهده و دریافت فیش حقوق بازنشستگان کشوری را فراهم کرده است. برای استعلام فیش حقوقی از این سامانه، کافیست به صفحه «فیش حقوقی بازنشستگان»‌ مراجعه کرده و در ادامه، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کنید و در آخر، روی دکمه «استعلام» کلیک کنید؛
 2. ماه و سال فیش حقوقی مدنظرتان را انتخاب کنید؛
 3. قوانین و مقررات را مطالعه کرده و برای پرداخت هزینه استعلام به مبلغ 2.600 تومان، روی دکمه «تایید و ادامه» کلیک کنید؛
 4. در ادامه، ابتدا روی گزینه «پرداخت آنلاین» کلیک کرده و سپس، روی دکمه «پرداخت» کلیک کنید تا وارد صفحه درگاه پرداخت شوید؛
 5. پس از پرداخت هزینه استعلام از طریق درگاه بانکی، می‌توانید فیش حقوقی خود را به‌طور کامل همراه با جزئیات مشاهده کنید. برای دریافت نسخه کامل فیش حقوقی خود به‌صورت PDF نیز می‌توانید روی دکمه «دریافت فیش حقوقی» کلیک کنید.

دریافت فیش حقوقی در سایت بازنشستگان کشوری

برای استعلام فیش حقوقی بازنشستگان در سایت صندوق بازنشستگی کشوری، ابتدا باید به نشانی اینترنتی این صندوق به آدرس cspf.ir مراجعه کنید. در این سامانه، از نوار طوسی‌رنگ بالای صفحه، روی گزینه «خدمات حقوق» کلیک کرده و در ادامه، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. روی گزینه «دریافت فیش و حکم حقوقی» کلیک کنید؛
 2. روش ورود خود به سامانه را مشخص کنید کرده و اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید؛
 3. بعد از ورود به حساب کاربری خود، از منوی بالای صفحه روی گزینه «دریافت فیش حقوقی» کلیک کنید؛
 4. در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود، ماه مدنظرتان را انتخاب کنید و سپس، روی دکمه «مشاهده فیش»‌ کلیک کنید؛
 5. برای نمایش جزئیات فیش حقوقی خود باید روی دکمه «دریافت فیش حقوقی کامل» در انتهای صفحه کلیک کنید. اگر برای دریافت فیش حقوقی با پيام خطا مواجه شده‌اید، لازم است با در دست داشتن مدارک لازم به سازمان بازنشستگی کشوری مراجعه کنید.

دریافت فیش حقوقی از اپلیکیشن صبا

علاوه‌بر سامانه صندوق بازنشستگی کشوری، می‌توانید از طریق اپلیکیشن صبا نیز فیش حقوقی خود را دریافت کنید. برای دریافت این اپلیکیشن، باید به آدرس cspf.ir مراجعه کرده و از منوی بالای صفحه، روی گزینه «نرم‌افزار صبا» کلیک کنید. برای ثبت‌نام در اپلیکیشن صبا به کد ملی، شماره‌ دفتر کل، شماره‌ حساب و شماره تلفن همراه نیاز دارید.

نام کاربری شما در این اپلیکیشن، کد ملی‌تان است. در صورت فراموش کردن رمز عبور نیز باید روی دکمه‌ی فراموشی رمز عبور کلیک کرده و شماره‌ی دفتر کل، کد ملی و شماره‌ حساب خود را وارد کنید تا رمز عبور برای شما پیامک یا ایمیل شود.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت

شما می‌توانید از روش حضوری برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری خود استفاده کنید؛ کافیست، به نزدیک‌ترین دفتر پیشخوان دولت مراجعه کنید. در ادامه، اطلاعات خود شامل کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل را به متصدی ارائه دهید تا فیش حقوقی شما را تحویل دهد.

مشکل این روش، صف‌های طولانی دفاتر پیشخوان و هزینه‌های گران آن است؛ در نتیجه، این روش پیشنهاد نمی‌شود و بهتر است از روش‌های آنلاین مانند استعلام فیش حقوقی از طریق سامانه پیشخوان۲۴ استفاده کنید.

زمان صدور فیش حقوق بازنشستگان کشوری

زمان صدور فیش حقوقی جدید بازنشستگان کشوری هر ماه از طریق صندوق بازنشستگی کشوری و سایر سایت‌های خبری اطلاع‌رسانی شده و در اغلب مواقع، یک هفته بعد از واریز حقوق منتشر می‌شود.

اعتراض به فیش حقوقی بازنشستگان کشوری

اگر پس از مشاهده فیش حقوق خود اعتراضی دارید، باید با شماره ۰۲۱۲۵۰۰ تماس بگیرید. شما می‌توانید اعتراض خود را با اپراتور در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کند. گاهی نیز لازم است که برای پیگیری اعتراض خود به‌صورت حضوری به صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه کنید.

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
کاربر
محمدعلی دارابی

فیش حقوق خرداد 1403

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام جناب دارابی گرامی
برای استعلام فیش حقوقی خود لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل یا همان شماره پرسنلی خود را وارد کرده و در آخر، روی گزینه «استعلام فیش حقوقی» کلیک کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
عباس‌کوشکی

درخواست‌فیش‌حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود جناب کوشکی گرامی
برای دریافت فیش حقوقی لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و در آخر، روی گزینه «استعلام فیش حقوقی» کلیک کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
اسحاق علیزاده

فیش حقوقی سال ۹۹ چگونه دریافت کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما جناب علیزاده گرامی
برای دریافت فیش حقوقی سال 99 باید به سایت سازمان صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
فتح الاه شعر یعتی

در یا فت فیش حقو قی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما همراه گرامی
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و در آخر، روی گزینه «استعلام فیش حقوقی» کلیک کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
اعظم رفيعي معين

فيش حقوقي فروردين

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و در آخر، روی گزینه «استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری» کلیک کنید.
مانا باشید

پاسخ
کاربر
مرضيه میرزائی

دریافت فیش حقوقی اردیبهشت

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر سرکارخانم میرزائی
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و در آخر، روی گزینه «استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری» کلیک کنید.
تندرست باشید

پاسخ
کاربر
عسگر صحرای

پارس اباد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و روی گزینه مشاهده فیش حقوقی کلیک کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
بیات

سلام وقت بخیر حکم کارگزینی که در سایته برای سال 1402 هست و حقوقمون هم افزایش نداشته

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
حکم کارگزینی در سامانه پیشخوان۲۴ بر اساس آخرین به‌روزرسانی سایت صندوق بازنشستگی کشوری نمایش داده می‌شود. در صورتی که حکم شما برای سال ۱۴۰۲ است، می‌توانید با صندوق بازنشستگی کشوری تماس بگیرید.
موفق و سربلند باشید

پاسخ
کاربر
محمد..جزی

فیش..حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و در آخر، روی دکمه «استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری» کلیک کنید.
تندرست باشید

پاسخ
کاربر
علی محمد فخاریان

چرا تاریخ سال به میلادیه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما جناب فخاریان عزیز
لطفا صفحه را رفرش (Refresh) کرده و دوباره امتحان کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
حسینعلی احمدی

درخواست فیش حقوق

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و در آخر، روی دکمه «استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری» کلیک کنید.
شاد و سبز باشید

پاسخ
کاربر
احمدمحمدی

سلام وقت بخیر فیش حقوقی اردیبهشت بازنشستگان فرهنگی کی بروی سایت میاد؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام
در اغلب مواقع، فیش حقوقی بین یک تا دو هفته پس از واریز حقوق نمایش داده می‌شود.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
عباس حسنی

فیش حقوق

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما جناب حسنی گرامی
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و روی گزینه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
جواد صفایی نآ ئینی

Cspfir

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام جناب صفایی گرامی
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و روی گزینه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
شاد باشید

پاسخ
کاربر
عباس رحمتی حصاری

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما جناب رحمتی عزیز
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و روی گزینه «مشاهده فیش حقوقی» کلیک کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
Am

با سلام
ببخشید من فیش حقوقی ۲ سال پیشم را میخوام ولی تنها برای یک سال فیش ها هست
لطفا راهنمایی کنید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما همراه گرامی
شما می‌توانید از طریق سایت صندوق بازنشستگی کشوری به فیش حقوقی دو سال گذشته خود دسترسی داشته باشید.
تندرست و سبز باشید

پاسخ
کاربر
حسین حسن شاهی

مشاهده فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود جناب حسن‌شاهی گرامی
برای مشاهده فیش حقوقی لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و در ادامه، روی دکمه «مشاهده فیش حقوقی»‌ کلیک کنید.
موفقث باشید

پاسخ
کاربر
کبری رییسی زاده

پرسنلی ملی شماره حساب رو می نویسم وفیش باز نمیشه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام سرکارخانم رییسی‌زاده
در برخی مواقع سامانه با اختلال مواجه می‌شود. لطفا پس از مدتی دوباره امتحان کنید.
موفق و سبز باشید

پاسخ
کاربر
جلیل یلقی

فیش حقوق

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی لطفا کدملی، شماره حساب و شماره دفتر کل را در بخش‌های مشخص‌شده در بالای همین صفحه وارد کرده و در آخر، روی دکمه استعلام فیش حقوقی کلیک کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
افراسیاب رحمانی

سلام فیش حقوقی سال 1401 از آبان تا فروردین1402 رالازم دارم چکار کنم ؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود جناب رحمانی
برای دریافت فیش حقوقی خود باید در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و در ادامه، روی دکمه «استعلام فیش حقوقی» کلیک کنید. بعد از انجام این مراحل می‌توانید ماه و سال مدنظرتان را برای استعلام فیش حقوقی انتخاب کرده و روی دکمه «تایید» کلیک کنید.
موفق و سبز باشید

پاسخ
کاربر
افروزحیدری

مشاهده فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
برای استعلام و دریافت فیش حقوقی خود، لطفا کدملی، شماره حساب و شماره دفتر کل را در بخش‌های مشخص‌شده وارد کرده و روی دکمه استعلام فیش حقوقی کلیک کنید.
سبز و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
کبری اسفرجانی

مشاهده فیش و حکم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر سرکارخانم اسفرجانی
برای مشاهده فیش حقوقی، لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و در آخر، روی دکمه «استعلام» کلیک کنید. برای دریافت حکم حقوقی نیز باید به صفحه «حکم حقوقی بازنشستگان کشوری» بروید و همین اطلاعات را وارد کنید.
تندرست باشید

پاسخ
کاربر
حمید ولی زاده

فیش حقوق فروردین 1403

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر جناب ولی‌زاده
برای دریافت فیش حقوقی فروردین لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و در آخر، روی دکمه «استعلام» کلیک کنید.
شاد باشید

پاسخ
کاربر
سروگل حافظی

سلام فیش حقوقی میخوام

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام سرکار خانم حافظی
برای دریافت فیش حقوقی لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و در آخر، روی دکمه «استعلام» کلیک کنید.
مانا و سبز باشید

پاسخ
کاربر
محمدعلی طاهری

من موبایل بانک ندارم فیش حقوقی فروردین ۱۴۰۳میخوام،

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما جناب طاهری
شما برای دریافت فیش حقوقی خود نیازی به موبایل بانک ندارید. کافیست در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و روی دکمه سبز رنگ «استعلام فیش حقوقی» کلیک کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
غلامحسن عاشوری پاشاکی

دریافت فیش حقوق همراه هایله مندی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
برای دریافت فیش حقوقی لطفا کدملی، شماره حساب و شماره دفتر کل را در بخش‌های مشخص‌شده وارد کرده و روی دکمه استعلام فیش حقوقی کلیک کنید.
سبز و پایدار باشید

پاسخ
کاربر
مجید گلی چیرانی

باسلام چکاربکنم که آسان وسریع ازخدماه اینترنتی بهره بگیرم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام به شما همراه گرامی
برای دریافت فیش حقوقی خود در کادرهای بالای همین صفحه کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و روی دکمه «استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری» کلیک کنید.
تندرست و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
مرضیه برومند

سلام من فیش حقوقی فروردین 1403رت مخوام

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود
برای دریافت فیش حقوقی لطفا کدملی، شماره حساب و شماره دفتر کل را در بخش‌های مشخص‌شده در بالای همین صفحه وارد کرده و روی دکمه استعلام فیش حقوقی کلیک کنید.
پایدار و مانا باشید

پاسخ
کاربر
غلامرضا سالاری

فیش

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام جناب سالاری
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و در آخر، روی «استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری» کلیک کنید.
تندرست باشید

پاسخ
کاربر
محمد سلطانی

فیش حقوقی می خوام و نتوانستم بگیرم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر جناب سلطانی
گاهی اوقات سامانه اصلی با اختلال مواجه می‌شود. لطفا مجدد امتحان کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
فتحیه شهیدی

فیش حقوقی و حکم جدید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام سرکار خانم شهیدی
برای دریافت فیش حقوقی خود می‌توانید در کادرهای بالای همین صفحه، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و سپس، روی دکمه «استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری» کلیک کنید. برای دریافت حکم حقوقی‌تان نیز می‌توانید به صفحه «مشاهده حکم بازنشستگان کشوری» بروید و با وارد کردن همین اطلاعات، حکم حقوقی‌تان را دریافت کنید.
پایدار باشید

پاسخ
کاربر
شکراله تقدیسی

خواهان حکم فروردین سال ۱۴۰۳ میباشم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و سلام جناب تقدیسی
برای دریافت حکم حقوقی خود باید به صفحه «مشاهده حکم حقوقی بازنشستگان کشوری» بروید و در آنجا، کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کنید. در آخر روی دکمه «مشاهده حکم بازنشستگی» کلیک کنید تا نتیجه برای شما نمایش داده شود.
تندرست و سبز باشید

پاسخ
کاربر
عبدالمجید صفای

دریافت فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
برای دریافت فیش حقوقی خود در کادرهای بالای همین صفحه، کدملی، شماره حسابی که برای حقوق ثبت کرده‌اید و شماره دفترکل را که جایگزین شماره پرسنلی شما شده است در بخش‌های مشخص‌شده وارد کرده و روی گزینه استعلام کلیک کنید.
سبز و مانا باشید

پاسخ
کاربر
علیرضا ملکی نژادخیمه سری

مشاهده فیش حقوقی کشوری

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگی‌ خود لازم است کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را در کادرهای ابتدای همین صفحه وارد کرده و سپس، روی دکمه «استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری» کلیک کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
جلال داودزاده

چگونه می توانم فیش حقوقی فروردین ماه 1403 خود را مشاهده کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
لطفا اطلاعات خواسته‌شده در این سرویس را وارد کرده و گزینه استعلام فیش را بزنید تا اطلاعات آخرین فیش حقوقی صادر‌شده برای شما نمایش داده شود.
سلامت باشید.

پاسخ
کاربر
فرج بیات راد

حکم جقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی لطفا اطلاعات خواسته‌شده در ابتدای این صفحه را وارد کرده و دکمه استعلام فیش را بزنید.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
عفت نخودچی

من موبایل بانک ندارم فیش حقوقی اسفند ۱۴۰۲ را میخواهم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
شما برای دریافت فیش حقوقی خود نیازی به موبایل بانک ندارید. کافیست در کادرهای ابتدای همین صفحه، به‌ترتیب کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل خود را وارد کرده و روی دکمه سبز رنگ «استعلام فیش حقوقی» کلیک کنید.
موفق و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
هوشنگ براتی

سلام برای مشاهده فیش حقوقی ماه شمسی وسال میلادی ظاهر میشود باید چکار کرد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما همراه محترم
لطفا مجدد صفحه استعلام فیش حقوقی را مجدد باز کرده و دوباره استعلام بگیرید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
منیر السادات الشریف

باسلام حدود ۱۰ماه پیش ثبتنام وام ضروری با موفقیت انجام شد ولی خبری از پرداخت نبست میشه بگید از کجا پیگیری شود ممنون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
لطفا سایت صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه کنید و به همان بخش ثبت‌نام وام بروید. در انتهای صفحه کادری با عنوان دیدن نتایج درج شده است که با کلیک بر روی آن می‌توانید از وضعیت تایید وام خود مطلع شوید.
سبز و پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
معصوم کلانتری

فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
برای دریافت فیش حقوقی خود لطفا کدملی، شماره حسابی که برای حقوق ثبت کرده‌اید و شماره دفترکل که جایگزین شماره پرسنلی شما شده است را در بخش‌های مشخص‌شده وارد کرده و گزینه استعلام رابزنید.
سربلند باشید.

پاسخ
کاربر
معصوم کلانتری

دریافت فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت فیش حقوقی باید اطلاعات درخواستی که شامل کد ملی، شماره حساب و شماره دفترکل هست را به‌ترتیب در کادرهای تعیین‌شده وارد کرده و دکمه استعلام را بزنید.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
محمدشیخ الاسلامی

مشاهده فیش

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت فیش حقوقی لطفا کدملی، شماره حساب و شماره دفتر کل را در بخش‌های مسخص‌شده وارد و گزینه استعلام فیش را بزنید.
سبز و پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
محمد شیخ الاسلامی

مشاهده فیش حقوقی

کاربر
محمود فردوسی

سلام از هیچ طریقی نمیتوانم فیش حقوقم را دریافت کنم راهنمایی کنید ممنون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
می‌توانید با کمک سرویس پیسخوان 24 استعلام بگیرید یا به سامانه صندوق بازنشستگی کشور مراجعه کرده و فیشتان را دریافت کنید. اگر موفق نشدید می‌توانید به‌صورت حضوری به اداره کل مربوطه مراجعه کرده و این موضوع را پیگیری کنید.
سربلند باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
سیدهاشم حیدری

فیش یاژیتون حقوق میخام

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
برای دریافت فیش حقوقی لطفا اطلاعات خواسته‌شده که شامل کد ملی، شماره حساب واریز حقوق و شماره دفتر کل را در قسمت‌های مربوطه وارد کرده و دکمه استعلام را بزنید.
پاینده باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
. ,خلیل قنبری دیزجی

۳۰دیماه۱۴۰۲
فیش حقوقی را میخواستم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
برای دریافت فیش حقوقی خود باید کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل را در قسمت‌هی مربوطه وارد کرده و دکمه استعلام فیش را بزنید.
سبز و پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
فرهنگ یعقوبی

دریافت فیش حقوقی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود وقت بخیر
اطلاعات خواسته‌شده در این سرویس را در کادرهای معرفی‌شده وارد کرده و گزینه استعلام فیش را بزنید تا اطلاعات رسید حقوقی برای شما نمایش داده شود.
سبز و پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
حیدرعلی بنائیان جهرمی

برای دیدن فیش های حقوقی سال 1401 چه باید کرد ؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
برای استعلام فیش حقوقی باید اطلاعات خواسته‌شده را در کادرهای مشخص‌شده وارد کرده و گزینه استعلام فیش حقوقی را بزنید. در نظر داشته باشید که تنها می‌توانید اطلاعات فیش 12 ماه اخیر خود را مشاهده کنید و برای تاریخ قبل‌تر باید به‌صورت حضوری به اداره کل مراجعه کنید.
پایدار و سبز باشید.

پاسخ
کاربر
اعتماد ابراهیمی

دفتر کل

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
لطفا اطلاعات خواسته‌شده را در کادرهای مربوط به سرویس استعلام را وارد کرده و گزینه استعلام فیش حقوقی را بزنید تا بتوانید در صفحه بازشده جزئیات فیش را مشاهده کنید.
برقرار باشید.

پاسخ