استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری

ویژگی‌های استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری با پیشخوان 24

استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری با کدملی

پیشخوان 24 برای استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری و دریافت فیش حقوقی، به شما کمک می‌کند تا بدون مراجعه حضوری به شعب و مراکز گوناگون، به‌راحتی فیش را مشاهده کنید.

مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان

با واردکردن شماره دفتر کل، شماره ملی و شماره حساب خود می‌توانید جزئیات مربوط به فیش حقوقی بازنشستگان کشوری خود را استعلام و مشاهده کنید. در واقع دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی نیازمند دو فاکتور اساسی دیگر یعنی شماره حساب و شماره دفتر کل نیز است.

ذخیره سوابق استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری

در پیشخوان 24 کلیه سوابق مربوط به استعلام‌ها ثبت و ذخیره خواهد شد. به همین خاطر به راحتی بعد از یک بار رجوع به پیگیری اطلاعات فیش مستمری کشوری خود، می‌توانید اطلاعات را ذخیره داشته باشید. سایت بازنشستگان کشوری پیشخوان 24 نیز همین امکان را برای استعلام فیش در اختیار شما قرار می‌دهد.

سوالات متداول در مورد استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری

آیا استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری با پیشخوان 24 ممکن است؟

بله. استعلام فیش حقوقی با پیشخوان 24 قابل رویت است.

اطلاعات لازم برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری چیست؟

شماره دفتر کل، شماره ملی و شماره حساب برای دریافت فیش حقوقی لازم است.

آیا برای دریافت فیش حقوقی مستمری‌بگیران کشوری حتماً باید حضوری اقدام کرد؟

خیر. برای دریافت آن از طریق سامانه فیش حقوقی بازنشستگان کشوری، پیشخوان 24 یا سامانه Cspf.ir احکام جدید بازنشستگان کشوری، می‌توانید اقدام به استعلام و دریافت فیش حقوقی مستمری‌بگیران کنید.

برای دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران کشوری باید چه زمانی اقدام کنیم؟

برای دریافت غیرحضوری فیش حقوقی خود در هر زمانی از 24 ساعت شبانه‌روز می‌توانید از طریق پیشخوان24 اقدام کنید.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

مشاهده و استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری با پیشخوان 24

یکی از روش‌هایی که می‌توانید به راحتی به کمک آن فیش تهیه کنید، استفاده از پیشخوان 24 است. تا چندی پیش، اغلب افراد برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری، مجبور بودند تا به سازمان یا ارگان خاص خود مراجعه کنند و از آن طریق، اقدام به دریافت فیش کنند. اما بعد از اینکه خدمات الکترونیکی تا حدودی در ادارات و سازمان‌ها نهادینه شد، سازمان هم خود را ملزم به این دانست تا یک سری از خدمات خود را به صورت اینترنتی ارائه دهد.
از آنجایی که ممکن است رفتن به سایت و استعلام از طریق درگاه اصلی خود ادارات لشگری و کشوری تا حدودی برای افراد سخت باشد، پیشخوان 24 این امکان را فراهم کرده است که به راحتی فیش حقوقی خود را مشاهده کنید . دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری و حکم حقوقی بازنشستگان کشوری با استفاده از کد ملی، شماره حساب و شماره دفترکل (دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی) انجام می‌شود.

فیش حقوقی بازنشستگان کشوری چیست؟

سازمان بازنشستگان کشوری به ‌منظور اینکه بازنشستگان کشوری اطلاعات دقیقی از واریزی‌هایشان داشته باشند، اقدام به صدور فیشی می‌کند که هر ماهه در آن ریز مبالغی که باید به بازنشستگان محترم کشوری ارائه شود آورده شده است. این فیش اطلاعات گوناگونی مثل حق فرزند، حق سنوات، عیدی، حق خانوار و... را شامل می‌شود. فیش حقوقی بازنشستگان کشوری خراسان رضوی، تهران، ایلام، مازندران، اصفهان، شیراز و... همگی دارای وجه مشترکی هستند و به یک صورت صادر می‌شوند.

روش‌های دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری

بازنشستگان کشوری می‌توانند با استفاده از روش‌های زیر، جهت دریافت فیش حقوقی بازنشستگان 99، 1400 و... اقدام کنند:

  • ورود به سایت بازنشستگان کشوری (sabasrm.ir صندوق بازنشستگان کشوری)
  • درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری
  • اپلیکیشن پیشخوان 24
  • مراجعه حضوری

نحوه مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان سال 1400 با کد ملی

بازنشستگان به منظور دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی باید در زمان مقرر به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir مراجعه و پس از درج اطلاعات خواسته شده، فیش حقوقی خود را دریافت کنند. ورود به سایت صندوق بازنشستگی کشوری و دریافت فیش حقوقی از طریق درج شماره دفتر کل، شماره حساب و کدملی امکان‌پذیر است.
حکم حقوقی بازنشستگان در سایت صندوق cspf.ir قابل مشاهده و دریافت است. شما عزیزان جهت دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته می توانید از طریق سایت صندوق به آدرس cspf.ir استفاده کنید. دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته از طریق کدملی با مراجعه به سایت cspf.ir امکانپذیر است.
لازم به ذکر است، فیش حقوقی فقط برای دستگاه‌هایی كه حقوق بازنشستگان آن‌ها به طور مستقیم از طرف صندوق بازنشستگی كشوری پرداخت می‌شود و همچنین برای دستگاه‌هایی كه در طرح پرداخت مستقیم حقوق صندوق بازنشستگی كشوری قرار دارند صادر می‌شود. بازنشستگان سایر دستگاه‌ها جهت دریافت فیش حقوقی باید به دستگاه متبوع خود مراجعه کنند.

مراحل دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته از طریق کد ملی

  • مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir
  • درج شماره دفتر کل ، شماره ملی، شماره حساب و مشخص کردن تاریخ
  • کلیک بر روی گزینه مشاهده فیش

چنانچه هنگام دریافت فيش حقوقی پيام خطا نمایش داده شد و موفق به دریافت فیش حقوقی خود نشده‌اید، با در دست داشتن مدارک لازم به مدیریت های صندوق بازنشستگی مراجعه فرمایید.