استعلام نمره منفی گواهینامه

استعلام نمره منفی گواهینامه

ویژگی‌های استعلام نمره منفی گواهینامه با پیشخوان 24

استعلام نمره منفی گواهینامه با کد ملی

با وارد کردن کد ملی، شماره موبایل و شماره گواهینامه در اپلیکیشن یا سایت پیشخوان ۲۴ می‌توانید به راحتی وضعیت نمره منفی گواهینامه خود را مشاهده کنید.

نمایش جزئیات نمره منفی گواهینامه رانندگی

با وارد کردن شماره تماس، کد ملی و شماره گواهینامه در سرویس استعلام نمره منفی گواهینامه راهنمایی و رانندگی می‌توانید جزئیاتی مانند نمره منفی، شناسه قانون نمره منفی و فعال بودن گواهینامه را مشاهده کنید.

ذخیره سوابق و نام‌گذاری اطلاعات

نتایج تمامی استعلام‌های شما در بخش سوابق پیشخوان24 ذخیره می‌شود و امکان دسترسی و مشاهده آن‌ها وجود دارد. هم‌چنین پیشخوان ۲۴ این امکان را به شما می‌دهد تا اطلاعات ورودی را ویرایش و یا نامگذاری کنید.

سوالات متداول در مورد استعلام نمره منفی گواهینامه

برای استعلام نمره منفی گواهینامه در پیشخوان24 به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

برای استعلام آنلاین ریز خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه با کد ملی در سایت و اپلیکیشن پیشخوان24 به شماره موبایل، شماره گواهینامه و کدملی خود نیاز دارید.

چگونه نمره منفی خود را پاک کنیم؟

نمره منفی گواهینامه زمانی پاک می‌شود که شما ۶ ماه مرتکب هیچ تخلف رانندگی نشوید. در این صورت تمام نمرات منفی قبلی به صورت خودکار حذف می‌شود.

پیشخوان ۲۴ چه جزئیاتی از استعلام نمره منفی گواهینامه را به کاربران نمایش می‌دهد؟

با برنامه استعلام نمره منفی گواهینامه رانندگی می‌توانید به جزئیاتی مانند نمره منفی، شناسه قانون نمره منفی و فعال بودن گواهینامه دسترسی پیدا کنید.

با چند نمره منفی گواهینامه باطل می‌شود؟

رانندگانی که در مرحله اول 30 امتیاز منفی دریافت کنند، گواهینامه‌شان به مدت 3 ماه توقیف می‌شود. اگر با 25 نمره منفی به مرحله دوم برسند، گواهینامه‌شان به مدت 6 ماه و در صورتی که راننده متخلف پس از مرحله اول و دوم 20 نمره منفی دیگر دریافت کند، با ابطال گواهینامه به مدت یک سال روبرو خواهد شد. پس از ابطال گواهینامه، فرد خاطی به مدت یک سال اجازه رانندگی ندارد و بعد از یک سال می‌تواند برابر با مقررات و پس از طی دوره آموزشی و پرداخت مبلغ مشخص به نفع خزانه عمومی، نسبت به اخذ گواهینامه جدید اقدام کند.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

استعلام گواهینامه رانندگی با پیشخوان24

پیشخوان ۲۴ خدمات کاربردی زیادی را در اختیار شما قرار داده است یکی از این خدمات، استعلام نمره منفی گواهینامه است. درصورتی‌که رانندگان قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نکنند، مرتکب جریمه و کسب امتیاز منفی از سمت پلیس راهور می‌‌شوند.

نمره منفی گواهینامه چیست؟

جریمه نمره منفی یکی از جریمه‌‌های رانندگی است. اگر نسبت به قوانین راهنمایی و رانندگی بی‌توجه باشید، جریمه خواهید شد. این جریمه در قالب امتیاز منفی از سمت سیستم راهنمایی و رانندگی برای شما ثبت خواهد شد. هم‌چنین با پرداخت مبلغ جریمه، امتیاز منفی حذف نخواهد شد.

روش‌های استعلام نمره منفی گواهینامه با جزئیات

استعلام نمره منفی گواهینامه با کد ملی در پیشخوان24

استعلام نمره منفی گواهینامه با کد ملی در پیشخوان24 برای استعلام نمره منفی گواهینامه نیاز است به اپلیکیشن یا سایت پیشخوان ۲۴ به نشانی pishkhan24.com مراجعه کنید. بعد از آن با وارد کردن کد ملی، شماره تماس و شماره گواهینامه می‌توانید جزئیات نمره فنی گواهینامه را مشاهده کنید.

استعلام نمره منفی گواهینامه با قبضینو

قبضینو نیز به عنوان سامانه تخصصی استعلام و پرداخت، امکان استعلام نمره منفی گواهینامه را برای کاربران خود فراهم کرده است. کافیست شماره موبایل، کد ملی و شماره گواهینامه خود را در بخش استعلام نمره منفی وارد کنید و به راحتی وضعیت نمره منفی خود را مشاهده کنید.

استعلام نمره منفی گواهینامه با پیامک

برای مشاهده نتیجه استعلام نمره منفی با جزئیات باید شماره گواهینامه خود را به صورت انگلیسی به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید تا از امتیاز منفی خود مطلع شوید.

استعلام نمره منفی گواهینامه به صورت آنلاین

برای استعلام نمره منفی به صورت آنلاین نیاز است به سایت پلیس راهور به نشانیrahvar120.ir مراجعه کنید. برای مشاهده استعلام نمره منفی در راهور ۱۲۰ تنها نیاز به شماره گواهینامه خود دارید. به‌علاوه می‌توانید از امکانات دیگر این سامانه مانند خلافی نیز استفاده کنید.

استعلام نمره منفی گواهینامه با برنامه پلیس من

از جمله خدماتی که برنامه پلیس من در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، استعلام نمره منفی گواهینامه است. برای استعلام نمره منفی با اپلیکیشن پلیس من نیز باید مبلغ ۵۲۰۰ تومان را پرداخت کنید.

استعلام نمره منفی گواهینامه از تلفن ثابت

برای استعلام نمره منفی گواهینامه با شماره تلفن کافیست با شماره ۸۸۲۸۸۸۸ با کد ۰۲۱ تماس بگیرید تا از میزان تخلفات خودتان مطلع شوید.

اعتراض به جریمه نمره منفی گواهینامه

اگر به نمره منفی گواهینامه خود اعتراض دارید، باید به واحد اجرائیات تخلفات پلیس مراجعه کنید و شکایت خود را ثبت کنید. قبل از مراجعه حتما مدارک لازم را آماده کنید.

  • اصل گواهینامه رانندگی
  • کارت خودرو
  • فرم درخواست اعتراض به نمره منفی
  • وکالت‌نامه، قولنامه یا سند قانونی برای فروش وسیله نقلیه

پاک شدن نمره منفی گواهینامه

اگر به مدت ۶ ماه از آخرین تخلف منتهی به نمره منفی گذشته باشد و همچنین به مدت یک سال مرتکب هیچ یک از تخلفات رانندگی نشوید و امتیاز منفی‌تان در این یک سال کمتر از ۲۰ بوده باشد نمره منفی شما حذف خواهد شد و تخلف بعدی به عنوان نخستین تخلف محسوب می‌شود.

جدول نمره منفی گواهینامه

برای مشاهده جدول نمره منفی گواهینامه می‌توانید به وبلاگ پیشخوان24 مراجعه کنید و اطلاعات دقیق مربوط به نمره منفی را مشاهده کنید.

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
کاربر
صلاح الدین غزنوی

نمره منفی گواهینامه رو میخوام

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت به‌خیر
برای مشاهده نمره منفی باید شماره گواهینامه، کد ملی و شماره موبایل خود را در کادرهای مشخص‌شده وارد کنید.

پاسخ
کاربر
حسن چینی چیان

52000 ریال کسر گردید و ۵۲۰۰۰ را شماره پرداخت اعلام کردند و بی نتیجه بود

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
ممکن است به دلیل قطعی لحظه‌ای سرویس، استعلام شما بی‌نتیجه بوده باشد. هزینه به حساب یا کیف پول شما بازگردانده می‌شود. اگر بازهم سوالی داشتید،‌ می‌توانید با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.
شاد و پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
مهدی

نمره منفی گواهینامه رو میخوام

کاربر
عباس نوری

خلاف درج شده در گواهینامه