استعلام معاینه فنی خودرو

استعلام معاینه فنی خودرو

-
کاربر گرامی، ضمن پوزش به دلیل مشکلات موجود در زیرساخت سرویس ‌دهنده، در زمان کنونی امکان ارائه خدمات وجود ندارد.

ویژگی‌های استعلام معاینه فنی با پیشخوان 24

دسترسی راحت به استعلام مدت اعتبار معاینه فنی

پیشخوان 24 از طریق استعلام خلافی معاینه فنی خودرو، به شما کمک می‌کند تا از سلامت ماشین خود اطمینان حاصل کنید. تنها با وارد کردن VIN خودرو بدون اتلاف وقت، می‌توانید از اینکه اعتبار معاینه فنی چقدر است و آیا جریمه شده‌اید یا خیر اطلاع حاصل کنید.

مشاهده جزئیات کامل استعلام معاینه فنی خودروها

با واردکردن VIN خودرو می‌توانید جزئیات مربوط به استعلام معاینه فنی خودرو سواری، سنگین، دوگانه سوز و سن معاینه فنی خود را متوجه شوید. همچنین امکان استعلام جریمه معاینه فنی خودرو نیز وجود دارد.

ذخیره سوابق استعلام وضعیت معاینه فنی خودرو

در پیشخوان 24 کلیه سوابق مربوط به استعلام‌ها ثبت و ذخیره خواهد شد. به همین خاطر به راحتی بعد از یک بار رجوع به استعلام معاینه فنی خودرو خود، می‌توانید اطلاعات را ذخیره داشته باشید.

سوالات متداول درمورد استعلام و ثبت نام معاینه فنی خودرو

چگونه بفهمیم خودرو دارای معاینه فنی است؟

با کمک پیشخوان 24 و وارد کردن VIN خودرو خود، می‌توانید استعلام معاینه فنی خودرو را بدون مراجعه حضوری انجام دهید.

در معاینه فنی چه بخش‌هایی از ماشین چک می‌شود؟

چراغ های ترمز، دنده عقب، چراغ های جلو، چراغ راهنما، چراغ های عقب، وضعیت تلق چراغ‌ها، وضعیت بلوری چراغ ها، کمربند ایمنی، شیشه ها، برف پاک کن ها، وضعیت پوسیدگی بدنه خودرو، اگزوز، لاستیک‌ها

چه زمانی باید برای استعلام معاینه فنی گازسوز اقدام کرد؟

بسته به نیازتان می‌توانید به صورت 24 ساعته اقدام به استعلام کنید و محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت.

کدام خودروها به معاینه فنی نیاز دارند؟

طبق قانون معاینه فنی خودروهایی که چهار سال از مدت تولید آن‌ها گذشته باشد نیازمند معاینه فنی هستند.

مدت اعتبار معاینه فنی چقدر است؟

معاینه فنی خودرو یک سال مدت اعتبار دارد.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

مشاهده و نحوه استعلام معاینه فنی خودرو با پیشخوان 24

مالکان خودروهای سبک و سنگین، جهت آگاهی از وضعیت معاینه فنی خودروهای خود می‌توانند با استفاده از VIN از پیشخوان 24 استعلام آخرین وضعیت معاینه فنی خودروی خود اطلاع پیدا کنند. در این مرحله بعد از دانلود اپلیکیشن بر روی گزینه استعلام خودرو کلیک کنید. بعد از اینکه گزینه گواهی معاینه فنی (سبک و سنگین) را انتخاب کردید، صفحه دیگری باز می‌شود که باید در آن شماره VIN خودرو را وارد کنید تا پس از آن استعلام گیری شود. پس برای استعلام معاینه فنی تنها کافی است که وارد اپلیکیشن پیشخوان 24 شوید و روی گزینه معاینه فنی کلیک کنید، بعد از وارد کرد VIN خودرو خود می‌توانید از مشخصاتی مثل زمان و تاریخ معاینه فنی خود باخبر شوید.

روش‌های استعلام معاینه فنی خودرو

در حال حاضر، معاینه فنی خودرو به ۴ روش قابل انجام است. از جمله این روش‌ها می‌توان به استعلام با پیشخوان24، استفاده از سامانه سیمفا،استعلام پیامکی، استعلام با کد USSD و ... اشاره کرد. در ادامه به معرفی این چهار روش می‌پردازیم.

استعلام معاینه فنی خودرو با سامانه سیمفا

سیمفا سامانه یکپارچه برای معاینه فنی تمامی خودروهای سبک و خودرو های سنگین راه اندازی شد. شما با مراجعه به وب سایت سیمفا به نشانی https://symfa.ir و با کلیک کردن بر روی استعلام گواهی استعلام آنلاین معاینه فنی خودرو خود را انجام دهید.

استعلام معاینه فنی خودرو با اپلیکیشن پیشخوان 24

معاینه فنی به مجموعه آزمایشاتی که جهت تایید استانداردهای ایمنی و عدم انتشار گازهای آلاینده توسط شرکت‌های دولتی انجام می‌شود اطلاق می‌گردد. پیشخوان 24 شرایطی را به وجود آورده است که بتوانید به‌راحتی با وارد کردن VIN خودرو خود اقدام به استعلام کنید. در ضمن این خدمات به صورت کاملاً رایگان انجام می‌شود و در هر 24 ساعت از روز توانایی استعلام برای شما فراهم است.

استعلام معاینه فنی با سامانه پیامکی

شما می‌توانید با ارسال کردن عدد 1 به شماره پیامکی 200112 از وقت معاینه فنی ( استعلام مدت اعتبار معاینه فنی) در مراکز با خبر شوید و به موقع در آن حضور بیابید. برای ارتباط با پشتیانی سامانه استعلام معاینه فنی میتوانید با شماره تلفن 41787 تماس بگیرید.

استعلام معاینه فنی خودرو با کد USSD سیمفا

امکان استعلام معاینه فنی خودرو به صورت رایگان از طریق سایت رسمی سیمفا (symfa.ir) وجود دارد ولی از آنجایی که دسترسی به اینترنت برای شهروندان عزیز همیشه مقدور نیست با استفاده از سامانه USSD با کد #2008* و بدون نیاز به اینترنت با کد دستوری استعلام معاینه فنی خودرو، امکان استعلام گواهی معاینه فنی و بررسی اعتبار و اصالت آن فراهم شده است. لازم به ذکر است امکان استعلام گواهی معاینه فنی، 24 ساعت بعد از اخذ گواهی امکان پذیر است.

معاینه فنی چیست؟

معاینه فنی خودرو در واقع آزمونی است که به کمک آن مشکلات ظاهری، ایرادات فنی و ... خودرو مورد بررسی قرار می‌گیرد. معاینه به دو بخش تقسیم می‌شود که عبارتند از بخش مربوط‌ به تست آلایندگی‌ها و کنترل آلودگی و بخش دیگر تست فنی خودرو برای جلوگیری از تصادفات احتمالی است. معاینه فنی برای خودروهایی که بیشتر از چهار سال سن دارند تعیین شده است و در واقع زمان معاینه فنی هر یک سال بعد از گذشت چهار سال از سن خودرو است.
همچنین خودروهایی که دارای معاینه فنی باشند و در هر دو تست فوق قبول شده باشند، اجازه تردد در شهر را دارند. همچنین خودروهای وارداتی که سال تولید آن‌ها به ۲۰۲۰ بر می‌گردد نیز مشمول این طرح می‌شوند. برای گرفتن نوبت می‌توانید به صورت آنلاین یا مراجعه حضوری به مراکز معاینه فنی، اقدام کنید.

معاینه فنی برتر چیست و شرایط گرفتن معاینه فنی برتر کدام‌اند؟

در معاینه فنی معمولی، تست‌ها در «دور موتور آرام» است اما در معاینه فنی برتر (که از بهار 97 تاکنون اجرایی شده) علاوه‌بر تست دور آرام، تست در «دور موتور 4000» نیز انجام می‌شود و به همین دلیل، بسیاری از خودروهای مونتاژی یا داخلی، توانایی پاس کردن آن را ندارند. گرفتن معاینه فنی برتر، ضروری نیست اما رانندگان تهرانی که معاینه فنی برتر داشته باشند، می‌توانند از تخفیف طرح ترافیک تهران بهره ببرند. علاوه‌بر تهرانی، خودروهای شهرستان‌‌ها نیز می‌توانند برای گرفتن معاینه فنی برتر اقدام کنند.

جریمه معاینه فنی خودرو

برای گرفتن جریمه معاینه فنی خودرو خود بایستی ابتدا با ثبت VIN خودرو در سامانه سیمفا اعتبار معاینه فنی خودرو خود را استعلام کنید. بعد از ثبت به همراه مدارک زیر باید به یکی از شعب یا دفاتر پلیس+10 رجوع کنید:

 • اصل و کپی کارت خودرو
 • اصل و کپی کارت معاینه فنی
 • اصل و کپی برگه خلافی

روند دریافت معاینه فنی خودرو

مراحل انجام معاینه فنی و مواردی که مورد بررسی قرار می گیرند بدین صورت است:

پذیرش خودرو

تصویر پلاک خودرو توسط دوربین پلاک خوان دریافت می‌شود و اطلاعات کارت ماشین از ناجا استعلام می‌شود. اطلاعات مورد نیاز (نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه) از شخص مراجعه کننده اخذ می‌شود و با پرداخت هزینه معاینه فنی، پذیرش خودرو تکمیل می‌شود.

بررسی ظاهری خودرو

در این مرحله خودرو از بابت شکسته نبودن شیشه ها و آینه‌ها ، سلامت کامل چراغ ها، وضعیت لاستیک ها، عدم دودزا بودن خودرو، استاندارد بودن ظاهر خودرو و ... مورد بررسی قرار می گیرد. بستن ادوات و تجهیزات غیر استاندارد بر روی خودرو یکی از عوامل مردودی در این مرحله است.

آزمون های آلایندگی

با توجه به افزایش روز افزون گازهای آلاینده در هوا ، بررسی گازهای آلاینده یکی از مراحل حائز اهمیت می باشد. در این مرحله گازهای آلاینده خروجی از اگزوز اندازه گیری می شود.

آزمون های فنی

در آزمون‌های فنی مواردی از جمله آلایندگی خودرو، وضعیت دقیق ترمز، کمک فنر و لغزش جانبی به وسیله دستگاه های مربوطه بررسی می‌شوند.

سیستم تعلیق

مرحله بعد بررسی سیستم تعلیق خودرو می باشد. یک از وظایف سیستم تعلیق خودرو مربوط به جذب نوسانات و ارتعاشات وارد به چرخ‌ها بر اثر ناهمواری‌های جاده می باشد که برکیفیت سواری دادن خودرو تاثیر گذار است. وظیفه دیگر سیستم تعلیق، کیفیت هدایت و کنترل خودرو می‌باشد.

صدور گواهی

در صورت پذیرفته شدن خودرو در تمامی مراحل تست، گواهی معاینه فنی (دارای مهر برجسته) به همراه برچسب معاینه فنی با اعتبار یک ساله به فرد تحویل داده می‌شود. در صورت تایید نشدن خودرو ، برگه نتایج آزمون که علل مردودی در آن ذکر شده است ، جهت رفع نواقص به مراجعه کننده ارائه می‌شود.

هزینه دریافت گواهی معاینه فنی

هزینه معاینه فنی خودرو 1403 برای خودروهای سبک و نیمه سنگین و سنگین، 92 هزار تومان و هزینه صدور گواهی معاینه فنی برای موتورسیکلت‌ها، 22 هزار تومان است.

نوبت گیری آنلاین برای دریافت معاینه فنی

افراد ساکن استان تهران می توانند با مراجعه به وب سایت http://inspection.tehran.ir برای جلوگیری از هدر رفتن وقت، نوبت گیری آنلاین خود را انجام دهند و با داشتن وقت قبلی به مرکز مورد نظر مراجعه نمایند.
در صورت عدم دسترسی به اینترنت می‌توانند با ارسال عدد 1 به شماره 2000112 نیز وقت قبلی برای خود رزرو کنند.

مدت اعتبار معاینه فنی خودرو 1403

 • عمومی با عمر بیشتر از 10 سال (سبک و سنگین): 3 ماه
 • عمومی با عمر کمتر از ده سال (سبک و سنگین): 6 ماه
 • سواری شخصی و دولتی و موتور سیکلت: 1 سال

هزینه معاینه فنی 1403 در مراجعه مجدد

در صورتی که تعداد مراجعات برای دریافت معاینه فنی، بیش از 3 بار باشد، مبلغ مراجعه مجدد برای خودروهای سبک 30 هزار تومان، خودروهای نیمه‌سنگین و سنگین 33 هزار تومان و موتورسیکلت ۶ هزار تومان محاسبه می‌شود.

نرخ معاینه فنی خودروهای سبک
مراجعه اول مراجعه مجدد
92 هزارتومان 30 هزارتومان
نرخ معاینه فنی خودروهای نیمه سنگین و سنگین
مراجعه اول مراجعه مجدد
92 هزارتومان 33 هزارتومان
نرخ معاینه فنی موتورسیکلت
مراجعه اول مراجعه مجدد
22 هزارتومان 6 هزارتومان

مردودی خودرو در معاینه فنی

طبق آخرین آمار آنلاین مراجعات معاینه فنی ، بیشترین علل مردودی خودروها، به ترتیب عبارتند از:

 • آزمون آلایندگی
 • نواقص ظاهری
 • آزمون ترمز
 • آزمون همراستایی چرخ
 • آزمون کمک فنر

معاینه فنی موتورسیکلت

نوبت دهی معاینه فنی برای موتور هم وجود دارد؟ به‌ صورت قانونی بله! اما از آنجایی که هنوز سازوکار دقیقی برای چگونگی انجام معاینه فنی برای موتورسیکلت‌ها وجود ندارد، از این‌رو نهادهای اجرایی و همچنین پلیس، سختگیری خاصی برای گرفتن معاینه فنی موتورسیکلت‌، ندارند.

نوبت‌دهی آنلاین معاینه فنی خودرو

برای شهروندانی که در شهر تهران زندگی می‌کنند در حال حاضر امکان نوبت دهی آنلاین ( ثبت نام اینترنتی معاینه فنی) از طریق سایت ستاد معاینه فنی (tehran.ir)وجود دارد.

بیشترین علل مردودی خودرو در معاینه فنی

بیشترین علل مردودی در معاینه فنی خودروها عبارتند از:

 • نواقص ظاهری
 • آزمون آلایندگی
 • آزمون کمک فنر
 • آزمون ترمز
 • آزمون همراستایی چرخ

نکات مهم در نوبت دهی معاینه فنی

برای یافتن خلوت ترین مراکز معاینه فنی، می‌توانید عدد 1 را به سرشماره 2000112 پیامک کنید.
فقط تا 24 ساعت قبل از فرا رسیدن نوبت، امکان تغییر زمان آن وجود دارد.
در صورت انصراف از نوبت، فقط تا 24 ساعت قبل از فرارسیدن نوبت، امکان بازگرداندن وجه پرداختی وجود دارد.

اسامی مراکز معاینه فنی تهران

 • معاینه فنی سراج
 • معاینه فنی نیایش
 • معاینه فنی آبشناسان
 • مرکز معاینه فنی الغدیر
 • و...

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
کاربر
صادقی

با سلام من یک خودرو از شهرستان ابرکوه خریداری کردم و عوارض خودرو در سامانه سمیع پرداخت شده است الان اومدم تهران استعلام گرفتم خدمات دولت الکترونیک میگه باید مجدد پرداخت کنید چون عوارض در سامانه سمیع پرداخت شده و شهرداری تهران در سامانه سمیع نمیباشد حال باید چکار کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما همراه گرامی
از آنجایی که سامانه سمیع سامانه رسمی پرداخت عوارض خودرو است، نباید مشکلی برایتان ایجاد شود؛ اما برای پیگیری بهتر، باید با پشتیبانی سامانه سمیع تماس بگیرید و از آن‌ها علت این مشکل را جویا شوید.
موفق و مانا باشید

پاسخ
کاربر
میلاد قراخانی

سلام وقت بخیر
چرا همش میزنه سامانه دچار اختلال میباشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما جناب قراخانی
از آنجایی که سامانه معاینه فنی با اختلال مواجه است، امکان استعلام در حال حاضر وجود ندارد.
موفق و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
احمدی

سامانه چرا قطعه همیشه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
این مسئله به دلیل اختلال در سامانه اصلی است و به دلیل مشکلات موجود در زیرساخت سرویس‌دهنده، در حال حاضر امکان ارائه خدمات وجود ندارد.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
حق دوست

ممنون استعلام مالیات رو تونستم بگیرم فقط موندم اینجا پرداخت کنم تعویض پلاک قبول میکنه یا باید برگه تسویه ببرم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
از آنجایی که سامانه مالیات با اختلال مواجه است، بعد از استعلام و پرداخت باید با مرکز تعویض پلاک پلاک تماس بگیرید و کد پیگیری پرداخت را به کارشناسان این مرکز اعلام کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
سیامک شریفی

با سلام ، دو بار استعلام گرفتم ولی نتیجه نداشت ، البته دفعه اول پول برگشت ولی دفعه دوم هنوز پول هم برنگشته.چکار کنیم ؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
لطفا به بخش تراکنش‌ها در پیشخوان 24 مراجعه کرده و وضعیت پرداخت خود را مشاهده کنید. درصورت تکمیل مراحل، با پشتیبانی تعویض پلاک تماس گرفته و کد پیگیری را به کارشناس اعلام کنید تا اطلاعات پرداخت شما در سامانه ثبت شود.
سبز و پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
بهناز رضاپور

چرا من برای یک ماشینم میتونم استعلام بگیرم برای اونیکی میگه سامانه با مشکل مواجه است؟ب کجا باید مراجعه کنم برای رفع مشکل؟کافی نت هم نتونست استعلام بگیره

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
ممکن است اطلاعات وارد شده با موارد ثبتی در سامانه راهور مغایرت داشته باشد. برای پیگیری بهتر است به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید.
پیروز باشید.

پاسخ
کاربر
زینب

سلام وقت بخیر من هزینه مالیات نقل و انتقال خودرو ۱۶۰۰ میلیون پرداخت کردم از حسابم کم شد ولی همچنان استعلام می گیرم پرداخت نشده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
اختلال ایجاد شده مربوط به سرویس مبدا است، لطفا به بخش سوابق مراجعه کرده و کد پیگیری پرداخت را دریافت کنید سپس با پشتیبانی تعویض پلاک تماس گرفته و این کد را به کارشناس ارائه کنید تا مراحل پرداخت ثبت و تکمیل شود.
برقرار و مانا باشید.

پاسخ
کاربر
محمدرضا عیدی 09173920152

پول واریز کردم ولی استعلام نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
متاسفانه اختلال سرویس مبدا باعث عدم دریافت اطلاعات درخواستی شده است. هزینه پرداخت‌شده حداکثر تا 72 ساعت آینده از همان روشی که واریز کرده‌اید عودت داده می‌شود.
برقرار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
حشمت اله رضوی

سلام.
من برای استعلام نقل و انتقال خودرو اقدام کردم مبلغ ۵۲۰۰ تومن رو پرداخت کردم ولی بعلت مشکل سامانه استعلام انجام نشد.
حالا دوباره میخوام استعلام بگیرم دوباره میگه پرداخت کن.
چه عدالتیه؟چه انصافیه؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
هزینه پرداختی حداکثر طی 72 ساعت آینده از همان روشی که پرداخت کرده‌اید بازگردانده می‌شود. اگر استعلام را کامل انجام داده‌اید و اجازه پرداخت نداشته‌اید می‌توانید به بخش تراکنش‌ها مراجعه کنید و ادامه تراکنش خود را بدون پرداخت هزینه مجدد،‌ تکمیل کنید.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
S.es

سلام دوبار واریز کردم ولی استعلام انجام نشد
باید چکار کنم؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
هزینه‌ای که واریز کرده‌اید حداکثر طی 72 ساعت آینده بازگشت داده می‌شود. درصورت وجود مشکل لطفا با پشتیبانی پیشخوان 24 تماس بگیرید.
سلامت باشید.

پاسخ
کاربر
سمیرا سلطانپور

پولو کسر میکنین چرا استعلام نمیکنه پس؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
اختلال ایجاد‌شده مربوط به سرویس مبدا است و هزینه پرداختی شما حداکثر طی 72 ساعت آینده از همان روش واریز بازگردانده می‌شود.
سبز و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
هادی رزاقیان

مبلغ هزینه واریزشدولی استعلام انجام نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
با عرض پوزش پیش‌اختلال مربوط به سرویس مبدا است. هزینه پرداختی شما از همان روش واریز و حداکثر طی 72 ساعت آینده عودت داده می‌شود.
سبز و سلامت باشید.

پاسخ
کاربر
فاطمه محمدی

پول واریزی شد ولی استعلام انجام نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
اختلال ایجاد شده مربوط به سرویس مبدا بوده و مبلغ واریزی شما حداکثر تا 72 ساعت آینده عودت داده می‌شود. برای اطمینان از بازگشت مبلغ بهتر است استعلام موجودی حسابتان را بگیرید،چون با توجه به کم بودن مبلغ واریزی ممکن است پیامک واریز برای شما ارسال نشود.
پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
فرشید عیسی پپر

هزینه پرداخت شد ولی خدمتی ارائه نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
متاسفانه سرویس مبدا دچار اختلال شده و هزینه پرداختی شما حداکثر تا 72 ساعت آینده خدمتتان بازگردانده می‌شود.
سلامت باشید.

پاسخ
کاربر
علیرضا طاهری

سلام من سه روز پیش مبلغ مالیات نقل و انتقال رو پرداخت کردم به شرکت یا سایت شما اما هم پولم پرید هم اینکه هیچ خدماتی ازتون دریافت نشد حداقل پولمو پس بدید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
متاسفانه سرویس مبدا دچار اختلا شده و اجاز ثبت اطلاعات را نمی‌دهد. لطفا با پشتیبانی سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و شماره پیگیری پرداختتان را ارائه کنید تا مسئول مربوطه وضعیت درخواستتان را پیگیری کند.
سبز و مانا باشید.

پاسخ
کاربر
حامد سعیدی

چطوری هیچ خدمتی ارائه نمی‌شود واقعا من پول رو پرداخت کردم لطفاً پس گردانید بهم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
درصورت وجود اختلال در ارائه اطلاعات از سرویس مبدا، مبلغ پرداختی شما حداکثر تا 24 ساعت بعد از همان روش واریز عودت داده می‌شود، با توجه به این که مبلغ پرداختی کمتر از 10 هزارتومان است ممکن است پیامک واریز برای شما ارسال نشده باشد، بنابراین برای اطمینان بهتر است از موجودی حساب خود استعلام بگیرید.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
حسین کریمب

تاریخ اعتبار نشان داده نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
اختلال پیش‌آمده مربوط به سرویس مبدا بوده و هزینه پرداختی شما از همان روش پرداخت واریز می‌شود.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
آرش

پول دریافت شد ولی هیچ خدمتی ارائه نشد…!!

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
اگر استعلام خود را در روزهای پنجشنبه یا جمعه انجام داده باشید یا اگر قبل از استفاده از پیشخوان از طریف سرویس دیگری استعلام گرفته باشید، سرویس مبدا اطلاعاتی به شما ارائه نمی‌کند. اگر با اختلال در سرویس‌دهی سیستم مبدا مواجه شده باشید، مبلغ پرداختی حداکثر تا 24 ساعت آینده از همان روش پرداخت به شما برگردانده می‌شود. درصورت داشتن شرایطی دیگر لطفا با پشتیبانی پیشخوان 24 تماس بگیرید.
مانا باشید.

پاسخ
کاربر
محمد بهرامی

دوست عزیز اگه قرار پولو بگیرین و کاری انجام ندین که درست نیست

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
هزینه پرداختی شما مستقیما از سامانه پرداخت سرویس مبدا انجام می‌شود و درصورت وجود اختلال استعلام اطلاعات با مشکل مواجه می‌شود. لطفا برای راهنمایی بیشتر و دریافت گواهی وصول مطالبات با پشتیبانی پیشخوان 24 تماس بگیرید.
سبز و برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
رضا

از حساب پول کم شده ولی جوابی نیامد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست گرامی
انجام فرآیند استعلام در این سرویس مستقیما از سیستم مبدا انجام می‌شود. درصورت وجود اختلال، ارائه اطلاعات استعلام با مشکل مواجه می‌شود. برای دریافت گواهی وصول مطالبات و پیگیری موارد پرداخت لطفا با پشتیبانی پیشخوان 24 تماس بگیرید.
سبز و پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
جعفر شهری کشاورزان

سلام پول مالیات از حسابم کم شده ولی میخوام نوبت پلاک بگیرم میگه پرداخت نشده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
با توجه به این که پرداخت مالیات مستقیما از سرویس مبدا انجام می‌شود، در صورت اختلال در این سیستم ارتباط با سیستم‌های تعویض پلاک با مشکل روبرو می‌شود. برای دریافت گواهی وصول مطالبات و پیگیری پرداخت لطفا با پشتیبانی پیشخوان 24 تماس بگیرید.
برقرار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
میرزایی

اقا ۲ بار پول پرداخت کردم این چه کاریه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
مراحل اتصال به سامانه پرداخت مالیات از طرف پیشخوان 24 انجام شده و این معنی را دارد که مشکلی از طرف سرویس پیشخوان 24 وجود ندارد. پرداخت شما مستقیما از طریق سامانه مبدا انجام می‌شود و وجود اختلال در این سیستم ممکن است باعث عدم دسترسی شما به اطلاعات شود. شما باید با پشتیبانی تعویض پلاک تماس بگیرید و با ارائه کد پیگیری گواهی خود را دریافت کنید.
سبز و پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
اسماعیل

پول کم شد ، استعلامی نییومد
چیکار کنم پولم برگرده؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
علت نداشتن خروجی در شرایطی پیش می‌آید که استعلام در روزهای پنجشنبه و جمعه انجام شده باشد یا استعلام قبلا از سرویس دیگری صورت گرفته باشد. اگر غیر از این بود و با اختلال سرویس مبدا روبرو شدید، در صورت پرداخت از کارت بانکی حداکثر تا 24 ساعت بعد،‌ هزینه پرداختی به شما برگردانده می‌شود.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
احسان صابریان

پول کم شد ولی استعلام انجام نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
استعلام شما در روز جمعه انجام شده و به همین دلیل سامانه مبدا پاسخگوی درخواست شما نبوده است. به طور کلی سامانه معاینه فنی روزهای پنجشنبه و جمعه اطلاعاتی ارائه نمی‌کند و اگر یکبار استعلام معاینه فنی از جای دیگری گرفته شده باشه دیگر امکان دریافت استعلام از سرویس پیشخوان 24 وجود ندارد.
پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
غلام رسول

پول کم شد جواب دریافت نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
ممکن است عدم دریافت اطلاعات در سرویس استعلام معاینه فنی پیشخوان 24 به دلایل زیر باشد:
– استعلام معاینه فنی در روزهای پنج‌شنبه و جمعه انجام شده باشد.
– قبل از استعلام از پیشخوان 24، استعلام معاینه فنی با استفاده از سرویس دیگری (حتی برای یک‌بار) انجام گرفته باشد.
– سرویس مقصد یا اینترنت با قطعی مواجه بوده باشد.
در صورتی که موارد فوق شامل شرایط شما نباشد هزینه مصوب پلیس راهور که پرداخت کرده‌اید، حداکثر تا 72 ساعت به کیف پول در حساب کاربری پیشخوان 24 شما بازگردانده می‌شود تا بتوانید برای استعلام از سرویس‌ها از آن استفاده کنید.
با تشکر

پاسخ
کاربر
حسین

جالب اینه که مگن بحساب برمگرده ولی در اصل به کیف پول همین برنامه برمیگرده!!!

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
در تمام موارد گفته شده است که مبالغ بازگشتی به کیف پول شما عودت داده می‌شوند و حرفی از حساب بانکی زده نشده است. این کیف پول قابل شارژ کردن بوده و مبالغ آن نیز قابل استفاده در خدمات پیشخوان 24 است و برای استعلام از سرویس‌های مختلف کاربرد دارد.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
اصغر ترابی

چرا خدماتی که نمیتونین ارایه بدین اول پول میگیرین بعد خدمات نمیدین پول هم از حسابم کم شده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
ممکن است گاهی اوقات سرویس‌ها با اختلال لحظه‌ای روبه‌رو باشند. اگر استعلام شما بی‌نتیجه باشد، هزینه کسرشده به حسابتان بازگردانده می‌شود.

پاسخ
کاربر
حسین احسنی

از حساب منم کسر شد جوابی نیومد. ظاهرا برای همه این اتفاق میفته

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام آقای احسنی
مبلغ کسرشده در صورت ناموفق بودن تراکنش به کیف پول شما در سامانه پیشخوان ۲۴ بازگردانده می‌شود تا بتوانید در استعلام‌های بعدی از آن استفاده کنید. و این مشکل به دلیل قطعی لحظه‌ای سرویس مبدا رخ می‌دهد. لطفا بعد ازمدتی مجددا امتحان کنید.

پاسخ
کاربر
محمد

از حساب منم ۲ بار هزینه استعلام کسر شد ولی جواب نداد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام محمدجان
ممکن است در زمان دریافت اسعلام سرویس مبدا دچار مشکل شده‌باشد. هزینه پرداخت شده‌جهت استعلام در صورت عدم ارائه اطلاعات مجددا به کیف پول شما واریز خواهد شد.
سبز و برقرار بمانید.

پاسخ
کاربر
دنیا فرخی

از حسابم ٥٢٠٠ کم شد پاسخ ندادین .پولم چی میشه؟ ?

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
اگر مبلغی از حساب شما کسر شود و نتیجه‌ای حاصل نشود، حتما مبلغ کسرشده به حساب کیف پول‌تان بازگردانده می‌شود تا بتوانید در پرداخت‌های بعدی از آن استفاده کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
علیرضا افتخاری

از حسابم هزینه معاینه فنی دریافت شد جوابی داده نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود وقت به‌خیر
اگر تراکنش شما ناموفق باشد، مبلغ به حساب کیف پول‌تان بازگشت داده می شود تا در پرداخت‌های بعدی از آن استفاده کنید.

پاسخ
کاربر
نعمت اللهی

سلام من امروز جهت معاینه فنی پول پرداخت کردم ولی با پیام سرویس قطع است مواجه شدم.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
قطعی‌ها ممکن است به صورت مقطعی باشد و اگر مبلغی از حساب شما کسر شود، حتما به کیف‌ پول‌تان بازگردانده خواهد شد تا بتوانید در پرداخت‌های بعدی از آن استفاده کنید.

پاسخ
کاربر
ابراهیم پاکیزه

از حسابم هزینه معاینه فنی دریافت شد جوابی داده نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
این مورد ممکن است بر اثر قطعی‌های مقطعی سرویس مبدا رخ دهد و اگر هزینه‌ای از حساب شما کسر شود حتما به حساب کیف پول‌تان بازگردانده خواهد شد تا در پرداخت‌های بعدی از آن استفاده کنید.

پاسخ
کاربر
کیان جعفری روحانی

متاسفانه مبلغ52000ریال بابت استعلام مالیات نقل و انتقال خودرو پرداتت کردم اما جوابی دریافت نکردم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام دوست عزیز
در صورت داشتن تراکنش ناموفق،‌ مبلغ به حساب یا کیف پول شما بازگشت پیدا می‌کند.

پاسخ