استعلام و پرداخت خلافی خودرو

استعلام و پرداخت خلافی خودرو

-
شناسه قبض و شناسه پرداخت دارم! پرداخت با قبض کاغذی

ویژگی‌های استعلام خلافی با پیشخوان 24

مشاهده آنی لیست خلافی

کلیه جرائم به محض ثبت در سیستم پلیس راهور، در سایت و اپلیکیشن پیشخوان24 قابل مشاهده است. برای مشاهده لیست خلافی خودرو، کافیست شماره پلاک خودرو خود را وارد کنید و استعلام را به سادگی انجام دهید.

مشاهده جزئیات خلافی

با توجه به اهمیت دسترسی به جزئیات جرائم ثبت شده، پیشخوان24 امکان دسترسی به جزئیات جرائم را برای کاربران عزیز فراهم کرده است تا دیگر نگران پرداخت اشتباه جرائم نباشید و به راحتی جزئیاتی همچون نوع قبض جریمه، زمان و مکان جریمه و تصویر جرائم دوربین دسترسی داشته باشید.

ذخیره شماره پلاک و سوابق پرداخت خلافی

شماره پلاک‌های استعلام شده در پیشخوان24 ذخیره می‌شوند تا دیگر نیازی به وارد کردن دوباره اطلاعات نداشته باشید. سوابق کلیه تراکنش‌ها و پرداخت جرائم نیز در بخش سوابق سایت و اپلیکیشن ذخیره شده و در هر زمان قابل دسترسی است. امکان دریافت رسید پرداخت جرائم برای چاپ در سایت و اپلیکیشن پیشخوان24 وجود دارد.

سوالات متداول در مورد خلافی خودرو

تسویه خلافی پرداخت شده با پیشخوان24 چه مدت زمان می‌برد؟

تسویه خلافی با پیشخوان24 به صورت آنی انجام می‌شود و دیگر نیازی نیست 7 تا 10 روز کاری منتظر طی شدن مراحل اداری حذف خلافی از لیست پلیس راهور باشید.

آیا بدون کد ملی و شماره موبایل مالک وسیله نقلیه، امکان استعلام خلافی وجود دارد؟

بله؛ برای استعلام و پرداخت خلافی بدون شماره موبایل و کد ملی، می‌توانید از روش استعلام مجموع جرائم با شماره پلاک سایت یا اپلیکیشن پیشخوان24 استفاده

برای استعلام و پرداخت خلافی، چه روش‌هایی در پیشخوان24 وجود دارد؟

برای استعلام و پرداخت خلافی با پیشخوان24 دو راه پیش روی کاربران عزیز قرار دارد:

 • استعلام و پرداخت خلافی با شماره پلاک با جزئیات

 • استعلام و پرداخت خلافی با پلاک بدون جزئیات

برای استعلام مجموع خلافی با شماره پلاک به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

برای استعلام خلافی با شماره پلاک به شماره پلاک وسیله نقلیه نیاز دارد. چنانچه قصد مشاهده جزئیات خلافی را نیز دارید باید شماره موبایل و کد ملی مالک خودرو را جهت احراز هویت در بخش خلافی با جزئیات وارد کنید.

آیا امکان پرداخت خلافی با اعتبار حساب کاربری وجود دارد؟

خیر؛ مبلغ شارژ حساب کاربری شما فقط برای سرویس دریافت خلافی خودرو کاربرد دارد و برای پرداخت جرائم باید به صورت جداگانه و از طریق درگاه بانکی اقدام کنید.

پیگیری پرداخت اشتباه خلافی به چه صورت است؟

در صورتی که جریمه را اشتباه پرداخت کرده‌اید، باید به مراکز اجزائیات پلیس راهور مراجعه کنید و نسبت به دریافت وجه پرداختی اقدام کنید. اگر جرائم خود را با پیشخوان 24 پرداخت کرده باشید امکان پرداخت تکراری خلافی در سایت و اپلیکیشن وجود ندارد.

چرا باید مبلغ 52,000 ریال را برای استعلام و مشاهده خلافی خودرو پرداخت کرد؟

این مبلغ از سمت اجرائیات پلیس راهور تعیین و دریافت می‌شود و پیشخوان24 هیچگونه دخل و تصرفی در تعیین این مبلغ ندارد.

کدام جرائم رانندگی پس از 60 روز دو برابر می‌شوند؟

جرائم الصاقی و تسلیمی در صورت پرداخت نشدن دو برابر می‌شوند اما جرائم دوبرگی و دوربینی پس از 60 روز دوبرابر نمی‌شوند.

چرا جرائم با تاخیر از سایت پلیس راهور حذف می‌شوند؟

سامانه پلیس راهور به صورت دستی به روز می‌شود؛ به همین دلیل جرائم با تاخیر از سیستم آنلاین پلیس راهور حذف می‌شوند. در صورت پرداخت جرائم با پیشخوان24، سوابق کلیه تراکنش‌های شما در بخش سوابق سایت یا اپلیکیشن ذخیره می‌شوند و در هر زمان قابل دسترسی هستند.

دانلود اپلیکیشن پیشخوان 24

پیشخوان 24 اپلیکیشن چند منظوره است که تمام خدمات و سرویس‌های شهروندی و نیازهای الکترونیکی را به صورت تجمیعی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن دستیار شما در انجام امور اداری و شهروندی است. سرویس‌های پیشخوان شامل خدمات استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، خدمات خودرو، پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، قیمت ارز و سکه، قیمت طلا، خدمات پیگیری مرسولات پستی و .... است.

استعلام و پرداخت خلافی خودرو با پیشخوان 24

در کنار تمامی خدمات سایت و اپلیکیشن پیشخوان24، امکان استعلام و پرداخت خلافی خودرو و موتورسیکلت نیز فراهم شده است تا کاربران بتوانند با دو روش به سادگی و با توجه به نیاز خود نسبت به استعلام خلافی اقدام کنند.

استعلام خلافی خودرو با پلاک و مشاهده جزئیات

کاربران سایت و اپلیکیشن پیشخوان 24 می‌توانند خلافی و یا عدم خلافی وسیله نقلیه خود را با شماره پلاک استعلام کنند و با انجام احراز هویت با استفاده از شماره موبایل و کد ملی مالک خودرو جزئیات خلافی را مشاهده و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

کلیه سوابق استعلام در بخش سوابق خدمات پلیس در صفحه سوابق پیشخوان24 ذخیره می‌شود و می‌توانید از آن بخش نیز نسبت به پرداخت اقدام کنید.

استعلام خلافی خودرو با پلاک بدون جزئیات

علاوه بر روش استعلام خلافی با مشاهده جزئیات، امکان استعلام خلافی با پلاک و بدون احراز هویت نیز در اختیار کاربران عزیز پیشخوان24 قرار دارد و کاربران می‌توانند به صورت تجمیعی جرائم خود را مشاهده و سپس با یک رمز پویا آن‌ها را پرداخت کنند.

کلیه سوابق استعلام در بخش سوابق خدمات پلیس در صفحه سوابق پیشخوان24 ذخیره می‌شود و می‌توانید از آن بخش نیز نسبت به پرداخت اقدام کنید.

روش‌های استعلام و پرداخت خلافی خودرو

استعلام خلافی از طریق سایت قبضینو

سامانه قبضینو در کنار تمامی خدمات خود، امکان استعلام و پرداخت خلافی خودرو را برای کاربران خود فراهم کرده است تا با استفاده از شماره پلاک خودرو خود، خلافی خودرو را استعلام و با مشاهده جزئیات خلافی و یا به صورت تجمیعی نسبت به پرداخت آن اقدام کنید.

استعلام خلافی از طریق سایت پلیس راهور (استعلام خلافی خودرو با بارکد)

سایت راهور 120 خلافی به آدرس rahvar120.ir یکی از شناخته‌شده‌ترین و قدیمی‌ترین راه‌ها برای استعلام خلافی خودرو آنلاین است. سایت راهور امکان استعلام و پرداخت خلافی خودرو راهور را با استفاده از بارکد 8 یا 9 رقمی وسیله نقلیه فراهم کرده است. توجه داشته باشید که برای پرداخت جریمه یا موتور از سایت راهور باید در سامانه سخا ثبت نام کنید. برای ثبت نام در سامانه سخا به کد ملی و شماره موبایل مالک خودرو نیاز دارد

پس از ثبت نام موفق در سامانه سخا می‌توانید عملیات استعلام رایگان خلافی خودرو و پرداخت خلافی با شماره بارکد را با موفقیت انجام دهید.

استعلام خلافی با شماره پیامک ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰

استفاده از شماره پیامک 1101202020 می‌توانید استعلام خلافی ماشین یا موتور خود را انجام دهید. برای این کار کافیست شمارهVIN یا شماره 8 یا 9 رقمی پشت کارت ماشین خود را به این سرشماره پیامک کنید.

روش استعلام میزان خلافی و ریز خلافی خودرو با سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰

 • شماره VIN خودرو را با یک * (ستاره) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید. (اول شماره VIN، بعد ستاره را وارد کنید.)
 • شماره بارکد خودرو را با یک # (مربع) و سپس یک * (ستاره) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید (اول مربع، بعد عدد هشت رقمی و در آخر ستاره را وارد کنید).

استعلام خلافی با کد دستوری # 110*

پلیس راهور برای دسترسی راحت‌تر شهروندان به جرائم رانندگی، امکان دریافت سریع خلافی خودرو با شماره‌گیری کد دستوری #110* را فراهم کرده ‌است. خدمات دیگری که با شماره‌گیری کد دستوری #110* می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید عبارتند از:

 • انواع استعلام
 • پرداخت هزینه برخی خدمات
 • اطلاع‌رسانی
 • کارت هوشمند
 • پیگیری مدارک ارسالی
 • نمره منفی

استعلام خلافی با شماره تماس ۸۸۲۸۸۸۸۸

با شماره‌گیری شماره تلفن 88288888 می‌توانید از میزان جرائم و تخلفات خودرو یا موتور سیکلت خود مطلع شوید. این روش در مقایسه با روش‌های دیگر مخصوصا گرفتن خلافی خودرو با پیشخوان 24 بسیار وقت‌گیرتر است. با پیشخوان 24 به سادگی و در چند لحظه می‌توانید استعلام جرائم خودروی خود را انجام دهید.

استعلام خلافی خودرو با کد ملی

در روش استعلام خلافی با پلاک و با جزئیات، امکان استعلام خلافی خودرو با کد ملی فراهم شده است. برای این کار کافیست شماره پلاک، کد ملی و شماره موبایل مالک اصلی خودرو را در پیشخوان 24 وارد کنید و به سادگی استعلام و مشاهده خلافی را انجام دهید و نسبت به پرداخت آن اقدام کنید.

استعلام خلافی موتور

پیشخوان 24 به جهت راحتی مالکین موتورسیکلت، سرویسی جداگانه برای استعلام و مشاهده جرائم موتور را ارائه داده است. کاربران با وارد کردن شماره بارکد پشت کارت موتور خود می توانند لیست به روز جریمه موتور خود را مشاهده و در صورت تمایل جرائم موتور خود را به صورت آنی تسویه کنند.

اعتراض به جرائم رانندگی

یکی از مهم‌ترین سوالات صاحبان خودرو، درباره روش‌های اعتراض به جریمه خودرو است. جریمه شدن ممکن است برای هر راننده‌ای پیش بیاید اما گاهی ممکن است این جریمه به اشتباه ثبت شود. در این حالت باید با انتخاب بهترین راه اعتراض به جریمه رانندگی خودرو، اعتراض خود را نسبت به این موضوع ابراز نمایید. شما می‌توانید از دو روش برای اعتراض به قبض جریمه رانندگی خود اقدام کنید.

 • مراجعه به مرکز اجرائیات پلیس راهور
 • مراجعه به مراکز پلیس ۱۰+

مدارک مورد نیاز برای اعتراض به جرائم رانندگی

قبل از اینکه به مراکز اجرائیات پلیس راهور و یا پلیس +10 مراجعه کنید، مدارک لازم برای تشکیل پرونده را آماده کنید تا فرایند درخواست شما با سرعت بالاتری پیش رود. مدارک لازم برای تشکیل پرونده شامل موارد زیر است:

 • اصل کارت شناسایی
 • اصل سند مالکیت خودرو
 • فرم تکمیل شده درخواست تجدید نظر
 • کارت شناسایی معتبر مالک وسیله نقلیه یا نماینده قانونی آن

انواع جرائم رانندگی

جریمه‌های رانندگی که از سمت پلیس راهنمایی رانندگی صادر می‌شود در 5 دسته‌بندی قرار می‌گیرند. این دسته‌بندی‌ها عبارتند از:

 • قبض جریمه تسلیمی
 • قبض جریمه الصاقی
 • قبض جریمه دوربین
 • قبض جریمه دوبرگی
 • روش خودداری
کاربران عزیز می‌توانند تمام این جرائم را از سایت یا اپلیکیشن پیشخوان24 استعلام گرفته و با جزئیات مشاهده کنند و نسبت به پرداخت آن‌ها به صورت تجمیعی و با یک رمز پویا اقدام کنند.

دوبرابر شدن جرائم رانندگی

کاربران عزیز به این نکته توجه داشته باشید که برابر ماده ۵ قانون تخلفات رانندگی پس از جریمه، تا ۶۰ روز مهلت برای اعتراض به آن وجود دارد. در روش‌های تسلیمی، الصاقی و خودداری مبلغ جریمه بعد از گذشت ۶۰ روز در صورت پرداخت نشدن دوبرابر خواهد شد. اما در روش‌های دوبرگی و ثبت با دوربین، مبلغ جریمه رانندگی بعد از گذشت ۶۰ روز مشمول قانون دو برابری جرائم نخواهند شد.

به‌روز نبودن لیست جرائم خلافی

در صورتی که پس از استعلام خلافی خودرو، جرایم جدید خود را مشاهده نمی‌کنید و یا خلافی ‌را پرداخت کرده‌اید و همچنان از لیست پلیس راهور حذف نشده‌اند، نگران نباشید. ثبت جرایم در سامانه راهور 120 با تاخیر انجام می گیرد و جریمه شما هنوز در لیست خلافی راهور وارد نشده است.

عدم صدور شناسه قبض و شناسه پرداخت برای خلافی

در صورتی که با گذشت 10 روز از صدور جریمه، همچنان شناسه قبض و شناسه پرداخت صادر نشده باشد باید حضوری به دفاتر پلیس 10+ مراجعه کنید و مسئله را پیگیری نمائید تا شناسه صادر شود و قبض جریمه خودرو یا موتور سیکلت قابل پرداخت گردد.

پرداخت تکراری قبض خلافی

متاسفانه در سامانه راهور 120 و بسیاری از اپلیکیشن‌های استعلام و پرداخت جرائم، امکان پراخت مجدد قبض‌های پرداخت شده وجود دارد. در واقع ممکن است کاربری به اشتباه یک قبض را چندین بار پرداخت کند. این مشکل در پیشخوان 24 حل شده است و امکان پرداخت خلافی تکراری را به کاربران نمی‌دهد. در هر صورت اگر قبضی را دوبار پرداخت کرده‌اید برای بازگشت وجه پرداختی باید حضوری به مراکز اجرائیات ناجا مراجعه کنید.

پیگیری پرداخت خلافی

در صورت پرداخت خلافی از سایت یا اپلیکیشن پیشخوان 24، سوابق پرداخت و سوابق استعلام در حساب کاربری شما و در بخش سوابق ذخیره می‌شود و به سادگی قابل پیگیری است.

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
کاربر
سید محمد امین ابوالوفای

تمام جریمه ها

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
برای مشاهده لیست خلافی لطفا شماره پلاک خودروی مدنظرتان را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی گزینه «استعلام خلافی خودرو» کلیک کنید. در ادامه، روی گزینه «مشاهده خلافی با جزئیات» کلیک کنید تا تمام جریمه‌ها برای شما نمایش داده شود.
مانا باشید

پاسخ
کاربر
مرادی

سلام من مبلغ و پرداخت کردم ولی گفته تا مشاهده نتایج صبر کنید دیگه جواب نداد از سایت بیرون اومد گفت بعدا تلاش فرمایید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما همراه گرامی
هزینه به کیف پول شما برگردانده شده و هم‌اکنون می‌توانید مراحل استعلام خلافی را انجام دهید؛ در غیر این صورت، برای پیگیری دقیق‌تر با واحد پشتیبانی پیشخوان ۲۴ تماس بگیرید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
محمد کیا

سلام
آیا طرحی به عنوان بخشش خلافی وجود داره که درصدی از خلافی ها بخشوده بشه؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما همراه عزیز
گاهی به مناسبت‌های مختلف طرح‌هایی برای بخشودگی جرایم رانندگی اجرا می‌شود؛‌ اما در حال حاضر، این طرح اجرا نمی‌شود و باید منتظر اطلاعیه پلیس راهور باشید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
عباس زمانی

سلام وقت بخیر
من دوبار هزینه استعلام خلافی پرداخت کردم
ولی خلافی برا نیومد درصورتیکه مطمعن هستم خلافی دارم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود جناب زمانی عزیز
این مشکل به دلیل تاخیر در به‌روزرسانی سامانه راهور است و بلافاصله پس از ثبت نهایی خلافی خودرویتان، در سامانه پیشخوان ۲۴ نمایش داده خواهد شد.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
سعیدجعفرابادی

استعلام خلافی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما همراه عزیز
برای استعلام و پرداخت خلافی، لطفا در کادر بالای همین صفحه شماره پلاک خودرویتان را وارد کرده و در آخر، روی گزینه استعلام کلیک کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
گوهرعزیزی

استعلام خلافی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود
برای استعلام خلافی خودرو لطفا شماره پلاک خودروی مدنظرتان را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و در آخر روی گزینه استعلام کلیک کنید.
مانا باشید

پاسخ
کاربر
حسین اصغری

سلام وقتتون به خیر
بعد از پرداخت پیام (خوش خبریم شما جریمه ای ندارید اومده) ایا خلافی صفره یا شکایت قضایی روی خودرو هست

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر جناب اصغری
بله؛ خلافی خودروی شما صفر است.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
اصغر صادق اوغلی

سلام من یک بار ۵۲۰۰ رو بابت مشاهده پرداخت کردم اما هر بار میزنه مشکل از سامانه هستش و چیزی نمیاره

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
در صورت اختلال سامانه، هزینه به کیف پول شما بازگشته است و شما دوباره می‌توانید استعلام بگیرید.
موفق و سبز باشید

پاسخ
کاربر
آمنه مختاری

سلام اس ام اس جریمه دارم اما اینجا خلافی نیست که بخوام بپردازم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
به‌روزرسانی سامانه راهور گاهی با تاخیر انجام می‌شود. لطفا دوباره استعلام بگیرید.
پیروز باشید

پاسخ
کاربر
عباس خسروانجم

برای من پیامی مبنی بر سرعت غیر مجاز در جاده آمل آمده که جریمه شدم درصورتی که بنده و ماشین همین ساعت منزل پاکدشت و ماشین زیر دوربین پارکینگ منزله چیکا باید بکنم،ممنون

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام
برای پیگیری این موضوع لطفا هرچه سریع‌تر همراه مدارک شناسایی خود و مدارک خودرو، به یکی از دفاتر پلیس + 10 مراجعه کنید.
موفق و سربلند باشید

پاسخ
کاربر
امیر رضا

سلام من سه تا از جریمه هام رو پرداخت کردم ولی فقط یکیش برداشته شده!

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما همراه عزیز
اگر مبلغی که پرداخت کرده‌اید، از حساب شما کسر شده اما خلافی همچنان نمایش داده می‌شود، به‌دلیل تاخیر در به‌روزرسانی سامانه راهور است. برای اطمینان بیشتر می‌توانید به بخش «سوابق پرداخت» مراجعه کنید. در صورتی که رسید پرداختی شما در این بخش دیده می‌شد، نیازی به پرداخت مجدد ندارید؛ اما اگر رسید پرداختی وجود نداشت، مبلغ پرداختی طی 72 ساعت به حساب شما بازگردانده خواهد شد.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
سادات

چرا نمیشه همه خلافی رو باهم پرداخت کنیم ؟؟ باید ۱۱ تا خلافی رو نک به‌تک پرداخت کنیم اخه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
لطفا پس از وارد کردن شماره پلاک در کادر بالای همین صفحه انتخاب گزینه «استعلام خلافی خودرو»، در صفحه بازشده گزینه «خلافی تجمیعی» را انتخاب کنید.
تندرست باشید

پاسخ
کاربر
عطایی

سلام من دو بار ۵۲۰۰ رو بابت مشاهده پرداخت کردم اما هر دوبار میزنه مشکل از سامانه هستش و چیزی نمیاره

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
هزینه پرداختی به کیف پول شما واریز شده و مجدد می‌توانید استعلام بگیرید.
شاد و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
احمد چرانی

سلام
وقت شما بخیر
من خلافی جزعیات ماشین می خواستم
هزینشو هم پرداخت کردم
ولی لیست خرافی های با جزئیات ماشین برای من نیاورد
الان چکار باید انجام دهم
ممنون میشم راهنمایی کنید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احرام جناب چرانی گرامی
اگر جزئیات خلافی نمایش داده نمی‌شود، ممکن است شکایت قضایی از پلاک شما ثبت شده باشد. شما می‌توانید استعلام کل خلافی را بگیرید و خلافی را پرداخت کنید.
برقرار باشید

پاسخ
کاربر
علیرضا خرازی

برای خلافی خورو 52،000ریال پرداخت کردم،ولی نشون نداد دوباره میگه پرداخت کن

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر جناب خرازی
در صورتی که با پیام اختلال سامانه مواجه شده‌اید، می‌توانید از بخش سوابق تراکنش‌ها، ادامه فرایند را طی کنید. در صورتی که فرایند در سوابق موجود نبود، هزینه به کیف پول شما بازگردانده شده و شما می‌توانید مجدد استعلام بگیرید.
موفق و سبز باشید

پاسخ
کاربر
پارسا خلیلی

من خلافی رو تو قسمت جزئیات زدم و دونه دونه چند تاشو پرداخت کردم بجز چیزایی که نمیخاستم
و بعد پرداخت اونا از صفحه بازگشت زدم
پول کم شده ولی نه تو قسمت تراکنش نشسته نه از خلافیم کم شده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام جناب آقای خلیلی
لطفا بخش «سوابق تراکنش‌ها»‌ را بررسی کنید. در صورتی که پرداخت‌های شما موفقیت‌آمیز باشد، در این بخش ثبت شده است؛ در غیر این صورت، با واحد پشتیبانی پیشخوان ۲۴ تماس بگیرید.
شاد و مانا باشید

پاسخ
کاربر
بهنام

خلافی ماشین رو امروز پرداخت کردم از کجا بدونم صفر شده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
سامانه راهور کمی با تاخیر تسویه خلافی را انجام می‌دهد. در صورتی که با استفاده از سامانه پیشخوان۲۴ خلافی خودرویتان را پرداخت کرده‌اید، می‌توانید از طریق بخش «سوابق تراکنش‌ها»، سوابق پرداختی خود را دریافت نمایید. در صورتی که در این صفحه رسید پرداختی خلافی خودرویتان وجود داشت، به این معناست که پرداخت با موفقیت انجام شده است.
برقرار و سبز باشید

پاسخ
کاربر
جاویدشکور

سلام کارت سوخت من گم شده نزدیک ترین راه برای گرفتن کارت سوخت ،،راهنمایی کنید مرسی

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و وقت بخیر
برای استعلام کارت سوخت گمشیده در جایگاه لازم است به سامانه scs.niopdc.ir مراجعه کنید. برای درخواست کارت سوخت المثنی نیز لازم است در سامانه mob.gov.ir ثبت‌نام کرده و از طریق پنل کاربری خود، درخواست کارت سوخت المثنی را ثبت کنید.
تندرست و شاد باشید

پاسخ
کاربر
جیران کارگر

فیروزاباد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام
برای دریافت خلافی خودرویتان لطفا پلاک آن را در کادر بالای همین صفحه وارد کرده و روی دکمه «استعلام خلافی خودرو» کلیک کنید.
تندرست و برقرار باشید

پاسخ
کاربر
علی لایقی زاده

س. جریمه ها رو به روز نشون میده؟ تاچند روز قبل رو نشون میده؟مثلا امکان داره 24 ساعت قبل رو نشون نده؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما همراه گرامی
خلافی اعلام‌شده در سامانه پیشخوان ۲۴ بر اساس آخرین تخلفات ثبت‌شده در سرویس پلیس راهور نمایش داده می‌شود.
موفق باشید و مانا

پاسخ
کاربر
حمیدرضا

من الان مبلغ 5200تومان از حسابم کسر شد اما نتونستم خلافی رو ببینم راهنمایی کنید لطفا

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام
اگر با پیام اختلال در سامانه مواجه شده‌اید، هزینه بلافاصله به کیف پول شما برگشت داده می‌شود؛ در غیر این صورت، برای پلاک شما شکایت قضایی ثبت شده یا اینکه خلافی شما بیش از سقف مجاز است و برای پیگیری آن باید به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید.
موفق و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
میلان میرزاده

سلام من 7تا جریمه داشتم سه تا رو پرداخت کردم از حسابم کم شده ولی بازم نشون میده میگه پرداخت کنید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما جناب میرزاده
به‌روزرسانی سامانه راهور کمی با تأخیر انجام می‌شود. در صورتی که در صفحه «سوابق تراکنش‌ها»، رسید پرداختی شما نمایش داده شود، پرداخت جرایم موفقیت‌آمیز بوده است.
تندرست باشید

پاسخ
کاربر
امیر

برگ سبز مالکیت خودرو را گم کردم باید چیکار کنم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر

شما باید در اولین فرصت اعلام مفقودی برگه سبز کنید و در روزنامه‌های کثیرالانتشار، یک آگهی مفقودی ثبت کنید. در ادامه و بعد از گذشت 10 روز از زمان انتشار آگهی، همراه با مدارک زیر به مرکز تعویض پلاک مراجعه کنید:
– کارت ملی و شناسنامه مالک خودرو؛
– مدارک شناسایی خودرو (کارت ماشین و سند رسمی)؛
– بیمه‌نامه شخص ثالث؛
– گواهی عدم خلافی خودرو؛
– مدارک احراز محل سکونت؛
– آگهی مفقودی برگ سبز خودرو در روزنامه که حداقل ۱۰ روز از چاپ آن گذشته باشد.

برقرار باشید

پاسخ
کاربر
تهمینه گنجینه

سلام و سپاس
متاسفانه شکایت قضایی هست چه راهی برای پرداخت دارم؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام سرکار خانم گنجینه
برای پیگیری شکایت قضایی پلاک باید به یکی از دفاتر پلیس + 10 مراجعه کنید.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
هادی قربان سیاهی

سلام من دیروز پرداخت کردم خلافی رو امروز استعلام‌ گرفتم صفر نشده چرا؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود
به‌روزرسانی سامانه پلیس راهور کمی زمان‌بر است. اگر پرداخت شما موفق باشد، می‌توانید رسید پرداختی آن را در صفحه «سوابق تراکنش‌ها» مشاهده کنید؛ در غیر این صورت، مبلغ پرداختی به حساب شما عودت داده می‌شود.
مانا باشید

پاسخ
کاربر
حسین عبدالهی

پول کم شد اما جواب دادن بدلیل شکایتپلاک استعلام نمیدهند.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام جناب عبدالهی
با توجه به غیرقانونی بودن نمایش جزئیات شکایت، سامانه پیشخوان ۲۴ امکان نمایش آن را ندارد. برای پیگیری این موضوع باید به یکی از دفاتر پلیس + 10 مراجعه کنید.
تندرست باشید

پاسخ
کاربر
سمیه حیدری

سلام پول کم شد ولی جواب دادن به دلیل شکایت پلاک استعلام نمی دن
خب چرا پول کم می کنن؟

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر
از آنجایی که نمایش جزئیات شکایت غیرقانونی است، سامانه پیشخوان ۲۴ امکان انجام این کار را ندارد. برای دریافت جزئیات شکایت لطفا همراه با مدارک شناسایی خود و مدارک خودرو، به یکی از دفاتر پلیس + 10 مراجعه کنید. هزینه پرداختی نیز مصوب پلیس راهور بوده و پیشخوان ۲۴ تصرفی در آن ندارد و این مبلغ به‌منظور استعلام از طرف سامانه راهور دریافت می‌شود.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
خسرو محمودی

با سلام من خلافی روپرداخت ولی استعلام نیومد علت چیست خلافی مبلغ زیادی هم نبود

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و وقت بخیر جناب محمودی
اگر پس از پرداخت با پیام «خطای ارتباط با سرور» مواجه شده‌اید، هزینه پرداختی به کیف پولتان واریز شده است و شما می‌توانید با استفاده از آن، دوباره استعلام بگیرید. درصورت تکمیل استعلام و دریافت نکردن خلافی نیز ممکن است مبلغ خلافی شما بیش از حد مجاز بوده یا شکایت قضایی برای پلاکتان ثبت شده باشد.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
محمد نصوحیان

پول ۵۲۰۰واریز شد ولی خلافی خودرو را نشان نمیدهد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
اگر با اختلال سرویس مبدا مواجه شده باشید،‌ هزینه پرداختی شما ب کیف پول عودت داده شده و مجددا می‌توانید از طریق همان مبلغ استعلام بگیرید؛ در غیر اینصورت ممکن است پلاک دارای شکایت یا خلافی بالا باشد و امکان نمایش اطلاعات برای شما وجود نداشته باشد.
پایدار باشید.

پاسخ
کاربر
ناشناس

یعنی چی من پنج هزار پول زدم ولی خلافی نشونم نداد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
درصورت وجود خطای سرور هرینه پرداختی شما بلافاصله به کیف پول حساب کاربری‌تان عودت داده می‌شود و شما می‌توانید مجددا استعلام بگیرید.
پاینده باشید.

پاسخ
کاربر
صادق خالصی

سلام وقت بخیر من برگ سبز وبرگ کمپانی ماشین خریدم ندارم صاحب پلاک هم فوت شده ممنون میشم راهنمایی کنید

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود وقت بخیر
درصورتی‌که مدرک قانونی یا وکالت‌نامه محضری داشته باشید که نشان دهنده فروش ماشین به شما و مالکیتتان باشد، می‌توانید به مراجع قضایی شکایت کرده و مدارک قانونی مالکیت ماشین را دریافت کنید، درغیراینصورت هیچ حق تصرفی به عنوان صاحب خودرو ندارید.
سلامت و سبز باشید.

پاسخ
کاربر
امینی

پول رو کم میکنید ولی خطا میده کد ملی متعلق به مالک نیست و خلافی رو نشون نمیده
در صورتی که کاملا درسته 

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
هزینه پرداختی مصوب پلیس راهور است و پیشخوان 24 تصرفی در آن ندارد. ممکن است اطلاعات شما در سامانه راهور به اشتباه ثبت شده باشد. برای اصلاح اطلاعات به یکی از دفاتر پلیس + 10 مراجعه کنید.
موفق و تندرست باشید

پاسخ
کاربر
محسن

برای خلافی وعوارض اذاد راه پول پرداخت کردم اما خلافی عوارض نمی‌دهد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و احترام
اگر با خطای ارتباط با سرور مواجه شده‌اید، هزینه پرداختی بلافاصله به کیف پولتان بازگشت داده می‌شود و می‌توانید با استفاده از آن دوباره استعلام بگیرید؛ اما درصورت تکمیل استعلام و دریافت نکردن خلافی، ممکن است مبلغ خلافی شما بیش از حد مجاز بوده یا شکایت قضایی برای پلاکتان ثبت شده باشد.
سلامت و سبز باشید

پاسخ
کاربر
مصطفی ماهرخ زاد

درود لطفا این پیام را به مسول مربوطه برسانید.اینجانب سه ماه است ماشین ندارم زمانی هم که داشتم بدون اینکه جایی باشم برایم خلافی آمد هیچ سایت یا تلفنی در رابطه با راهنمایی و رانندگی و پلیس راهور جوابگو نبود.پلیس 10 هم گفت چیزی نیست! پرداخت کن!!!چند سال است که هر روز یا شب پیام خلافی از ماشینهای دیگر برایم میاید و مرتب مزاحمت ایجاد میکند و هیچ جوابگویی نیست…

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود و احترام
شما باید با مدارک شناسایی خود به یکی از دفاتر پلیس + 10 مراجعه کرده و این موضوع را از طریق کارشناسان مربوطه پیگیری کنید. بی‌توجهی به این موضوع ممکن است عواقب زیادی برای شما داشته باشد.
موفق باشید

پاسخ
کاربر
اسدالله قاسمی

خوب و همراه مردم

کاربر
امید خواجه صالحانی

سلام مبلغ ۵۲۵هزارتومان خلافی پرداخت کردم از حسابم کم شد ولی استعلام گرفتم مجددا تو خلافی هست

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
به‌روزرسانی اطلاعات در سامانه راهور کمی زمان‌بر است، اگر رسید پرداخت شما در قسمت تراکنش‌های پیشخوان ۲۴ با موفقیت ثبت شده باشد، جای نگرانی نیست و اطلاعات پرداخت شما در سامانه راهور ثبت می‌شود.
پاینده باشید و مانا.

پاسخ
کاربر
طالب محمدی

سلام ببخشید من در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶ یک جریمه داشتم بعد از چند روز از همین سایت پرداخت کردم و گزینه پرداخت شده را روی جریمه اعلام کردحالا بعد از چند ما استعلام گرفتم اون جریمه پرداخت نشده.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام و درود بر شما
این امکان وجود دارد که شناسه پرداخت توسط پلیس راهور تغییر داده شده باشد، برای اطلاع دقیق‌تر لطفا به‌صورت حضوری به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه کرده تا با ارائه رسید پرداخت، اصللاحات لازم در سامانه ثبت شود.
سپاس از همراهی شما

پاسخ
کاربر
فرشاد ایزدخواه

من پنج هزارو دویست تومن پرداخت کردم ولی لیست خلافی رو نشون نداده

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
اگر با خطای ارتباط با سرور مواجه شوید، هزینه پرداختی شما بلافاصله به کیف پولتان بازگشت داده می‌شود و می‌توانید با همان مبلغ مجددا استعلام بگیرید و نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارید. درصورت تکمیل استعلام و عدم دریافت خروجیُ این امکان وجود دارد که مبلغ خلافی بیش از حد مجاز بوده باشد یا شکایت قضایی برای پلاک ثبت شده باشد.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
محمدمحمدی

چراقبل ازاینکه پولوبگیریدنمیزنیدخلافی بشمانمیدیم به ۲دلیل…..بااین روش شما چه دیدگاهی بایدداشته باشیم……

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
این سرویس تنها به منظور استعلام طراحی‌شده و اطلاعات شما از طریق سیستم راهور ارسال می‌شود. از طرفی هم پلیس راهور اطلاعات مربوط به شکایت قضایی یا افزایش مبلغ خلافی را به‌صورت غیرحضوری اعلام نمی‌کند و اعلام آن از طریق پیشخوان 24، غیرقانونی است. همچنین تا وقتی استعلام گرفته نشود نمی‌توان از وضعیت خلافی مطلع شد و هزینه پرداختی هم مصوب پلیس راهور بوده و پیشخوان 24 هیچ دخل و تصرفی در آن ندارد.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
محمد خداشنو

سلام مبلغ 5200 تومان از حساب من کم شد ولی به مرحله اعلام خلافی نرفت و خلافی را نشان نداد لطفا مبلغ فوق را عودت نمائید.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
درصورت مشاهده پیام اختلال در برقراری ارتباط با سرور هزینه پرداختی شما بلافصله به کیف پولتان در حساب کاربری پیشخوان 24 عودت داده می‌شود و می‌توانید از طریق همان مبلغ مجددا استعلام بگیرید. اگر مشکلی در مراحل استعلام نداشتید این امکان وجود دارد که شکایتی بر روی پلاک ثبت شده یا مبلغ خلافی افزایشی بیش از حد مجاز داشته باشد که برای اطلاع از آن باید به‌صورت حضوری به دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید چون درصورت وجود شکایت اطلاعاتی بهذصورت آنلاین به‌ شما ارائه نمی‌شود.
سلامت باشید.

پاسخ
کاربر
طاهر فیضی پور قجلو

برای یک استعلام دو بار پول پرداخت کردم اولی را خورد یه آب هم روش

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
هزینه تمام تراکنش‌هایی که با خطا مواجه می‌شوند،‌ بلافاصله به کیف پول عودت داده می‌شود و شما برای اطمینان می‌توانید کیف پول حساب کاربریتان در پیشخوان 24 را بررسی کنید تا برای استعلام از همان مبلغ بازگشتی استفاده کنید.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
احمد رادپور

درود
میفرمایین که در زمان تعویض پلاک تسویه رو تا همان لحظه نشون میده یا اینکه چند تاخیر داره
مچکرم

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
اطلاعات ارائه‌شده از طریق سامانه تعویض پلاک دریافت می‌شود و بر همین اساس ممکن است بروزرسانی سامانه تعویض پلاک کمی دارای تاخیر باشید.
سلامت و مانا باشید.

پاسخ
کاربر
راحله رزاقی

برای پاسخگوئی و ارسال استعلام خلافی درحال حاضر امکان ندارید.و دیگه هم اعلام نمیکنید چه باید کرد.

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
هزینه پرداختی مصوب پلیس راهور بوده و پیشخوان 24 هیچ دخل و تصرفی در آن ندارد، قطعی ارتباط هم مربوط به سیستم مبدا است و هزینه استعلام حداکثر تا 72 ساعت از همان روش پرداختی عودت داده‌ می‌شود.
سبز و سلامت باشید.

پاسخ
کاربر
جاسم تبعه عقبی

کیف پولم رو شارژ کردم اما فقط پول از حسابم کم شد کیف پولم شارژ نشد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت‌بخیر
مبلغ پرداختی حداکثر تا 48 ساعت آینده به حسابتان واریز می‌شود اگر انجام نشد لطفا با پشتیبانی پیشخوان 24 تماس بگیرید و با ارائه شماره پیگیری پرداخت خود این مشکل را برطرف کنیم.
سبز و موفق باشید.

پاسخ
کاربر
مهران

پول پرداخت کردم برای دیدن خلافی ولی نشون نمیده؟؟؟؟؟؟!!!!!

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
هزینه پرداختی مصوب استعلام سرویس راهور بوده و پیشخوان 24 هیچ دخل و تصرفی در آن ندارد و این هزینه در ازای دریافت اطلاعات از این سرویس پرداخت می‌شود. درصورتی‌که در روند استعلام دچار مشکل نشدید و در انتها اطلاعاتی به شما نمایش داده نشد می‌تواند دوعلت داشته باشد. پلیس راهور جزئیات خلافی رانندگانی که مبلغ خلافی بالایی دارند یا در اثر تخلفی خاص، شکایت قضایی بر روی پلاکشان ثبت شده باشد را ارائه نمی‌کند و ممکن است عدم دریافت اطلاعات شما هم به دلایل گفته‌شده مربوط باشد.
سبز و سربلند باشید.

پاسخ
کاربر
سجادشعیبی

اعلام خلافی خودرو

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

درود بر شما
برای دریافت خلافی خودروی خود باید شماره پلاک را در قسمت مربوطه وارد کنید. در نظر داشته باشید که اگر در انتهای استعلام اطلاعاتی دریافت نکردید ممکن است مربوط به خلافی بالا یا ثبت شکایت قضایی بر روی پلاک در اثر تخلف باشد.
برسبز و پر امید باشید.

پاسخ
کاربر
مهدی مرادی

سلام 50000تومن از حساب کم شد استعلام انجام نشد به حساب هم برنگشت چکار کنم حالا چرا پنجاه هزار تومن

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
مبلغ استعلام 5200 تومان است و امکان دریافت این مبلغ اعلام‌شده از طریق سرویس پیشخوان 24 وجود ندارد. اگر با اختلال سیستم روبرو بوده باشید مبلغ 5200 استعلام به حسابتان بازگردانده می‌شود اما اگر مشکلی در استعلام وجود نداشته باشد‌،‌دلیل عدم دریافت خلافی مربوط به بالا بودن مبلغ خلافی یا ثبت شکایت قضایی بر روی پلاک است.
برقرار باشید.

پاسخ
کاربر
شاهان

یعنی چی چرا پول بدم خلافی نیاد

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام بر شما
سرویس پیشخوان 24 مربوط به استعلام خلافی بوده و اطلاعات ارئه‌شده از طریق سامانه پلیس راهور دریافت می‌شود. اگر مبلغ خلافی شما بیشتر از حد مجاز باشد یا در اثر تخلفی خاص، شکایت قضایی بر روی پلاک ثبت شده باشد، جزئیات خلافی ماشین از سامانه راهور ارسال نمی‌شود.
برقرار باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
ساره صالحی

خلافی که اومد به روزه

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
بله خلافی اعلام‌شده بر اساس آخرین تخلفات ثبت‌شده در سرویس پلیس راهور است.
پاینده باشید و سبز.

پاسخ
کاربر
محمدحسینی

یعنی چی هزینه استعلام کم شد هیچی نیاورد پیگیری بشه فوری

پشتیبانی پیشخوان ۲۴

سلام وقت بخیر
هزینه پرداختی مربوط به پلیس راهور بوده و در ازای ارائه اطلاعات دریافت می‌شود و سرویس پیشخوان 24 تنها استعلام از این سرویس را انجام می‌دهد. درصورتی که مراحل استعلام بدون وجود اختلال انجام شده و سرویس مبدا اطلاعاتی ارائه نکرده است، این علت را دارد که یا میزان خلافی خیلی زیاد است یا شکایت قضایی بر روی پلاک شما ثبت شده است.
برقرار باشید.

پاسخ