آخرین مقالات و اخبار

نوبت دهی تعویض پلاک، راحت‌تر از همیشه

برای خرید و فروش خودرو، دریافت نوبت از مراکز تعویض پلاک الزامی است. اگر می‌خواهید در وقت و زمان خود صرفه‌جویی کنید و دفعات مراجعه به مراکز فک پلاک را کاهش دهید؛ باید بدانید که چطور می‌توانید نوبت دهی را اینترنتی انجام دهید و بعد از آن در ساعت و روز دلخواه خود به مراکز مراجعه کنید….

چگونه گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی را بازیابی کنیم؟

سازمان تامین اجتماعی سامانه‌ای شامل سایت و اپلیکیشن را راه‌اندازی کرده است تا خدمات خود را به صورت غیرحضوری ارائه کند. شما برای استفاده از خدمات این سامانه باید کد ملی و گذرواژه را بدانید؛ اما، گاهی پیش می‌آید که دچار فراموشی گذرواژه تامین اجتماعی می‌شود. ما به شما روش بازیابی گذرواژه تامین اجتماعی را می‌آموزیم…

همه آنچه که باید درباره دفترچه بیمه درمانی تامین اجتماعی بدانید

مهم‌ترین هدف بیمه درمان تامین اجتماعی آسودگی خاطر بیمه‌شدگان و برداشتن باری از دوش آنان در دوران سختی و بیماری است. بیمه درمانی تامین اجتماعی با صدور دفترچه بیمه تامین اجتماعی برای بیمه‌گزار و افراد تحت سرپرستی او، این امکان را فراهم می‌کند تا این افراد در زمان بیماری و نیاز به استفاده از خدمات درمانی، طبق قوانین بیمه درمانی تأمین اجتماعی از مزایای دفترچه بیمه خود و امکانات این سازمان استفاده کنند….

همه مقالات شارژ و اینترنت خدمات اجتماعی خدمات خودرو قبوض مرسولات پستی مالی و اقتصاد سایر خدمات
بنرهای صفحه وبلاگ

نوبت دهی تعویض پلاک، راحت‌تر از همیشه

سارینا عمادی
|

برای خرید و فروش خودرو، دریافت نوبت از مراکز تعویض پلاک الزامی است. اگر می‌خواهید در وقت و زمان خود صرفه‌جویی کنید و دفعات مراجعه به مراکز فک پلاک را کاهش دهید؛ باید بدانید که چطور می‌توانید نوبت دهی را اینترنتی انجام دهید و بعد از آن در ساعت و روز دلخواه خود به مراکز مراجعه کنید….

خدمات اجتماعی

اعتراض به سوابق بیمه تامین اجتماعی ناقص و ناموجود

شایان رهسپار عظیمی
|

زمانی که استعلام سوابق بیمه خود را می‌گیرید، ممکن است با اطلاعاتی روبرو شوید که با سوابق کاری شما متفاوت است؛ در چنین شرایطی باید سراغ اعتراض به سوابق بیمه تامین اجتماعی بروید. اعتراضات معمولا مربوط به سوابق ناموجود یا دارای کسری است. در این مطلب درباره اطلاع از نحوه اعتراض به سوابق ناموجود تامین اجتماعی یا سوابق دارای اشکال و قوانین آنها، صحبت می‌کنیم….

خدمات خودرو

همه چیز درباره‌ نمره منفی گواهینامه و روش‌های استعلام

سارا واعظی
|

احتساب نمره منفی گواهینامه، اهرم فشاری است که باعث می‌شود رانندگان نسبت به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند و برای اینکه گواهینامه‌شان مخدوش و نمره منفی‌دار نشود؛ قوانین را رعایت کنند! ما در این مطلب، تمام نکات مرتبط با نمره منفی گواهینامه را آورده‌ایم….

خدمات اجتماعی

راهنمای استعلام سهام فوت شدگان و انتقال آن به وراث

طوبی لازمی
|

انتقال سهام عدالت فوت شدگان و تقسیم سود آن در بین وراث، خدمتی است که اخیرا دولت آن را ارائه کرده است. وارثین برای دریافت سهام عدالت متوفی نیاز به ثبت درخواست و تشکیل پرونده در مراکز اعلام‌شده دارند. انجام مراحل انتقال سهام عدالت فوت‌شدگان نیازمند داشتن شرایط و مدارک خاص و مراحل مشخص مانند استعلام سهام فوت شدگان است که در این مقاله با آنها آشنا می‌شوید….

خدمات اجتماعی

راهنمای ثبت نام تامین اجتماعی برای استعلام سوابق بیمه | sabeghe.tamin.ir

سارا واعظی
|

اطلاع از سوابق بیمه تامین اجتماعی باعث می‌شود که شما از سابقه کار، حقوق قانونی و میزان کارکرد خود به‌طور دقیق مطلع شوید. با این کار اگر مشکلی‌ هم در اطلاعات ثبت‌شده در سایت تامین اجتماعی وجود داشته باشد، می‌توانید به‌موقع اقدام کنید و مشکل را برطرف کنید؛ برای این کار نیاز به ثبت‌نام در سامانه و مراجعه به قسمت سوابق دارید که در این مقاله درباره همه جزئیات مربوط به آن‌ها صحبت کرده‌ایم….

خدمات اجتماعی

چگونه یک کارگزاری سهام عدالت خوب پیدا کنیم؟

سارینا عمادی
|

به جای اینکه به‌دنبال بهترین کارگزاری سهام عدالت باشید، بهتر است کارگزاری‌ها را به‌‌همراه خدمات آنها بشناسید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پشتیبانی عالی، ارائه خدمات متنوع، احراز هویت آنلاین و … از جمله مزایایی هستند که باعث می‌شود کاربران تمایل بیشتری داشته باشند تا از خدمات کارگزاری استفاده کنند….

خدمات اجتماعی

راهنمای استعلام قرارداد اجاره نامه پس از ثبت

طوبی لازمی
|

استعلام قرارداد اجاره‌نامه روشی امن و قانونی برای اطمینان از درستی قرارداد بسته شده است. به کمک این استعلام می‌توان از بسیاری کلاهبرداری‌ها، مشکلات مالی و ملکی جلوگیری کرد. ما در این مقاله قصد داریم شما را با استعلام قرارداد اجاره‌نامه، مزایا و نحوه انجام آن آشنا کنیم…

خدمات اجتماعی

بهترین راه مشاهده فیش حقوقی تامین اجتماعی

شایان رهسپار عظیمی
|

با اینترنتی شدن خدمات تامین اجتماعی، یکی از دغدغه‌های مهم مستمری‌بگیران ادارات و سازمان‌های مختلف کشوری و لشگری، گرفتن فیش حقوقی تامین اجتماعی از طریق سامانه‌های معرفی شده است. این مسئله به یکی از مشغله‌های اصلی بازنشستگان و همچنین مستمری بگیران تبدیل شده است….

خدمات خودرو

راهنمای جامع استعلام و پرداخت مالیات نقل و انتقال موتورسیکلت

محمدحسین نیک‌مرد
|

پرداخت مالیات نقل و انتقال موتورسیکلت یکی از موارد مهمی است که قبل از خرید و فروش موتور باید انجام شود تا دردسرهای کوچک و بزرگ گریبان‌گیر خریدار و فروشنده نشود. در این متن جزئیات مالیات موتور را بررسی می‌کنیم….