= ViewData["Description"];

آخرین مقالات و اخبار

تعویض پلاک خودرو: نکات طلایی برای ثبت پلاک خودرو در زمان خرید و فروش

تعویض پلاک خودرو یکی از اقدام‌هایی است که همه خریداران و فروشندگان خودرو با آن برخورد خواهند داشت و بعضی از افراد که برای اولین بار به سراغ این کار می‌روند و با روند آن آشنایی ندارند با کندی‌هایی روبرو می‌شوند که البته با یک آموزش ساده این مشکل حل شدنی است….

همه آنچه که باید درباره دفترچه بیمه درمانی تامین اجتماعی بدانید

مهم‌ترین هدف بیمه درمان تامین اجتماعی آسودگی خاطر بیمه‌شدگان و برداشتن باری از دوش آنان در دوران سختی و بیماری است. بیمه درمانی تامین اجتماعی با صدور دفترچه بیمه تامین اجتماعی برای بیمه‌گزار و افراد تحت سرپرستی او، این امکان را فراهم می‌کند تا این افراد در زمان بیماری و نیاز به استفاده از خدمات درمانی، طبق قوانین بیمه درمانی تأمین اجتماعی از مزایای دفترچه بیمه خود و امکانات این سازمان استفاده کنند….

راهنمای بازیابی رمز گذرواژه تامین اجتماعی

فراموشی گذرواژه یا رمزعبور برای هر یک از ما ممکن است پیش بیاید و جای نگرانی نیست. ما در ادامه همین مقاله روش بازیابی رمز عبور را به شما عزیزان آموزش می‌دهیم تا این مشکل را برطرف کنید و مجددا به سوابق بیمه خود در سایت تامین اجتماعی دسترسی داشته باشید….

همه مقالات شارژ و اینترنت خدمات اجتماعی خدمات خودرو قبوض مرسولات پستی مالی و اقتصاد سایر خدمات
khalafi

استعلام شکایت از خودرو – شکایت قضایی خودرو

سارینا عمادی
|

پیش از خرید و فروش خودرو کارکرده بهتر است نسبت به استعلام شکایت از پلاک خودرو اقدام کنید؛ چراکه متاسفانه بسیاری از رانندگان به صورت وکالتی اقدام به خرید خودرو دست دوم می‌کنند اما بعد از مدتی متوجه می‌شوند که شکایت روی پلاک خودرو ثبت شده بود. برای استعلام شکایت خودرو و شناخت دلایل می‌توانید……

خدمات اجتماعی

درخواست بازنشستگی تامین اجتماعی 1400

شایان رهسپار عظیمی
|

بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی بعد از اینکه به سن مورد نظر رسیده باشند می‌توانند با پر کردن فرم درخواست بازنشستگی تامین اجتماعی، به صورت آنلاین و حضوری درخواست بازنشستگی تامین اجتماعی خود را تکمیل کنند و……

خدمات اجتماعی

جدا کردن یارانه قبل از ازدواج – جدا کردن یارانه بعد از طلاق

شایان رهسپار عظیمی
|

تا به حال پیش آمده که بخواهید یارانه خودتان را دریافت کنید و برای تغییر سرپرست به مشکل خورده باشید؟ تعیین سرپرست خانوار در ابتدای طرح ثبت نام یارانه نقدی مشکلاتی را به وجود اورد که گریبان‌گیر بسیاری از افراد شد….

خدمات اجتماعی

سهام عدالت: قیمت و ارزش گذاری سهام

سارینا عمادی
|

سهام عدالت به چه معناست؟ چه کسانی جز مشمولان سهام عدالت شناخته می‌شوند؟ چطور کارت اعتباری سهام عدالت را بگیریم؟ ارزش سهام عدالت من چقدر است؟ چطور سهام عدالت خود را پیگیری کنیم؟ این‌ها تمام سوالاتی هستند که ما در این مطلب به آنها پاسخ داده‌ایم. برای اطللاعات بیشتر کلیک کنید….

خدمات اجتماعی

بیمه تکمیلی چیست؟ معرفی شرکت‌های برتر بیمه تکمیلی

شایان رهسپار عظیمی
|

باتوجه به افزایش هزینه‌های درمان و بهداشت، همه ما به دنبال راهی هستیم تا بتوانیم به نوعی این هزینه ها را کاهش بدهیم بیمه تکمیلی یکی از شاخه‌های پرطرفدار و پر خسارت بیمه ای در صنعت بیمه است و تقریبا همه شرکت‌های بیمه این بیمه نامه را به صورت گروهی و انفرادی و خانواده  در طرح‌های مختلف بیمه‌ای با پوشش‌ها و حق بیمه های متفاوت ارائه می‌کنند. بیمه تکمیلی چیست و کدام یک پوشش‌های کامل با حق بیمه‌های مناسب دارند؟…

خدمات اجتماعی

معرفی کارگزاری های سهام عدالت – تغییر کارگزاری سهام عدالت

سارینا عمادی
|

به جای اینکه به دنبال بهترین کارگزاری سهام عدالت باشید، بهتر است تمامی کارگزاری‌ها را به‌ همراه خدمات آنها بشناسید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر اطلاعات کاملی در این زمینه ندارید و اصلا نمی‌دانید که چطور باید نام کارگزاری را تغییر دهید، حتما این مطلب را بخوانید….

خدمات اجتماعی

صندوق شخصی تامین اجتماعی چیست + نحوه ورود

شایان رهسپار عظیمی
|

صندوق شخصی یکی از امکانات ویژه سایت تامین اجتماعی است که دسترسی به کلیه سوابق استعلامی، مکاتبات سازمانی و… را در خود حفظ و ذخیره می‌کند. با کمک این صندوق می‌توانید خیلی راحت مدارک در هر زمانی به مدارک مهم و مورد نیازتان دسترسی داشته باشید و……

خدمات اجتماعی

فروش سهام عدالت و روش های آزادسازی سهام عدالت

سارینا عمادی
|

طرح سهام عدالت برای اولین بار در سال ۱۳۸۵ مطرح و اجرا شد تا تمامی افراد کم‌درآمد جامعه بتوانند از سود شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی بهره ببرند و استفاده کنند. در آن زمان کسی اجازه خرید و فروش سهام خود را نداشت تا اینکه…….

راهنمای پرداخت قبض

پرداخت قبض گاز گیلان : انواع روش های پرداخت قبوض گیلان

شایان رهسپار عظیمی
|

رداخت قبض یکی از نیازهای مشترک همه‌ی ماست. اینکه قبض را سر موعد خود پرداخت کنیم تا جریمه‌ای گریبان‌گیرمان نشود و بتوانیم در زمان کوتاه استعلام و پرداخت قبض خود را انجام دهیم از اهمیت زیادی برخوردار است….