= ViewData["Description"];

آخرین مقالات و اخبار

نوبت دهی تعویض پلاک، راحت‌تر از همیشه

برای خرید و فروش خودرو، دریافت نوبت از مراکز تعویض پلاک الزامی است. اگر می‌خواهید در وقت و زمان خود صرفه‌جویی کنید و دفعات مراجعه به مراکز فک پلاک را کاهش دهید؛ باید بدانید که چطور می‌توانید نوبت دهی را اینترنتی انجام دهید و بعد از آن در ساعت و روز دلخواه خود به مراکز مراجعه کنید….

همه آنچه که باید درباره دفترچه بیمه درمانی تامین اجتماعی بدانید

مهم‌ترین هدف بیمه درمان تامین اجتماعی آسودگی خاطر بیمه‌شدگان و برداشتن باری از دوش آنان در دوران سختی و بیماری است. بیمه درمانی تامین اجتماعی با صدور دفترچه بیمه تامین اجتماعی برای بیمه‌گزار و افراد تحت سرپرستی او، این امکان را فراهم می‌کند تا این افراد در زمان بیماری و نیاز به استفاده از خدمات درمانی، طبق قوانین بیمه درمانی تأمین اجتماعی از مزایای دفترچه بیمه خود و امکانات این سازمان استفاده کنند….

راهنمای بازیابی رمز گذرواژه تامین اجتماعی

فراموشی گذرواژه یا رمزعبور برای هر یک از ما ممکن است پیش بیاید و جای نگرانی نیست. ما در ادامه همین مقاله روش بازیابی رمز عبور را به شما عزیزان آموزش می‌دهیم تا این مشکل را برطرف کنید و مجددا به سوابق بیمه خود در سایت تامین اجتماعی دسترسی داشته باشید….

همه مقالات شارژ و اینترنت خدمات اجتماعی خدمات خودرو قبوض مرسولات پستی مالی و اقتصاد سایر خدمات
شارژ و اینترنت

با بسته‌های اینترنت همراه اول آشنا شوید و بهترین را انتخاب کنید

سارا واعظی
|

یکی از مهم‌ترین نیازهای دنیای امروز دسترسی به اینترنت پر سرعت در هر زمان و هر مکان است. بسیاری از ما برای استفاده از فضای مجازی و دسترسی به شبکه‌های اجتماعی یا ارتباط با دوستانمان و دسترسی به اطلاعات مختلف در بستر اینترنت از اینترنت موبایل خود استفاده می‌کنیم. بهترین راه استفاده از اینترنت موبایل، فعالسازی بسته‌ اینترنتی متناسب با حجم و زمان مصرف شماست. بدین ترتیب هم در هزینه‌ها صرفه جویی می‌کنید و هم می‌توانید مصرف اینترنت خود را کنترل کنید….

خدمات اجتماعی

ثبت نام یارانه جدید در سال 1401، جاماندگان یارانه

شایان رهسپار عظیمی
|

اولین باری که یارانه در دولت محمود احمدی نژاد تصویب شد و به موجب آن در مجلس هم طرح پیشنهادی دولت برای عملی شدن به مجموع رای موافق نمایندگان رسید. صف‌های دریافت یارانه تشکیل شدند و همه برای دریافت یارانه 45.500 تومانی نام‌نویسی کردند….

بنرهای صفحه وبلاگ

نوبت دهی تعویض پلاک، راحت‌تر از همیشه

سارینا عمادی
|

برای خرید و فروش خودرو، دریافت نوبت از مراکز تعویض پلاک الزامی است. اگر می‌خواهید در وقت و زمان خود صرفه‌جویی کنید و دفعات مراجعه به مراکز فک پلاک را کاهش دهید؛ باید بدانید که چطور می‌توانید نوبت دهی را اینترنتی انجام دهید و بعد از آن در ساعت و روز دلخواه خود به مراکز مراجعه کنید….

شارژ و اینترنت

با شارژ اضطراری همراه اول تنها نمی‌مانید!

ساناز امینی
|

«هیچ‌کس تنها نیست» شاخص‌ترین شعار اپراتور همراه اول است؛ اما، پرسش اینجاست که این شعار تا چه اندازه در عمل تحقق می‌یابد؟ اپراتور همراه اول خدمات ویژه‌ای را در شرایط اضطراری به کاربران سیم‌کارت‌های اعتباری خود ارائه می‌دهد که در راستای تحقق این شعار در عمل است….

خدمات اجتماعی

با صفر تا صد ممنوع الخروجی همسر و فرزند آشنا شوید

ساناز امینی
|

ممنوع الخروجی اقدامی متداول به هنگام بروز مشکلات در میان اعضای خانواده شامل زن، شوهر و فرزند است. در حقیقت، اعضای یک خانواده در برخی شرایط مانع خروج هم از کشور می‌شوند…

شارژ و اینترنت

با انواع اینترنت مخابرات آشنا شوید و بهترین را انتخاب کنید

ساناز امینی
|

شرکت مخابرات ایران تنها اپراتور ارائه‌دهنده‌ی خدمات تلفن ثابت است. این شرکت خدمات متنوعی مانند خدمات اینترنت را در کنار خدمات تلفن ثابت ارائه می‌دهد که رضایت مشترکین خانگی و سازمانی خود را به دست آورد. خدمات اینترنت مخابرات شامل سرویس‌های متنوع‌ است. این موضوع انتخاب را دشوار کرده است؛ بنابراین،…

شارژ و اینترنت

روش‌های استعلام مانده اینترنت سیم کارت همراه اول،رایتل و ایرانسل

ساناز امینی
|

اینکه بتوانیم با روش‌های راحت و ساده استعلام مانده اینترنت سیم کارت خود را بگیریم، یک ضرورت است. اغلب مواقع احتمال دارد که مصرف زیاد اینترنت ما را به شک اندازد که بسته اینترنتی‌مان به اتمام نرسیده باشد؟ یا نکند درست جایی که اینترنت نیاز داریم، بسته تمام شود و برایمان مسئله ساز شود!…

خدمات اجتماعی

ممنوع‌ الخروجی کیفری: از بدهکاران مالی تا سربازی

سارینا عمادی
|

لحظه‌ای را تصور کنید که قصد سفر به خارج از کشور را دارید. وسایل ضروری خود را آماده کردید و چمدان سفر را بسته‌اید و حالا کافی است مدارک را تحویل دهید و سوار هواپیما شوید. درست در لحظه آخر، زمان تحویل مدارک به گیت مربوطه متوجه می‌شوید ممنوع‌الخروج شدید. احتمالا در این شرایط تمام برنامه‌های شما بهم می‌ریزد. این یک حقیقت تلخ است که ممکن است برای هر کسی پیش‌آید. با شناخت شرایط و دلایل انواع ممنوع‌الخروجی می‌توانید جلوی این اتفاق ناخوشایند را پیش از سفر بگیرید….

خدمات خودرو

سامانه سمیع (saamie.ir) چیست؟ و چگونه از آن استفاده کنیم؟

سارینا عمادی
|

این روزها پرداخت عوارض خودرو در بسیاری از شهرها به آرزویی دست‌نیافتنی تبدیل شده‌است. با راه‌اندازی کامل سامانه سمیع و در اختیار گذاشتن اطلاعات خودرو توسط شهرداری‌ها می‌توانیم در آینده نزدیک، از سرویس استعلام و پرداخت عوارض خودرو به صورت آنلاین و الکترونیکی استفاده کنیم. برای شناخت بیشتر سامانه سمیع و خدمات آن نیاز است……