= ViewData["Description"]; محتوی اصلی صفحه

آخرین مقالات و اخبار

تعویض پلاک خودرو: نکات طلایی برای ثبت پلاک خودرو در زمان خرید و فروش

تعویض پلاک خودرو یکی از اقدام‌هایی است که همه خریداران و فروشندگان خودرو با آن برخورد خواهند داشت و بعضی از افراد که برای اولین بار به سراغ این کار می‌روند و با روند آن آشنایی ندارند با کندی‌هایی روبرو می‌شوند که البته با یک آموزش ساده این مشکل حل شدنی است….

همه آنچه که باید درباره دفترچه بیمه درمانی تامین اجتماعی بدانید

مهم‌ترین هدف بیمه درمان تامین اجتماعی آسودگی خاطر بیمه‌شدگان و برداشتن باری از دوش آنان در دوران سختی و بیماری است. بیمه درمانی تامین اجتماعی با صدور دفترچه بیمه تامین اجتماعی برای بیمه‌گزار و افراد تحت سرپرستی او، این امکان را فراهم می‌کند تا این افراد در زمان بیماری و نیاز به استفاده از خدمات درمانی، طبق قوانین بیمه درمانی تأمین اجتماعی از مزایای دفترچه بیمه خود و امکانات این سازمان استفاده کنند….

راهنمای بازیابی رمز گذرواژه تامین اجتماعی

فراموشی گذرواژه یا رمزعبور برای هر یک از ما ممکن است پیش بیاید و جای نگرانی نیست. ما در ادامه همین مقاله روش بازیابی رمز عبور را به شما عزیزان آموزش می‌دهیم تا این مشکل را برطرف کنید و مجددا به سوابق بیمه خود در سایت تامین اجتماعی دسترسی داشته باشید….

همه مقالات شارژ و اینترنت خدمات اجتماعی خدمات خودرو قبوض مرسولات پستی مالی و اقتصاد سایر خدمات
خدمات اجتماعی

ثبت نام یارانه جدید در سال 1400، جاماندگان یارانه

شایان رهسپار عظیمی
|

اولین باری که یارانه در دولت محمود احمدی نژاد تصویب شد و به موجب آن در مجلس هم طرح پیشنهادی دولت برای عملی شدن به مجموع رای موافق نمایندگان رسید. صف‌های دریافت یارانه تشکیل شدند و همه برای دریافت یارانه 45.500 تومانی نام‌نویسی کردند….

خدمات اجتماعی

اعتراض به سوابق بیمه تامین اجتماعی

شایان رهسپار عظیمی
|

کارفرمایان به دلایل مختلف امکان دارد بیمه کارکنان خود را واریز نکنند بنابراین مشاهده سوابق و  اعتراض به سوابق بیمه تامین اجتماعی بسیار مهم است. همیشه امکان مراجعه حضوری به سازمان های تامین اجتماعی و دفاتر پیشخوان و دفاتر ICT ممکن نیست، به همین علت سایتی راه اندازی شده است که شما عزیزان اطلاعات بیمه ای و تاریخچه سابقه بیمه پرداختی خود را بصورت منظم و به آسانی مشاهده نمائید. بسیاری از مردم جهت آگاهی از آخرین واریز حق بیمه خود توسط کارفرما به شعب تامین اجتماعی مراجعه می کنند با آن که سامانه جدید سوابق راه اندازی شده ولی باز هم مراجعات جهت آگاهی از ماه آخر واریز زیاد است….

راهنمای پرداخت قبض

راهنمای پرداخت قبض: پرداخت قبض تلفن ثابت، همراه اول، قبوض آب و برق و گاز

شایان رهسپار عظیمی
|

همه ما دنبال راه حلی هستیم تا در کوتاه‌ترین زمان راه حلی پیدا کنیم تا از عقب افتادن مهلت پرداخت صورتحساب جلوگیری کنیم و در اسرع وقت قبض‌هایمان را پرداخت کنیم….

خدمات اجتماعی

همه چیز در باره بیمه تامین اجتماعی رانندگان در سال 1400

شایان رهسپار عظیمی
|

بیمه تامین اجتماعی رانندگان یکی از مسائل عمده و مهمی است که اغلب بشتر افرادی که در ناوگان درون شهری و برون شهری فعالیت می‌کنند. می‌خواهد تا درباره نحوه استعلام و پرداخت بیمه خود اطلاعات کسب کنند. ما در پیشخوان 24 به دنبال این هستیم تا ببینیم که آخرین تغییرات اعمالی در بیمه رانندگان چه بوده است یا این که به چه طریقی می‌شود بیمه رانندگان را استعلام کرد؟…

شارژ و اینترنت

چگونه از شارژ اضطراری و اینترنت اضطراری ایرانسل استفاده کنیم؟

شایان رهسپار عظیمی
|

مشترکین سیم کارت‌های اعتباری همیشه باید حواسشان به اعتبار حساب و همچنین باقی مانده بسته‌ی اینترنت خود باشد که مبادا دستشان در پوست گردو نماند. اما گاه پیش می‌آید که حساب کار از دست ما در می‌رود و اعتبار سیم کارت یا مدت بسته اینترنت ما به پایان می‌رسد. برخی اوقات اوضاع بدتر هم می‌شود و ما نه دسترسی به پول داریم و نه امکان خرید شارژ یا بسته اینترنت، به همین خاطر ممکن است آشفتگی‌هایی برای ما پیش بیاید. سرویس شارژ و اینترنت اضطراری ایرانسل برای همین مواقع راه اندازی شده است….

خدمات اجتماعی

افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی 1400+ حقوق و تعرفه‌ها

شایان رهسپار عظیمی
|

در این مقاله از پیشخوان می‌خواهیم تا به افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 1400، بپردازیم. حتما شما هم دوست دارید تا بدانید که حقوقتان در سال جدید چه تغییراتی کرده است؟ آیا این تغییرات اعمال شده است یا قرار است به زودی روی فیش حقوقی شما منظور شود؟ در ادامه این مقاله از…

خدمات اجتماعی

سرویس‌های الکترونیکی تامین اجتماعی که درباره آن‌ها نمی‌دانستید!

شایان رهسپار عظیمی
|

سازمان تامین اجتماعی در راستای سیاست‌های اعمال شده برای ارائه خدمات غیرحضوری، اقدام به راه‌اندازی سامانه‌های آنلاین کرده است. سرویس‌های الکترونیکی تامین اجتماعی سازمان تامین اجتماعی برای تحقق سیاست مبنی بر گسترش حوزه خدمات الکترونیکی و خدمت رسانی مناسب‌تر برای مخاطبین سازمان، در دسترس قرار گرفته است. به این خاطر با ارائه خدمات غیرحضوری (به…

خدمات اجتماعی

مزایای بیمه تامین اجتماعی و شرایط استفاده از این بیمه چیست؟

شایان رهسپار عظیمی
|

برای پرداخت حق بیمه باید چه میزان از حقوق کارگر کسر شود؟ حق بیمه را چطور محاسبه می‌کنند؟ چه مواردی در حق بیمه لحاظ می‌شود؟ تا چند سال دیگر می‌توانید کار کنید؟ نتیجه سال‌ها تلاش و کار شما چه خواهد شد؟ پس از رسیدن به دوران بازنشستگی تکلیف درآمد شما چه می‌شودو چگونه امرار معاش می‌کنید؟…

خدمات خودرو

نکات مهم و حیاتی که لازم است درباره‌ی طرح کنترل آلودگی هوا بدانید!

سارا واعظی
|

موضوع ایجاد طرح ترافیک در تهران به زمان‌های بسیار دوری برمی‌گردد. به تدریج با گسترش یافتن شهرها و افزایش تعداد وسایل نقلیه، مسئولان شهری به این نتیجه رسیدند که قادر نیستند حمل و نقل اتومبیل‌های شهروندان را کنترل کنند و اگر اوضاع به همین منوال پیش برود، هیچ کس به کار و زندگی‌اش نمی‌رسد….